Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy Lexia
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 01 lutego 2010, 20:28    Temat postu: Trasy Lexia Odpowiedz z cytatem  

Kaczyński nas torturuje prezydenturą i angielskim, ja was potorturuję moimi mapami Very Happy



Naprawdę nie wiem jak to się "fachowo" nazywa Very Happy

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 lutego 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra trasa. Podobały mi się transitiony, płynność i szybkość ;d Ale końcówkę żeś skopał, ponieważ ten element jest wku*wiający ; p ( blok niebieskiego na ziemi w bok ;p)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 01 lutego 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rezys napisał:
Dobra trasa. Podobały mi się transitiony, płynność i szybkość ;d Ale końcówkę żeś skopał, ponieważ ten element jest wku*wiający ; p ( blok niebieskiego na ziemi w bok ;p)


Się nie umie to wkurwiający :F

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 12 lutego 2010, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




rpg||Icy Adventure

Istna "defloracja" jeżeli chodzi o robienie przeze mnie mapek typu trial. W tytule jest rpg bo to bardziej chwytliwe, no i poza tym wskazuje na grupę rpg Very Happy
Mapka nietrudna, wkurzająca i robiona w stylu "co mi do głowy wpadnie". Oczekujcie chaosu, zamętu i braku GPSa ;p

Mimo wszystko chyba aż tak źle nie jest ^^

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 22 Maj 2010, 12:51    Temat postu: Pygon Odpowiedz z cytatem  




Kolejna mapka mojego autorstwa, nieco dłuższe (35-40s) mini niż zwykle. Mam nadzieję że się spodoba Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 16 października 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




Tym razem pobawiłem się nieco otoczeniem, mam nadzieję że nie wyszło gorzej niż sucha mapa Very Happy

Bardzo proszę o wszelkie komenty/awardy jeśli da radę Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oto mapa, która chyba pierwsza mi się podoba Very Happy



Happy huntin' Razz

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajna mapka, przyjemnie się jedzie, tyle ze jest ta jedna dluga prosta.. cale szczescie ze nie dales prostego odcinka drogi, tylko jakieś male zakrety, ktore wprowadzaja urozmaicenie, za to plus, jednak dlugo się fs jedzie, przez co jest duży speed, a ostatni zakret jest za waski.. ja bym dal tam jeszcze jeden blok skosny, zaraz po zakrecie, który jest przejsciem z prostej na skos. Ogolnie jest git, widac postep. No i z tym pierwszym skokiem idzie się trochę nameczyc ;p

Mapka trafi na flatout3

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Korzystając z jakiejś chyba fali weny, zrobiłem kolejne mini.


_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm.. porazka, zakrety za waskie, spowalniaja cala trase, przez co wyskoki tez sa niewymierzone.. poczatek to fail, nie wiadomo gdzie jechac, a finish tragedia..
zartowalem Happy
kozacka mapka, nie znalazlem zadnego bledu, jedynie poczatek ciężko trafic, ale przy trybie TA to nie przeszkadza, na rundy się nie nada, łatwo tam o bugi ^^ award leci i mapka na serw, już tego nie musze chyba pisać.

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 07 stycznia 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak się zastanawiam czemu ta mapka wzięła się na serwerze "LOL Fun" Razz

A ty, draniu, mało co żeś mnie o wstrząs psychiczny nie przyprawił Shocked

Zapraszam do jeżdżenia map także innych, to nie boli a jakość chyba jest nieco wyżej niż na poziomie początkujących mapperów, więc nie ma się czego bać Very Happy

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 17 stycznia 2011, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tym razem nieco szybsza i dużo prostsza mapka, myślę że będzie więcej funu z huntu wra Very Happy


_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 stycznia 2011, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bump Razz W natłoku spamu chyba o czymś zapomnieliście Very Happy
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 18 marca 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A więc, oto kolejna mapka, znowu o profilu casualowym, do łapania kolejnych rekordów. Wkurwiający GPS załączony Very Happy Chociaż mam pewne usprawiedliwienie - ale to jak zobaczycie jego czas Razz



Happy huntin' Happy

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 23 marca 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




Powrót do nieco trudniejszych sfer, ale tylko nieco. Trasa jest moim osobistym hołdem dla HotRoda i w trochę jego stylu mapka jest zrobiona. Mam nadzieję że przypadnie do gustu Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?