Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
crowmaster presents
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 lutego 2010, 15:45    Temat postu: crowmaster presents Odpowiedz z cytatem  

Witam drogie koleżanki i kolegi Smile Zrobiłem nową mapkę i pasowałoby żeby ktoś ją przetestował i ocenił co jest w niej dobrze a co źle. Wszelkie opinie mile widziane. Mam nadzieję, że trasa się spodoba bo włożyłem w nią dużo pracy (zarówno w sam przejazd jak i prace w MediaTrackerze). Zapraszam do testów.

" target="_blank" class="postlink">


Aaa jeszcze. Podziękowania dla Santacruza za beta test Smile Dzięki Tom.


A jakby ktoś chciał przetestować moje poprzednie mapki to w podpisie jest link.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G tyta
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 481

Skąd: Rybnik

PostWysłany: 08 lutego 2010, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajna trasa Wink ale te słupy mnie wqrwiają -.- za które trochę odejmuje 7/10
_________________
AUDIO Onkyo 307 + Onkyo 406 + Kef C7 + Kef C6 + Jbl ES 250 PW + stare surroundy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rezys
Doświadczony driver


Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 167
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 08 lutego 2010, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Traska ujdzie w tłoku ;d Czyli jest dobra ;* takie 8/10 z czego 2 punkty za MT ;p Płynność jest w porządku i ogólnie nie mam się do czego przyczepić ;d
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 08 lutego 2010, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już pisałem swoja opinie na forum u nas wiec wkleje ja tutaj Smile

Cytat:
Crow powiem ci ze mapka rewelacja, nie mówię tego dlatego żeby było miło i ogólnie fajna atmosfera ale naprawdę mi się podoba. A konkretnie:

1. Płynność to coś co cenie najbardziej w mapach nie lubię map gdzie nie można porządnie "przycisnąć" i zrobić potężnego drifta.

2.Styl, bez zbędnych dodatków i niepotrzebnych pierdół.

3. Rodzaj - kocham mini tech, bo przeważnie irytuje się na techach gdy przy 50s coś jebie, a 30-35s to idealnie jak dla mnie.

4. Detale - takie jak intro czy GPS dobrze wykonane

Ogólnie daje 9/10, "maxika" nie będzie bo mapy na 10 jeszcze nie jechałem (no chyba LOunge ale nie jestem pewien )

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
dawid5791
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 77
Skąd: Złotów

PostWysłany: 08 lutego 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najbardziej ze wszystkich tras lubie szybkie techy typu Light Force.Musze ci powiedzieć że zrobiłeś podobną a nawet lepszą od LF trasę (wg mnie). Świetnie wykonana więc daje 9\10 (10 daje jak mnie powali)
Później wstawie replaya

_________________

My Maps

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ChelseaHubert
Jeździ konno


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: 11 lutego 2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

7/10
_________________
Jasiu czeka z mamą na samolot.
Jasiu:
- mamo siku.
Mama na to:
- nie, bo zaraz przyleci samolot.
Po jakimś czasie:
- Mamo leci!
- Gdzie?!
- Po nogawkach........

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 11 lutego 2010, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mówiłem ci Crow ze jak boty się dobiorą to poniżej 35 będą schodzićVery Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 11 lutego 2010, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Traska fajna jak dla mnie 8/10 Smile
Jeszcze słabo jeżdżę więc mój czas 37.91 nie powala, ale popracuję nad nim. Pozdro Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 16 lutego 2010, 5:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Faktycznie trasa jest dobra. Fajnie się jedzie, nie ma większych błędów. Minusem wg mnie jest powtarzalność pewnych zakrętów (po łuku w górę Razz), no i te słupy - co za dużo to nie zdrowo, zamiast słupów można dać zwężenie (np na początku zamiast tych dwóch słupków). 7,5/10, award przyznany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 marca 2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam ponownie. Minął akurat miesiąc od premiery poprzedniej mapki, czyli trzeba pochwalić się kolejną. Oto ona:

" target="_blank" class="postlink">


Mapka jest utrzymana w podobnym stylu co poprzednia czyli driftowanie na sporych prędkościach. Wyjątkowo NIE MA ani jednego słupka, ponieważ na poprzedniej było ich całkiem sporo i nie każdemu się podobało. Dodałem oczywiście intro, GPS (chociaż mapka nie jest zamotana) i muzykę (która może się chwilę ładować bo plik troszkę waży). Liczę na jakieś głosy co jest w niej dobre a co złe. Mile widziane replay'e na TMX.

A właśnie replay'e. Miało być to opisane w gazetce WDD, ale portal Cyber Center padł i nie wiadomo kiedy się podniesie Wink

Otóż z mapką związany jest konkurs, który trwa do niedzieli, do godziny 19:00. Trzeba zrobić jak najlepszy czas, liczy się Dedi albo replay z TMXa - zależnie który czas będzie lepszy. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w postaci 1000cc. Tak więc GL & HF.

No i na koniec oczywiście dziękuję za komentarze i awardy do poprzedniej mapki. Nie spodziewałem się tylu głosów a w szczególności tylu pozytywnych opinii. Mam nadzieję, że nowa mapka też przypadnie wam do gustu.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 09 marca 2010, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spadek formy. Jak dla mnie trasa nie ma nic, co przyciąga. Kuleje pomysłowość - powtarzane zakręty, góra, dół, góra, dół, urozmaicone skokiem. Brak huntingu. Po kilku przejazdach nie chciałem bić nadal czasu, bo odczuwałem znudzenie.Tak, trasa jest nudna. To wszystko było, do tego sceneria sprawia wrażenie niedokończonej (a ona czasami tez zachęca do jazdy ---> przeciętne trasy, które są pomysłowo udekorowane zgarniają nierzadko bardzo dużo awardów). Po pierwszej dobrej trasie naprawdę się rozczarowałem tą powyżej. 4/10

Spróbuj zmieniać klocki, urozmaicać trasę, dodawać ciekawe zakręty, próbować wymierzać skoki. Czekam na następną, mam nadzieję, że lepszą trasę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 14 marca 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za opinię Abszt. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził Wink więc żadnych pretensji nie mam. Ale kilka pytań mam Smile

Cytat:
powtarzane zakręty, góra, dół, góra, dół, urozmaicone skokiem

Chyba większość mapek jest tak skonstruowana. Jechałem na STC i przyglądałem się mapkom. Sporo było podobnych do tego co ja robię. Nie mówię, że moje odpowiadają jakością do tych z STC, ale chodzi mi o to, że jak dajesz zakręt pod górę to w końcu kiedyś musi być też w dół. A skok jak to skok - czasem się jakiś przyda.

Cytat:
do tego sceneria sprawia wrażenie niedokończonej

Nie bardzo kombinuję ze scenerią bo po trasie się jedzie a nie po ozdobach (wyjątki są ale teraz nie o to chodzi). Poza tym jak jest za dużo kolorów to nie każdemu to odpowiada. Są osoby którym za duża ilość ozdób wszelakich bardziej przeszkadza bo mają jakąś wadę wzroku - np ja.

Pozostaje mi teraz mocniej się postarać i zrobić jeszcze lepszą mapkę niż te dwie.


W kwestii konkursu... Zwycięzcą jest Matu z czasem 32:60. Gratuluję wyniku i dziękuję za zainteresowanie. W wolnej chwili wyślij PW z loginem na który mam podesłać wygraną. W ciągu 2 - 3 dostaniesz miedzaki.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 05 kwietnia 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolejna mapka zrobiona. Zapraszam do testowania.

" target="_blank" class="postlink">


Mam nadzieję, że spodoba się bardziej niż poprzednia. Czekam na opinie.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 17 października 2010, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Odświeżę temat bo chyba nie ma sensu zakładać nowego.


Po delikatnej przeróbce końcówki na TMX trafiła mapka, którą wysłałem na PL9. Dodałem do tego intro i GPS oraz kilka ozdób. Zapraszam do testowania.

" target="_blank" class="postlink">

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 25 listopada 2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moja pierwsza mapka, która dostała się na jakikolwiek turniej.


" target="_blank" class="postlink">

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?