Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Made by Dantes
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 02 stycznia 2011, 0:49    Temat postu: Made by Dantes Odpowiedz z cytatem  

Kiedyś musi być ten pierwszy raz Razz

My first track


Just for my fun-02



Dantes Simple-01


Just for my fun-01

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

My first track jest słaba ale następne są płynniejsze i fajniejsze moim zdaniem robisz zbyt dziwne wyskoki.W ostatniej trasie zrobiłeś właśnie dziwny wyskok bo był od razu po drifcie... ale ogólnie mapy są fajne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

just my for fun 1 - za dlugie proste robisz. Unikaj w ogole robienia prostych, zawsze staraj się dodac jakiś zakret, w który mozna wejsc bez drifta, ale wtedy nie ma takiej dlugiej na 5s prostej, która się nudzi.. Druga sprawa, po tych dlugich prostych robisz tak waskie zakrety ze nie idzie się zmiescic bez puszczenia gazu. Staraj się robić od razu zakrety jakieś wezsze, pozniej jak już jest wiekszy speed to szersze. I przed wyskokiem niepotrzebne te slupy, sam ten zakret w sobie by wystarczyl

just my for fun 2 - o wiele lepsza, na poczatku zakretu git, trochę ten transit za długi, starasz się na sile, zeby trasa byla trudna i wtedy jest gorzej niz jakby byla latwa..

reszte przejade pozniej

_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 02 stycznia 2011, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to lecim po kolei:

My first track
Widać że już wtedy szedłeś w dobrym kierunku jeśli chodzi o mapy i jest to jedna z lepszych "maj fyrst traków" jakie jechałem. Aczkolwiek ten zakręt 305* nie bardzo wiem jak ma być jechany, pewnie to jeszcze znamię początkującego mappera, gdzie zakręt trzeba przejechać hamulcem. Ale dobrze kombinowałeś, z wallbangiem na końcu (po nieco zbyt długim dojeździe).


Just for my fun-01
Also, za długi dojazd do zakrętu, w jednym przypadku (Cp1~Cp2) skutkuje nadmierną prędkością dojazdu i wymusza przyhamowanie. Fajny ciasny zakręt przed transitionem, po którym następuje niezbyt pasujący zakręt 90*. Końcówka udana. Jeszcze jeśli się bawisz w ozdabianie trasy, postaraj się wkomponować w nią oznaczenia tzw. "path-finding".

Just for my fun-02
Nie bardzo wiem o co chodziło Barthezzowi w tym "za długim transitionie", może to że nie bardzo wiadomo gdzie skoczyć po pierwszym przejeździe, ale potem jest git. Zero no-driftów, za długich prostych, dla mnie spoko mapka.

Dantes Simple-01
Tego nie jadę z racji tego, że znajduje się tam dirt. Raz, że nie lubię, dwa że nie umiem więc się nie wypowiem.

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 03 stycznia 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

My first track jest dla mnie taka trochę za prosta. Dawno temu też tak robiłem, że turbo i drift. Potem doszedłem do wniosku, że to kicha. I w ogóle za dużo prostych do przejechania zakrętów (poza tym, o którym wspomniał Lexiu). Jedziem dalej...


Just for my fun-02 już ciekawsza. Jeden (pochyły) wybigas zamiast prostej i ogólnie przyjemniej się jedzie. Pasowałoby tylko dodać oznaczenia gdzie jechać, a szczególnie gdzie skakać bo tak to leci się w ciemno.


Dantes Simple-01 znów... Za dużo prostych. Mimo dirtu (którego nie lubię) ściągnąłem mapkę i nie podobały mi się tylko proste odcinki.


Just for my fun-01... znów mógłbym napisać o prostych Smile Ale to już wiesz to dopiszę tylko, że jak robić skok (w tym wypadku przez obręcz) to pozwól się przed nim rozpędzić jak ktoś da Enter.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 12 stycznia 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Just For My Fun-03


_________________


Ostatnio zmieniony przez Dantes dnia 12 stycznia 2011, 16:00, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapke się jedzie nawet przyjemnie, chociaż ten pierwszy transit potrafi być wkur*iajacy.. Pozniej ta dziura w drodze, nie wiem po co ja tam postawiles, chyba zeby "trasa byla trudna" Smile gdyby nie ona, to by się tam fajnie jechalo, a tu musze patrzec czy nie wpadne w dziure, albo czy nie zawadze o bande ;p mało miejsca tam jest.. no i ten zakret do mety tez trochę waski..
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 12 stycznia 2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Just For My Fun-03 wgrałem wersje bez cuta Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 12 stycznia 2011, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa dość ciekawa przyjemna w jeździe ale wszystko zepsuło ten koniec ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 19 stycznia 2011, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Just For My Fun......

......czyli dalsza zabawa z blokami Razz


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bot 'timmy
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Paź 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 128

Skąd: Wieś

PostWysłany: 19 stycznia 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trasa jest super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 23 stycznia 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Just For My Fun-05


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dantes
Jeździ konno


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 26


PostWysłany: 17 lutego 2011, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Just For My Fun-06


- Info -

Style: Speed Tech
Difficulty : Intermediate
Mood : Day
AT : 26:29
Environnement : Stadium
GPS: GpsTime : 26:36

Have Fun


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?