Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Komplet wyników + statystyki
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 23 lipca 2009, 10:17    Temat postu: Komplet wyników + statystyki Odpowiedz z cytatem  

Jakiś czas temu zrobiłem sobie w excelu taki mały zbiór wyników z wszystkich trzech sezonów ligi, a do tego różne statystyki. Jeśli ktoś jest zainteresowany, pobrać można sobie to stąd. Są tam uwzględnieni wszyscy gracze, którzy ukończyli choć jeden wyścig (chciałem też tam umieścić wszystkich, którzy chociaż zjawili się na wyścigu a nie dojechali do mety, ale z różnych powodów nie było by to kompletne). Plik będzie aktualizowany po każdym wyścigu.

Ostatnia aktualizacja pliku: 25.05.10


Ostatnio zmieniony przez «RH» Lox dnia 25 Maj 2010, 19:03, w całości zmieniany 7 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przekopiuj to do jakiegoś online excela (np. od google). Po prostu będziesz aktualizował w necie, a dokument będzie dostępny online Smile.
Taka rada ;d.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 04 stycznia 2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie chce mi się, nie znam się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 15 stycznia 2011, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Liga jest już przeszłością, ale wrzuciłem sobie w końcu to na google docs. Jeśli ktoś zainteresowany, komplet wyników ze wszystkich sezonów + ogólne statystyki znaleźć można pod tym linkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?