Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NBA Basketball
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 stycznia 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

polecam dla tych, którzy nie mają żadnych programów telewizyjnych z NBA: http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=basketball
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 30 stycznia 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.streamhub.tv/channels/V1.php
Dobrej jakości stream Miami vs Oklahoma (na żywo teraz jest jak ktoś nie ma możliwości oglądania w tv a się np nudzi)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 31 stycznia 2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MG 25 pkt 11 zbiorek, rozkreca się, znow zawodnik meczu. oby tak dalej!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 31 stycznia 2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No Gortat powoli się rozkręca. Teraz czekam na triple-double, może w meczu z Magikami? :] Gortat vs. Howard to będzie pojedynek ^^

I nie żebym się cieszył z wygranej Celtów, ile cieszę się z przegranej Jeziorowców. Beat LA! ;]

edyta: btw. mam pytanie do kogoś kto ogarnia tą tematykę: jaka jest różnica między authentic jerseyem a swingmanem? oczywiście pomijając cenę. bo strasznie kusi mnie koszulka Jamesa z All Stars Weekend. ;]
mata link: http://store.nba.com/family/index.jsp?categoryId=11232872&cp=11158725

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX s4JL4s
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 114
Skąd: Stg/Gdańsk

PostWysłany: 31 stycznia 2011, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5572405,title,KOSZULKA-TYGODNIA-PORADNIK-DLA-MILOSCIWIE-NAM-KUPUJACYCH,index.html
http://zawszepopierwsze.bloog.pl/id,5594397,title,KOSZULKA-TYGODNIA-AUTENTYKI-I-MECZOWKI-CZYLI-CD-PORADNIKA-DLA-KUPUJACYCH,index.html

Mam nadzieję, że znajdziesz tam to co chcesz wiedzieć Smile

W ogóle fajny temacik, można poczytać Wasze opinie na temat najlepszej ligii świata Smile
Co do Marcinka, mam nadzieję, że utrzyma tą formę i dalej będzie grał na takim poziomie, bo uśmiech sam się na twarzy rysuje oglądając jak gra Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 31 stycznia 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobaczyłam. Co. Zrobił. Marcin. Trafił 9 na 10 rzutów + wszystkie wolne + trochę pozbierał i poblokował w 24 minuty. Szalony, naprawdę (!). Popatrzyłam kto tam po drugiej stronie centrował, ale w sumie okazało się, że Emeka Okafor za dużo nie pograł i innych centrów tam nie znam. W sumie zastanawiałam się kiedyś co się z Emeką stało, bo kojarzę go jako Rysia z wysokim numerem w drafcie, ale niech będzie, że już wiem. Ale ten Marcin to ja nie wiem no. Dużo się nauczył od Dwighta. Cieszę się, że nie marnował czasu w Orlando. Trzeba trzymać kciuki za białego centra. Zydrunas Ilgauskas grał kiedyś w meczu gwiazd, jest nadzieja! Very Happy

A co do koszulek, to aż zaczęłam oglądać swojego Durantowego sonicsowego dżerseja Razz Teraz to już wartość historyczna Sad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 04 lutego 2011, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miami - Orlando 104:100, LeBron 51 pkt 8 asyst 11 zbiorek O.o
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 04 lutego 2011, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolejna porażka LA Lakers, oł jea ! ;]
dziś o 3 w nocy c+sport pokazuje mecz phx z oklahoma city bodajże. chyba po raz pierwszy od dawna zarwę nockę. ;p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 04 lutego 2011, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

buyhyhyhy Very Happy LBJ rządzi i ch**! A Howardzik c*pa jeb*** za te przedrzeźnianie to wpierdol powinien dostać od Lebrona i ch**.

Teraz już wiemy kto będzie MVP

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 04 lutego 2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LeBron to jednak dzikus... Howard grał 48 minut z tak wymagającym przeciwnikiem jak Miami. No cóż. Jego ex-zmiennik sobie świetnie radzi gdzie indziej ;D Było go nie oddawać, to może Howard parę minut by odpoczął Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 04 lutego 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Był jakoś 4 tygodnie temu wywiad z Tracy McGrady, na temat Howarda i Gortata. timak powiedział, że odejscie Gortata z Orlando nie przyczyni się na gre Orlando, a czym prędzej na gre Howarda który teraz musi zapierdzielać za 5. Timak powiedział, że gra howarda przez 48 min nie przeszkodzi mu w grze w play-off. No może tak być, ale sprawdzianem będzie nastepny mecz orlando, zobaczymy czy już po tym meczu przypadkiem nie odczuje meczu z Miami.

Po za tym gdy stanie się najgorsze i howard będzie przemęczony, a przypuśćmy suns zagra na orlando, to pan MG4 ma szanse stać się gwiazdą NBA! Very Happy mowie to calkiem serio. Ale jest jeden warunek Smile Musi najpierw howarda rozpierdolić, bo inaczej po łysym wężu zostaną nici...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 04 lutego 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne już to widzę jak Orlando trafia na Boston albo coś podobnego i Howard w pierwszej kwarcie dostaje 3 faule i jeden mecz w plecy. ^^ Coś cienko widzę szansę Magic na mistrzostwo. ;]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 04 lutego 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Orlando jeśli by zdobylo mistrza, to bylaby to niesamowita niespodzianka... Bo nie potrafia grać konsekwentnie do Howarda, który poza tym lapiac szybko przewinienia zdecydowanie zmniejszylby szanse ORL na sukces. Po prostu dla mnie ten zespół jest dziwacznie zbudowany.

A co do MG4 to uspokojmy się ;p jeśli zagra mecz na poziomie 8/8 to będzie w porzadku. Nie wymagajmy, ze co mecz będzie niesamowicie szalal, może mu się zdarzyc przecietny mecz, wazne zeby był solidny zwlaszcza w zbiorkach, punkty niech będą milym dodatkiem. Dobrze, ze poprawil rzut z kilku metrow, bo w pierwszych meczach w PHX wygladalo to tragicznie. będą z niego ludzie, z reszta zapowiadalo się na to już najmniej od 2 lat.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 04 lutego 2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tracy 'Wcale-Nie-Mam-Zeza-Rozbieżnego' McGrady się nie zna ;D Nie no, może i coś tam wie, ale no bez przesady. Dajmy na to Howard rozwala sobie kolano, jest out do końca sezonu i od tej pory Orlando gra na poziomie Toronto Wink Na poziomie Cavsów może nie Razz Wystarczy, że Howard się przeziębi i już jest muka. Nie wiem jak tam psycha, ale jeszcze trochę i może mu siądzie (że za duża presja i takie tam) Wink Miszczem to Magic nie będą. W sumie ciekawa będzie konfrontacja z Suns teraz Very Happy Co do Marcina to ja tam od niego nie wymagam niemożliwego, ale cieszę się, że wychodzi z cienia Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 04 lutego 2011, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pan Hołardzik sobie zażyczył że do jakiegoś tam czasu nie zdobędzie tytułu to opuści Orlando i będzie chciał grać w lakers Very Happy powodzenia mu życzę. szczerze to w Lakers nie ma kobego i nie ma Lakers!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 04 lutego 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*Nie ma Kobasa i Phila Jacksona i nie ma Lakers Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 lutego 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To dzisiaj znowu zarywamy nockę na Marcina! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lutego 2011, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak se zagrał - parę błędów, niecelny, wraca stary Marcin Smile

A co do oficjeli NBA - gdzie tam k***a był faul ? Suns mieli wygrany mecz, bo Durant kroki zrobił, a oficjel jeb faul, osobiste i dziękuję, dobranoc... ech... Uwzięli się na Nasha chyba ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 05 lutego 2011, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No mozna powiedziec, ze oddajac 10 rzutow, tych punktów powinno być z 15.
Ale trzeba zauwazyc, ze izolacje mu zagrali Wink Warunki od Collisona lepsze, ale to jednak stary wyjadacz.
Na pewno zbyt wysoko udziela pomocy, bo Ibaka zaszalal wyjatkowo, choć z ciekawostek, to jest zawodnik nr2 wsrod najbardziej wydajnych w ataku (PER). Ale energie w jego grze widac, będzie naprawdę cenny. Zdecydowanie lepiej w porównaniu do Lopeza, choć akurat po +/- tego nie widac. PHX zawsze zaczyna dobrze i potrafia się wstrzelic

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 05 lutego 2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie popadajmy może w euforie panowie, bo tu czytam ze Marcin "rozpierdoli" Howarda Shocked zbiegi okolicznosci musialyby się skrzyzowac i zawinac w supeł, bo nie widze raczej argumentow przemawiajacych za Marcinem. na pewno wyzej udziela pomocy w obronie czy ataku, ale czasem za wysoko, a tak to wszystko przemawia moim zdaniem za Howardem (aż szok ^^). Szkoda ze rozkrecil się nam akurat teraz bo wybylem do zakopca i nie widzialem w sumie zadnego z tych meczów, ale mysle ze się jeszcze naogladam ;p

Mam takie pytanko, czy ktos z tutejszych bardziej zagrywa się w koszykowce, wychodzi z kumplami porzucac, czy raczej jest fanem biernym? ;d bo ja bym chetnie widzial na jakims wakacyjnym lanie jakiś meczyk panowie :> (i pani ;D)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 3 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?