Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Cut vs Orange
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:20    Temat postu: Cut vs Orange Odpowiedz z cytatem  

Orange to przepraszam za wyrażenie, jedna wielka pomyłka, najpierw mają skład, potem wychodzą z gry, bluzgają (bambix, mezo) wgl coś jest nie ten teges, zgłaszam ż Orange dało w/o zgodnie z tym co mi napisali

Dowód:



BTW sory że założylem ten temat, ale nie widziałem odrębnego na wyniki ; ))http://www64.zippyshare.com/i/3047045/161/walkower.JPG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
мЯτ lukeboss
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 192


PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do mnie dochodzily skargi, jako ze jestem sedzia, i bylem parę minut przed meczem na serwie. Po wyjsciu zmienilisce hasło na serwer i nie można było wejsć. A wychodzili ponieważ idiotycznym pomysłem było rozgrywanie meczów na serwerze freezone. Punkty też mielisce zle ustawione. Jestem za tym by powtorzyć mecz w pn lub we wtorek już z jakimś sedzią na serwerze.

w/w link nie działa

_________________
luke
http://spw.info.tm/
http://spw.info.tm/forum


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to nie będzie potrzebnem Cut już nie ma, Orange gratulacje ; **
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Max7 napisał:
to nie będzie potrzebnem Cut już nie ma, Orange gratulacje ; **


2 Liga same w/o ? Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro CUT już nie ma to po kiego wafla się zapisywaliście na PL jak de facto z góry wiedzieliście, że tak będzie? Jeśli dobrze zrozumiałem to chcieliście rozgrywać mecz na źle ustawionym FreeZonie, co jest po prostu idiotyzmem, w związku z czym powinniście rozegrać ten mecz na serwie Orange, bądź jeśli takowego Orange nie posiada, zgłosić się do administratorów PL10... I popraw link dowodu, bo coś jednak nie działa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vego napisał:
Max7 napisał:
to nie będzie potrzebnem Cut już nie ma, Orange gratulacje ; **


2 Liga same w/o ? Rolling Eyes


a co Shad mówił?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
мЯτ lukeboss
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 192


PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mecz o pierwsze miejsce pomiedzy FoF a Orange teraz będzie Smile
_________________
luke
http://spw.info.tm/
http://spw.info.tm/forum


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vego
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 86



PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShaDDy napisał:
Vego napisał:
Max7 napisał:
to nie będzie potrzebnem Cut już nie ma, Orange gratulacje ; **


2 Liga same w/o ? Rolling Eyes


a co Shad mówił?


a Shad ma zawsze racje , widocznie Very Happy no prawie ...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
мЯτ lukeboss
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 192


PostWysłany: 06 listopada 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jako ze pol nie gra to będzie jakiś rilej z meczu orange vs fof?
_________________
luke
http://spw.info.tm/
http://spw.info.tm/forum


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sniezynka_orange_team
Jeździ konno


Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 21


PostWysłany: 07 listopada 2011, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAX wczoraj mi napisal ze nie będzie kolejnego meczu ze nikt nie będzie decydowal za niego.. Potem dowiedzialam się ze oddali mecz i ze CUT rozpadl się.. i nie dziwie się i szczerze podejrzewam ze przez MAXA także już nie ma CUTA. Tak jak pisalam w innym temacie to tak wlasnie wyszlo....

Serwer zle ustawiony był, ciagle były problemy, nasz nie mogl wejsc bo max tak mieszal...

ps. Byli czlonkowie CUT (oprocz MAXA - go nie chcemy) jak coś ORANGE jest dla was otwarte i zapraszamy.

_________________
Sniezynka_Orange_Team

www.orange-tm.cba.pl


Ostatnio zmieniony przez sniezynka_orange_team dnia 07 listopada 2011, 13:38, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 07 listopada 2011, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śniezynko, jesteście ZA SŁABI to raz, dwa nie przeze mnie się rozpadło CUT, trzy Wy robiliście bajzel (bambix) musiał łoch wyzywać? nie potrafiliście go ogarnąć, ODBIJ ODE MNIE, nie mam zamiaru iść do Was bo chcę się rozwijać, dziękuję dobranoc

BTW jak pisałem wcześniej odbij ode mnie dziecko ; **

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sniezynka_orange_team
Jeździ konno


Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 21


PostWysłany: 07 listopada 2011, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po pierwsze nikt Ciebie do nas nie zaprasza gdyz wyzej pisze "OPROCZ MAXA" - najpierw rozumuj co ktos pisze potem się wypowiadaj. Kolejna sprawa ty nie ogarniales serwera, prosilismy kilka razy wposc bambixa - ty nadal nic, zmieniales hasło czy coś ze nawet od was NEQ nie mogl wejsc.

I wiele osob widzialo jaki syf robiles, jak się zachowywales...

Popracuj nad soba...

Ps. może nie jesteśmy mocni ale chociaż staramy się i nie gramy cwaniakow i kogos wyzszego i lepszego. I każdy stara się jak może i wie jaka jest jego rola - wiec może ty dorosnij.

_________________
Sniezynka_Orange_Team

www.orange-tm.cba.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 07 listopada 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Śnieżynko, proponuję skończyć tą denną dyskusję ; ** prosiliście wpuść bambixa, ściągnąłem mu bana a on co? wszedł na serwer i zaczął bluzgać... nie potraficie zapanować nad swoim teamem ; ** długo tak nie pociągniecie ; )) Pracy nad sobą wymaga Bambix ;] hasło zostało zmienione, napisałem że jest hunters1 a Wy wpisywaliście z L (małe) lub i (drukowane) ^^ to nie moja wina, ponadto dobrze by było gdyby FoF wygrało ; ))

BTW przypuszczam że każdemu kto by z Wami grał nie ważne czy to SPW, BT, XST czy inne teamy, jak by doszło do takiej sytuacji że bambix bluzga i byście go nie ogarneli skończyło by się tak samo jak wczoraj na naszym PSEUDO meczu ;]

Pozdrawiam, Temat do zamknięcia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sniezynka_orange_team
Jeździ konno


Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 21


PostWysłany: 07 listopada 2011, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet z "1" osoby nie mogly wejsc... wiec przestan wymyslac.
Co do bambixa wie jaki jesteś wiec trochę go ponioslo, ale jakos reszta osob normalnie się zachowywala a ty cwaniakowales, ciagle problemy z serwerem i w ogole z toba wiec kazdemu nerwy puszczaja...

A jak FOF wygra to wygra na pewno to przyjmiemy normalnie i z godnoscią, bo oni w przeciwienstwie do Ciebie sa normalni i rola lidera czy v-ce jest dobrze przydzielona.

PS. Inne teamy maja normalnych ludzi wiec bambix normalnie by się zachowywal bo nie mialby podstaw ktore ty dawales co krok. I to każdy Ciebie mial dosc wiec to tez o czyms swiadczy...

Dziekuje i pozdrawiam temat do zamkniecia.

PS. MAX przestan do mnie na gg wypisywac, bo pokazujesz wlasnie swoj niski poziom tymi tekstami.

_________________
Sniezynka_Orange_Team

www.orange-tm.cba.pl


Ostatnio zmieniony przez sniezynka_orange_team dnia 07 listopada 2011, 14:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Max7
Jeździ konno


Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 19
Skąd: Team7

PostWysłany: 07 listopada 2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kurrrr.... chciałem napisać ostro ale nie ; ))
Powtórzę jeszcze raz, odbij ode mnie, Wy może ustawiliście serw? zlaliście całkowicie jak się przenieśliśmy do Was

BTW Ty zachowujesz się jak dziecko, Was widzisz w samych superlatywach a inni to dno, daleko tak nie zajedziecie cześć

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sniezynka_orange_team
Jeździ konno


Dołączył: 08 Paź 2011
Posty: 21


PostWysłany: 07 listopada 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie, niezlalismy tylko Luke napisal mi ze na dzisiaj przeniesiemy i tyle. A ze potem wyszlo ze wy oddaliscie mecz, ze się rozpadliscie to już twoj problem.

I ty skonczp okazywac swoj niski poziom bo to forum nie jest od twoich problemow tylko od trackmanii.

Ps. Twoje ostatnie zdanie ze nas widze w superlatywach a innych jako dno - to twoje i wylacznie tylko twoje zdanie. Oceniam rzeczywisty fakt twojej osoby, a nie inne teamy.

Bo znam inne teamy i o nich zlego zdania nie powiem.

DLA mnie temat zamkniety

_________________
Sniezynka_Orange_Team

www.orange-tm.cba.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?