Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Cutmania na Hanysówce
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 18 marca 2012, 0:21    Temat postu: Cutmania na Hanysówce Odpowiedz z cytatem  

Witam
Chciałabym ogłosić krótki konkursik dla kochających cuty (specjalne pozdrowienia dla Jokera!).

Jest sobie 5 mapek w trybie TA - 3 techniczne i 2 nadeo ESWC z legendarnymi już cutami (wszystkie skopiowane), zabawa trwa do północy z niedzieli na poniedziałek, nagroda niestety skromniusia - 2000 cc (jestem spłukana), wygrywa najlepszy cutmaniak Mr. Green

http://hanysowka.fora.pl

tmtp://#addfavourite=hanyss333

tmtp://#join=hanyss333

Pozdrowionka i powodzenia! GL HF GC (Great Cuts)

PS. Gdyby ktoś zechciał się podzielić miedzią do puli, to oczywiście będę wdzięczna (login: niika).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TRZ3CI
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 824
Skąd: WUWUA

PostWysłany: 18 marca 2012, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Monia podaj login Mr. Green



Co ja robię Facepalm Mr. Green

_________________

upload

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 19 marca 2012, 21:22    Temat postu: Wyniki Odpowiedz z cytatem  

Najkrótsze drogi do celu wybrał sobie jasonnw ( http://en.tm-ladder.com/jasonnw_rech.php ).
Specjalnie napisałam login, albowiem kolega lubi zmieniać sobie nicki lub zupełnie znikać.

Gratuluję i jednocześnie mam przykrą wiadomość - nikt nie dorzucił się do puli, zatem wygrana to tylko 2000 cc. Na piwo chyba starczy Mr. Green

Fajnie by było gdyby "cutmaster" zamieścił tu linki do powtórek swoich wyczynów, lecz to już Jego wola.

Ja umieszczam screeny ze swojego marniutkiego lapka:

F-8 kopia
G-4 kopia
SecretRoad kopia
Tiny Tech #93 kopia
Very Short 22 kopia

Dziękuję wszystkim za udział w ostatnim już konkursie i za grę, ponieważ dzisiaj ok. godz. 20:00 Hanysówka po 3 latach przeszła do historii. Pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?