Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szachy na Hanysówce
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 07 czerwca 2012, 23:19    Temat postu: Szachy na Hanysówce Odpowiedz z cytatem  

Witam i zapraszam na zręcznościowy turniej szachowy. Nie ma on wiele wspólnego z prawdziwymi szachami, może poza wyglądem map, które zaprojektowane zostały na podobieństwo szachownic o przeróżnych kształtach.

Turniej potrwa od północy z czwartku na piątek do następnej północy. Na serwerze 5 "szachownic" o różnych stopniach trudności z przewagą map typu lol. Każdy będzie mógł sobie wejść o dowolnej porze i spróbować swoich umiejętności, jeśli znajdzie trochę wolnego czasu.

Tryb gry: time attack, po 8 minut.
Liczą się zdobyte locale na każdej z map; za 1 loc - 3 pkt , za 2 loc - 2 pkt i za 3 loc - 1 pkt.

Podsumowane punkty wyłonią podium.

1 miejsce - 1500 cc
2 miejsce - 500 cc
3 miejsce - 200 cc

Nagrody skromne, bo tym razem organizuję ten turniej samotnie Smile
Rzecz jasna, jak zwykle mile widziane również skromne ich dofinansowanie.

Życzę miłej zabawy i pozdrawiam Smile

PS.Serwer jest teraz bez freezone, można wchodzić jak na każdy inny na dowolnym koncie niekoniecznie z ulubionych.
Nie wiem jak to długo potrwa.


tmtp://#join=hanyss333
tmtp://#addfavourite=hanyss333

http://hanysowka.fora.pl

EDIT: Nagrody wzrosły dzięki dosypaniu do puli miedzi przez Ŀe〄nard〄 , serdeczne dzięki!

1 miejsce - 3000 cc
2 miejsce - 2200 cc
3 miejsce - 1000 cc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BT peciolublin
V.I.P.


Dołączył: 25 Lis 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 149



PostWysłany: 08 czerwca 2012, 4:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dorzucam 5000 cc Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 08 czerwca 2012, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

peciolublin napisał:
Cytat:
dorzucam 5000 cc Smile

Wpłata od użytkownika "peciolublin" nie wpłynęła, nie została potwierdzona, pula b.z.

EDIT 22:17 - Gwoli ścisłości, wyraźnie napisałam, że organizuję ten turniej tylko ja, więc ew. przelewanie miedzi na konto na przykład hanysa jest posunięciem błędnym.
Serwer nie umożliwia wpłat, a moje konto "niika" nie zostało chyba wcześniej ujawnione (może jest w innych zakończonych tematach). Czekałam na niepubliczne potwierdzenia gotowości wpłat. Nietrudno do mnie napisać Smile

(Dodano 08 czerwca 2012, 23:35)
Wyniki turnieju

1 miejsce - ήρ»Jason - 15 pkt. (wszystkie pierwsze locale, absolutny "check-mate")
2 miejsce - xst»Chris 7 - 4 pkt. (dwa drugie locale)
3 miejsce - »Hei°tpg - 2 pkt. (dwa trzecie locale)

Wyżej wymienione pozycje zajęte zostały wg. moich kryteriów.
Jeśli ktoś się nie zgadza z punktacją, proszę o posta.

Paczka z sshotami jest tutaj > KLIK

GRATULACJE!

EDIT: Miedź została wysłana do adresatów, przy okazji dziękuję peciolublin za błyskotliwy dowcip, ten wyżej.
Sprawa druga - nikt nikogo nie zmusza do jazdy w turniejach i niepotrzebne jest tak dosadne wyrażanie swoich emocji na serwerze. Mapy zostały wybrane akurat takie, a nie inne i dyskusję na ich temat uważam za zbędną. To wszystko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?