Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
F1 online the game
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23 lipca 2012, 21:26    Temat postu: F1 online the game Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym Wam polecić fajna wciągającą gierkę, może też kogoś wciągnie tak jak mnie Wink https://www.f1onlinethegame.com/

tak w skrócie gra jest przeglądarkowa, ogolnie z fajną grafiką i wielkim jej plusem jest to że można w nią grać na pełnym ekranie Wink

ja mam na razie 5 lvl, z czasem pochwalcie się swoimi osiągnięciami, a może już ktoś w to gra ;p ?

_________________



Ostatnio zmieniony przez *тсω* Kamilos dnia 23 lipca 2012, 21:28, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żegnam Was
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2012
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 4294967295
Posty: 0

Skąd: brak

PostWysłany: 23 lipca 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a skorzystam Smile ,
_________________
brak

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] dertas
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 518

Skąd: pzn

PostWysłany: 23 lipca 2012, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za naukę się weź bo Cię z utp wypierdolą :DD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23 lipca 2012, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dertas napisał:
za naukę się weź bo Cię z utp wypierdolą Very HappyD

spokojnie. Nie ma takiej opcji !!, nie grozi mi to że bedę musiał uciekać jak Ty ;D

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 23 lipca 2012, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja dzisiaj zacząłem w to pykać, całkiem wciągająca. Tak myślałem że gościu pod nickiem KAMILOS TEAM! to właśnie ty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 23 lipca 2012, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gdy budowanie komponentów i budynków zaczyna trwać nawet dzień i rozwój już nie jest taki szybki, błyskawicznie nudzi się jazda z lagującymi debilami którzy zawsze cie przyblokują lub wypchną po za tor na zakręcie.. no debile, po co walczą o pozycje :d
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 24 lipca 2012, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker. napisał:
Ja dzisiaj zacząłem w to pykać, całkiem wciągająca. Tak myślałem że gościu pod nickiem KAMILOS TEAM! to właśnie ty.


hehe, no ja wlasnie tez widzialem Jokersen coś tam i się tak zastanawiałem czy to nie Ty ;p

Piana no masz racje z tymi debilami ;D, blokujesz takiego a na nastepnym zakrecie hamujesz a ten Ci na pełny gaz w dupę wjeżdża ;D, ale przynajmniej zabawnie jest ;p

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 24 lipca 2012, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od 10 poziomu zaczyna się niezła jazda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lipca 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy83 to nasz Lewy? :> sporo nas tam gra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28 lipca 2012, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polaków tak, natomiast coś nie mogę się doszukać Trackmaniaków. Może nie znam wszystkich nicków albo nie grają jeszcze w klasie B.
Ostatnio rozłożył mnie na łopatki gość, który nazwał swój team "DO BOJU K***Y" hehe Very Happy.

Aktualnie jestem na 16 poziomie, bolid mam klasy B4 i zmagam się z bandą wypychających z toru graczy, ponieważ ciągle startuje z dwucyfrowej pozycji :/.

Wam też bolid czasem sam zwalnia w zakrętach? Może mam za słaby docisk albo ...nie wiem (auto hamowanie mam wyłączone).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lipca 2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To chyba taka cecha autka, że podczas skręcania zwalnia. Smile Często tak się zdarza nawet na prostej - niby w takich miejscach jest podjazd -,- Mam B6 i jest to coraz mniej zauważalne, na początku mnie strzasznie wkurzało.

A trackmaniaków chyba z 10 naliczyłem, może przesadziłem z tym 'sporo'Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 28 lipca 2012, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tez w to pykam, ale jestem dopiero na 4lvl'u po nickiem reev.
Nie wiem czy tez macie problemy, ale na firefoxie co chwile wywala mi jakos blad krytyczny i laczenie od nowa, a po 3min to samo. Na IE wszystko dziala prawidlowo i pierwszy raz mi się IE do czegoś przydalo na kompie;D

Co do tematu, to da się może zmienic nazwe teamu czy trzeba rozpoczynac gre od nowa? Bo mozna by zebrac ludzi z TM i zrobić wspolna druzyne;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 28 lipca 2012, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2wyścigi i drugi level, samouczki napisane ładnie, przejrzyście i nie ma niedomówień. Ciekawym rozwiązaniem jak ktoś już wspomniał jest możliwość odpalenie tejże gierki na pełnym ekranie. Dobry styl gry, jeszcze nie pograłem na tyle by wyłapać coś co by mnie denerwowało czy też - jak na moje oko - było niedopracowane czy też źle działało.

Nurtują mnie natomiast dwa pytania:
1. Jeżeli na przykład pojadę w trasę wycieczkową/wakacje lub mój komputer ulegnie awarii i nie wejdę przez jakiś czas na konto to czy cele będą się mnożyć i płodzić jak króliki?
2. Jest coś takiego jak morale zespołu i jeżeli są to czy po kilku(nastu) niskich pozycjach z powodu na przykład gry z niedoświadczonymi znajomymi będą One spadać?

Polecam gorąco. Wink
Mój nick: hybryDa

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 28 lipca 2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Z tego co zauważyłem to nowe cele pojawiają się z każdym nowym poziomem. Także możesz spokojnie odstawić to na parę dni i nie zaskoczy Cie tam żadna straszna liczba Wink.

2. Nie doświadczyłem czegoś takiego. Załodze zależy głównie na nowych budynkach i wypełnianiu zadań. Natomiast czy zakończysz zadanie w 15 minut czy 2 dni (np. "zajmij 5x podium") to jest już zupełna rybka. Także możesz śmiało lamić na początku Razz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 lipca 2012, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tja, cele głównie zależą od zdobywania kolejnych poziomów, ale niektóre pojawiają się też po ukończonym zadaniu, np. po wykonaniu zadania ukończenia wyścigu na jakiejś trasie trzeba pobić low czas na czasówce Wink

btw potrzebuję ukończyć wyści na Brookhampton i chyba od 3 dni nie mogę trafić na tę trasę, byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mnie w czas poinformował o zbliżającym się takim wyścigu :E

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 28 lipca 2012, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aktualnie brakuje mi tam czata i dodawania innych do znajomych (chyba ze coś przeoczylem), wyboru dowolnej trasy i osob (wlasnie znajomych) z którymi chcielibysmy się poscigac.
być może z czasem i to będzie, wiec warto poczekac, bo gierka calkiem fajna.

No i czekam na to:
http://www.youtube.com/watch?v=b-PyDqD4jvQ

Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?