Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Server dedykowany 20-70k
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 02 listopada 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie bój, zauważyłem. Wszystkie ^^ a szczególnie snow. Na Island np. autko czasem zbyt gwałtownie skręca i reaguje na lekkie naciśnięcie klawiatury, może na padzie jest inaczej.. Mam wrażenie jakbym jechał pustą (bo lekką) puszką po konserwie na kółkach i tyle.

Każdy jest inny tak jakbyś grał w inną grę. Każdy znajdzie coś dla siebie, mi się podoba właśnie snow (jak się raz rozpędzisz, to już masz taką prędkość przez całą trasę ;]), desert (fajnie się to to przechyla ;D), stadium (do pro jazdy), oraz ostatnio mi się spodobał Coast (nauczyłem się w tym jeździć, to pewnie dlatego Happy). Tobie się podoba tylko jedno środowisko, Statium. Jest bardziej dopracowane i IMO się bardziej nadaje do pro jazdy niż inne (właściwie to po to Nations zostało zaprojektowane, przecież to oficjalna dyscyplina na ESWC).

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 02 listopada 2008, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eeeejjj.. ja tylko powiedziałem jakie jest moje zdanie i skończmy ten temat ^^

Głównym zamysłem i tak było to, że narzekacie na małą ilość polskich serwerów w United, a tak naprawdę gra w to zaledwie parę osób.

Aha.. i odnośnie tematu.. chcecie aby dawać miedziaki na serwa by zwiększyć jego limit, ale.. będą tam inne mapy niż obecne Nadeo? Wink Bo kolejny serwer Nadeosowy jest faktycznie zbędny...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 02 listopada 2008, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę że będą... Ten server będzie miał ograniczenie do 20 osób... narzuca to Nadeo. Według mojego pierwszego zamysłu miał to być "BIO Tech" z mapami czołowych mape'makerów, i z takich imprez jak ESL, NC4, STC5 no i z PL'ów. Powiem szczerze i bez owijania w bawełnę, teraz jest Nadeo bo jednak najwięcej graczy (co mnie dziwi) woli Nadeo. Ściągamy w ten sposób potencjalnych darczyńców (wszystkim serdecznie dziękujemy). A w momentach szczytu jesteśmy lepsi od POL Nadeo, dając miejsce do gry nawet 50 osobom. Powtarzam jeszcze raz ja ze swojej strony zrobię wszystko (układy z maperami itd. itp.) aby nie były to tylko mapy tzw. LOL ani mini ani short tylko typowo techniczne dostarczające dużo rozrywki i podnoszące skilla. Chociaż napeno będą występować też inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 02 listopada 2008, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PlayerGrid napisał:
Powiem szczerze i bez owijania w bawełnę, teraz jest Nadeo bo jednak najwięcej graczy (co mnie dziwi) woli Nadeo. Ściągamy w ten sposób potencjalnych darczyńców (wszystkim serdecznie dziękujemy).


No i to rozumiem ^^ świetna polityka 'reklamowa' ;D Więc życzę powodzenia, 20k to jednocześnie i dużo i mało. Każdy dostaje dziennie 50 miedziaków i oddaje wam je, to zakładając, że zrobi to dziennie nawet tylko 20 osób, to macie już cały 1k. Niby dużo, ale.. potrzeba 20 dni.. czyli cały miesiąc prawie :p

Hehe.. teraz pomyślałem, że gdyby zebrać 30 osób, i składać się codziennie po 50 miedziaków, to po miesiącu można byłoby kupić nową TMU dla kolejnej osoby :p (jeśli się nie mylę to za 30k miedzi można ją kupić) Od początku istnienia United, trochę by się zebrało tych egzemplarzy ;D Bo mi np. miedziaki nie są do niczego potrzebne, jak większości z was zapewne także Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 02 listopada 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki za życzenia Maybe. Ale wszyscy życzą, wszyscy gratulują a wpłacić nikt nie chce... Very Happy Sebik mówił że chętnie zdonatuje ale nie wiem czy się targnął na wpłatę czy nie. Tak czy siak pochwał nidy za wiele.

TY very much

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 listopada 2008, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Boost tech serwer? Zmieniłeś moje nastawienie do tej sprawy.
Daj tylko techy z NC czy PL na tego serwa, a ja zaoferuje wszystkie swoje miedziaki ;D.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Yorgi
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 283


PostWysłany: 03 listopada 2008, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:

Daj tylko techy z NC czy PL na tego serwa



I imo to będzie kolejny nudny serwer z trasami ktore każdy zna na pamiec Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 03 listopada 2008, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spokojnie, poczekajcie na akcje PO PGA - będzie nowy tech server Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 03 listopada 2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Spokojnie, poczekajcie na akcje PO PGA - będzie nowy tech server Smile :?

Hip hip hura! Piwko dla Vipa! ;D.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 06 listopada 2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aktualizacja:

Do tej pory udało nam się zebrać ok. 10k miedziaków. Dziękujemy za wasze wpłaty i informujemy wszystkich, że postawiliśmy sobie jeszcze ambitniejszy cel. Zbieramy na server 40-80k, a nie jak było wcześniej podane 20-70k ! I jednocześnie prosimy wszystkich o dlasze wpałty ponieważ potzrba nam 40 tysięcy miedziaków.

Przypominam, że według pierwotnego założenia ma to być server z techami turniejowymi oraz mapami wykonanymi specjalnie dla servera przez czołowych mape'makerów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX <AlekSior>
Jeździ konno


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 26
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 listopada 2008, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wiem że wszystko po malutku itd. ale moim zdaniem w POL na prawdę przydałby się serwer 70-90k :wink:
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shooter44
Jeździ konno


Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 49
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: 07 listopada 2008, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jako członek BIO też się tu w tym temacie wypowiem... Very Happy więc tak, zbieramy już na 100% na serwer 40-80k, który kosztuje 40k miedziaków; mamy już około 10k, więc brakuje tylko/aż 30k Razz sądzę, że gdyby wszyscy posiadacze TMUbędący członkami tmpl.info dali jakąś darowiznę na pewno serwer już by stał, ale cóż... Nie krytykuję, tylko stwierdzam fakt... A co do mapek to jeszcze są w fazie planowania i ustalania z mapmakerami...
Dziękujemy (my=BIO) za wszystkie darowizny na naszym serwerze oraz na konta naszych graczy..

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
bubu01
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 6


PostWysłany: 27 grudnia 2008, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja szukam serwera od 60-90k lub taki utworzyłbym lecz potrzeba 80000 miedziaków musiałbym grać z 2 lata jeszcze w dzień w dzień bardzo mało jest takich serwerów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 27 grudnia 2008, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taka mała rada,ruszcie dupy z tmpl i wejdźcie prosić na servery ja w tydzień uzbieralem 30k
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 27 grudnia 2008, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

King, podziel się posiłkiem! login _i_s_d_f00wojtas
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 27 grudnia 2008, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Win'a napisał:
taka mała rada,ruszcie dupy z tmpl i wejdźcie prosić na servery ja w tydzień uzbieralem 30k


nie zniżajcie się do jego poziomu... taka moja rada

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 27 grudnia 2008, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wystarczy pomyslec i mozna łatwo zebrac miedz.Ja w miesiac uzbieralem 60k i nadal przyplyw miedzi widac.Jeszcze 20 k i będzie do 100k serwer.A to wszystko bez proszenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?