Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasa by ReeGall
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ReeGall
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 1


PostWysłany: 28 Maj 2011, 11:48    Temat postu: Trasa by ReeGall Odpowiedz z cytatem  

Witam, kilka dni temu zacząłem grać w Trackmanie i wciągnęła mnie tak bardzo, że postanowiłem pobawić się edytorem i zrobić swoją pierwszą trasę. Trochę długa wyszła, ale mam nadzieję, że nie jest aż tak tragicznie.

BigFirst

Link do TMX:
http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=4051977

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zame
Jeździ konno


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 80
Skąd: Podlasie

PostWysłany: 12 czerwca 2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szału nie ma, tragedii też nie. Może nieco nudno, ale nie każdy lubi wpadanie z zakrętu w zakręt. Na początek radzę Ci pokombinowanie z trasami krótkimi, po 15-20 sekund. Takie mają największe "wzięcie" Smile
_________________
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?