Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
(pierwsze podejście) PL10-ZAPISY!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Kolumb
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 305


PostWysłany: 19 października 2011, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kwali było trochę ponad miesiac temu , czyli teoretycznie PL bysmy jeszcze grali a teamów nie ma nagle? Jak się dowiedzą o PL to będą .

Kto wie coś na temat map , więcej?

_________________







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 19 października 2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam czas to pospamuje razem z wami Very Happy

Kolumb, po wydaniu TM2 część osób gra tylko tam. Jakby było PL to by grali cały czas i później zaczęli w TM2 grać, ale była przerwa i część osób się wciągnęła Very Happy Jak Jaro pisał - lepiej zrobić wszystko od nowa, lepiej dłużej robić PL10 i dobrze, niż szybciej i będzie klapa Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 19 października 2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powrót do pewnego punktu. nie mówić tylko działać.

ktoś oficjalnie przejmie plke. Mapy jakieś były wysyłane?
Listę sędziów rozpiszcie, ale weźcie pod uwagę wcześniejsze oceny( warto mieć je), po co tracić więcej czasu. W tydzień dałoby się to ogarnąć. Można też powiedzmy dać tydzień więcej by dosłać jakieś mapki.
To wszystko było ogarnięte? Wniosek skorzystać z tego(powtórzenie).

W między czasie w nowym temacie na nowo teamy się zapiszą, będą miały czas póty map się nie ogarnie, w ten sposób zachowa się czystość, wygląd, ale też zyska się ujrzenie na to jak to się ma teraz.

Ustali się nowe kwali po tych 2 tygodniach, mapy mogą być te same, można też przepisać wyniki, ale nie trzeba.
Po kwali się ustali grupy, terminarz teamy sobie same poustalają, wraz z sędziami co potwierdzą wyniki. Co ciekawsze spotkanie proponuje nawet promować.
Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 19 października 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
powrót do pewnego punktu. nie mówić tylko działać.

ktoś oficjalnie przejmie plke. Mapy jakieś były wysyłane?
Listę sędziów rozpiszcie, ale weźcie pod uwagę wcześniejsze oceny( warto mieć je), po co tracić więcej czasu. W tydzień dałoby się to ogarnąć. Można też powiedzmy dać tydzień więcej by dosłać jakieś mapki.
To wszystko było ogarnięte? Wniosek skorzystać z tego(powtórzenie).

W między czasie w nowym temacie na nowo teamy się zapiszą, będą miały czas póty map się nie ogarnie, w ten sposób zachowa się czystość, wygląd, ale też zyska się ujrzenie na to jak to się ma teraz.

Ustali się nowe kwali po tych 2 tygodniach, mapy mogą być te same, można też przepisać wyniki, ale nie trzeba.
Po kwali się ustali grupy, terminarz teamy sobie same poustalają, wraz z sędziami co potwierdzą wyniki. Co ciekawsze spotkanie proponuje nawet promować.
Rolling Eyes


Sorry, z twojego posta zrozumiałem tylko tyle, że kwali od nowa - jest to całkowicie bez sensu. Osobiście, dałbym czas na dosłanie mapek od TERAZ do odpadnięcia Polski z NC, potem ustalamy (testerzy, do których się zaliczam.) pierwszy mappack i jazda. Tak jak było ustalane w ankiecie (po coś ona, k**wa, była...). Mogę się teraz zająć zbiórką map, jeśli zajdzie taka potrzeba. Popieram również zdanie Kolumba - jak zaczniemy mecze PL to drużyny wrócą, na logikę...

Poza tym - co to dla Ciebie promowanie ciekawszych meczów?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 19 października 2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

domyśl się..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 19 października 2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jbc, będzie jeszcze taka potrzeba, to mogę sprawdzać mapy Smile
Apropo kwali od nowa moim zdaniem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 19 października 2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No bo po co walkowery ?? Jak nie w 1 chodź pewnie będą w niej to w 2 na pewno będą. Wszystko od nowa na spokojnie z nowym regulaminem i kwalfikacjami. Najlepiej będzie aby każda drużyna z 1 ligi, (bo z 2 to wiadomo, że będą chciały od nowa, bo może się uda w 1 lidze być) startująca się zastanowiła i lider pisze czy według drużyny od nowa czy gramy jak jest.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 19 października 2011, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
domyśl się..


Przykro mi, Twój sposób rozumowania (wnioskuję to po innych Twoich postach) jest dla mnie, za przeproszeniem, zjebany. Nie potrafię więc wywnioskować o co Ci chodzi z promowaniem meczów, więc jeszcze raz się zapytam: what the fuck?

JarOo napisał:
Wszystko od nowa na spokojnie z nowym regulaminem i kwalfikacjami.


I wystartujemy po nowym roku... a, przepraszam - nie wystartujemy, bo scena do tego czasu najprawdopobniej (jeśli chodzi o grę) rozpadnie, bądź w najlepszym przypadku podzieli na wiernych Foreverowców i pasjonatów TM2.

JarOo napisał:
No bo po co walkowery ?? Jak nie w 1 chodź pewnie będą w niej to w 2 na pewno będą.


Zupełnie tego argumentu nie zrozumiałem... Nawet jakbyśmy zaczęli od nowa to zamiast starych drużyn będą nowe, które się rozpadną po miesiącu, przez to, że porwą się z motyką na słońce startując w PL10...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 20 października 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

key przestań pierdolić bo narzekać to k**wa potrafisz, myśleć raczej nie, ale to już inna kwestia.
Jeśli tak bardzo się z wszystkim nei zgadzasz to przejmij Pl10, kij to jeśli wszystko pierdyknie , przynajmniej spróbujesz.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 20 października 2011, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

parę tygodni temu pytano się was, czy kwali zrobić przed, czy po STC/NC. wynik votingu był zdecydowanie taki, ze chcecie je zrobić przed STC/NC, a grać po STC/NC.
jeżeli teraz jednak będzie trzeba jeszcze raz grać kwali, to moim zdaniem jest to sygnal na to, ze użytkownicy forum nie tylko nie sa wiarygodni, ale także, ze zaden voting tutaj nie ma sensu.
w takim razie moim zdaniem nie ma sensu w ogole robić PL, bo kto wie, czy ten, kto się zapisze, nie zmieni zdanja parę dni pozniej.

ten caly PL10, pseudozapal slowika oraz sedzi i wybierajacych mapy, powody przesuniecja PL i także różne votingi sa do tej pory slaby zart i pokazuja tylko, ze wiekszosc graczy na scenie robi na co ma humor, a jakiś kaprys może zmienic ich zdanie blyskawicznie.

z taka podstawa turniej PL nie powinien miec miejsca, bo jednak ma pewne znaczenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' Wizard_The_One
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 57


PostWysłany: 20 października 2011, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe dobre dobre na prawdę można się uśmiać. Jak nigdy teraz zgadzam się z Jakubem a mianowicie wypowiadają się tu ludzie nie mający pojęcia jaki skutek będą miały ich decyzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 20 października 2011, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym powiedział że to nie tyle brak wiarygodności, co zbytnia wiara w stabilność istniejących drużyn.

Można by też zebrać opinie liderów teamów - czy mają skład, czy nie. Te drużyny które zawiesiły działalność wykreślić, z reszty zrobić jedną ligę (jeżeli się okaże że tylko tyle ich zostało), regulamin jest ok, map było wysłanych dosyć (czy są wystarczająco dobre żeby zrobić na nich cały turniej, czy też potrzebny jest dodatkowy nabór, niech powiedzą ci co je oceniali). Dać ewentualnie parę dni na uzupełnienie składów i można grać. Nie wiem po co robić wszystko od początku i zaczynać turniej w styczniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 20 października 2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zauwazmy jak mało osob się tu wypowiada, wiec mimo ze zgadzam się z Jakubem to nie mozna powiedziec ze voting jest bez sensu bo być może wypowiadaja się tylko osoby ktore glosowaly za tym zeby kwali odbylo się pozniej.
Po za tym jakiś mr. Savier gada jakieś glupoty których nikt nie jest w stanie zrozumiec a potem wyzywa takiego Keya. Teamy sobie same poustalaja terminaz? promowac? wa ta fak?
Cytat:
W między czasie w nowym temacie na nowo teamy się zapiszą, będą miały czas póty map się nie ogarnie, w ten sposób zachowa się czystość, wygląd, ale też zyska się ujrzenie na to jak to się ma teraz.

To zdanie jest tak nieogarniete ze szczena mi opada za każdym razem gdy je czytam.

A wracajac do tematu glownego, chcialbym zeby PL10 się odbylo, ale niech opieke nad tym trzyma osoba ogarnieta i odpowiedzialna, bo jeśli ma za to zlapac się znowu slowik albo ktos pokroju np takiego Saviera, to ja nie chce w tym turnieju brac udzialu.
A i niech nikt nie powie mi "skoro tak to sam to wez i zrób", bo ja jestem nieodpowiedzialny i mi się poprostu nie chce Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 20 października 2011, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
mr. Savier gada jakieś glupoty

+1

Chyba muszę zgodzić się z Jakubem. Wystarczy spojrzeć jak mało osób wypowiada się w tym temacie mimo że licznik odwiedzin jest dosyć wysoki. Najwidoczniej brak zainteresowania. Nie potrafię też zrozumieć czemu do tej pory Słowik nie zabrał zdania, pewnie wiele by to wyjaśniło a tak to mamy zbędne dyskusje. Jakby ktoś naprawdę chciał zagrać to PL10 to nie przeszkadzały by mu jakieś NC/STC czy TM2. Tyle że potrzeba organizacji a jak na razie Szefu milczy Smile

PS
@Savier
Zanim coś napiszesz w tym wątku pomyśl najpierw dziesięć razy. Jak masz wygadywać bzdury to lepiej sobie odpuść.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 20 października 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czy mogę, ale napiszę jak się ma sytuacja z mapami, aby uspokoić trochę nastroje społeczne odnośnie mapek, że nie jest źle i aby nie sapać na punkcie mapek, najwyżej mnie wywalcie jak źle piszę. Większość map jest wybranych przez 5/7 testerów, chodź mogą zajść jeszcze marginalne zmiany i według mnie ich poziom jest taki, że PL może spokojnie się odbyć z tego powodu, że wybieramy 10 nowych, które są debeściackie i 5 starych, które już swoją renomę zdobyły. Są na pewno wybrane 4 mapy z oldschoolu i 7 z nowych, czyli na pewno mamy 11 map. Zostało jeszcze do wybrania jedna z oldschoolu i 3 nowe, więc o mapy proszę się nie martwić i o nich nie dyskutować. Przykład, że z mapami wszystko dobrze prawidłowo wybrana mapa na kwali. Hardkorowa i trudna. Apropo dlaczego nie ma ocen, bo Słowik zrobił taką formułę ocen map, że większość map miała od 35-40/40 i nie ma sensu pisać ocen, tylko poprostu wziąć przecjechać wszystkie i wybrać, które powinny być. Dziękuję. Od tej pory dyskutujemy tylko o terminach, formie rozgrywek i organizacji, bo PL musi się odbyć.
_________________



Ostatnio zmieniony przez JarOo dnia 20 października 2011, 13:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 20 października 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

savier napisał:
key przestań pierdolić bo narzekać to kur** potrafisz, myśleć raczej nie, ale to już inna kwestia.
Jeśli tak bardzo się z wszystkim nei zgadzasz to przejmij Pl10, kij to jeśli wszystko pierdyknie , przynajmniej spróbujesz.


Ja nie pierdolę... Powiedz mi, CO ZROBIŁEŚ, W SPRAWIE PL10, że wiesz, że wszystko pierdyknie, praktycznie mnie nie znając? Może tam jakaś bomba z opóźnionym zapłonem działa? Bo ja szczerze mówiąc nie wiem.

Nie to, że nie zgadzam się ze wszystkim... nie zgadzam się z Tobą, bo za przeproszeniem, pierdolisz głupoty.

Swoją drogą, jeśli Słowik nadal nie będzie dawał żadnego znaku życia, to trzeba by wybrać nowych organizatorów. Nie bez powodu liczba mnoga - jedna osoba tego nie ogarnie, tak jak chciał Słowik.

PS. Savier - nie wiem, czy ty widzisz tylko te partie tekstu, po których można kogoś zdissować, czy po prostu nie potrafisz czytać - wytłumacz mi w końcu to promowanie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Ścierens
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 03 Maj 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 288

Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: 20 października 2011, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[offtop]
W ogóle czego savier miesza się w sprawy turnieju TECHOWEGO skoro z tego co mi wiadomo przynależy do drużyny fullspeedowej więc nawet swojej drużyny nie zapisze.

To właśnie przez takich użytkowników vote nie ma sensu bo wypowiadają się wg swego kaprysu. [/offtop]

Spytacie czemu ja się wpierdalam? Ano dlatego, że mimo faktu, iż jestem zwykłym graczem nie obdarzonym zbytnio skillem co mogę i jestem w stanie - pomogę. Wiem, jestem mało wiarogodny, dopiero kilkanaście postów ale zawsze się od czegoś zaczyna, prawda? Chcecie MŁODEJ krwi? Macie!

Ciepły napisał/a:
"Można by też zebrać opinie liderów teamów - czy mają skład, czy nie. Te drużyny które zawiesiły działalność wykreślić, z reszty zrobić jedną ligę (jeżeli się okaże że tylko tyle ich zostało), regulamin jest ok, map było wysłanych dosyć (czy są wystarczająco dobre żeby zrobić na nich cały turniej, czy też potrzebny jest dodatkowy nabór, niech powiedzą ci co je oceniali). Dać ewentualnie parę dni na uzupełnienie składów i można grać. Nie wiem po co robić wszystko od początku i zaczynać turniej w styczniu."

Plan jest, może nie szczegółowy ale żeby wreszcie ruszyć dupsko i ustalić wszystko do końca października chyba wystarczy, nie?

Na początku gdy każdy myślał, ze Słowik ogarnie to PL nie wypowiadałem się bo sądziłem, że mnie zhejtujecie ale mam to gdzieś i jestem zdecydowany na pomoc. Czekam na rozkazy.[/i]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
raven
Jeździ konno


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 98
Skąd: Bielawa

PostWysłany: 20 października 2011, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też jestem szarym, zwykłym, i o przeciętnym skillu graczem. Postów mam mało, ale forum przeglądam bardzo często, praktycznie codziennie. Ale skoro Ścierens zabrał głos, to ja też chcę. Myślę, że za PL powinna się zabrać nie jedna osoba, a z 3-4. I nie w wieku Słowika, ani młodszym. Jak dla mnie sprawa prosta. Wiadomo, szkoła, brak czasu. Więc kilka osób, z dużym bagażem doświadczenia, i wolnego czasu przede wszystkim. Wszystko jest do ogarnięcia. I chciałem też wyrazić bardzo duży szacunek do Ciebie, Ścierens, bo typek jesteś ogarnięty, szczery. Jak byś się jakoś za to pl zabrał, to by wyszło, dziękuję, dobranoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kaz3k.
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 104
Skąd: Kraków

PostWysłany: 20 października 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A według mnie PL10 nie powinno się odbyć.
Pomyślcie logicznie...
Powiedzcie mi, ilu graczy nadal ma taki zapał do grania w wersje Forever ??
Jak wiadomo, wyszła już TM2 i teraz to ona jest na szczycie zainteresowania.
PL10 to tylko formalność, że niby coś się dzieje.
Jedynym aktywnym klanem może jest jeszcze MD a reszta ??
W HCL nie ma praktycznie żadnych postów od czasu kwali, podejżewam, że na innych stronach jest to samo.
W SPW zostało może paru graczy, którzy jeszcze coś tam grają.
Dla mnie to będzie najgorszy turniej z serii PL, jakie były do tej pory, to już nie będzie to samo...

Miejcie o mnie dobre lub złe opinie, ale takie jest moje zdanie...
Pozdrawiam Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 października 2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3 osoby ogarniające temat proszę się zgłosić do mnie, niech będzie to PL10 nie wiem jak ale jak pomożecie to oganriemy wspólnymi siłami
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?