Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Strefa RPG - mini konkursy
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 01 stycznia 2012, 21:51    Temat postu: Strefa RPG - mini konkursy Odpowiedz z cytatem  

Od niedawna dzięki koledze Majerosowi został reaktywowany polski serwer STREFA RPG.
Założony kiedyś przez Bogdana serwer cieszył się niegdyś dużym zainteresowaniem polskich, ale też i innych nacji, graczy. Po dłuższej przerwie, serwer o tej nazwie znów działa.

Z tej okazji chciałbym wszystkich zaprosić do zabawy. Chciałbym mianowicie zrobić mini konkurs na najlepszy czas przejazdu na jednej z moich mapek rpg.

Termin: 1 stycznia 2012r. ok. 16.00-17.00

Miejsce: STREFA RPG.

Czas: 1godz.

Mapka: The Race







Nagrody:

1 miejsce - 5000cc
2 miejsce - 2000cc
3 miejsce - 1000cc
4 miejsce - 500cc
5 miejsce - 200cc

Życzę dobrej zabawy!



========================================================================================================

Dziś o godz 16.00 odbył się zapowiadany mini- konkurs. Przez godzinę gracze zmagali się z pokonaniem wyżej wspomnianej mapki. Do końca nie wiadomo kto zwycięży, bo szala zwycięstwa raz po raz przechylała się na korzyść pierwszej trójki. Po godzinie zmagań o 17.01 sytuacja była następująca i ona jest ostatecznym wynikiem konkursu. Choć potem Dasher wyprzedził Macatuisa to jednak było to po ustalonym czasie.

Oto kolejność

1 miejsce - 5000cc - Voytek!
2 miejsce - 2000cc - macatuis
3 miejsce - 1000cc - Dasher (przelano jak chciałeś)
4 miejsce - 500cc - Woojoradi
5 miejsce - 200cc - Bogdan

Dla Vojtka przeznaczam dodatkowo premię za wr na tej mapce :* - 1000cc







Gratuluję wszystkim wygranym, a także tym którym się udało tą mapkę przejechać, bo wiem, że nie jest zbyt łatwa - zwłaszcza dla początkujących.

Zapraszam na serwer Strefa RPG, no i na kolejne konkursy, a już następny najprawdopodobniej za tydzień.


P.S. W tym temacie możecie pisać co Wam się podoba bądź nie - na Strefie RPG. Tutaj piszcie o propozycjach tras - jakie chcielibyście dodać.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 06 lutego 2012, 11:48, w całości zmieniany 5 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 02 stycznia 2012, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kolejny mini konkurs już za tydzień, tj w niedzielę o godz. 16 -17. Pula nagród jak poprzednio. Męczymy tym razem przez godzinę mapkę Szyny - "GAIDEN". Shocked




Mapkę trenimy już też na Strefie RPG Very Happy .

Zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 31 stycznia 2012, 21:04, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 08 stycznia 2012, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zgodnie z zapowiedzią na, na Strefie RPG w godzinach 16.00-17.00 odbył się konkurs na najszybszy przejazd na trasie Szyny - "Gaiden". Tak jak poprzednio, raz po raz ktoś wychodził na prowadzenie spychając rywali. Zdecydowanym faworytem od początku okazał się Dasher jednak rzutem na taśmę w końcówce wyprzedził go Nothing. On też zgarnia główną nagrodę. Przypomnę, że tak jak poprzednio jest ona następująca:

1 - miejsce 5000cc
2 - miejsce 2000cc
3 - miejsce 1000cc
4 - miejsce 500cc
5 - miejsce 200cc

Oto wyniki:



Gratulacje dla wszystkich, i do następnego razu!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 08 stycznia 2012, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nawet słowik grał? Dobre w ryj! ;D
Kiedy następny konkursik? Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 08 stycznia 2012, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Następny prawdopodobnie już za tydzień. Dokładniej jednak musi Jurek napisać. Od lutego, a może jeszcze wcześniej będą dodatkowo do miedzi, dokładane klucze do TMUF. Tak że zapraszamy do udziału, bo będzie warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żubr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 3


PostWysłany: 09 stycznia 2012, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popieram pomysł Jurka. Postaram się też mu pomóc w miarę swoich możliwości . Jest szansa ze zainteresowanie RPG wróci Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 09 stycznia 2012, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wielkie dzięki za wsparcie Żubr.
Konkurs jak zwykle w niedzielę o godz 16.00. Pula nagród ta sama. Czekam jeszcze na mapkę, bo jest trochę poprawiana. Jest sporo czasu, jak tylko będzie mapa, to zapodam. Śledźcie ten temat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 13 stycznia 2012, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapka na tą niedzielę (15.01.2012r. - godz. 16.00-17.00).



Pula nagród ta sama.

Zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 31 stycznia 2012, 21:03, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 stycznia 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dorzucam się do puli daje 10k cc podaj login gdzie przelać miedź
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 14 stycznia 2012, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Robot napisał:
dorzucam się do puli daje 10k cc podaj login gdzie przelać miedź


Chętnie przyjmę każdy datek na poczet przyszłych konkursów ( najpewniej na login: j44 ). Pomyślałem, że skoro i tak nic za te coppersy nie kupuję, to chętnie się z Wami w ten sposób podzielę. Nie mam ich za wiele, ale na kilka niedzielnych konkursów na pewno się znajdą. Dzięki Waszemu wsparciu z pewnością potrwa to dłużej.
Chętnie też usłyszę Wasze propozycje - na jakich mapkach chcielibyście się zmierzyć. Czekam też na Wasze sugestie odnośnie samego konkursu.
Głównie chodzi mi o to żeby spopularyzować jazdę po takich mapkach, a w konsekwencji chęć budowy nowych jeszcze ciekawszych rpegów.

Jeśli chciałbyś Robot zwiększyć pulę na tej konkretnej mapce to napisz - odpowiednio zwiększymy wygrane. Ja bym jednak proponował przeznaczyć tą pulę na następne konkursy. Chętnie bym zrobił mini konkurs na którejś Twojej mapce i to by była nagroda do podziału.

W tą niedzielę miała być kolejna polska mapka. Tym razem zaproponowałem Bogdanowi ściganie się na Jego mapce. Jednak wspólnie zdecydowaliśmy, że ta mapka wymaga nieco poprawy i zostanie za mało czasu na poznanie mapki. Dlatego padło na trasę starszą i dobrze znaną, no i chyba fajną, a mapka Bogdana za tydzień.
Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14 stycznia 2012, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miedź wysłana Wink Co do pomysłu na następny konkurs jestem jak najbardziej za =) Ja bym zrobił zawody na tej mapce :

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 14 stycznia 2012, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Robot za wsparcie. Twoja miedź zostanie przeznaczona na nagrodę w niedzielę za 2 tygodnie na wybranej Twojej mapce.

Przypominam, że w tą niedzielę ścigamy się na mapce Fisha - "Drop scroll on Sobekite".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AS
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 42



PostWysłany: 14 stycznia 2012, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za dwa tygodnie konczy się server .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 15 stycznia 2012, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią odbył się kolejny mini-konkurs. Tym razem jeździliśmy na mapce Fisha - "Drop scrolls on Sobekite"

Oto wyniki:




1 miejsce - 5000cc - Nothing
2 miejsce - 2000cc - Sosotos
3 miejsce - 1000cc - Macatuis
4 miejsce - 500cc - zaoszczędziłem na serwer
5 miejsce - 200cc - Bogdan

Serdecznie gratuluję zwycięzcom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 19 stycznia 2012, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W najbliższą niedzielę tj. 22.01.2012 pościgamy się na mapce wykonanej przez Robota:"Woodisland"






Jak zwykle - na Strefie RPG o godz. 16.00 - 17.00.

P.S. Mapka "Improve your skill" jest zdecydowanie za trudna na taki konkurs. Uważam, że tylko nieliczni ją przejadą - dlatego zmieniłem ja na nieco prostszą, choć nie mniej ciekawą mapkę - "Woodisland"
Duża prośba do Robota - uaktualnij mod na tej mapce, bo link przestał działać.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 31 stycznia 2012, 21:02, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 22 stycznia 2012, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziś było dość ciężko. Może trudna mapka? Nie mam pojęcia. Było sporo czasu, żeby zapoznać się z mapką. Tym niemniej Zwycięzca aż trzykrotnie przejeżdżał mapkę poprawiając swe czasy. Zdecydowanie wygrał Sosotos. W drugim przejeździe poprawił swój czas Ajem spychając mnie na trzecie miejsce. W ostatniej dosłownie minucie metę zaliczył Dasher.

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Coppersy przelane. Swoją wygraną i Dashera oddaję na serwer.





Wkrótce prawdopodobnie Strefa RPG zmieni właściciela. Przy tej okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować aktualnemu właścicielowi -Majerosowi za dotychczasowy hosting serwera.
Have Fun!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 27 stycznia 2012, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Serwer Strefa RPG zmienił swoich opiekunów. Obecnie jego organizacją zajmują się profesjonaliści.

W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 -17.00 pościgamy się na mapce Sebika - "Four powers".

http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=2132778


Zapraszam do wspólnej zabawy, póki są coppersy do rozdania Very Happy .


P.S. Link do mapki nie działa Sad . Coś się popsuło na stronce? Może ktoś poprawi?

// poprawiłem link, lecz forum ostanimi czasy ma problemy, także link musi pozostać w takiej postaci. / oz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 29 stycznia 2012, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wyniki dzisiejszego konkursu na Strefie RPG:



Z przyczyn osobistych nie mogłem uczestniczyć dziś w meczyku, ale serdecznie gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Z pewnością rywalizacja na takiej mapce sprawiła wszystkim wiele satysfakcji. Bynajmniej mam taką nadzieję Smile.
Laureatów z 1 i 3 miejsca ( Wojtka i Unique) proszę wskazanie, gdzie mam przelać coppersy, bo wygrali 5000 i 1000, a wygląda, że posiadają nations. Napiszcie na moje gg, albo na pm na tym forum (gg7784170).

Jeszcze raz gratuluję i zapraszam za tydzień. Good Game!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 31 stycznia 2012, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Padła propozycja, aby w najbliższą niedzielę, tj. 5 lutego o godz. 16.00-17.00 pościgać się na mapce: "Castle of the shadow" - eie.



Ja proponuje inną - równie dobrą mapkę tego autora - "A trip to the hills".



Decyzja należy do Was.
Ankieta jest na początku tego tematu.
Zapraszam do głosowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 31 stycznia 2012, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Już lepiej tą drugą. Castle zna chyba każdy, stary jest jak świat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?