Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielki Finał turnieju Desperados.PL ! Transmisja !
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hischpan
Jeździ konno


Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 32
Skąd: Berlin

PostWysłany: 12 lutego 2012, 20:00    Temat postu: Wielki Finał turnieju Desperados.PL ! Transmisja ! Odpowiedz z cytatem  



Wielki finał na który wiele osób czekało. Z 85 osób została tylko czwórka graczy. Dwóch z nich walczy o 3 miejsce a kolejna dwójka walczy o zdobycie 1 miejsca w pierwszej Edycji Turnieju Desperados.PL! Do wygrania Trackmania United Forever oraz Kamerka Internetowa! Za 3 miejsce do wygrania jest MasterAdmin "stały" na serwerze Desperados.PL! Kto zdobędzie nagrody? Kto wpisze się na listę zwycięzców? Dowiecie się tego tylko u nas od godziny 20:15 !

Voytek vs Mentol - 20:30
Tom vs Piana - 21:00

Transmisja - http://pl.twitch.tv/trciacho

_________________


Żyj z uśmiechem na twarzy, ale nie zapomnij o innych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 12 lutego 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Piana
2. Tom
3. Voytek
4. Mentol


tak będzie wg mnie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hischpan
Jeździ konno


Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 32
Skąd: Berlin

PostWysłany: 12 lutego 2012, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i znamy wyniki z Finału !

Zacznijmy od nierozstrzygniętego MiniFinału ( walki o 3 miejsce) w którym nie zjawił się ani Voytek ani Mentol. Ale nie poszło nic na marne! Zastąpiliśmy to małym turniejem 5 minutowym w którym za zadanie było przejechanie nieznanej trasy (nowej na tmx wybranej przeze mnie) w ciągu 4 minut. Kto wygrał ten otrzymał MA na serwerze Desperados.PL. Zaś osoba która zajęła 2 miejsce otrzymała Operatora. Wyniki na dole!
Ale to nie koniec jeszcze emocji w tym turnieju.!
Czeka nas głosowanie na najlepsze 3 trasy z czego 2 zostaną nagrodzone 2 awardami oraz autorzy otrzymają Admina na serwerze Desperados.PL !
GŁOSOWAĆ MOŻNA NA STRONIE TMNF.PL Smile


Zacznijmy od małego turnieju w którym zwycięzcą został KAZ3K i otrzymał już swoją nagrodę. Drugie miejsce zajął/zajęła Nikita który/a otrzymał/a swoją nagrodę Wink

PRZECHODZIMY DO FINAŁU !
Po zaciętej walce na 3 trasach zwycięzcą turnieju został PIANA ! Gratulujemy! Gratulacje należą się także dla TOM-a który walczył do końca! Było na co popatrzeć ! Super!

Od siebie chciał bym przeprosić za małe problemy które pojawiły się na początku turnieju (losowanie i słaby stream) a także za opóźnienie przed finałem! Los postanowił zrobić nam małe emocje Very Happy Ale wszystko wróciło do normy Smile Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w turnieju ( 85 osób!) oraz dla Ciacho oraz Monice za pomoc w turnieju.

Tyle ode mnie Smile A teraz czekam na wasze opinie jak wypadł Turniej.

Jołłł! :*

A to filmy z Półfinałów Smile

Shad vs Tom !
http://www.youtube.com/watch?v=YSpg-9tTg-k

Voytek vs Piana
http://www.youtube.com/watch?v=IMl2D31799s&feature=youtu.be

Z Finały dostaniecie link na dniach!
Finał- .......X......

_________________


Żyj z uśmiechem na twarzy, ale nie zapomnij o innych.


Ostatnio zmieniony przez Hischpan dnia 12 lutego 2012, 22:52, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 lutego 2012, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Turniej ogólnie dobrze zorganizowany, ale trasy pozostawiają wiele do życzenia...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 13 lutego 2012, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko bym chciał wiedzieć kto wybierał zawodników do finału Very Happy To jakieś ustawione było, jakiś Układ wyczuwam Wink


Ogólnie to zamysł był spoko, lubię jeździć w TA. Jadąc eliminacje grupowe miałem lekki stres niczym na rundach. Szkoda, że dalej nie mogłem zawalczyć, ale wszystko przez siłę wyższą. Pozostaje czekać na kolejną edycję, może tam będę miał więcej szczęścia.

Gratulacje dla najlepszych. Winner

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Ciacho
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 135


PostWysłany: 13 lutego 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lepszy internet będę miał i będą lepsze audycje Razz

dźwięk jak zawsze xd tandetny Razz

http://www.youtube.com/watch?v=aC6qQjvfpq0&feature=youtu.be

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 13 lutego 2012, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oj tam Maniek. pod koniec turnieju były już dobre Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 13 lutego 2012, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam nie wnikam czy turniej był ustawiony, czy nie Cool Ważne, że dobrze się bawiłam jako widz, rzecz jasna. Dzięki za docenienie mego skromnego wkładu w konfigurację serwera aby przyzwoicie się prezentował wizualnie w przekazach ciacha, niezależnie od tego co tam sobie sam domalował na kanale Smile

Np. do headshot tv było daleko zarówno technicznie, jak i merytorycznie - załóżmy, że miało być luźno i bez respektowania kanonów narzuconych przez profesjonalne media (bynajmniej nie hstv). Luźne, nie stereotypowe komentarze też mają swoje dobre strony.

Szkoda tylko, że hischpan mnie nie posłuchał i nie zrestartował serwka przed finałem, (uptime 40 dni), może jednak mimo oddziaływania siły wyższej czy zrządzenia losu, dałoby się rozegrać finał na desperados.

Dokładam swe skromne gratulacje dla zwycięzców i chwała także pokonanym. Oczywiście czekam ze zniecierpliwieniem na następną edycję, gdzie do wygrania będzie np. klucz do tm2 valley Smile Pozdrawiam wszystkich!


Ostatnio zmieniony przez Monika dnia 13 lutego 2012, 23:46, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 13 lutego 2012, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piana napisał:
oj tam Maniek. pod koniec turnieju były już dobre Wink

nie licząc jednej
gratki piana, tom.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikita
Jeździ konno


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 41
Skąd: Piła

PostWysłany: 13 lutego 2012, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yeahhh;D zajalem/lam 2 miejsce w konkursie dla wiernej publicznosci Winner będę godnie prezentowal/la i bronil/la porzadku na serwie Czytaj Ban Alko

Ostatnio zmieniony przez Nikita dnia 14 lutego 2012, 10:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?