Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rankig zespołów TM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:09    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem  

Ale Kazachstan tez może zabłysnąć na MŚ. Drużyn jest trochę więcej niż 15 (choć w dziale "druzyny" jest ich ponad 200 Very Happy). Ale może macie racje, choć 2 drużyny więcej na PLs mogły by być Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seboes
Doświadczony driver


Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 113


PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Evo tylko w ostatniej pl6 nie było 2 ligi (chyba) , wiec może to się zmieni
_________________
W SWIETOKRZYSKIM TYLKO KSZO!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*pG. Emsi
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 96



PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:18    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem  

Wiem wiem,oczywiście ze nie było, nie wiem czemu zamiast "PL" napisałem "PL6",ale już poprawiłem. Chodziło mi ogólnie o ligę PL, a nie konkretnie o Pl6.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 24 lipca 2008, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO wystarczyło by rozszerzenie PL7 na 8 zespołów, co nie jest niemożliwe do zrealizowania. Wystarczyło by tylko trochę dobrej woli organizatorów Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 lipca 2008, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie prównujcie się do reprezentacji Bangladeszu w piłce nożnej...

Oni istnieja od 1974 roku, maja pieniądze, całe zarządy, mnostwo graczy którzy mogą wystąpic na każdym tureniju, sponsorów itd. ... wiadomo ze jak oni się gdzies zglosza to przyjda i zagrają i NIE ZREZYGNUJĄ!. Najpierw pograjcie sobie takie 1 dniowe turnieje i ustabilizujcie sklad.

Co myślę o udziale 2 ligi w PL ?
Jak Wix ma czas i ochote to niech robi, z tego co wiem chce zeby PL było liga elitarną do której może każdy się dostać, ale grają tylko drużyny z wysokim skillem.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 24 lipca 2008, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam taki pomysl, by zrobić ranking ale na zasadzie takiej zglosily by się druzyny i graly miedzy soba mecze (coś w stylu fify) za zwyciestwo 3pkt ale nie tak zeby caly czas z jedna drużyna grać, zrobiono by limit meczów np w miesiacu 3 mecze mozna rozegrac itd pomysl mozna rozwinac jeszcze;p
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 lipca 2008, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

PiceK napisał:
Dobra, tylko pytanie po co tak naprawdę organizować takie coś???
Np jakoś FIFA nie organizuje osobnych mistrzostw świata dla np. iranu czy bangladeszu.

zorganizujcie się, co za problem.
przeciez PL tez jest organizowane przez graczy drużyn lepszych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 24 lipca 2008, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wy tu proponujecie modernizacje odnośnie rozgrywek drużynowych które spaliły się w przedbiegach albo były klapą, czemu nie, fajnie że 2 liga daje zajęcie, słabszym zespołom (trzeba się oduczyć 'klanom') tyle że 2 liga była olewaną klasą rozgrywkową, bo teaMy które nie dostaly się do ekstraklasy jeździły tylko już dla czystej rozgrywki, nie biorąc na poważnie całego przedsięwzięcia, albo po prostu takie teamy się rezygnowały z dalszego udziału w rozgrywkach z powodów w różnych kategoriach, a bo to kolega se poszedł do tamtego team'u, a bo to kogoś nie ma, albo nie ma czasu. Nie chce was do niczego zniechęcać, i się musze teraz pochwalić ale pomysł 2 Ligii narodził się w mojej makówce jak pamiętam zdarzenia na scenie, no ale sam jestem świadkiem co się dzieje....
A co do tej klasyfikacji zespołów, no to kolega IrRed już chyba wspomniał jak to w praktyce się odbywa, na chwile obecną TMNF jest prostą rozrywką, i nic nie trzyma gracza w zespole, może w każdej chwili sobie pójść do innego zespołu, albo zrezygnować z grania, bo nie brał tego wszystkiego na poważnie, ktoś coś tutaj musi? pójdzie sobie i jemu to lotto co się z tym stanie, i tak m. in. się właśnie rozpadają podróbki zespołów które mimo wszystko istnieją, jeden klan (przepraszam, team) się powstanie na czyjeś widzimisie, jutro się rozpadnie i na czym ma się opierać ten cały interes z klasyfikacją generalną ala FIFA? Gdyby coś takiego miałoby powstać, każdy zespół miałby pewne obowiązki, musiałby nałożyć na gracza pewien przymus, a przynajmniej mieć jakąś gwarancje, że nie odejdzie na własne życzenie i nie będzie olewał swoich obowiązków wobec zespołu...sorry ale taka jest prawda, team to musiałaby być organizacja,a jak już coś się robi z przymusu, to to już nie jest zabawa....

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 25 lipca 2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dodam od siebie, że taki ranking dałoby się zrobić, gdyby istniał jakiś serwis, który przechowywałby wiarygodne dane o istniejących zespołach i wynikach ich meczów. Ponadto zespoły powinny grać możliwie jak najczęściej, by ranking był w miarę wiarygodny (odpowiednio często grane mecze byłyby wymogiem koniecznym do bycia uwzględnionym w klasyfikacji). Można by wtedy użyć np. jakiejś zmodyfikowanej wersji rankingu Elo, używanego m.in. przez Międzynarodową Federację Szachową. Ranking danego zespołu byłby wiarygodny tak na oko po ok. 20-30 meczach, zatem na wyniki trzeba by było trochę poczekać.

Samo stworzenie formuły liczącej punkty rankingowe na podstawie wyników meczów nie jest trudne. Problemami są m.in. rotacja w składach zespołów i samych zespołów, zaangażowanie itd., ale byłby to chyba najłatwiejszy sposób na stworzenie rankingu bez tworzenia jakiejś organizacji narzucającej zrzeszonym w niej drużynom wszystkie terminy i przeciwników. Jaka jest szansa wprowadzenia tego u nas, każdy może dopowiedzieć sobie sam.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 lipca 2008, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Albo ranking a'la FIVB, czyli punkty przyznawane za turnieje Wink Ale myślę, że to nie ma sensu póki co Smile Za mało turniejów drużynowych jest, nie mówie w tym sensie że ma być więcej, tylko ogólnie, że to by nie wypaliło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 25 lipca 2008, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ile razy mogę mówić, że JA nie zrobię 2 ligi pl6. Ewentualnie będzie coś pod nazwa amator series, choć tez nei jestem pewien i nie wiem czy rownolegle z pl7
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 25 lipca 2008, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spokojnie, poczekamy do pl7.

Emsi : to zorganizujcie sobie wlasnie lige, dla tych "gorszych" teamów i zobaczycie na jakim jesteście poziomie.

2 liga w PL ? taki pomysl już był chyba w pl5, i slabo wypalila ta "2 liga"

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

2 liga w PL5 nie była taka zła,tak że może to nie jest głupi pomysł,ale już raz się nie przyjoł...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poproście adminów esl bądz gb o dodanie ligi 5v5 bądz 4v4 i nie będzie problemu sprawiedliwy ranking bo PL# to turniej raz na rok tak to by była poważna liga
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kiszonka napisał:
poproście adminów esl bądz gb o dodanie ligi 5v5 bądz 4v4 i nie będzie problemu sprawiedliwy ranking bo PL# to turniej raz na rok tak to by była poważna liga


minelo PL6. tmn istnieje 2,5 lat, wiec ile co rok?
aha i jeszcze pytanie, jak twoim zdaniem wyszla 2. liga w PL5?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra no to skoro drugiej ligi nie będzie to co z tym pomysłem, żeby pierwszą ligę powiększyć do 8 zespołów ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W sumie to i tak wiadomo, że te dwa dodatkowe miejsca zajęły by P4G i CV... Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 25 lipca 2008, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

może tak może nie ;p

ja wam mówie, że evo będzie czarnym koniem

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 26 lipca 2008, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym dał do pozostałej dwójki P4G i PoXików :-D wprawdzie muszą jeszcze duuuużo się nauczyć ale powinni zdążyć do PL7 ;-)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kalfu
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2008
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 26 lipca 2008, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a może najlepiej by zorganizowac pl6 2 liga teraz (lub w tym czasie Razz)
oczywiście ja nei zajme się organizacja bo każdy wiedzial jak było w tym turnieju moim Razz

_________________


[img]http://mojchuj.ofingo.com/gif.php?id=10015[/img]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?