Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
mini forever
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 28 kwietnia 2009, 17:38    Temat postu: mini forever Odpowiedz z cytatem  

Jakiś czas temu zajmowałem się robieniem mapek - mini mapek.
Wiele z nich się już zestarzało więc postanowiłem część z nich trochę odświeżyć. Dodałem też nowe. Część z tych mapek już jest znana (pod inną nazwą, ale to już inna historia).
Do tras dodałem mody i muzykę, i część z nich wydłużyłem nieco
Część z nich była tworzona z myślą o serwerach o podwyższonym ranku - dlatego czas autora jest nieco zaniżony - powyżej 30sek. Jest tez kilka nieco krótszych mapek.
Jeśli ktoś szuka tego typu tras na serwer to polecam.

Mappack zawiera 42 trasy - http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackpackshow&id=1199259#auto

P.S. Dziękuję Dadiemu za wsparcie Very Happy .


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 05 Maj 2009, 9:09, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 28 kwietnia 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mhm przejrzawszy parenascie tras stwierdzam ze pierwotne wersje mialy jednak to coś Razz i chyba trzeba będzie znow otworzyc serva z nimi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 28 kwietnia 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mapki super Very Happy nic dodać nic ująć Smile
hmm... no może jest jeden minus jak dla mnie
- mody (zupełnie niepotrzebne :/ )

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

..te trasy nie tylko miały coś w sobie...raczej mają.Wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością na kolejną mapę Jurka która jak zwykle okazywała się hitem,niesamowitą pomysłowością,energią.Wtedy to była odbitka od tych,jak że już prze zemnie znienawidzonych swensenÓw.Jurek teraz oferuje pakiet map godnych uwagi,czekając aż pojawią się na naszych serwerach....i powinny,chociażby ze względu na klasykę,zaangażowanie dla sceny polskich graczy.To chyba jeden ,jak nie jedyny który został zaakceptowany przez wszystkich przyjaźnie,s pewnością dający dobry przykład kultury której ostatnio tak tu brakuje.Ubolewam więc szwendając się po polskich serwerach widząc lole czy jakieś tam inne wyklepane g*wno.
Mamy tu zawodowca który potrzebuje motywacji i my powinniśmy mu ją dać,nich układa te klocki,tworzy, a na pewno kolejna jego praca będzie oryginalna i chwalona,nowa,niepowtarzalna,z gestem i na pewno z ciągiem dalszym.
Jurek jest dobry w trasach mini i tyle.Warto zainwestować promocją,niech zobaczą świat dzienny,niech przerabia pozostałe i tworzy nowe,szkoda by było zaprzepaścić serii dobrych tras.Nasuwa się tu oczywiście krzyk do Cobhama...co się stało z Twoimi mini??Wydawano mi się ów czasy iż zaistniała poniekąd rywalizacja Cob-Jur w ciekawie przyjaznej atmosferze...dla niewtajemniczonych zdradzę iż np:wymieniali się opiniami wzajemnie testując swoje trasy.To były naprawdę niezapomniane przeżycia..hmm....co to rozwiało?!bardziej zaawansowane trasy dla potrzeb rozgrywek między klanowych?!..pewnie tak, ale nie tym wszyscy trakmańczycy' żyjemy by spędzić mile popołudnie,rywalizacja to chyba nie wszystko co można z trackmani wyciągnąć.Młodsza część wiekowo jak i grająca powinna się dowiedzieć że gdzieś tam kiedyś biło serce w tej grze gdzie była szczerość i przyjaźń... odwzajemniana.

...cóż...podziwiam Jurka za jego prace,polubiłem jego trasy i zawsze będę do nich wracał,czekał na kolejną przygodę...czego i wszystkim życzę

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dadi, czy Ty przypadkiem nie grales w Sylwestra'06 na Jurkowej trasie, która zrobil bodajze w parę minut, i zarazem jego servie? Razz

a do rzeczy - od zawsze Jurka miniasy były wciagajace jak praktycznie zadne inne i dla mnie wlasnie nie byla to odbitka Swensenow (tez ich nienawidzilem), tylko calkiem coś innego Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehh....jasne że grałem
..odbitka od tych swensenÓw "..w sensie odbicia się od czegoś (nie miałem tu na myśli kalkowania map przez Jurka oczywiście)...sorka za niezrozumienie.

_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nigdy jakoś mi się Jurka trasy nie podobały, te też są jak dla mnie średnie, chodź przyznam parę miałeś fajnych. Jestem fanem mini, na nich uczyłem się grać na nich gram teraz i na nich grać będę do końca przygody w Trackmani. Dla mnie nie ma lepszych mini jak mapy coba, stare EM. Mają to coś czego nie ma swensen czy Jurek. Pamiętam jak wchodziłem na serwer i walczyłem jak lew o każdy local, aby tylko wyprzedzić loka, szynke czy hazyla, a nawet dadiego i jak mi się już udawało to się naprawdę świetnie czułem i byleś bardzo z siebie zadowolony Very Happy. Tak przy okazji, dadi graliśmy jakoś ponad 2 lata temu meczyk na mapach coba i przegrałem go 3:5, obiecałeś mi rewanż, na który cały czas czekam Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wlasnie tak ogolnie mialo to dziwny wydzwiek, tylko niewiedzialem, który punkt zle zrozumialem Razz to co, stawiamy serva z miniasami od 1 do 50? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Dadi*
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 100
Skąd: Ateny Grecja

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem za.....i wdepne tam z przyjemnością
_________________
χιερο πεδια

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jurek, mapy godne uwagi Smile

szkoda ze jedna osoba w Polsce coś robi jakieś miniasy czy coś, a reszta się opierdziela Smile Very Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 kwietnia 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ty może wykonuj... inny projekt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 04 Maj 2009, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak dla info podam że wszystkie te traski można spotkać na serwerze
MiniMaps on gry.isko.net.pl Poland -> Mazowieckie
zapraszam Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 Maj 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dopiero przeczytalem ten temat Smile

Jurek, to co? chyba czas wrócić do starych nawyków Cool Pamietam pack'i, ktore wydawales na swiat, każdy w innym kolorze, po 10 sztuk. Wtedy tez zrobilem swój pierwszy pack wzorem Twoich.

Az chce mi się robić mini Smile tylko nie wiem czy jeszcze umiem.

10-pack is comming, be prepared!

edit: Pierwsza trasa skonczona.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 07 Maj 2009, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Współtworzenie mile widziane Exclamation
Tymczasem zrobiłem nr 43.


P.S. Dzięki DeVt za hostowanie tych tras.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 08 Maj 2009, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma za co ;p
a co do traski to przyjemnie się jedzie Smile
nutka fajna ale modka to wybrałeś ochydnego :/
tajmem się nie chwale boo nobski jak to u mnie ;p
oczywiście mapke wstawie na serwer :wink:

zapraszam MiniMaps ON gry.isko.net.pl

a tak przy okazji żeby było na czym jeździć to wstawiłem na serwer całą serie "m"

planuje zrobić ten serwer z polskimi mini mapami tak więc jeśli macie jakieś propozycje mapek to walić do mnie Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 08 Maj 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

deVt napisał:

...a tak przy okazji żeby było na czym jeździć to wstawiłem na serwer całą serie "m"...

Tu mogą pojawić się problemy, bo część z tych tras zaczyna się od PF - startu. Co to oznacza, to każdy wie - więcej zdegustowanych graczy na serwerze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 10 Maj 2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak jak wczesniej wspomnialem, zabralem się do pracy i jest już mini-pack. jak na razie 5 nowych tras Wink

zeby nie zakladac nowego tematu to przylaczam się do prosby o wykorzystanie tras na jakims serwerze Oops

link do pobrania w opisie nizej

GOGOGO!! trzeba odswiezyc stare serwy Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 18 Maj 2009, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokończyłem właśnie kiedyś zaczęty projekt mini:

Na razie zawieszam robienie mapek, czas po nich pojeździć Very Happy .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 18 Maj 2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pierwsze 20 pozwoliłem sobie wrzucić na serwer. Serdecznie zapraszam:

Polska -> Łódzkie -> Mini Power



P.S. Mam nadzieje Jurek, że nie masz nic przeciwko ? :>

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:

P.S. Mam nadzieje Jurek, że nie masz nic przeciwko ? :>


Skądże znowu? Mógłbyś jednak od czasu do czasu zajrzeć na serwer (np. w celu naprawy padniętego aseco Very Happy).
Mógłbyś też dodać inne polskie miniasy - byłoby ciekawiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?