Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Verizon Playlinc Tournament - dyskusja
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 listopada 2006, 23:45    Temat postu: Verizon Playlinc Tournament - dyskusja Odpowiedz z cytatem  

No i pierwsza mapa finałowa powoli dobiega już końca.

Z tego co widziałem świetny czas osiągnęła nasza najlepsza trójka - Khasius, nawro oraz Hack. Pozostałych Polaków nie udało mi się wyhaczyć.
Ja może nie wypadłem rewelacyjnie, ale czas 1:19.97 powinien być wystarczający na awans do jutrzejszej rundy Smile

A co sądziecie o tej mapie, bo jak dla mnie to była jakaś straszna tragedia. Oby jutro było lepiej Razz

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapka trochę ciulowa, ale da się przezyc. Ja tam mialem marne 1.17 z groszami, ale spokojnie moglem 1.15 machnac. widze je jest nas trochę w kolejnej rundzie, bo i Tomek od nas z p~S tez się zakwalifikowal.

Top100 jest w naszym zasiegu. Mam nadzieje ze najlepszym coś jutro i pojutrze wypadnie i nie będą mogli się zakwalifikowac Razz. (aha wezcie coś z Zoozem zrobcie bo za dobrze jezdzi Razz).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I jeszcze taka jedna uwaga, żeby nie było wątpliwości podczas finału.
Czasy,którymi kierują się admini PLAYLINC trochę odbiegają od naszej strefy czasowej ( CET )

Pod tym linkiem możecie znaleźć aktualny czas EST, który obowiązuje podczas tego turnieju:

http://www.time.gov/timezone.cgi?Eastern/d/-5

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 17 listopada 2006, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak wygracie kupicie mi karte graficzna :d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 listopada 2006, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tomek coś mowil ze się nie zakwalifikowal Sad wiec nie wiem Sad

Wiec tak na tej F-2 trzeba zejsc poniżej 1:13
mysle ze się uda ;P Smile

Mam obecnie 1:12.90 Smile

i da się jeszcze 2 sekundy docisnąc no ale jak zobaczycie wyskok ze slupami to wam jaja spuchna Razzp nara Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Laughing Hack Laughing ales walnal, zaraz mapke obczaje i coś o niej powiem.

Tomek mial 1.19 (czy nawet 1.1Cool czas, wiec powinien spokojnie wejsc, poniewaz ostatni, który wlazl dalej, mial coś kolo 1.25. Niestety nie wiem jaki ma login wiec nie mogę nawet sprawdzic czy jest na liscie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 17 listopada 2006, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

rzeczywiście ja nie awansowalem i ciężko mi powiedziec dlaczego

nie ma mnie w zakwalifikowanych graczach z 1 kwalifikacji mimo ze mialem 5 tras na reki autora i 1 na gold
najgorsze moje miejsce z tych tras to 700 a awansowalo prawie 1000 graczy wiec naprawdę nie wiem o co chodzi pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mialem jakiś problem z Playlinciem, ale mam nadzieję, że zapisali mój czas.

Osiągnąłem 1:13.XX, ale grałem na serwerze z Zoozem i on się przymierzał do 1:10.xx , a miał już przy mnie 1:11.06

Tak, więc myślę, że lepszych czasów niż 1:10.xx nie będzie dzisiaj Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Selrahc walnal 1.10 wiec wieczorkiem ktos to pobije Razz.

Co do trasy, to ja pier..., najgorsza z mozliwych. Te slupy sa dobijajace. Ale na 1.12 powinienem dac rade pojechac. Na razie mam 1.14 i musze odpoczac bo mi się pieprzyc zaczyna.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, okazało się, że jakby jakiś Polak miałby zakwalifikować się do finału (ostatniego etapu) to musiałby na serwerze być o pierwszej w nocy. XD

No a trasa F2, no cóż, również dobijająca jak wszystkie pozostałe w tym turnieju, no ale tym razem to ludzie weźcie się uspokójcie. Razz Najpierw dobijający skok z rampy na rampę i uwaga... jeszcze zasrańcy musieli bloki TV umieścić między tymi rampami. :? No późniejsze 13 sekund idzie gładko no i ten skok - człowieku, skok prosto na dopalacze tuż przed pętlą i jakoś między słupami... to żenujące, bardziej żenujący jest skok po pętli, kurcze, tu powininna być jakaś szykana w prawo, a nie skocznia, do której trzeba na końcówce pętli skręcać lekko w lewo. No i w dodatku na drogę wypełnioną... słupami, no co to ma być, drugi Rax że fanatyka słupów się tu znalazła Question Poźniej dwie pętle, również gładkie, potem kilka zakrętów, minięcie dziur na drodze i..... człowieku, NAJGORSZE CO W TRACKMANII WIDZIAłEM. Parę pułapek i skok na droge... WYPEłNIONą PUłAPKAMI. Gdyby to była trasa z jednym zakrętem i takim skokiem to bez problemów dałbymn 0/100% w ocenie. Evil or Very Mad No później znów parę zakrętów, znów jeden z nich żenujący, i równie żenujący finisz pomiędzy słupami.

Normalnie to może by ten pan od Verizona nauczył się wstawiać MediaTracker. Laughing Myślałem że walczyć będziemy na poważnych trasach, jakichś solidnych i technicznych, a tu kurcze... jakieś popierniczone półszybkie, pułapowe, niespodzianowe, "bez treści" itp. żAłOSNE!

35/100% (kiepścizna) - tylko taką ocenę mogę temu czemuś dać.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po godzinach meki mam wreszcie w miare konkretny czas: 1.12:47 (powinien spokojnie starczyc). Problem jest tylko taki, ze ludki z Verizona maja jakiś problem z czasami i ich baza danych (niestety nie znam szczegolow).

Trasa posrana totalnie, ale przynajmniej da się wylonic bardziej fuksiarskich kierowcow Razz.

Nawro jak tam w ogóle z twoim czasem? Hack ma 1.12:90 wiec powinien wejsc, podobnie ma Wiad, a im nas wiecej tym lepiej.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 17 listopada 2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i każdy se zawraca dupe jakims turniejem zamiast skupic się na meczu ;/
i co komu da trenowanie debilnych tras, w turnieju w ktorym (bez urazy) zaden Polak nie jest w stanie wejsc do 1szej 10tki. No a nizsze miejsca sa bez nagrod... owszem satysfakcja... ale miedzy egoistycznym nic nie dajacym poza satysfakcja graniem, a trenowaniem, by Polska byla lepsza, wybieram jednak dobro kraju a nie jednostki. I tak w Polsce zna mnie z 20 osob, ale zawsze warto dla tych 20 osob zrobić jak najlepszy wynik!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko Wally, szanse sa zawsze, chocby dlatego:
Remaining participants will be placed randomly in one of ten (10) races on "PlayLinc/Verizon Tournament Track F4"

A w ogóle to my i tak jezdzimy mapki z NC2, wiec no problem. Zreszta w skladzie jest 16 osob, a nie tylko 5. W Verizonie jestem ja Hack Nawro i Wiad wiec tylko 4 osoby sa nieco oderwane od NC2 (ale to tylko nieco Very Happy). Jutro może z nas ktos wyleciec (oby nie) i już może on się skupic na NC2 bardziej Very Happy.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No ja z kolei zaliczyłem 1:13:04, a czy się z tym czasem uda to kto wie...

Wally, sorki, ale ja musze ci się do czegoś przyznać, jako jednostka radzę sobie lepiej niż jako członek grupy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 17 listopada 2006, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra to powodzenia Razz
a jak khas będziesz jezdzil jak lama to cie wyruchamy w szatni po meczu Razz

heh swiry Razz

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, Wally, "świry", ale posłuchaj, ja do tego podchodzę poważniej niż myślisz. A wiesz czemu? Bo nie tylko mnie zależy na jak najlepszym wyniku, jak się okazało również moja własna rodzina wierzy we mnie. Kiedy tylko usłyszała o tym turnieju zaczęła mnie obrzucać pytaniami o nim i naprawdę się interesuje moimi wynikami. Po prostu, robię to dla najbliższych
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 17 listopada 2006, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie Nawro Smile u mnie to samo Smile poprosilem o nowa klawe patrz lezy przede mna Very Happy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17 listopada 2006, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja zdaję sobie sprawę, że nie mam szans w tym turnieju, ale przede wszystkim chcę się w nim sprawdzić i zobaczyć jak daleko jestem w stanie dojść. Mój główny plan myślę, że zrealizuję. Chciałem być w najlepszej 250 turnieju i wszystko wskazuje nato, że mi się to uda. Co do NAtions Cup 2, to martwi mnie trochę fakt,, że z turnieju wycofują się podstawowoi gracze: nawias, mor_olo, nawro (z powodu neta), ja także niestety mam teraz ciągle zajęte wieczory. Mam nadzieję, że chociaż reszta nie zawiedzie i pokonamy jakoś ten Luksemburg
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 17 listopada 2006, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ja wiem ze dobrze ze gracie. Ale jak nawet pokonamy lux to i tak pewnie ten turniej będzie trwal... i kurde znowu nikt nie potrenuje.
I tak to jest co za dużo to nie zdrowo.
Trudno ja nie bralem udzialu w tym turnieju bo nie mam czasu przesiadywac dlugo przy kompie w dni powszednie.
Powodzenia zycze ale mam nadzieje na wygrana z LUX...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 17 listopada 2006, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zmienily się nieco zasady dotyczace finalu na roundsach (gra się do 60pkt). Sa 3 fazy. Z top100 podzielonych na 10 grup, do dalszej rundy przechodzi podium i tak otrzymujemy top30. Z tego powstana 3 grupy i również podium się kwalifikuje, plus lucky looser z najlepszym czasem. Stwarza to nam jeszcze wieksza szanse niz poprzednie ustalenia.
Mapa na której będziemy jeździć w niedziele będzie dostepna na 5 godzin przed rozpoczeciem finalow, wiec kolo 11:00. W ciagu tych godzin trzeba niezle opanowac ten tor.

1 faza rozpocznie się o 16:00 i będzie trwala do 21:00. 2 faza będzie trwala od 22:00 do 23:30. Finalowy wyscig będzie o godzinie 01:00.

RADZE się NIE SPOZNIC NA SERWER bo będzie po ptokach.

Jest tez wzmianka, ze nie bedziem mozna uzywac swoich skinnow itp tylko Verizon Car Skin. Wszystkie informacje maja być podawane na http://tmnstats.playlinc.com.

To tak w skrocie odnosnie regulaminu. Radze dokładnie sobie go przejrzec, tak z 10 razy, zeby nie było potem problemow.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?