Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serwer MINI LOL poszukuje adminów i opów
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 03 grudnia 2009, 16:34    Temat postu: Serwer MINI LOL poszukuje adminów i opów Odpowiedz z cytatem  

Serwer MINI LOL poszukuje 2 adminów i 3 operatorów którzy mogą poświecić minimum 2-3h dziennie na ogarnięcie spraw oraz pilnowanie porządku na serwerze

Czego wymagamy od przyszłych adminów?
Przede wszystkim znajomości komend xaseco oraz obslugi panela remoteCP. Następnie wymagamy wieku minimalnego czyli 16 lat oraz doswiadczenia w zarządzaniu serwerem.

Rozumiemy, że osoby młodszą mogą nadawać się bardziej niż te starsze dlatego prowadzimy odpowiednią selekcję.

Co można zyskać jako administrator serwera?
Jak każdy administrator wzbudza respekt oraz euforie ale negatywna bądź pozytywną w zależności od swoich działań. Każdy admin jest postrzegany jako pierwszy na serwerze co czyni go wyjątkowym.
Jeżeli lubisz poznawać wiele nowych osób to stanowisko jest dla Ciebie!

Chętni proszeni są o pozostawienie swoich kandydatur wraz z krótkim opisem oraz kontaktem

_________________

]


Ostatnio zmieniony przez permarc dnia 03 grudnia 2009, 16:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Perlej
Jeździ konno


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 31


PostWysłany: 03 grudnia 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zglaszam się. Bylem już adminem na MiniLoolu z powodzeniem chyba. Za czasów Karalucha , sam mnie polecales Wink

Gram dosc czesto. Porzadek na serwie tez potrafie utrzymac. Jak coś to gg masz w profilu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RykosPL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mogę być adminem serwera
mam 18 lat
mam TMUF
bardzo dużo czasu spedzam przy komputerze z powodu uczeszczania na kierunku technik informatyk w szkole
czesto gram na tm
mysle ze jestem dobrym kandydatem na admina
moj login to rykospl a nick w grze to shaolin mastah'RyKoŚ
nr gg kontakt. 4611685 lubn a login w tm . :Pozdrawiam

_________________
rykos17.mybrute.com

sprawdz czy mnie pokonasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Żubr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 3


PostWysłany: 03 grudnia 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam chciałbym zostać operatorem na serwie mini lol. Nie mam doświadczenia w byciu operatorem bo w tm gram od pieciu miesięcy a właśnie zaczynałem na mini lol 2.Znam trochę komend do xaseco,a z panelem nie będzie problemu. Szybko się ucze. Jak coś często bywam na mini lol. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wojaczek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Kamień Mały

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siema,chciałbym zostać admem lub opem (to już Pery by wybrał Very Happy) doświadczenie mam podstawowe (2 dni się ucze), ale za tydzień będzie już wszystko opanowane Very Happy . Nie będę bujał mam 15 lat,mam nadzieje że to nie wpłynie na negatywne rozpatrzenie Razz (filozof Very Happy) Na MINI LOOLU siedzę 5/6 godz dziennie , więc bym robił tam porządek .
GG : 13555426
nick w grze : 666 WoJak
Pozdrawiam !!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ile grasz w tm i czy adminowałes już jakieś serwery to też się przydaje ;F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
axik.
Jeździ konno


Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 47
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh no to też napisze Very Happy

mam 14 lat, wiem to mało ale nie jestem taki że jak kolesia nie lubie to ban na serwerze czy cuś. kiedyś często grałem na serwerze mini lool 1 i 2 Razz ale ostatnio dużo musiałem się uczyć :/ zwykle gram 3-5 godzin dziennie w tm i w inne gry Very Happy znam komendy xaseco i dużo umiem,a le nadal się ucze Smile miałem admina na wielu serwerach, jak i master admina Smile wiec wiem co i jak Razz

nick to AoW Classic, pewnie znacie mnie jako axe :]
gg 6657387

no to chyba tyle.. aa i jeszcze ważna rzecz.. uwielbiam lole! Happy

edit:
bawiłem się tu i tam rcp Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 grudnia 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tego co słyszałem wczoraj na jednym z serwów to Baser lubi kolekcjonawać adminy Happy
_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Twist
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 286
Skąd: Mikołów

PostWysłany: 04 grudnia 2009, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zastanawia mnie czemu zapisaly się głównie osoby co zalozyly wczoraj konto, albo w ogóle się nie udzielaja..
_________________


hyhy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 04 grudnia 2009, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Twist akurat dużo przebywalem na mini lolu i wiekszosc kojarze a nawet znam.

Perlej - on był już adminem za czasów gdy serwer był pod rzadami karaliucha, gdy umowa się skonczyla pery dal mu opa.

Rykos - kojarze go z mini lola ale nie przypominam sobie zeby mial opa czy coś(dawno na lolu nie bylem wiec mogę si emylic)

Wojaczek - wydaje mi się ze wojaczek tez mial tam adma, a bynajmniej opa, lecz nie jestem do konca pewien tego.

Classic - nie pamietam kolegi z klanu na lolach ale mogę si emylic:)

Tak wiec osoby ktore się tu wpisaly sa scisle zwiazane z lolem a nie z forum dlatego się tutaj wpisaly. Druga sprawa to taka ze Pery (sorry za to ale taka prawda) Daje i odbiera admy za nic, choć mowi ze ma "stala ekipe co do admow i opow na serwach" Sam bylem opem,admem, admem tam, ale zostal mi odebrany z jakiejsc błachej przyczyny, tak samo było z demonem, czy ludźmi z wwe.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 04 grudnia 2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Druga sprawa to taka ze Pery (sorry za to ale taka prawda) Daje i odbiera admy za nic, choć mowi ze ma "stala ekipe co do admow i opow na serwach" Sam bylem opem,admem, admem tam, ale zostal mi odebrany z jakiejsc błachej przyczyny, tak samo było z demonem, czy ludźmi z wwe.


Bo Pery lubi rządzić jak ten ziomuś:

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 04 grudnia 2009, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bo jak pytam kandydata czy zna komendy i czy zajmie się serwerem to przy dodawaniu admina wszytko jest pięknie i kwitnąco. Po tygodniu dopiero wychodzi ze nowy admin nie umie usuńąć trasy z server, nie wie jak sciągnąć komuś bana, w ogóle niema pojęcia co to FTP aby dodac wieksza ilość tras... A na dodatek nie wie jak zarejstrować się do RemoteCP
Wtedy mnie szlak trafia i zabieram admina bo takich ciuli którzy się w ogóle nie znają na administracji a chcą mieć admina mogę mieć na pęczki - tylko po co komu taki administrator?

Ze starej ekipy został tylko koral reszta przestała już grać lub porobiła sobie dzieci i niema czasu na TrackManie

Potrzebuje kogos kto jest obeznany w temacie



Pamiętajcie administracja serwera to nie szpan tylko ciężka i niewdzięczna praca. Wiec zanim zgłosisz tu swoją kandydaturę zastanów się czy dasz rade to wszystko ogrnąć i czy w ogóle tego chcesz

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 04 grudnia 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co wiedza o FTP do adminowania? Nie wierzę że jesteś aż tak głupi żeby dawać tam dostęp chyba że jedynie do pliku z mapami.Jednak mapy można dodać z TMX bez obeznania FTP czy też poprzez remote cp ale to już np. ze starej TMN czy z TMX-a od TMU/F.
Następnie po co tutaj takie info? Ile osób z tmpl tam gra? Bo z tego co widać nikt.Daj info w opisie serwera zapodaj swoje gg i ktoś się zgłosi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
permarc
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 134


PostWysłany: 04 grudnia 2009, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Leon - nie wiesz co mówisz więc się nie odzywaj.
Każdy admin musi wiedzieć co to FTP i jak je obsługiwać aby dodawać większą ilość tras bo jak byś nie zauwarzył to z TMX lub z RemoteCP można dodwać tylko po 1 sztuce co jest bardzo męczące. Od czasu do czasu trzeba również zmienic muzyke na serwerze - do tego niezbędne jest FTP.

Poza tym nie plik z trasami tylko folder z trasam

A i na koniec to forum jest dla wszytkich graczy TrackMani zarówno tych grajacych na moim serwerze jaki nie grajacych, jak cię nie interesuje treść mojego posta to go nie czytaj.


W tym topiku proszę zostwiać tylko swoje kandydatury, to nie temat na to aby się rozpisywać ze swoimi uwgami i refleksjami

_________________

]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RykosPL
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 grudnia 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:


Rykos - kojarze go z mini lola ale nie przypominam sobie zeby mial opa czy coś(dawno na lolu nie bylem wiec mogę si emylic)


ja Ciebie tez znam Razz(kojarze)
opa na mini lolu nie mialem tylko na lol zonie
a co do konta od paru minut to chyba ja nie jestem w tym gronie bo mam konto od 08 roku Razz a ze się nie udzielalem zbytnio w postach to o niczym nie swiadczy Razz

Pozdrawiam all

_________________
rykos17.mybrute.com

sprawdz czy mnie pokonasz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* CreativePL
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 238
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 05 grudnia 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Następnie po co tutaj takie info? Ile osób z tmpl tam gra?

oj zdziwił byś się, wczoraj wieczorem (w sumie w nocy) na serwie widzialem chyba 4 osoby z ffxfi i parę osob z p4g wiec chyba jednak mala reklama na forum nie zaszkodzila Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 grudnia 2009, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CreativePL napisał:
Cytat:
Następnie po co tutaj takie info? Ile osób z tmpl tam gra?

oj zdziwił byś się, wczoraj wieczorem (w sumie w nocy) na serwie widzialem chyba 4 osoby z ffxfi i parę osob z p4g wiec chyba jednak mala reklama na forum nie zaszkodzila Smile


nocna akcja pijacka teamspeaka ff + p4g.

dobrze ze napisales, bo już nie pamietalem, co wczoraj robilem Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zousgr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1


PostWysłany: 06 grudnia 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hi. I'm 23 years old.
I play TMNF.
I cannot speak polish. just english.
I know how to use xaseco 1.10. I'm already admin at the server apl+mini+lol at Greece section.
I just want to be operator/admin because I hate it when cheaters appear and when some people just start to spam withou any reason and sense

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?