Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Rafallo & Santacruz Factory
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24 marca 2011, 12:40    Temat postu: Rafallo & Santacruz Factory Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem dlaczego dopiero teraz ale postanowiliśmy połączyć siły i zacząć razem tworzyć mapki. Na ile to nam wychodzi to ocenicie Wy, drodzy gracze Wink. Nie lubię dużo gadać więc od razu przejdę do rzeczy:

Scatola:
Tutaj wielkie ukłony w stronę Rafała, który "raczkując jeszcze w MT" (jak zwykł mawiać) za wykonaną pracę przy INTRO i GPS. Smile


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 24 marca 2011, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To może ja zacznę.

Największe zastrzeżenia mam do intra. Wirująca kamera jest w porządku, ale potem takie dziwne przelatujące białe paski już mi się nie podobają. Samo pojawienie się nazwy trasy też takie niezbyt ładne (I ten pasek jest za wysoko, widać spod niego trasę). Nicki autorów można by pogrubić przez co będą bardziej widoczne. Do tego patent, który sam mi pokazałeś czyli "kinowe" paski. Takie niby proste, ale dodają charakteru. I jeszcze w GPSie jest za wcześnie zaciemnienie, ale to drobny szczegół bo to ostatni fragment i jest meta.

Przejdźmy do trasy. Tu z początku nie podobał mi się jeden lewy zakręt w okolicach 39sek. Jakoś nie mogłem dobrze w niego wjechać, ale poćwiczyłem i jest gites. Ale to jedyny mankament. Widać po całości, że wiecie jak się robi mapy i tą trasą tylko to potwierdziliście. Award poszedł, czekam na kolejne twory Fabryki S'n'R. Screen na TMX też w pytę jakby co.

Mój czas to 56.9x więc aby dotknąć i mam AT Wink

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 24 marca 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zwykle nie przejezdzam tras z takich tematow, ale jako ze lubie Wasze trasy nie moglem się powstrzymac zeby nie zobaczyc co razem wymodziliscie.
INTRO ani GPS nie ocenie, bo to 1 wylaczylem odruchowo a z gps nie korzystalem ;p
trasa jest fajna, plynna i przyjemna do jazdy, zalapalaby się na niejeden turniej ;p 1-2 miejsca mnie tylko wnerwiaja ale to tylko z powodu nieznajomosci trasy.
8/10 robcie razem trasy i wysylajcie na turnieje, będzie się chcialo trenowac Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Rafallo
Team Poland


Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 108


PostWysłany: 24 marca 2011, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziękujemy za pozytywne oceny. Smile Co do tych pasków Crow, to chciałem zastosować jakieś inne, nowatorskie przejścia których jeszcze nie widziałem w takich intrach. A z racji, że jeszcze nie ogarniam dobrze tego MediaTrackera to mogło nie wyjść tak, jak planowałem. Mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie dużo lepiej. Pogrubione nicki? Racja, można było. A ostatnie zaciemnienie w GPS'ie chciałem trochę opóźnić, ale jednak wyszło jeszcze za wcześnie. Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?