Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NBA Basketball
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:01    Temat postu: NBA Basketball Odpowiedz z cytatem  

Siema!

Jako że basketbal it's my favourite sport, to postanowiłem otworzyć temat o tym sporcie, a dokładniej o lidze NBA(chyba nie muszę nikomu mówić co to za liga Happy). Chciałbym aby w tym temacie fani albo zainteresowani koszem pisali o swoich przemyśleniach o meczach, graczach, play-off'ach, bądź drużynach Smile

Więc zacznę Smile

Moją ulubioną drużyną jest Boston Celtics, jebie Lakers, a zwłaszcza Kobe'go!
O tak o to nie przepadam za spurs i Heat, ale kurna LeBrona to lubię Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NBA jest dobrym lekiem na moją bezsenność, codziennie można pooglądać ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

racja! raz to mnialem seans od 19 do 7 Very Happy i jeszcze nastepnego dnia ogladalem mecz cavs vs boston o 1, co prawda poźniej boston na lakers gral ale już padlem Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zacznijmy od tego, że NBA w ogóle nie jest ligą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
NBA (skrót od ang. National Basketball Association) – amerykańska zawodowa liga koszykówki, najbardziej prestiżowa liga koszykarska świata. W jej rozgrywkach biorą udział drużyny z USA i jedna z Kanady.

Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lakersi ftw, Kobe ftw. W tym roku nie obronią tytułu, bo wygrają albo Spursi, albo, niestety, Heat. A tylko czekać na lutowy slam dunk z Griffinem <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prośba. może ktoś sprawdzić czy da się jeszcze głosować? bo głosowałem wczoraj i w przeciągu 24 h nie mogę :E
http://www.nba.com/allstar2011/asb/pol/daily.html

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Stysiu,już nie zagłosujesz.
Co do koszykówki,nie przepadam za nią,wolę hokej. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 stycznia 2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miami i LeBron miotą !!!!!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 stycznia 2011, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kibicuje Miami od 2005 roku, i ogolnie ciesze się ze wrocili do mistrzowskiej formy, tyle ze nie lubie LeBrona, to jak go kreuja na wielkiego boga "MJ the second" i inne pierdoly. Wade jest pierwszym liderem Miami co z reszta udowadnia, majac lepsze statystyki od LeBrona praktycznie co mecz Smile
Bosh jako podkoszowy nie może wlasciwie się wyroznic jeśli chodzi o pkty czy asysty i może az tak go nie widac, ale robi swietna robote (jako ze sam gram w rozgrywkach miedzyszkolnych jako podkoszowy, wiem ze jest to niewdzieczna pozycja ^^).
Oprocz tego zawsze jestem za east, wiec z zasady pi***olę LAL Spurs i inne g*wna (lubilem Suns z lat 2006-07 nash, marion, i te inne stoutmaire'y).
Ze wschodu jak wspomnialem miami boston, może ktos powie ze to dlatego ze sa teraz na topie, ale mowilem miami od 2005, a boston przyznam zainteresowal mnie rok temu. Tylko te dwa zespoly potrafia grać na najwyzszym poziomie bez jednego lidera... Odbierzmy Lakersom Kobiego (który jest niesamowitym graczem fakt faktem) to nie ugraja nic, bo kim? Gasolem? lmao
Procz tego lubie pojedynczych graczy jak Griffin (w koncu odkrycie roku, kto nie lubi), Rose (jeb*** tez lata) Josh Smith (od jego wystepu slum dankow, w ktoryms tam roku którego pewnie wiekszosc z was nie pamieta) czy Carter (charakter i slumdunk 2000 (chyba ;d)).
Chyba tyle, klimat meczow playoff ogladanego jednym okiem, bo drugie jest skupione na wschodzie slonca <3 coś pieknego
trochę ponapierdalalem teraz czekam na lincz od fanow LAL Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 stycznia 2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sorki za off-topa,ale może by tu gadać nie tylko o NBA ale o wszystkich ligach i rozgrywkach z za oceanu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 23 stycznia 2011, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Gdyby nie to, że zlikwidowano moich Seattle SuperSonics, mogłabym powiedzieć, że lubię NBA od 15 lat. Ale drużyny już nie ma, a ja straciłam zainteresowanie NBA. Do Oklahomy nie mogę się przemóc, chociaż Duranta (i inne pozostałości ze Seattle) bardzo lubię. Pewne rzeczy jednak pozostały mi do dziś - nigdy w życiu nie kupiłam i nie kupię kawy w Starbucksie na znak protestu, bo likwidacja drużyny w Seattle zaczęła się od sprzedaży teamu przez właściciela Starbucks.

W tej chwili pozostały mi pamiątki - kubek Seattle SuperSonics, jersey Duranta z czasów Sonics, podkładka pod mysz w kształcie spaldinga NBA i inne. Oraz mnóstwo kart upperdeck z sezonu 93-94.

Tak, jestem babą. Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 stycznia 2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Marto, mysle ze waznym powodem przeniesienia SuperSonics (btw zawsze mialem ubaw z tej nazwy) byla tymczasowa przeprowadzka Hornets do Oklahomy ;d Oklahomczykom(?) się drużyna spodobala i postanowili podpierzyc już gotowa komus innemu ^^ ja z Seattle kojarzylem Greena, tyle ze on tam chyba dlugo nie zabawil? notabene, nie lubilem go wtedy bo zostawil Pierce'a w starym, najgorszym w lidze, Bostonem Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 23 stycznia 2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

stys napisał:
prośba. może ktoś sprawdzić czy da się jeszcze głosować? bo głosowałem wczoraj i w przeciągu 24 h nie mogę :E
http://www.nba.com/allstar2011/asb/pol/daily.html


Cytat:
2011 NBA All-Star voting ends tonight so make sure to get that last minute vote in. Vote Now


wiadomość na fb z przed 2 minut.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 23 stycznia 2011, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel, tam chodziło o wiele różnych rzeczy - o nieszczerość obecnego właściciela ("Oczywiście, że zrobię wszystko, aby drużyna pozostała w Seattle"), w której mieści się też zadowolenie z NBA w Oklahomie; o to, że od początku był świadomy tego, że wcale nie chce zostawić SuperSonics w Seattle, też o opieszałość miasta w podejmowaniu decyzji... Poza tym co to za argumenty z czapy typu "bo w Seattle nie ma kibiców, drużyna nie jest rentowna"? Po wyborze Duranta i Greena w drafcie team był bardzo perspektywiczny (co zresztą widać teraz) i miał wszelkie szanse na powrót do sukcesów. Ważne, że miasto obudziło się na końcu i nie spaliło wszystkich mostów, zachowując prawa do nazwy i logo Seattle SuperSonics. Zresztą nie chce mi się już o tym myśleć, bo się tylko denerwuję. Dla mnie Seattle SuperSonics to Shawn Kemp, Gary Payton i takie tam.

Teraz nie mam swojej ulubionej drużyny, za to jest sporo graczy, których darzę sympatią. Poza tym należę do tzw. Kobe-haterów, mimo że doceniam jego umiejętności. Zresztą kto normalny ma imię po rodzaju kotleta?! Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 23 stycznia 2011, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem wiem, ze wiele czynnikow, sam się nie interesowalem SuperSonics za bardzo, wiec tylko kojarzylem to ze Hornets z powodu kleski zywiolowej w NewOrlean się przeniesli do Oklahomy wczesniej ^^ a Paytona darze wielkim szacunkiem bo dużo wniosl do druzyny która potem zdobyla mistrza w 2006 Razz guess who Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 24 stycznia 2011, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I'm guessing.. hmm... Miami? Pewnie jeszcze z Szakalskim i nie jestem pewna czy nie z Alonzo Mourningiem. Alonzo bardzo lubiłam zawsze Very Happy Mam z nim kartę Very Happy Heheh!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 24 stycznia 2011, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sysko się zgadza Very Happy O'Neal który poraz pierwszy zdobyl mistrzostwo i nie zostal mvp hoho. A Mourning tez mi się w miami podobal tyle ze przez problemy zdrowotne nie mogl rozwinac skrzydel... no i przez to ze był rezerwowym w sumie ^^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 stycznia 2011, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jooooooo !

Nie zagladam tu za czesto, ale Marta dala znak o temacie to się wypowiem Razz

Zaczne od mojego avatara - Miami wcale nie jest moim ulubionym klubem.
D. Wade, to był gracz ktoremu kibicowalem w tamtym pamietnym drafcie, bo gral najlepszego kosza z tamtejszych rookie. LBJ i Melo zostali z miejsca wykreowani na gwiazdy druzyny (tak jak teraz Wall, no i Griffin który jednak stal się przebojem, bo na lidera mial tam wyrastac Gordon - ale zaznacze, ze obaj sa swietni). D.Wade natomiast poszedl do w miare poukladanego zespolu w ktorym pozniej w playoffs pokazal klase.

W wojnie na szczycie LAL-BOS kibicuję, a nie kObecuję. Boston to swietny twardo grajacy team, maja swietny frontcourt. KG - wspanialy gracz, top5 poprzedniej dekady (Kobe, Duncan, Shaq, KG). Do tego dochodzi Pierce - lider z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze mam gazetke z bodajze 97roku, draft Vancouver, opis nr.10 P. Pierce "powinien poprawić zasięg swojego rzutu". I ten rzut ma teraz swietny, zwlaszcza w kluczowych momentach.
No i moj ulubiony koszykarz - Ray Allen. A to dlatego, ze chcialbym grać dokładnie tak jak on Wink

jeśli chodzi o ulubiony zespół, to jest to aktualnie OKC. dokładnie jak Kyzzn, kiedyś kibicowalem SSS (ale to było po czasach Kempa, to było w czasach obwodu Ridnour-Allen-Lewis), a po przenosinach gwiazd się podlamalem. Jednak Durant, Green, a teraz Westbrook zrobili swoje, doszli tacy gracze jak Sefolosha, Ibaka, Harden czyli gracze atletyczni, wybiegani, swietni w obronie (prawie wszyscy ;p) i mamy obraz koszykowki jaka lubie.

Co do zespolow, których zwyciestwa mnie ciesza:
Oklahoma ofc, Clippers (wiadomo, no i ten B.Davis i jego luz <3), Hawks, T-Wolves, Bulls, Bobcats, kiedyś jak i ostatnio Suns no i na zaprzeczenie teorii - Warriors.


A co powiecie, na temat trendu przechodzenia najwiekszych gwiazd do czolowych zespolow? Lidze grozi lokaut, a za setki milionow podpisywane sa kontrakty z graczami jak J.Johnson czy C.Boozer z calym szacunkiem dla tych Panow. Na dodatek niektore kluby ledwo mieszcza się w Hard Cap, a inne maja zapas Salary podpisujac spore kontrakty z graczami czysto zadaniowymi... + Wypowiedzi LBJ, z których miedzy wierszami mozna wyczytac, aby zlikwidowac niziny NBA, by liga odzyskala sukces z lat 90tych

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 24 stycznia 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oglądam NBA od niedawna więc o historii za bardzo się nie wypowiem;p Lubie LBJ'a, podobało mi się jak grał w Cleveland(miałem kupić koszulkę, na szczęście nie kupiłem bo 3 miechy później byłaby nieaktualna), teraz też gra świetnie i razem z Wadem są w stanie zrobić dużo. Po za nimi cenię bardzo Derona Williamsa i Rajona Rondo. Obaj zajebiście rozgrywają i miło patrzy się na ich grę. No i ofc gogo Gortat, dobrze że zmienił klub przynajmniej więcej gra teraz.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 1 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?