Page 1 of 2
Moja mapka
Posted: 30 December 2007, 22:09
by Fruzia1205
Moja mapka
Posted: 30 December 2007, 22:13
by Bad Olo
http://nations.tm-exchange.com/
tam zrób konto i dawaj mapy ;]
Moja mapka
Posted: 30 December 2007, 22:40
by Fruzia1205
Moja mapka
Posted: 01 January 2008, 19:59
by Kinguś
Mapka bardzo mi się podoba,jest taka...inna...
Moja mapka
Posted: 02 January 2008, 18:04
by Fruzia1205
dzięki

mialam natchnienie XD
Moja mapka
Posted: 02 January 2008, 19:14
by Kinguś
Czekamy na kolejne mapki,ładnie się zapowiada.
Moja mapka
Posted: 02 January 2008, 21:08
by Eren
1. Trasa jest za długa (trasy zazwyczaj mają max ~54sek.)
2. Brak jakiegokolwiek MT... nawet camery na loopach
3. Brak jakichkolwiek ozdób
4. Beznajdziejne stunty, przed loopami jest milion boosterów. Dawanie 6 korkociągów pod rząd (jeszcze bez wejścia skrzywionego)
5. Skoki to już nawet nie ma o czym mówić
Jeżeli tak mają wyglądać twoje trasy, to nie polecam ich.
Trasa jest tak beznadziejna, tak bezsensowna, tak niedopracowana, że mogę powiedzieć tylko noobowskie i żałosne żal.pl
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 14:04
by Fruzia1205
Ja na przyklad nie lubie krotkich map
Po co ci ozdoby??
ja lubie korkociągi dlatego jest ich 5 czy tam 6
no i co ci przeszkadza "milion" boosterow ??
jak ci się niepodoba to nie ściągaj
[ Dodano 03 stycznia 2008, 15:17 ]
http://nations.tm-exchange.com/main.asp ... 84024#auto
oto kolejna mysle ze bardziej spelnia warunki erena

Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 15:49
by Zeo
Fruzia1205 wrote:Ja na przyklad nie lubie krotkich map
Po co ci ozdoby??
ja lubie korkociągi dlatego jest ich 5 czy tam 6
no i co ci przeszkadza "milion" boosterow ??
Nie ściągnąłem tras ale mogę jednak dać trochę przydatnych rad na podstawie tego postu:
Po pierwsze : jednak ludzie faktycznie najbardziej lubią trasy trwające około minutę, jeśli już ma być to długa trasa, to tylko dobra techniczna, nawet 5-cio minutowa, również takie są cenione
Po drugie : uwierz, patrzenie i jeżdżenie po trasie bez ozdób jest dość nieprzyjemnym zjawiskiem dla innych
Po trzecie : 5 pod rząd to totalnie przesada, combo 2-ch korkociągów (czy pętli) jest zdecydowanie wystarczające, ludzie nie lubią robić tego samego pod rząd
Po czwarte : zawsze wstawiaj tyle boosterów ile to faktycznie będzie konieczne, nadużycie grozi kraksami jedną po drugiej
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 16:01
by Jakub
po piate: nie wstawiaj tu swoich map, jak nie umiesz żyć z krytyka.
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 16:04
by FRED
Win'a wrote:Mapka bardzo mi się podoba,jest taka...inna...
....zrobili dziewczynie nadzieje... ja przez takie coś mam kłopoty

Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 16:15
by Eren
Ponownie zmarnowałaś czas na robienie trasy.
Określ jaki typ mapy chcesz tworzyć najpierw:
-Fullspeed - trasa która można przejechać nie puszczając gazu i naciskając hamulca, same skręty
-Techniczna - trasa w której są odpowiednie zakręty, drifty, jazda tylko dal treningu umiejętności itp.
-PF - press forward - trasa w której trzymasz tylko przyśpiesznie
-Story track-Trasa w której przeważa praca MT, jest ona zazwyczaj połączeniem technicznej i fullspeedowej. Jak sama nazwa mówi story track musi być historią, jeżdżąc autem "wykonujemy" różne misje, lub jeździmy w ozdobionym MT ekranem.
Ja nad swoimi trasami pracuję czasami 25 godzin. Są one ładne, miło się po nich jeździ, dopracowane i to ludzie chcą zobaczyć.
Generalnie robienie tras, jest czasochłonne i trudne. Dlatego jeżeli nie jesteś cierpliwa, ani nie znasz edytora oraz MT dobrze-daruj sobie. Uwierz mi moje trasy też tak wyglądały, ty po prostu jeszcze eksperymentujesz, póki co nie dawaj tras, zostaw je dla siebie, potem daj nam coś dopracowanego i pięknego, jeżeli szukasz testera tras napisz do mnie na 6972780 (niewidoczny).
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 16:24
by FRED
eren chcałbym ujrzeć twoje trasy.
..i ocenić, czy są:
Są one ładne, miło się po nich jeździ, dopracowane i to ludzie chcą zobaczyć

Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 16:38
by Fruzia1205
hmmm będę robić mapki mam nadzieje ze mi będą bardziej wychodzily ale to moje pierwsze mapki
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 18:31
by =HornET=
Fred wrote:eren chcałbym ujrzeć twoje trasy.
..i ocenić, czy są:
Cytat:
Są one ładne, miło się po nich jeździ, dopracowane i to ludzie chcą zobaczyć
Są na tmx jego full speedy i o ile pamiętam to zbierały dobre noty.
Moja mapka
Posted: 03 January 2008, 20:11
by Maxer
mat 1117 wrote:Fred wrote:eren chcałbym ujrzeć twoje trasy.
..i ocenić, czy są:
Cytat:
Są one ładne, miło się po nich jeździ, dopracowane i to ludzie chcą zobaczyć
Są na tmx jego full speedy i o ile pamiętam to zbierały dobre noty.
^^ ja mam gdzies fs, niech zrobi jakiegoś techa, skoro uwaza siebie na prO mapera

czekamy na tech mape

Moja mapka
Posted: 15 January 2008, 19:29
by Captain Jack Sparrow
hmmm? Czytając to, mam wrażenie, że... jestem kompletnie zielony? Kto powiedział, że mapy dzielą się na "tech mapy", "full-speed" i jeszcze bóg wie jakie cholerstwa?? I kto robi jedną mapę 25h?????????????? Ja robię mapę w 15-30 minut a potem przez mniej więcej 20 min jadę "validate". I chociaż wszyscy którzy w te mapy grają (kuzyn kumpel siostra) mówią, że są nie do przejechania (bo są skonstruowane tak, by nie dało się cały czas gaz do dechy i zadowolony) to po przeczytaniu tej krytyki nabrałem wątpliwości, czy ja w ogóle umiem tworzyć mapy. Jakby co, to w trackmanie gram dobrze (według mnie) Dowód: Beginnar training - medal autorski (wszystkie mapy na autora pojechałem) advenced i expert na złoto.
pozdro

(znajdzie się lepszy, co?

)
Moja mapka
Posted: 15 January 2008, 19:36
by Słowik
Moja mapka
Posted: 15 January 2008, 19:41
by TunoPL
sparrow: żeby trasa była dobra to się robi ją nawet po kilka dni...
sgmateusz: są klany jeżdżące na nadeo a poza tym kto jeździ dobrze na nadeosach to raczej zły nie jest...
Moja mapka
Posted: 15 January 2008, 20:12
by Captain Jack Sparrow
Nie znam się na tym niestety. Nie rozumiem jak można robić mapę nawet KILKA dni?! Mogę co najwyżej posiedzieć ze 2 h (tyle max) i mapka mi się podoba. Druga sprawa gdzie są te mapy tech i tp. co żeś pisał, bo Nadeosy (jak to zwiesz) to jedyne mapy jakie spotkałem i nie wiem skąd ściągnąć jakieś inne, dlatego robię własne (zwykłe, nowatorskie, staram się rozwiązać w inny sposób zwykłe problemy, np. w jednej z map wykorzystałem dach stadionu xDD ktoś powie że to masówka (110 map! - pewnie do bani) ale nieprawda ja te mapy robiłem ze 2 lata tyle że z przerwami).