Page 1 of 1

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 12:10
by kwarc
ktoś wszedł mi w profil...myślę ze używa mi profilu ma link a w nim moje dane...podejrzewam,ze gram na niego...ale to głupie :D i jeszcze prawdziwe....proszę o ban gościa na tam gdzie się pojawi .Ma podejrzany link :cry:

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 12:19
by iam
eee... podaj nick i ewentualny login gościa? Tak nikt nic nie zrobi...

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 12:34
by Scooter Fox
Rozmawiałem kilkadziesiąt minut temu z kwarcem na serwerze i choć nadal nie wiem do końca, o co mu chodzi, chciałem powiedzieć, że widziałem niedawno gościa z linkiem w nicku. Linkiem dość ciekawym, bo oprócz bezsensownej kombinacji znaków na początku i na końcu zawierał też mój login i hasło w formacie kojarzącym się nieco z PHP (coś w stylu ?login=scooter_fox&pass=........., może nie do końca tak, ale podobnie). Linka oczywiście nie kliknąłem, ale w końcu nie zapisałem ani nicka, ani loginu tego gracza. Być może chodzi mi o to samo, co kwarcowi, a może o coś innego, nie wiem. :) Powiedziałbym, że prawdopodobnie to jakiś skrypt służący do wyciągania od ludzi loginów i haseł, a każdy widzi w tym linku u siebie w grze swoje dane, ale nie wiem, czy takie coś jest możliwe i jestem ciekaw, co na to bardziej obeznani w temacie ludzie.

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 12:56
by kuba-pl
Tez miałem coś podobnego. Wchodze sa serwer, po chwili pojawia się jakiś koleś, identyczny nick taka sama ilośc lp. Nie wiem jak to zrobił ale wszedł tak jakby z mojego konta na serwer. Jakby uzyskał moje pasy albo wchodząc na ten serwer albo to był jego serwer, no nie wiem

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 13:34
by kwarc
gościu jeżdził na profilach VVest...Plecione...jakiś~ROR~....

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 14:53
by gregorian
klan ~ROR~ to clan Indyjski :D
Wiem bo znajomego mam tam :D

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 15:03
by OrdonekQ7
@offtop

fajnych masz kumpli Kruszyna. :D

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 15:26
by gregorian
OrdonekQ7 wrote:@offtop

fajnych masz kumpli Kruszyna. :D
daj mi ostrzeżenie -,-

Jak śmiesz do mnei mowisz "kruszyna"? tak moga mowic osoby co były w PYSKOWICACH ew. PGA/GF

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 15:27
by OrdonekQ7
@offtop

omfg o co Ci chodzi? :lol:

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 15:47
by Voj4k
hmmm chyba Miśiu jest wrażliwy na temat swej wagi :wink:

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 16:07
by Ekwador
kuba-pl wrote: Nie wiem jak to zrobił ale wszedł tak jakby z mojego konta na serwer.
Nie idzie włączyć tego samego konta jednocześnie bo na 2 kompie zawsze wyskakuje komunikat typu ze login xxx jest nadal w grze.

@Scooter Też widziałem kiedyś coś takiego widocznie jakiś niezły "hacker" działa w naszej biednej tm :) Co by tłumaczyło sytuacje kupa-pl

ktos kradnie mi gre...

Posted: 13 May 2009, 16:52
by kwarc
ROR Speedzter :D