Page 1 of 1
A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 03 March 2011, 20:07
by Winiacz
Ja jak się rejestrowałem tu po raz pierwszy (3 razy zmieniana tożsamość i jeden ban) to dla mnie tmpl było po prostu fajnym forum, na którym można było pogadać, wyśmiać śpiącego na TS brzerza, i ogólnie forum dotyczyło raczej osób, sceny jako ludzi. Potem była przerwa, a jak wyszło forever to się wróciło. pojawili się przewrażliwieni modowie, przy których ZOMO wysiadało.
A teraz mamy tu profesjonalne foro esportowe. No prawie.
Co wy sądzicie o tych zmianach?
Na lepsze?
Na gorsze?
Jakieś własne przemyślenia?
A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 03 March 2011, 20:23
by Jack Bauer
W świecie tm jest zastój, to trzeba tą lukę zapełnić czymś innym. Wydaje mi się, że nie są one na złe, bo wiem, że wielu ludzi tutaj ma takie same zainteresowania.
Wkurza mnie to, że w każdej dyskusji pojawiają się jakieś niepotrzebne napinki, głównie w wątkach piłkarskich i politycznych. Szkoda, że język polityków dotyka tego forum.
Ogólnie nie mam nic przeciwko takim tematom. Chciałbym tylko, żeby nie było w nich wyzywania.
A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 03 March 2011, 20:30
by Kinguś
powiedz kim jesteś ze pamietasz brzerzanina a nie xd
Re: A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 03 March 2011, 20:38
by ShaDDy
Winiacz wrote:Potem była przerwa, a jak wyszło forever to się wróciło. pojawili się przewrażliwieni modowie, przy których ZOMO wysiadało.
A teraz mamy tu profesjonalne foro esportowe. No prawie.
Niestety, gdy wysmiewalo się spiacego Brzerza to było to raczej pozytywne zjawisko, a nie chamstwo, ktore teraz pojawia się w polowie topików. Jeden nie potrafi przestac odpisywac drugiemu i tak się wzajemnie napedzacie. Ludzie i tak tutaj się na tyle lubia, ze potrafia się w 30 czy 40 zebrac i zagrac turnieje w coraz to nowe przegladarkowe g*wna i maja z tego fun. kiedyś był fun ze spiacego Brzerza, czy to az tak duza roznica?
Osobiscie (chyba - tak gwoli zabezpieczenia, ale nie przypominam sobie) nie wlepilem zadnego ostrzezenia i zamknalem gora 3 tematy, bo nie chce zmieniac tutaj zbyt wiele. A z tym profesjonalnym forum esportowym naprawdę nie czaje.
A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 03 March 2011, 22:54
by Kinguś
To chyba było za Warlike'a . . .
A dla was czym jest TMPL.info?
Posted: 04 March 2011, 14:12
by Winiacz
Przy jakimś temacie w stylu śpiącego brzerza ktoś wyskoczył że tera my jesteśmy profesjonalna strona esportowa.
Chyba to nawet jakub był. Jak to przeczytałem to pierdolłem, ale temat ze względu na profesjonalność forum poszedł się jeb**.