Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NIE PYTAJ CO TMN ZROBIŁA DLA Ciebie ALE... CO TY ZROBIŁEŚ...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:54    Temat postu: NIE PYTAJ CO TMN ZROBIŁA DLA Ciebie ALE... CO TY ZROBIŁEŚ... Odpowiedz z cytatem  

Nawias podsunął mi pomysł na może fajny topic pisząc w sprawie Szadoła. Dużo ludzi pisze na forum rzeczy PRETENSJONALNE, wykazując POSTAWĘ ROSZCZENIOWĄ. Dokładnie jak małe dzieci, chcą i już!!! Faktem jest, że robię co nie co dla sceny i staram się robić dla CAŁEJ a nie dla wycinku i też mnie razi rąbanie tylko na to na tamto itp. Pozwoliłem sobie otworzyć więc dyskusję o tym co my sami zrobiliśmy dla sceny....oprócz bycia wielkimi e-kozakami, e-nolifami ^^, e-dupami, e-coś tam. Niech ten co jest bez winy podniesie kamień.......i napisze co zrobił dla sceny, można też pisać o zasługach innych osób ale bardzo bym prosił by pisać rzeczy, które są wymierne, realne, namacalne (jako antyprzykład podać można napisanie posta spamowego Razz ). Wasze "bycie tu" jest naprawdę ważne ale nie o tym mówię.

jako przykład podam
Reda - coś tam prowadzi, ponoć jakieś tmpl czy cósik Very Happy
siebie, jakieś turnieje przedzikie, laniochy wesołe, lankarty wkurzjące Very Happy


ciekawe co na to wielcy mądralowie sceny, występujący tu i tam z nienacka i zabierający autorytatywnie głos.... sialalala CHYBA wsadziłem znów kij w g*wno Very Happy

nie no dobra, na serio dobranoc Smile, rano praca, ciężka.... :/

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 12 Maj 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Że tak spytam niegrzecznie, ale :

O co k**wa chodzi ? Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 13 Maj 2009, 5:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz Scrapp, według mnie jest wiele osób, które zrobiły i nadal robią mnóstwo dobrego dla sceny i gry. Jest ekipa ludzi, którym przede wszystkim się chce, a jak wiadomo dla chcącego nic trudnego. Chciałem tutaj wymienić kilka osób, ale doszedłem do wniosku, że im nie o to chyba chodzi, żeby byli wymieniani w panteonie sław.

Ale niestety taki już urok 'szołbiznesu' xDDD, że jak tylko wychylisz głowę ponad tłum to dostajesz po mordzie (no offence Mordeczka Razz ). Przykładów nie ma chyba co wymieniać, bo jest ich aż zbyt wiele. Po prostu trzeba się z tym liczyć, że zawsze znajdzie się jakiś krzykacz-narzekacz. Oczywiście dyskusje są jak najbardziej potrzebne, bo nikt nie jest nieomylny, a im więcej głów tym więcej pomysłów. Zatem nie ma się co wzajemnie downować, tylko pchać ten wózek zakoszony spod tesco Wink.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 13 Maj 2009, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem Redzik, wiem, chciałem jednak sprowokować do czegoś. W biznesie nie ma miejsca na fałszywą skrmoność, właściwie niema go już nigdzie... Jeśli to co robię jest dobre, chcę się tym pochwalić i umiem to dobrze zrobić, a więc mam sukces to nazywam się ....jak tam każdy chce, biznesmen, naukowiec, artysta. Może wygląda to dziwnie czasem ale chwalenie się w Polsce jest źle widziane ogólnie. To jakiś ewenement na szerszą skalę, jak mówisz: zrobisz coś czyli wystawisz głowę to w ryj!
Ja już od dawna namawiam wielu ludzi, by umieli pokazywać własne piękno, talenty beż żenady czy wstydu. To tak jak mówienie o chorobach, nadal wielu ludzi się wstydzi !! powiedzieć, że ma to czy tamto, a przecież to na świecie normalne i ludzkie. Powiem więcej, w miarę upływu czasu (trochę latek się ma już Razz buda ) coraz bardziej się otwieram na rozmowę o wszystkim, na otwartość. Mówiąc krótko, jak coś umiem i robię to dobrze to mówię o tym i jest to dla mnie normalne. Dlatego namawiam to pozbycia się zasłony i pisanie POZYTYWUFF, w otwarty cywilizowany sposób. Piszmy co jest dobre, co nam się podoba, co zrobiło wrażenie, co może poprawić by polepszyć. itp.

taki był cel pościora, pozwolić pisać "dziwnie" bo o zasługach, chwalić się nawet samemu Razz ale oczywiście jak kto woli. Ja już umiem i lubię mówić co dobrego robię, bo to pomaga iść przez życie.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 13 Maj 2009, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eee ja jestem po prostu e-coś tam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 Maj 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrapp, jeżeli już napisałeś taki temat to skorzystam i może mi w końcu odpowiesz... co się stało, że nie zrobiliśmy tego turnieju (dawno temu; do teraz odpowiedzi nie uzyskałem)? Chciałem coś dla sceny zrobić, sam gadałeś, że planik bardzo fajnie zrobiony, et caetera... a tu onk, nagle wszystko się posypało i nie napisałeś już do mnie na gadu... może w końcu mógłbyś mi to wytłumaczyć?
(post nie ma bbyć obraźliwy, wyciągania brudów, czy czegoś... po prostu chcę wiedzieć ;d)

A co do zasług:
Scrapp na serio robisz bardzo dużo, to fajnie, bo coś się dzieje Smile Według mnie jesteś najbardziej zaangażowany aktualnie w rozwój sceny i to chyba wszystkim powinno pokazać, że jak się chce, to się potrafi. Pozdro Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 13 Maj 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem można było by wymienić naprawdę wiele osób liderów graczy którzy podtrzymują byt tej gry tworząc nowe teamy co za tym idzie sparingi, jest komu grać na turniejach i innych cudach. Jedna talenty awansują szybciej w drabince klanów inne wolniej ale całość się dzięki temu kręci. Smile Dlatego oprócz tych najbardziej zasłużonych jest imo wielu z małymi zasługami co daje ogromną całość Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 13 Maj 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@iam - wiem, ja czasem nie ogarniam wszystkich tematuff z racji pracy. prowadzę firmę i nie raz przestaje myśleć o świecie przez kilkanaście kłopotów dziennie :/ ale mam propozycję na turniej Smile więc nic straconego Very Happy

na lana do Dani jadą: ja, Drift, Wallygator, i mam jeszcze jedno miejsce wolne. O nie zróbmy turniej, bo myślę, że warto Smile BTW, zastanawiam się również nad powiększeniem puli do 6 biletów co dało by jeszcze 3 miejsca ale:
po pierwsze czy będzie tyle chętnych BOTUFF??
po drugie czy mi kasy styknie po lanie Very Happy Razz Razz Cool

chcesz??? to masz Very Happy wszem i wobec obwieszczam, że razem z iam robimy turnieja o nagrodę w postaci biletu do DANI na laniocha! (w opcji bilety dostną top3 jak się zdecyduje dokupić ticketuff, a narazie TOP 1), napisz na gg do mnie w sprawie szczegółuff iam
Turniej będzie nosił nazwę: "QPA" - btw poproszę kogoś o zrobienie logo turnieju i Szadoła o newsa w sensie pościora Razz
Poboczny konkurs ogłaszam na rozszyfrowanie nazwy QPA Very Happy


@Ekwador - masz racje chłopie, to wielka ilość "małych trybikuff" daje ogólnego powera i tworzy całość i to jest gitara!! ale właśnie to chciałem pominąć, chciałem by pisano o realnych dużych zasługach. Ciekawy jestem jaki obraz tmn/tmnf wyjdzie z tego "odsiewu". Nie trzeba kasy lub Bóg wie czego by zrobić coś fajnego dla innych na wiele różnych sposobuff... więc pisać Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 13 Maj 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm ja mogę logo zrobić ;]


_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 13 Maj 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zrobiłem ostatnio 2 fajne trasy to jakby co mogę użyczyć Wink
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 13 Maj 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo się cieszę i na trasy i na logo

pokaż Jareczku coś tam wymodził: scrappler@onet.eu

Psikuta, zrób proszę z trzy propozycje i dawaj też na maila: scrappler@onet.eu

to też coś dla sceny zrobicie Very Happy Very Happy, dobra dobra buda już Very Happy, nic nie mówiłem Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 14 Maj 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tez mogę zrobić logo ;d jak coś zmotam to Ci wysle wujku:)

pozdro

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?