Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 29 Maj 2010, 11:29    Temat postu: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

Witam !

Pobrałem trackmanie nations forever. Gdy włączam żeby zaistalować pokazuje mi się logo tm i nic się nie ilstaluje ciągle jest 0 %. Nawet nie musze tego wypakowywać bo wystarczy że na klikne na to co mi się pobrało i już się zaczyna instalować. Mam windowsa 7.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 29 Maj 2010, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pobierz jeszcze raz, tylko stąd
Może być to wina instalki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 29 Maj 2010, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No właśnie za 1 razem też pobrałem z tmpl.info. Ale nadal jest to samo. Może to jest wina windowsa ? Bo mam 64 bit-owy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 29 Maj 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To nie rzutuje. Ja też mam x64 i nie mam problemów z grą. To z pewnością jest wina instalatora, pewnie ściągałeś z jakiegoś innego źródła niż strona producenta, tu bym szukał winy. :wink:
_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 29 Maj 2010, 15:17    Temat postu: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

Pobieralem z http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6364. Pobrałem też parę innych instalek z innych stron ale jest to samo. A jaką wage powinna miec instalka ? bo ja mam 2.1 MB.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 29 Maj 2010, 15:39    Temat postu: Re: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

grajek956 napisał:
Pobieralem z http://www.tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6364. Pobrałem też parę innych instalek z innych stron ale jest to samo. A jaką wage powinna miec instalka ? bo ja mam 2.1 MB.


no na pewno nie 2.1 MB :wink: Prawdopodobnie nastąpił jakiś błąd podczas ściągania i przerwało transfer. Spróbuj ściągnąć stąd:
http://www.instalki.pl/gry/download/wyscigowe/TrackMania_Nations_Forever.html

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 29 Maj 2010, 16:49    Temat postu: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

To jest chyba wina mojego internetu. Bo jak pobierałem z instalek to się pobierało do pewnego momentu i potem się skończyło pobierać i wysksoczył mi komunikat że się pobrało. I pokazuje że waży 128 mb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 29 Maj 2010, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli już to instalka waży 505 MB, i się zastanawiam co kolega za neta ma Laughing to ja siedzę na modemie Huawei 3G z Playa na zad..iu gdzie zasięg łatwo traci i bezproblemowo pobrałem stąd:

http://www.trackmania.com/index.php?rub=downloads

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 29 Maj 2010, 20:06    Temat postu: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

Ja mam neostrade. Zawsze było wszystko w porządku a od wczoraj coś się popsuło i się wyłącza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafioza11
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 8


PostWysłany: 29 Maj 2010, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A jaką masz przeglądarke.
Na google chromie to takie coś potrafi się dziać jak np. neta rozłączą.
Albo zamkniesz przeglądarke.
Umnie jest ten sam problem z forever na netbooku.
Też win 7 (Starter) i mi się nie chce ładować.
Pisze Extracting 0% i się wogule nie ładuje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* Shion
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 147
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 29 Maj 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli rozłącza ci się nagle net to pobieraj przez jakiś akcelerator pobierania
np. DownThemAll (wtyczka do firefoxa)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
grajek956
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 6


PostWysłany: 30 Maj 2010, 8:52    Temat postu: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

Mozilla. Już dałem koledze pena i mi zgrywa na niego istalke. Ale będę jutro dzwonił do neostrady żeby coś zrobili bo tak być nie może że mi się internet wyłącza. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 30 Maj 2010, 9:50    Temat postu: Re: Problemy z Windows 7 !!! POMOCY !!! Odpowiedz z cytatem  

grajek956 napisał:
Mozilla. Już dałem koledze pena i mi zgrywa na niego istalke. Ale będę jutro dzwonił do neostrady żeby coś zrobili bo tak być nie może że mi się internet wyłącza. Smile


Heh miałem coś takiego, że rozłączał mi się internet. Znajdź w necie sterowniki do modemu. Zakładam, że masz modem zxdsl 852:
http://r.orange.fr/r?ref=ael_page117&url=http://assistance.orange.fr/telechargement/exe/Signed_ADSL_040.001.023_ZTE.zip

Spróbuj może ci pomogą :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?