Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
MŚ2010
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 czerwca 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
mor_olo napisał:
Jakub napisał:
Cytat:
derty 16:02:40
aeaeaeeaeeaae australia
Ja 16:02:55
w zyciu australia nie wygra
Ja 16:03:05
stawiam na 4:0 dla ger
derty 16:03:20
wiem ze nie wygra


!!!


Mi napisales ze 3:0, King mówi ze jemu pisales 1:0, zaspamowales ludziom gg roznymi wynikami to nie dziwne wiec ze u kogos trafiles...

uwielbiam te twoje posty ' a rozjebie jakubowi autorytet' ;D

co nie zmienia faktu, ze klamczuch jest ten olo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 13 czerwca 2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ojj jakub przyznałbyś się, jak już widzisz, że twój misterny plan został zdemaskowany...
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 15 czerwca 2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

50 złotych na Słowację.
Jak wpadnie to 60 złotych na Portugalię bądź remis i 50 na Brazylię ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam slow. milion podan, milion strzalow, a i tak jeden wielki choj. i to ma być k**wa piekna gra ? bez skutecznosci, Villa to gra jak na charytatywnym meczu. I choj zajebali mi kupon ;] ale ciesze się, bo znowu się potwierdza ze nie trzeba miec gwiazd by ograc teoretycznie lepszy zespół. Przypominal mi ten mecz barcelona - Inter, i dalej twierdze ze wole aby moj zespół gral "antyfutbol", niz gral "piekny fubol" i robil z siebie posmiewisko. Wlasnie piekny futbol jest w tym ze nie zawsze faworyt musi wygrac. Wygra ta drużyna która lepiej wykona zalozona taktyke.

Torres to tez taka c*pa jest ze aaagggrrrr, ale mnie wkurwili Very Happy

"antyfutbol" > "piekny futbol"

opis mecz pasuje do wypowiedzi G.Skawry http://www.maxior.pl/film/143602/Samokrytyka_pilkarza

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

napiszę krótko.



AHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHA.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cezar
Pedo


Dołączył: 23 Cze 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1277

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddo napisał:

Szwajcaria wygra Very Happy


Miałeś racje oddo Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AEAEAEEAEAEAEEAEAEAEAEAEEAeAEAEAEAEEAEAEAEAEAE Mr. Green Mistrzostwa się chyba rozkręcają Mr. Green Byle tylko Włosi nie grali takiego piachu jak z Paragwajem i będzie git, bo na razie faworyci zawodzą, Brazylia męczy się 50 minut z Koreą, a Hiszpania przegrywa z Helwetami.. Anglicy też nie są w życiowej formie, to samo Francuzi... Holandia też nie zachwyciła, mimo że 2-0, ale Dania to ogórasy IMO...Może ta reszta świata zwana Niemcami. To takie nic nie znaczące myśli po 1. kolejce, będzie trzeba poczekać do 1/8, żeby cokolwiek wnioskować Wink

Ostatnio zmieniony przez KD Maciuś dnia 16 czerwca 2010, 21:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hiszpania mnie załamała. Ale nie dziwie się że przegrali jak ci debile próbowali wejść z piłką do bramki... oczywiście przewaliłem przez nich kupon.
A teraz obstawiam że Korea Płd. wygra z Argentyną i ch**.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jero nie tylko Ty Razz, przeciez to był czysty pewniak, Byli ludzie co puszczali tylko ten mecz za tysiaka. Tylu wkurwionych jest teraz ludzi ze szok Very Happy heh ja poszedlem do stsu i obstawilem 1 kupon na ktorym dalem hiszpanie i choj by ich strzelil :F

hipszpania - szwajcaria 1
rpa - urugwaj x2
francja - meksyk x2
usa - slowenia 1x
anglia - algeria 1
niemcy - serbia 1
holandia - japonia 1
dania - kamerun x2
za 5zl do wygrania 56zl

argentyna - korea x2
niemcy - serbia 1
ghana - australia 1
paragwaj - slowacja 1
brazylia - wks x2
za 3zl do wygrania 84zl

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ALTUS
Doświadczony driver


Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 234


PostWysłany: 16 czerwca 2010, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Świat oszalał krótko mówiąc. Espaniole z helvetami obrywają, brazyliano się męczą z krajem odciętym od świata (w tej Korei to nawet transmisji z meczów nie mają) Paragwaj daje lekcje piłki makaroniarzom, choć to wcale mnie nie dziwi. żabojady można rzec szczęśliwie remisują z urugwajem, tyle że końcówkę kiedy grali w dziesiątkę byli ostro ciśnięci. Także możecie się ostro przejechać na tych zakładach ale też dobrze wygrać. Ja najlepiej na tym wychodzę bo nie gram ;p

Tylko refleksja zostaje jak mocno nasza repra w ciemnej d*pie siedzi skoro pretendent dostaje w dupę z ledwie średniakiem europejskim.

_________________
W okresie buntu plułeś na wszelką apodyktykę rodzicieli, kiedy jednak wchodzisz w dorosły wiek, zaczynasz postrzegać te wszystkie bariery codzienności i kierujesz się rozsądkiem a w końcu stajesz się tym z czym tak namiętnie walczyłeś....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale chociaż jest ciekawiej. Bo jakby Brazylia, Włochy, Francja czy Hiszpania wygrywała mecze po 4 - 0 to byłaby straszna nuda. A tak, to nigdy nie wiesz czego się spodziewać Wink
_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja osobiście uważam, że dobrze, że Hiszpanie dostali "lekcję piłki" od Szwajcarów. Czemu? Teraz wszystkie "mocniejsze" reprezentacje podejdą do meczów z drużynami, powiedzmy, z drugiej półki poważnie, bo przez to Hiszpania według mnie przegrała. Podeszła do tego meczu tak, jak większość by podeszła. No, ale co zrobić, ja wierzę i tak w przebudzenie Roo i wyjścia Anglii z grupy.

Jeszcze łan mor ting: Gadacie, że Hiszpania dostała od "średniaka". Tylko że ten tak zwany średniak przeszedł eliminacje tak samo, jak Hiszpanie. Również Hondurasy czy inne Chile tak samo. Więc nie uważajcie, że są drużyny gorsze, czy lepsze przed meczami. Oceniajcie po nich, bo Mundial to 32 najlepsze drużyny na świecie, nie Hiszpania i outsiderzy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Memorial
Doświadczony driver


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 126
Skąd: Górny Śląsk

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten mecz pokazał jak z bardzo słabej reprezentacji Szwajcarii da się zrobić naprawdę dobra druzyne. Przeciez oni jeszcze sezon temu byli słabsi od Polski ( nie tylko San Marino jest słabsze Razz) naprawdę zagrali bardzo dobry mecz, stworzyli zajebista druzyne, tylko im pozazdrościc.

ps. oddo jeśli chcesz wygrac jakiś $$ to nie obstawiaj tyle meczów Razz max 3 mecze na jeden kupon:)

_________________

http://www.esl.eu/pl/player/2212757/
http://www.sk-gaming.com/member/MEMORIAL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

3 mecze, na jakich kursach? nawet przy kursie 1,5 to 3 mecze puszczone za dyche to jest 30zl ;f a granie na kursach po 3 zl mnie nie rajcuje Smile

i wygralbym gdyby nie jeb*** hiszpania, poza tym czaisz dac na jednym kuponie Argentyne, Brazylie i Hiszpanie, puscic to za 100 (huj ze może wygrasz 130) i jesteś stowe w plecy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja wygrałem 50zł na czysto za Chile, by potem 122 zł przejebać za Hiszpanię. ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 16 czerwca 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maciek napisał:
AEAEAEEAEAEAEEAEAEAEAEAEEAeAEAEAEAEEAEAEAEAEAE Mr. Green Mistrzostwa się chyba rozkręcają Mr. Green Byle tylko Włosi nie grali takiego piachu jak z Paragwajem i będzie git, bo na razie faworyci zawodzą, Brazylia męczy się 50 minut z Koreą, a Hiszpania przegrywa z Helwetami.. Anglicy też nie są w życiowej formie, to samo Francuzi... Holandia też nie zachwyciła, mimo że 2-0, ale Dania to ogórasy IMO...Może ta reszta świata zwana Niemcami. To takie nic nie znaczące myśli po 1. kolejce, będzie trzeba poczekać do 1/8, żeby co kolwiek wnioskować Wink

dzieeeeeeci, k**wa! czy myslicie ze jakakolwiek drużyna moglaby być w najwyzszej formie prze caly miesiac?! O to chodzi na mundialu, zeby w grupie grać slabo i bez fajerwerkow jakos wygrywac z przeciwnikami slabszymi, a 1/8 i 1/4 to dopiero najwyzsza forma i nakurwianie... o to chodzi w mundialu zeby dobrze trafic z forma, a nie napierdalac od poczatku jak niemcy, bo to każdy trener umialby zrobić. obstawiam ze nimcy odpadna w 1/8 max 1/4. Hiszpania fakt zlekcewazyla przeciwnika, ale jeśli zasluguja na mistrza to z palcem w d*pie jeszcze wyjda. pa!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za co niby zasługują Ci Hiszpanie? Nie grają ładniej od Chilijczyków, Brazoli i Argentyńczyków. Poza tym, to nie konkurs piękności, czy łyżwiarstwo figurowe, tylko piłka nożna. Tu podawanie sobie wszerz i czasem do przodu i posiadanie piłki 70%-30% nie daje zwycięstwa. Niech żyje inteligentna piłka nożna, a nie wyzbyta jakiejkolwiek taktyki kopanina, nazywana piękną...

Edit: Memorial, jeśli uważasz, że sezon temu Szwajcarzy byli słabsi od Polaków, to widać, że orientujesz się w piłce, ze ja nie mogę... Chłopaki grają na każdej imprezie typu MŚ i ME. A na ostatnich MŚ swoją grą zawstydzili sama Francje. Ale przecież Francuzi też jeszcze rok temu byli na poziomie San Marino... Zanim coś napiszesz, to chociaż sprawdź o kim piszesz, a przede wszystkim sprawdź w jakich klubach grają, czy grali piłkarze z obywatelstwem szwajcarskim.


Ostatnio zmieniony przez Mighty Stefan dnia 16 czerwca 2010, 21:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 16 czerwca 2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mighty Stefan napisał:
Tu podawanie sobie wszerz i czasem do przodu i posiadanie piłki 70%-30% nie daje zwycięstwa.


Po za mistrzostwem europy, no ale lepiej zjechac taki styl grania po jednym nieudanym meczu nie ;]

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mighty Stefan
Jeździ konno


Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja pisałem o piłce ogólnie, a nie o Twojej "należy im się mistrzostwo świata" Hiszpanii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 16 czerwca 2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Mighty Stefan napisał:
Tu podawanie sobie wszerz i czasem do przodu i posiadanie piłki 70%-30% nie daje zwycięstwa.


Po za mistrzostwem europy, no ale lepiej zjechac taki styl grania po jednym nieudanym meczu nie ;]


podobno nasi im na towarzyskim meczu grozili nożem że maja przegrac ze Szwajcaria Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 3 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?