Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wybory II Tura
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?
Bronislaw Komorowski
31%
 31%  [ 22 ]
Jaroslaw Kaczynski
27%
 27%  [ 19 ]
Nie będę glosowac mimo iz mam do tego prawo
11%
 11%  [ 8 ]
Nie będę glosowac bo nie jestem pelnoletni
30%
 30%  [ 21 ]
Wszystkich Głosów : 70

Autor Wiadomość
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 05 lipca 2010, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Donald Tusk wam dziękuje, teraz jest i premierem, i prezydentem. Ale są przynajmniej jakieś pozytywy - Polacy wreszcie dostaną po d*pie tak, jak sobie na to zasłużyli, nawet ci, którym wydaje się, że są bogatsi i to ich prezydent.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 05 lipca 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie będę grzeczny jak Potman i napiszę temu skurwielowi co wyzywa ludzi z Podkarpacia od wieśniaków, gdzie jest tylko dno i 5 metrów mułu. Otóż "panie lepszy" możesz sobie pisać o tym "najgorszym' elektoracie Kaczyńskiego, bo widać cały ch** wiesz jak jest tutaj... Może jeszcze myślisz tak jak niektórzy, że cała ściana wschodnia polski to zadupia krzaki i lasy? W każdym bądź razie, na pewno nikt stąd nie wywyższa się, jak ktoś, komu się "udało" urodzić w Gdańsku czy Poznaniu.

Pozdrawiam z "pola, w którym tonę po kostki, bo tu tylko muł jest, gdzie w jednej ręce trzymam tekturowego lapka a drugą odganiam muchy od pasących się krów..."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 05 lipca 2010, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Chybuś

Kotek, ja nie jestem elektoratem Kaczyńskiego przez dłużej niż dzień wyborów w drugiej turze.

Jestem tym nadętym elektoratem Korwina, pieprzonym marzycielem i wybujałym fantastą, dzięki któremu zło szalałoby jak HIV po dziwce.
:<

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 05 lipca 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jas już wczesniej mowilem ze glosujacy na kaczora to dla mnie kompletni debile. komor tez jest ch**owy ale wole zeby pierwsza dama byla kobieta a nie kot. po za tym nie chce miec prezydenta na którego glosuje ciemnota(czyt. wies+ ludzie z wyksztalceniem podstawowym) której na kaczora kazal glosowac ksiadz(tak było w wielu kosciolach, wiem od znajomych mimo ze sam nie chadzam). kaczor po ogloszeniu wynikow powiedzial dobra rzecz:
"...musze wspomniec tych dzięki ktorym tu jesteśmy czyli mojego brata..."
dokładnie bez katastrofu smolenskiej i bewz wspolczucia ludzi na ktorym pojechal kaczorex w ogole by go tam nie było bo komor wygralby w 1 turze.
pozdro mocherowo-katolicka pisowska armio.

a wlasniew tak apropo to w 1 turze glosowalem na napieralskiego wiec jakims super fanem komora nie jestem, poprostu nienawidze mordy kaczora

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 lipca 2010, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bo na pewno Kaczyński byłby prezydentem wszystkich Polaków. ale jak zdobywa się elektorat poprzez kłamstwa i złudne obietnice, to nie ma co się dziwić, że ludzie mniej wykształceni w to wierzą. Jarek wiedział, że nie zdobędzie przewagi w dużych i mniejszych miastach, dlatego wziął się ze wieś. łatwo zdobyć poza tym poparcie wsi, skoro właśnie tam panuje przekonanie, że prezydent nie powinien być z tej samej partii co rząd.

oczywiście dla wiernych wyznawców PiS-u to wina Tuska jak szatana. jednak jak Lech Kaczyński meldował się dla Jarosława, to wszystko było ok. Kali ukraść krowę - dobrze, Kalemu ukraść - źle. czyż nie piękna jest prawda? nawiasem mówiąc jakoś nie widzę Komorowskiego w roli kukiełki Tuska, chyba potrafi sam myśleć, w przeciwieństwie do innch.

faktem jest, że zmienił się trochę Kaczyński na te wybory, ale on już wrócił. mówi o tym, że poparcie dla niego zbudowane jest na tragedii smoleńskiej i co najgorsze jest z tego zadowolony. ale jeszcze podczas kampanii kpił sobie z Komorowskiego w sposób wręcz żałosny i skądinąd wiem, że na wiecach na których nie było kamer nie szczędził oszczerstw w kierunku PO i Komorowskiego.

A skoro już jesteśmy przy partiach, to w wyborach prezydenckich głosujemy na osobę, a dopiero na drugim miejscu na partię, udowodnił to Grzesiu Napieralski, którego podziwiam, że udało mu się zdobyć takie poparcie i nie ulec naciskom, by kategorycznie poparł któregokolwiek z kandydatów przechodzących do drugiej tury. właśnie takimi gestami zdobywa poparcie na najbliższe lata i jakby źle nie trzymała się jego partia na niego ludzie będą głosować.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 05 lipca 2010, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak ogarnij się!!! Każdy ma prawo głosować na kogo chce! Pół mojej rodziny głosowało na Kaczyńskiego i nic Ci do tego! Nie są debilami! Kretynie, ogarnij wreszcie język!

//Poprawione

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 05 lipca 2010, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Potman napisał:
Jestem z Podkarpacia, nie mieszkam w błocie, mam prąd , komputer i internet. Dziękuje

No ja też pochodzę z Podkarpacia i też mam te bajerki Very Happy
Maciek napisał:
Podkarpacie to nie centrum Polski Smile Chodziło mi o to, że tam jest ten najgorszy elektorat Kaczora ;s

Muszę swoje rodzime strony troszkę obronić, bo coś Maćku gadasz od rzeczy.
Podkarpacie to nie tylko sama wieś.Mamy tam też miasta Wink A wiesz że gdyby nie wieśniaki, to zdechłbyś z głodu, bo co byś jadł, lub gdzie coś uchował do jedzenia?
Jakbyś dobrze zauważył to na PiS zawsze głosuje cała ściana wschodnia.Niestety, tam gdzie jest biednie to lepiej manipulować ludźmi, zwłaszcza moherami, a tych jest tam od groma, bo większość młodych wyjechała z tego biednego zakątka Polski.I jakbyś nie wiedział, to te zamulone wieśniackie Podkarpacie, jest najpiękniejszym miejscem w Polsce Wink Tak panie, Bieszczady Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 lipca 2010, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sory za ogromny offtop, ale muszę:


AnteQ napisał:
Kiciak kur** jeb** mać ogarnij się!!! Każdy ma prawo głosować na kogo chce! Pół mojej rodziny głosowało na Kaczyńskiego i ch** Ci do tego! Nie są debilami! Kretynie jeb**, ogarnij wreszcie język!


czyż to nie piękny przykład zarówno ironii jak i hipokryzji?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 05 lipca 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AnteQ napisał:
Kiciak kur** jeb** mać ogarnij się!!! Każdy ma prawo głosować na kogo chce! Pół mojej rodziny głosowało na Kaczyńskiego i ch** Ci do tego! Nie są debilami! Kretynie jeb**, ogarnij wreszcie język!


racja każdy ma prawo glosowac na kogo chce, a ja wyrazam swoje poglady na temat tych co zaglosowali na kaczora. nie mam zamiaru ogarniac jezyka i naprawdę jebie mnie to co o tym myslisz, a skoro twoja rodzina glosowala na kaczora to już wiesz jakie mam o nich i o Tobie zdanie bo zapewne nie sprzeciwisz się rodzicom i zostaniesz pisowcem. jak ci się to nie podoba to idz się wyzal swojemu sweet cukierkowemu teamowi.

_________________




Ostatnio zmieniony przez Kiciak dnia 05 lipca 2010, 9:46, w całości zmieniany 1 raz


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 lipca 2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie sobie na wstrzymanie bo polecą kolejne warny.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 05 lipca 2010, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kocham wybory, ileż to Polaków nagle staje się specjalistami od polityki (Prawie jak skoki, mma , kierowaniu kadrą piłkarską czy F1, dobrze że nie było takiej mani na Taniec z gwiazdami :s ) kłócą się zażarcie który kandydat jest lepszy, nienawidząc drugiego oraz jego elektoratu, zabić i spalić najchętniej albo odwrotnie Very Happy Za miesiąc dwa nikt nie będzie poruszał prawie już tematu... Aż do następnych wyborów, teraz chyba samorządowych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 05 lipca 2010, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z jednej strony chciałem aby wygral kaczor, ale dobrze, ze wygral komornik. w końcu wyjade z tego zadupia jakim jest polska i pojade do włoch Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 05 lipca 2010, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

do obozu pracy na Sycylii??Razz








*

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 lipca 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

stys napisał:
Z jednej strony chciałem aby wygral kaczor, ale dobrze, ze wygral komornik. w końcu wyjade z tego zadupia jakim jest polska i pojade do włoch Very Happy


A jakby wygrał Kaczyński to byś nie pojechał?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lipca 2010, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Leon, napisałeś tak:

Cytat:
Jakbyś dobrze zauważył to na PiS zawsze głosuje cała ściana wschodnia.Niestety, tam gdzie jest biednie to lepiej manipulować ludźmi, zwłaszcza moherami, a tych jest tam od groma,


O to mi właśnie chodzi, o te mohery które za nic w świecie nie zmienią swojego zdania i pójdą za Kaczyńskim na śmierć Razz Do normalnego elektoratu Kaczora nic nie mam, każdy ma prawo głosować jak chce, dalej jednak nie rozumiem jak można na niego głosować...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 05 lipca 2010, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam mieszkam na podkarpaciu :/ i widzę jak tu ludzie są nastawieni i jak słuchają wszystkiego co im kaczka powie...
Sam mam 17lat ale oczywiście głosowałbym na Komorowskiego, ponieważ mimo mlodego wieku pamietam co działo się w latach 2005-2007 w polityce i nie wiem jak ludzie mogą o tym zapominać, po 2 dużo bardziej mi do liberała niż prawicowca Razz więc wybór był jasny.

Ale nie mówcie o domkach z drewna i życiu w stodołach bo to przesada Smile,
Według mnie mimo wszystko poziom życia na podkarpaciu jest coraz lepszy,
no ale za wybory sąsiadów niestety się wstydzić wypada.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 14 lipca 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



Uploaded with ImageShack.us

pozdro debile wierzacy w przemiane Kaczora i glosujace na niego. nadal uwazacie ze gdyby zostal prezydentem nie byloby zadnych klotni itd? gz idioci.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Botrex
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 454

Skąd: Włocławek

PostWysłany: 14 lipca 2010, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za debila to co najwyzej mozna Ci wy***ać ;]
Ja glosujac na Kaczora nie spodziewalem się braku klotni, wrecz przeciwnie - chciałem ich Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 14 lipca 2010, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

platforma za to utrzymuje, że wszystko jest ładnie, pięknie, milusio i w ogóle, a pod tymi pozorami ciężkie g*wno. nie twierdzę że tak jest gorzej, co kto lubi.

Ostatnio zmieniony przez «RH» Lox dnia 14 lipca 2010, 11:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 lipca 2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i znów się zaczyna, dajcie już spokój ... Razz
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?