Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Umieramy, umieramy...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najlepiej porzucić polską scene i zapierdalać k**wa zagranice co nie? spierdolić jak najdalej i nie wspominać tych teraźniejszych czasów, bo pa kiego chuja się opłaca? Albo wieeeem Shocked polskie teamy niech bedą niemieckimi, szwedzkimi, francuzimi... O! idealny pomysł!
żal!

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli ktos będzie chetny zorganizowac pl10, a mam nadzieje, ze ktos będzie chetny, to zobaczymy ile teamów wezmie udzial i gdzie stoimy z te nasza polska scena.

jak ktos chce dziś pograc for fun na jakiś miniasach, to może się umowmy.
slysze, ze shadow, diavel, oddo i agus już gdzies na teampseku siedzą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szukacie problemu za daleko. Mało ludzi gra? Mnie się wydaje że mało ludzi wie o istnieniu tmpl.info. Ludzi gra stosunkowo dużo, wystarczy wejść po południu na gierke i popatrzeć ilu ludzi gra na polskich serwerach.
Co z tego że grają? 95/100 osób wejdzie na serwa pogra, giera się spodoba ale to wszystko. Skąd mają czerpać informacje o jakichkolwiek drużynach? Turniejach? Czy ogólnie o scenie.
tmpl.info to jedyna aktywna strona o tm w Polsce. Dlatego brakuje reklamy, choćby na serwerach Let's rock czy FO. Wtedy taki ludzik wejdzie sobie na serwer, pogra, spodoba mu się to a jak zobaczy jakaś zachęcającą reklamę , bez kłopotów może odwiedzić ten serwis.
Reasumując, gra naprawdę spora liczba ludzi, lecz nie ma ich co przyciągnąć, nie wiedzą gdzie się udać. Trzeba nimi troszkę pokierować a wszystko powinno być ok Smile

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@maziarz
Wszystko się zgadza, tylko patrząc na sytuację tej obecnej małej garstki nowych noobów, którzy tutaj przychodzą poszukać teamu, a zostają zmieszani z błotem za jakiś tam czas na Hocku przez starych wyjadaczy (a nawet i nie wyjadaczy lol...), to nawet ta reklama na FO/Let's Rock nic nie da. Jeszcze w czasie TMN->TMNF nie było tak wyraźnych granic, ale teraz są wyraźnie zaznaczone.

Mapy - tylko od najlepszych - Abszt/Cob tudzież Magik czy inny Jarecki. Reszta nawet nie ma się co pokazywać ze swoimi dziełami bo z góry są odrzucane.

Drużyny - dzisiaj już mamy tak wysublimowane ze słabszych graczy topowe drużyny, że zazwyczaj z góry wiadomo, kto wygra. Poza tym, jak wspomniał Szrama, brakuje nutki 4Fun (dlatego też między innymi jestem bezklanowy) i ludzie zmęczeni ciągłymi treningami i nolajfieniem minutowych techów odpuszczają sobie turnieje. A nowi po prostu nie przybywają, bo nawet nie wiedzą o tmpl.info. A jak tu dotrą, to trafią na mur starych wyjadaczy (patrz pierwszy akapit).

jeb*** Microsoft - przez niego mamy getta dla darmowych graczy, co odrzuciło od TM sporo graczy.

@stys
Nie bardzo rozumiem twój post. Każdy gra gdzie chce, jeśli mu wygodniej w zagranicznych teamach (które np. biorą udział w turniejach o znacznie wyższych nagrodach) to dlaczego nie?

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lexiu masz racje, nowi z reguły zostają zmieszani z błotem. Lecz chyba można liczyć na to że kilku z tych nowych przebrnie przez "chrzest bojowy" i pokaże się trochę na scenie Smile
_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym napisać tu coś długiego i mądrego, ale obawiam się, że nie mam za wiele do powiedzenia na ten temat.

Freezone ostatecznie przypieczętowało los TMNF w Polsce; wcześniej można jeszcze było mieć nadzieję, że jakoś scena się odbije w ten czy inne sposób, ale teraz nie ma już na co liczyć. Zapytałem dziś Johna, grając TM po raz drugi w tym roku, czy byłoby w ogóle dla kogo robić PL10 i dowiedziałem się, że mógłby być z tym autentyczny problem. Jest mi z tego powodu naprawdę przykro.

Przy okazji, ktoś tam wcześniej zasugerował, że przejście z gry wyłącznie 4fun na grę o wynik zaszkodziło Trackmanii. W czym zatem problem? Przecież teraz TMNF jest właśnie 4fun, wszędzie freezone. Dodam jeszcze, że mnie w TM najbardziej pociągały właśnie wszelkiej maści turnieje i obecny kształt tej gry, pomijając już moje nią znudzenie, jest dla mnie mało atrakcyjny.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakby się uprzeć mozna zrobić reklame na zasadzie ze osoby z tmpl grałyby na serwerach LR/FO i np. miały hiperłącza do tmpl ;] Mozna tez pogadać z osobami które się zajmują tymi serwerami czy były skłonne za darmo dać reklame (serwery Lr stawia mww z thunderem, fo nie wiem Razz). To tylko taka propozycja, chociaż wiem, ze nie wypali Razz Sytuacja TM w Polsce jest podobna to reprezentacji Polski w TM Razz Mamy dobrych graczy grających w najlepszych teamach (noth, ngt, shief), Polską lige gdzie w sumie na międzynarodowych arenach liczy się XX (taki nasz Lech Poznań) ;]
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

maziarz napisał:
Lexiu masz racje, nowi z reguły zostają zmieszani z błotem. Lecz chyba można liczyć na to że kilku z tych nowych przebrnie przez "chrzest bojowy" i pokaże się trochę na scenie Smile


tutaj się nie zgodze.
wielu z nas było bite blotem, jak pierwszy raz się tutaj pokzali, w czym w sumie nie widze nic zlego, natura rzeczy.
w tym także np ja.
na poczatku roku 2006 (mozecie sprawdzac moje posty w archiwum) jechali mnie, bo mialem odwage nazwac team [POL], co moglo się mylic z reprezentacja.
nie dlugo pozniej, pojechalem na lany, poznalem yarda, wiadpa, srola i wszystko było ok.

tu w ogole nie chodzi o to, kto kogo jak rzuca blotem, ale o to, na ile ten, który jest obrzucany, zakochal się w tej grze.

ja się wtedy strasznie w niej zakochalem i wszystkie obrzucanie blota jeszcze wiecej mnie motywalo.

może rzucanie blotem nie jest problemem, ale fakt, ze miekaja nowi gracze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem gra umarła i to, o co teraz warto zadbać to to, aby znajomości, a czasem nawet wręcz szczere przyjaźnie, które się tu narodziły (i potem przemigrowały do reala) nie zniknęły razem z grą Smile To jest moim zdaniem największa wartość i gry, i tmpl. Smile

Przepraszam za zdanie zbyt wielokrotnie złożone ;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, po części z tobą się zgodzę że na początku rzucają błotem tak jak mnie...Ale jak poznałem tmpl.info i pojeździłem trochę to już nie ,,rzucali" tylko się pytali jak mi się podoba tm i nawet czasem miałem zaproszenia do klanów (b. słabych) ale zawsze od czegoś trzeba zacząć.....Jak będzie jakiś turniej mini czy podobnych to ja bardzo chętnie bo lubię takiego typu mapy...

PS. Możecie mnie nie znać bo od jakiegoś roku gram w to (w 2006 poznałem tm kiedy mój brat zaczął od klansu jakiegoś a potem grał w FM)

_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mozna zawsze zrobić jakiś turniej 4fun na mini ludzi z tmpl, nagroda - dobra zabawa ew. trochę CC Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="kondzio"] Jakub, po części z tobą się zgodzę że na początku rzucają błotem tak jak mnie...Ale jak poznałem tmpl.info i pojeździłem trochę to już nie ,,rzucali" tylko się pytali jak mi się podoba tm i nawet czasem miałem zaproszenia do klanów (b. słabych) ale zawsze od czegoś trzeba zacząć.....Jak będzie jakiś turniej mini czy podobnych to ja bardzo chętnie bo lubię takiego typu mapy...

PS. Możecie mnie nie znać bo od jakiegoś roku gram w to (w 2006 poznałem tm) [/quote]

Chodzi też o to, aby Ci nowi wypowiadali się w "ambitniejszych" tematach. Smile
A to jest doskonały przykład że jest to możliwe.

Co do reklamy, jeśli tego chcecie mogę Ja czy Lexiu zagadać z "Bogiem" FO.
Człowiek porządny to i myślę że możnaby się z nim dogadać. Ale to już zależy od was, bo w końcu to użytkownicy forum tworzą jego siłę, czy chcecie aby takowa reklama była zamieszczona.

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zapraszam na http://www.haxball.com/index.html i room tmpl.info


srry że nie na temat

_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pochwaliłem, a tu zonk.
Pomysłem na rozruszanie sceny może być jakiś cup na mini.
Myślał ktoś kiedyś nad np Mini PL ? Zasady takie jak podczas PL z tą różnicą że rozgrywane na mapach typu mini.

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja myśłął Laughing nad Mini Cup ale to tylko myślął...Happy Laughing
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Miśki moje problem polega na tym, że nie widziałem żadnego servera techowego z nazwą Freezone, co oznacza, że nikt nowy się o techach nie dowie, a siłą każdej gry są nowi gracze, a nowych graczy nie ma. Oczywiście zdarzy się osoba, która przyjdzie napisze czas nadeo i... zostanie wyśmiana, bo prawda jest taka, że jedyną możliwością dla was są techy. Oczywiście było (jest?) PNL, ale już się tak trochę utarło, że tu możesz znaleźć tylko teamy techowe.

Błąd od strony PR-owej.

[EDIT]
Aha, ja chcę spam!!! Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Seraphim dnia 01 kwietnia 2011, 21:33, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mozna zrobić, ale własnie część teamów zaczęła CAP'a :] Moznaby zrobić coś takiego, ze byłaby mapa na serwie i w 3 dni (to mini, nie trzeba dużo czasu ;]) zrobić jak najlepszy czas. I tak zrobić kilka mapek. Potem osoba z najkrótszym czasem łącznym by wygrała. Problemem w sumie i tak zawsze jest serwer

Edit

Typowo techowego freezona w Polsce nie ma (w ogóle na świecie jakiś jest?), ale zawsze jest FO2 na którym są miniasy, shorty i lole (;/)

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po co Mini PL?

Czy to Mini, czy nie Mini, i tak wygrają największe nołlajfy, czyli podium będzie obsadzone jak na pl..

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP marrek13
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Lip 2006
Ostrzeżeń: 3
Posty: 439



PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Można próbować coś ratować, można robić jakieś turnieje, ale IMO - wszystko będzie niestety tylko odgrzewaniem kotleta, który stracił swoją świeżość różnymi działaniami, albo ich totalnym brakiem. O nowych graczy będzie coraz ciężej, bo gra ma już swoje lata, a nie kusi tak naprawdę niczym nowym - a wręcz aktualnie zniechęca podwójnie - freezone + praktycznie brak możliwości zakupu tmu = d*pa. Można szukać wielu powodów dla których jest jak jest i wcale nie trudno je odnaleźć. Był okres, gdy scena była na ciekawym i wysokim poziomie - a później nagle wszystko jak za dotknięciem różdżki zaczęło się sypać. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Może źle wykorzystaliśmy ten bum. Może (elitarne) forum to za mało by zachęcić nowych graczy do bycia aktywnymi na scenie.

//edit
Istnieje też możliwość, że po prostu pierdolę głupoty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NN~ maziarz
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 350
Skąd: Kraśnik

PostWysłany: 01 kwietnia 2011, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="Key"]Po co Mini PL?

Czy to Mini, czy nie Mini, i tak wygrają największe nołlajfy, czyli podium będzie obsadzone jak na pl..[/quote]

Nie graja, są pretensje, grają, są pretensje.
Po co mini PL? żeby wypromować nowych graczy? Żeby ruszyć trochę dupy?

_________________
XST!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?