Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Liczy się wynik, a nie sposób w jaki się wygrywa. Mieli szczęście? Optycznie dominował APOEL, ale tak naprawdę to nie zagrozili poważnie bramce Pereiki. Lepiej żeby weszli do tej LM, będą punkty a nawet jak zajmą 3 miejsce i będą mieli dobry bilans to zagrają potem w LE.
Szkoda dziś Legii - dobry mecz, Ljuboja piękne podania, ale niestety 2:2, zobaczymy jak Śląsk.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa, dajcie sobie spokój. Ogólnie mecze Real-Barca są tak chujowe i żałosne że nie ma po co nich oglądać. Wielkie kluby, chuja prawda. Klub to nie tylko gra piłkarzy ale też i zachowanie na boisku jak i poza nim. A tu co jest? Co chwilę przewracający się Alves, Pedro i Busquets. Nasterydowany dopingiem Messi, spedalony gwiazdor Pique. Po drugiej stronie mistrz żelu na włosach Ronaldo i Marcelo z Pepe którzy tylko szukają okazji by komuś połamać nogi. Nie umniejszam im zdolności ale najpierw powinni dostać pasa na dupę i do kąta. Do tej całej szopki dochodzi otoczka hejtórw którzy jadą jeden na drugiego. Super, klasa światowa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
]Ale co wolisz oglądać - 6 meczów z czego z 4 to porażki i ew. jakieś 2 remisy, czy 6 meczów na fajnym poziomie


Każdy chce zobaczyć dobry mecz. Ale jeśli 4 porażki i 2 remisy mają przynieść " większe dobro " to raczej wolę pierwszą opcję Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oj joker, joker... po 1. Nie myl dopingu, który brał np. Armstrong, a dopingu która ktoś bierze z powodu choroby (karłowatość przysadkowa) 2. Z tego co wiem obecnie nie ma lepszych zespołów w eurpie Smile Zgodze się, że mecze w lidzie Angielskiej się fajniej ogląda, ale mimo wszystko obecnie Barca i Real to 2 najlepsze ekipy.

A co do Legii - szkoda w ch.. szczególnie pierwszej straconej bramki. Żeby 3 piłkarzy nie potrafiło wybić piłki... którą mają przy nodze... o co chodzi? :/. No nic trzeba wygrać w Moskwie i tyle Very Happy

Śląsk.... ładny wolny, potem rykoszet, teraz stracili z wolnego... lipnie to widze, dwa gole stracone u siebie Mad Jedyne co zostaje to wygrać 3:2 Very Happy

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa, cały mecz widziałem Legii, to było ich najlepsze spotkanie od niepamiętnych czasów, ale to już któryś z kolei mecz, że Legia strzela gola i zamiast pójść za ciosem (gol w 3 minucie) to się cofają i potem obrywają. 1 bramka dla Spartaka to było tak maksymalnie nieudolne wybicie piłki, że się płakać chciało, potem FANTASTYCZNY Ljuboja, który rozwalił całą obronę i 2:1. I znowu, któryś z obrońców zamiast pójść za zawodnikiem to stanął w miejscu, bo a nuż wyjdzie na aut.

APOEL - Wisła niestety nie widziałem, wynik Barca - Real mnie nie obchodzi, bo jest to brudna gra, którą podniecają się ludzie wrzucający obrazki na kwejka, albo inne g*wno.

I ostatnia kwestia, w meczu z Litexem byliście gotowi położyć się przed Meliksonem, ale ja mówię to z ręką na sercu, że aktualnie najlepiej grającym technicznie piłkarzem w lidze polskiej jest Ljuboja i nic innego mnie nie przekona, bo podanie do Radovica na 2:1 to było coś takiego, że nawet Messi choć na chwilę musiał opuścić głowę. Myślę, że Radovic - Ljuboja jeszcze namieszają.

Szkoda, że kolejny mecz bez Rado, Komorowski i Manu (który notabene ma nieziemskie przyśpiesznie). Jeśli Legia zagra swoje, czyli pierwsze 20 minut w Łużnikach to jestem spokojny.

P.S.: Aha, Śląsk losuje potencjalnie najlepiej i u siebie dostaje 1:2. Mad

[quote="misza0"]Oj joker, joker... po 1. Nie myl dopingu, który brał np. Armstrong, a dopingu która ktoś bierze z powodu choroby (karłowatość przysadkowa)[/quote]
Nie Misza, Bjoergen bierze też "leki" na "chorobę", a wszyscy komentatorzy mówią, że to doping, ale Messi, dopóki Messi jest najlepszym piłkarzem i dopóki 80% ludzi w wieku gimnazjalnym kibicuje Barcelonie do tedy jego "wspomaganie" jest dopuszczalne. Więc zdecydujcie się, albo z tym walczycie, albo to tolerujecie.
Podpisuje się tak a propos pod postem Jokera. Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Seraphim napisał:

P.S.: Aha, Śląsk losuje potencjalnie najlepiej i u siebie dostaje 1:2. Mad


TU JEST POLSKA!

Mam wielką nadzieje, że polskie drużyny NIE dostaną się do LM/LE.

Jeśli król strzelców naszej ligi ma 37 lat i 14 bramek na koncie to nie zasługujemy na to żeby grać z najlepszymi.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra jakos rok przecierpie w gronie tych 80% którzy kibicują barcelonie i są w gimnazjum ^^ A co do bjoergen - różnica jest jedna. Lek. Smile

Go Go Śląsk!!

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kiciak napisał:
Seraphim napisał:

P.S.: Aha, Śląsk losuje potencjalnie najlepiej i u siebie dostaje 1:2. Mad


TU JEST POLSKA!

Mam wielką nadzieje, że polskie drużyny NIE dostaną się do LM/LE.

Jeśli król strzelców naszej ligi ma 37 lat i 14 bramek na koncie to nie zasługujemy na to żeby grać z najlepszymi.


Jak ci się nie podoba to wy****dalaj cwelu z Polski do tej swojej barcelonki i ssij Messiemu, bo o tym tylko marzysz.

!Tylko nie "cwelu", są jakieś granice! /shad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt wyluzuj. Teoretycznie kiciak ma racje, gdzie jeszcze królem strzelców jest 37 letni zawodnik (nawet pokroju franka, którego szanuje) z 14 golami? Przyjład, Niemcy - 28 goli..
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
ktoś bierze z powodu choroby (karłowatość przysadkowa)

Jak jest chory/niepełnosprawny to niech wypierdala na paraolimpiadę. Nie wierzę w to że jego "leki" nie wspomagają przy odpowiednim treningu pracy mięśni i wydolności.

@Kiciak
Za dużo spotkań "superklubu" się naoglądałeś.
Co do poziomu ligowych grajków masz po części rację, to nie są tacy gracze jak jeszcze kilka lat temu. Co nie znaczy że wolę by jakiś APOEL odnosił sukcesy względem polskich klubów.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Kiciak napisał:
Seraphim napisał:

P.S.: Aha, Śląsk losuje potencjalnie najlepiej i u siebie dostaje 1:2. Mad


TU JEST POLSKA!

Mam wielką nadzieje, że polskie drużyny NIE dostaną się do LM/LE.

Jeśli król strzelców naszej ligi ma 37 lat i 14 bramek na koncie to nie zasługujemy na to żeby grać z najlepszymi.


Jak ci się nie podoba to wy****dalaj cwelu z Polski do tej swojej barcelonki i ssij Messiemu, bo o tym tylko marzysz.

!Tylko nie "cwelu", są jakieś granice! /shad


nie, nie chce. Jeśli uważasz, że polska piłka ma jakiś poziom to jesteś albo ślepy albo głupi. Wszystkie polskie kluby to jeden wielki szajs. Gdybym tylko mógł zlikwidowałbym polską lige, a kluby wysłał do gry w innych krajach bo nasza liga jest bezsensu.
Dobrze, że ci zdolniejśi uciekają z Polski bo tutaj nie są w stanie nic osiągnąc w otoczeniu tak słabych graczy.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
baronn
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 159
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem czemu większość uważa,że Śląsk ma najłatwiejszego rywala,Rapid prezentuje lepszy futbol od rywali Wisły i Legii,Legia nie wykorzystała wielu szans w dzisiejszym meczu bo obrona Spartaka pozostawiała wiele do życzenia... :wink:
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Abszt wyluzuj ;o


Jak Misza można wyluzować, jak co chwilę można przeczytać pod komentarzami na temat polskich drużyn w pucharach takie rzeczy, które napisał Kiciak. To właśnie przez takich sprzedawczyków jak on, typów co wylizaliby od wewnątrz gacie dzianego Brytola czy Hiszpana, którzy są Polakami a plują na Polskę na każdym kroku, narzeka i tylko narzeka. Kiedyś też byli tacy ludzie, którym zwisała Polskość jak i ten kraj - pomagali nazistom w obozach a potem komunistom w mordowaniu byłych AKowców. Owszem w Polsce nie jest dobrze, można narzekać na pewny rzeczy, ale kurde źle życzyć krajowi, w którym się urodziło? Dawniej tacy ludzie kończyli gdzieś, gdzie nikt nie wiedział. Za granicą nas nie szanują, bo nie potrafimy szanować własnej tożsamości. Dlatego wkur*ia mnie takie pitolenie a'la Kiciak i musiałem coś napisać.
Co do ligi to jedyne co mi się w niej nie podoba to zarobki piłkarzy nie adekwatne do ich umiejętności. Poziom gry nie jest też wyśmienity, ale lepiej mieć to coś i budować te drużyny niż nie mieć czegokolwiek. Co prawda bardziej mnie interesują sporty indywidualne, ale akurat polskie drużyny w pucharach oglądam zawsze a i też czasami jakiś mecz Ekstraklasy.


Ostatnio zmieniony przez Cosworth' Abszt dnia 18 sierpnia 2011, 20:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam bardzo lubię ostrą walkę, ale Marcelo wczoraj trochę przesadził. Real zaczyna mi przypominać Bayern Munszjen za czasów Ballacka albo szwabską repre tamtych czasów, którzy przegrywając mecz w koncówke wjeżdżali kosami ;/ Zaczynam się martwić o Mourunhio i trace do niego szacunek. Był/jest gieniuszem - to oczywiste, bo dokonał wielkich rzeczy, wdrapał się na sam szyt świata futbolu, ale wydaje mi się, że spada na dno z każdym Gran Derbi. Mimo tego podziwiam jego zdolność wchodzenia do głów piłkarzy i ustawianie ich tak jak sobie zażyczy, jednocześnie mam odczucia, że zaczyna tworzyć jakąś hmm "armie" przeciwko barcelonie i nie chodzi mi tu calą otoczkę, czyli o to że sędziowie i uefa faworyzują barce. Chodzi mi bardziej o to, że taki Ozil czy Villa (wiem że z Murinhio nie ma z nim nic wsólnego) są aturotetami dla wielu młodych grajków, a wczoraj pokazali co mają w głowach. Czy np Marcelo, który naprawdę jest świetny a wczoraj takie coś ;/ Jestem ciekaw jak to się skończy, czy ktoś powstrzyma Mou. Prezesi pewnie jeszcze go poprą i kupią mu jakiegoś gracza. Tęsknie za Realem z Zidanem, Raulem, Figo czy Carlosem, gdzie Real mial KLASE. Może ktoś w szatni byłby na tyle silny i się przełamał, wygarnał to&owo i powiedział stop, no ale kto !? może Kaka (wierzący dobry chłopak)

Uważam również, iż przykra jest postawa pokroju "kibicuję komu innemu - mnie ten problem nie dotyczy." Nie widziałem nigdzie wypowiedzi innych trenerów lub innych piłkarzy mających bliskie kontakty z bohaterami wczorajszego przedstawienia w końcówce meczu

Z dwoja złego w derbach i tak jestem za Realem. : P

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dokładnie oodo, ktoś dał fajny cytat z jakiegoś forum... Ten Real co teraz to już nie to co kiedyś. Niestety.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Baron
Przykro mi, ale to Śląsk gra po prostu gorzej niż Wisła/Legia i czasem tak się zdarza, mam nadzieje, że dojdą ich w Bukareszcie.

@Kiciak
Wszyscy wiedzą, że Barcelona jest lepsza, ale do kurwy nędzy przestań, bo są ligi zdecydowanie tragiczniejsze, a to że u nas nie robi się takich wielkich pieniędzy to sprawa drugorzędna. I zdecydowanie bardziej lubię sobie popatrzeć na ligę bez sentymentów, gdzie gra się ostro, a niektóre mecze nawet w lidze polskiej są takie, i do tego są ładne dla oka. Nie lubię oglądać kolesia z Barcy, który co 3 minuty wywala się i już 25 lekarzy biegnie na złamanie karku, bo koleś umiera, albo nie chcę oglądać kolesia, który dziabie w oko jakiegoś asystenta, bo przegrał mecz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

baronn napisał:
Nie wiem czemu większość uważa,że Śląsk ma najłatwiejszego rywala,:wink:


Ponieważ większość jeszcze myśli, że drużyny z Rumunii czy nawet Gruzji, Cypru, Azerbejdżanu powinno się ogrywać 5-0. Cóż. Tak kiedyś było. Ale dziś zwycięstwo 1-0 można uznać jako sukces.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ta 1:0 było, jakieś 2-3 max 4 minuty Razz 1:3 i chyba koniec marzeń o LE. Jeśli u siebie traci się 3 bramki, strzela jedną to cięzko na wyjeździe będzie... strzelić trzy gole (przy dwóch będzie 3:3 i więcej na wyjezdzie strzelili rumunii - awans).
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wkurwieś mnie.

To, że nie jestem jebanym patriotą nie znaczy do kurwy, że jak to ująłeś
jestem sprzedawczykiem, czy "wylizaliby od wewnątrz gacie dzianego Brytola czy Hiszpana".

Jestem realistą. Polska to kraj popierdoleńców. Bezmózgów, którzy z powodu pierdolonego krzyża potrafia się bić i wchodzić miedzy ludzi z granatami.

Kraj idiotów, którzy uważają, że patriotyzm to cnota i najwyższa świętość. Patriotyzm to mit. Każdy widzi tylko czubek własnego nosa i myślą o tym jak wyciągnąć z tego max dla siebie. Jaka jest różnica miedzy wami, wielkimi patriotami, a mną realistą? Ja się z tym nie kryje, mam gdzieś czy Polska będzie się rozwijać czy nie, czy będzie wielka czy nie. Ważne ile ja z tego będę miał. A wy jesteście hipokrytami, przedstawiacie się jako wielcy patrioci, a tak naprawdę g*wno dla Polski robicie i staracie się zebrać z niej jak najwięcej.

Myślałem Abszt, że trochę myślisz, a ty niczym się nie różnisz od tych co stali pod krzyżem i od naszych pojebanych polityków. Jesteś poprostu idiotą, tak jak każdy "patriota".

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 18 sierpnia 2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niestety. Ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe... Smile

PS: Tak wiem naiwny optymizm hehe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 13 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?