Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
retro konsole
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ralfi93
Jeździ konno


Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 61
Skąd: Jasło

PostWysłany: 04 września 2011, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W środku znajduje się fototranzystor. Obraz składa się z dużej ilości świecących punktów. Fotoelement wychwytuje światło, a mikroprocesor wychwytuje odpowiedni impuls.

Najbardziej to mnie wkurzył kumpel z klasy jak kupiłem gameboya. "Ja bym wolał już kupić PSP. Możesz mi dać zagrać jak będziesz miał pokemony." Już mam pokemony ale niech się pocałuje bo zagrać mu na pewno nie dam za to hasło. Najlepsze z Pegasusem było to że każdy miał w innym pudle. Ja miałem taką jak jest powyżej, kumpel miał na kształt playstations, większość moich znajomych miało takiego czarnego jakiegoś. Na ale teraz patrzyłem i jest fajna podróbka playki 3 za 15 zeta. Jutro idę zobaczyć na targu. Może jeszcze znajdzie się jakiś co sprzedajęSmile

_________________
FreeZone SPEEDWAY

[img]http://ice-servers.info.tm/xaseco-stats/playerstats.php?plid=2&serv=10&statsbox=2[/img]


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 04 września 2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja grałem kiedyś w taką zajebistą piłkę nożną, tylko nie pamiętam czy to na pegazusa, tytuł to już całkowicie nie mam pojęcia, ktoś wie co mogę mieć na myśli? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 04 września 2011, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piłka na pegaza, która dawała mi sporo funu to był Goal 3 (Nekketsu soccer league.. czy jakoś tak Very Happy)


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 04 września 2011, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szrama :*
Oto właśnie chodziło! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 04 września 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Goal to klasyk, z bratem i kuzynem do dziś w to młucimy gdy się spotkamy i nawet fun-turnieje w to robiliśmy Very Happy

W przypadku gier to od Pegaza wolałem jednak Amigę i takie gry jak: Flashback, Desert Strike (<3), SWOS, Hired Guns, Mortal Kombat II (miałem opanowane wszystkie kombinacje ciosów i wykończeniówek, nawet kiedyś grałem na automacie ale potem znikł :/), Prince of Persja, Worms, Benefactor, Super Frog (chyba najlepsza graficznie gierka z Amigi), Lotus 1 (2 i 3 już mnie tak nie kręciły), The Settlers (brat do dziś gra), Ports of Call, Jaguar, Vroom, Ruff'n'Tumble, Micro Mashines, Cannon Fodder, Goal - Kick Off (albo Goal 3, nie pamiętam), Death Mask (gierka w 3D i to w multi Smile jedna z bardziej klimatycznych i przerażających gier w jakie grałem, dziś to już tylko duże piksele ale wtedy...), Lemmings (chyba wszystkie edycje), Chuck Rock, większość części Alien Breed, Thunder Hawk (fajny symulator helikopterka), Falcon F16 (symulator F16), Trainz, Rick Dangerows, Soccer Kid, Crazy Footbal (zajebista gra Very Happy), Uridium 2, Super Cars 1 i 2 (<3).

Można by jeszcze długo wymieniać. Wielu już nie pamiętam ale wtedy gry jakoś bardziej były wciągające. Teraz to już nie to samo Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 04 września 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Super Nintendo, Gameboy Pocket i Gameboy Color przez 10 lat posiadam i do dzisiaj wszystkie konsole są sprawne. Niestety nie mam niektórych gier - albo się zgubiły, albo nie ma się znajomych, gdzie można było "wymienić się" dyskietkami. Przeważnie teraz gram w te stare gry na NES'a i SNES'a przez emulatory, ale jeśli znajdzie się czas, gram z kolegami jeszcze na SNES'ie Smile Gry na gameboy'a wyłącznie na oryginalnej konsolce.

Nic nie przebije Mario, Tetris'a i gameboy'owych Pokemonów Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 04 września 2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pegsusy to teraz tylko na Allegro można znaleźć. Wiem, bo Artas szukał i chwalił się, że znalazł. I taniocha w sumie to jest.

A Pegasus w oprawce Play'a nazywał się PolyStation. Kuzyni to kiedyś mieli. I poza inną obudową różnice były w dżojstikach/padach bo te niby nowsze miały kontrolery stylizowane na Sony.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 04 września 2011, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli ktoś chce przeżyć wspomnień czar:
http://pegasus-online.pl/

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?