Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Piąta runda. Pierwsze 2 miejsca znane. Walka o 3 i 5 miejsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




GL&HF. Smile
Powodzenia szczególnie na końcu.

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luka napisał:
Key. napisał:
jo. ubermappack biczys, mam nadzieję, że nie będzie narzekań. jebać nieznanych mapperów, jebać wszystko. btw, zjebałem mappacki na całej linii, ale trudno.




Skoro zjebałeś na całej linii to czemu nie wybrałeś map, które wg Ciebie mogłyby być lepsze?


wszystkie mappacki z PL10 to jedna wielka kpina poniewaz mapy nie sa poustawiane tak jak przez testerow tylko dawane "jak się chce".

jak dla mnie to przyklad typowego dna.... A wiecie czemu tak sadze ? Bo zmarnowaliscie czas osob, ktore się w tym celu poswiecily.

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu


Ostatnio zmieniony przez Maxer dnia 05 grudnia 2011, 19:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ekwador napisał:
Gratulację TR nie chcę zaniżać waszego zwycięstwa ale nie sadzicie ludzie że to nie to samo gdy biły się POL XX TCW ?


Równie dobrze mogę napisać, że jakby było np. ESWC 2011/2012 w którym to doszedł bym do finału, to granie z Nugiem i Nothem na przykład, z którymi na dzisiejszych techach raczej mam niewiele szans na wygraną(nie licząc niektórych miniasów na których mógłbym poszaleć) to nie będzie to samo jak walka na ESWC 2008 z np. Lechem, Khasem, Wallym, Macikiem czy Morkiem(no i z Jakubem:D) gdzie poziom był mniej więcej równy. Czasy się zmieniają, tyczy się to również i naszej sceny. Jak dla mnie jest inaczej(wg mnie gorzej) i nie damy rady przywrócić stanu rzeczy jak za starych czasów.

Trzeba żyć teraźniejszością i właśnie ją zmienić by była choć odrobinę taka fascynująca dla graczy TM jak dawniej Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ekwador napisał:
Gratulację TR nie chcę zaniżać waszego zwycięstwa ale nie sadzicie ludzie że to nie to samo gdy biły się POL XX TCW ?


A dlaczego akurat POL XX TCW. A dlaczego nie powiedziałeś jak biły się FM, KD, PS, GT, 2F2F, SOD, RBF, PGS, PEXG, P4G itp itd (moja wina więcej nie pamiętam.)

Ktoś zabronił występować tu POL,XX,TCW? NIE. (XX występowało w SPW a POL zajęło ostatnie miejsce w 2 lidze btw Razz )

Także czasy się zmieniają, drużyny się zmieniają, mistrz się zmienia. Tak jest było i będzie.

A myślę, że gdyby grało XX, POL, TCW też byśmy trochę namieszali. Trening wtedy był by mocniejszy i mogło by być różnie.

Morał z tego taki, że Tramwajem się nie ogolisz.

Pozdroo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy napisał:

Morał z tego taki, że Tramwajem się nie ogolisz.


dokładnie Smile

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Maniek.
V.I.P.


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 254
Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy napisał:

Morał z tego taki, że Tramwajem się nie ogolisz.


Jak można się nie golić tramwajem -.-
Very Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kubek
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 272
Skąd: U.D

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jest inaczej i tyle. Jedynie pozostaję się cieszyć, jeżeli miało się przyjemność jeździć jeszcze na starej Tmce, albo na złotych czasach forever.

A takie wyliczanie jak to by było z XX, TCW, POL nie ma sensu. Trochę denerwujące jest to (tak mi się wydaje) jak stare byki siedzą, nie mieli pada w ręce od roku czy dwóch (mam na myśli "zawodniczą jazde") i pierdzielą na czacie że to nie to samo itp. automatycznie zniechęcając młodych graczy, którzy wchodząc na forum widzą tylko opinie "jak kiedyś było zajebiście". Dla nich to to PL będzie zajebiste, tak jak dla mnie 1, itd. Tak naprawdę turnieji jest w SRACZ, czy to ESL, czy teraz jakieś małe, nadeo, fs itp. I każdy kto ma ambicje coś osiągnąc, ma szeroką oferte żeby się spełnić. A starsi gracze odnosząc aktualną sytuacje do tego co było 3-5 lat temu trochę demobilizują Młode Wilki. Wiadomo, że tamte czasy już nie wrócą, bo tak jest wszędzie, ktoś odchodzi, wchodzi ktoś nowy. Przełóżcie sobie to na każdą dyscypline sportową-a w każdym przypadku się sprawdzi.

trochę namieszałem, ale ogólnie myśle że sens jest do wyłapania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 05 grudnia 2011, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teoretycznie byłoby inaczej, bo kto nawet po 1 kwali do PL10 (z tcw, pol, xx, md) myślał, że w 1 lidze będzie wdd czy gwc? Fakt, że jest inaczej, ale też wqrwia, że osoby które są na scenie długo nie pomagają Very Happy Jak to kubek powiedział -
Cytat:
jak stare byki siedzą, nie mieli pada w ręce od roku czy dwóch (mam na myśli "zawodniczą jazde") i pierdzielą na czacie że to nie to samo itp.
.
Zamiast narzekać wróćcie do gry Very Happy Wiadomo - rodzina, praca, nauka, etc. ale nie trzeba grać meczach, wystarczy czasami pobyć na serwach i dobrze się bawić Very Happy Jak się tak przyjrzeć, to w sumie nie umiera całę TMNF, umiera niestety tylko polska scena i trzeba to zmienić Razz

Tak czy siak gz. xst, tr i pewnie spw za podium Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MAXERRR napisał:
luka napisał:
Key. napisał:
jo. ubermappack biczys, mam nadzieję, że nie będzie narzekań. jebać nieznanych mapperów, jebać wszystko. btw, zjebałem mappacki na całej linii, ale trudno.




Skoro zjebałeś na całej linii to czemu nie wybrałeś map, które wg Ciebie mogłyby być lepsze?


wszystkie mappacki z PL10 to jedna wielka kpina poniewaz mapy nie sa poustawiane tak jak przez testerow tylko dawane "jak się chce".

jak dla mnie to przyklad typowego dna.... A wiecie czemu tak sadze ? Bo zmarnowaliscie czas osob, ktore się w tym celu poswiecily.


to bardzo dobrze, że tak sądzisz. ja jednak sądzę, że mappacki nie były przez dokładnie nikogo poustawiane, propozycje map były, trochę z nich skorzystałem, ale jednak, że tak powiem, gdyż tak mi się wydaje, ja jako gracz chciałbym pojeździć inne mapki niż Rafalla, a co mappack byłaby jego mapa, z tego co pamiętam. jest parę moich błędów, przepraszam bardzo za nie, jednakowoż pierwszy raz pełniłem taką funkcję, i niestety jednak trochę zfejlowałem, jak nowicjusz. przykro mi, napisałem, że jak ktoś chce to może pomóc, nikt się nie odezwał.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie, że jest trasa z PL9 bo tylko te mistrzostwa pamiętam jako gracz. Do tego trafiła się jedna z dwóch moich ulubionych z tamtego turnieju. Dzięki Key Smile

Gratuluję również Twarogom. W sumie to też taki łączony team, ale nie na turniej aby coś osiągnąć i potem się chwalić tylko fuzja na stałe.


Co do stękania, że PL10 to nie to samo co z POL, XX czy TCW... Jak widać nawet słabsze teamy jak WDD potrafią się zmobilizować i jakoś wystąpić w turnieju. A że trafiła się nam pierwsza liga to co? Wiadomo, że jakby w/w + MD wpisaliby się na listę to spadlibyśmy do drugiej. Jednak my jesteśmy a was nie ma. Nie chce się niektórym grać to zastosujcie się do rad Kubka.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 05 grudnia 2011, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

misza0 napisał:
Teoretycznie byłoby inaczej, bo kto nawet po 1 kwali do PL10 (z tcw, pol, xx, md) myślał, że w 1 lidze będzie wdd czy gwc?
.

GWC ?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 06 grudnia 2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  




HF Smile

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cieply
Jeździ konno


Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 80


PostWysłany: 06 grudnia 2011, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GWC to akurat się do 1 ligi nie dostało misza ;d i chyba dobrze bo ntc chwilę potem wyskoczyło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iaM. savier
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 11 Wrz 2009
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445



PostWysłany: 06 grudnia 2011, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierdolicie, scena się zmienia, żyjcie przeszłością to tylko będziecie wkurwiać inne osoby.

Znajdź sobie team Ekwador zamiast jęczeć jak stara baba.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 06 grudnia 2011, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sorka sorka, GS a nie GWC Very Happy
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PastucH
Jeździ konno


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 44
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 11 grudnia 2011, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TR vs SPW o 20:00, tmtp://#spectate=taxi_relay2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sriczkos
Doświadczony driver


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 201
Skąd: Ustrzyki Dolne

PostWysłany: 11 grudnia 2011, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

XST 3:0 WDD (21:3)
_________________

Gdy płonie Afgan, to tak jakbyś był na plaży - prawda?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 grudnia 2011, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

TR vs SPW 2:1 (16-12) Co do małych punktów nie jestem pewien ale chyba tak było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mscici3l
Jeździ konno


Dołączył: 01 Lip 2010
Posty: 69
Skąd: okolice Płocka

PostWysłany: 11 grudnia 2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

BT 2:1 GS
w małych 18:11

_________________

Mściciel`s tracks

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?