Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Wielka Piłka według nas ! x2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 26 kwietnia 2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm... dziwnym trafem te ultradefensywne taktyki pozwalają strzelać więcej goli niż Barcelona, która wymienia 1000 podań. Chelsea wygrało dwumecz 3:2, a wcześniej Inter 4:3. Także istnieje wiele innych koncepcji futbolu niż "wpierdolenie się w 11 z piłką do bramki przeciwnika, bo strzały z dystansu są dla lamerów" Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 26 kwietnia 2012, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Out, słyszałeś już o tym że United w poniedziałek przepierdoli mistrza Anglii?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 27 kwietnia 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hyhy: http://kwejk.pl/obrazek/1122376/guardiola.html
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 27 kwietnia 2012, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

... Spytaj pierwszego lepszego kibica Realu o poprzedniego trenera Wink 80% nie będzie miało pojęcia kim był. Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yyy, Pellegrini? Nie wiem, nie jestem kibicem Realu. Taka ciekawostka: Pierwszym trenerem Realu był Anglik - Arthur Johnson.

Poprzednim trenerem Barcy był chyba Raajkard, o ile mnie pamięć nie myli. Poszukałbym, ale mi się nie chce.


Wiem, że o Polskiej lidze to nie tu, ale muszę to napisać: CRACOVIA W KOŃCU SPADA Z POLSKIEJ LIGI! Hurra!!! Liczę, że jeszcze poleci ŁKS. Dwie najsłabsze drużyny spadły by razem Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja byłbym za tym by powstał temat POLSKA LIGA w/g nas. bo prócz rodzimej ligi interesuje mnie tylko 1.Bundesliga, i bardzo mnie cieszy że Bayern zagra w finale LM, a jeszcze bardziej cieszy wypad Barcelony która już robiła się nudna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 Maj 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh, Smuda... mówi, żeby nie podniecać się Kuszczakiem, który nie grał prawie wcale, a teraz parę meczów ładnie broni i powołuje Fabiańskiego, grającego jeszcze mniej, dużo mniej (a sam powoływał Kuszczaka w 2010 roku bodajże, czy nawet później?).

Jodłowiec to nie wiem, jakiś jego przydupas musi być, bo nawet trzecioligowcy zostawiają więcej serca na boisku niż on (choć grają przez pierwsze 15 minut i później stoją). Wojtkowiak i Boenisch - mam nadzieję, że nie będą mieli okazji wyjścia na boisko, a Kamiński może patrzeć i ewentualnie motywować kolegów z ławki. Komorowski i Rzeźniczak to były moje typy dodatkowo (zamiast Wojtkowiaka i Kamińskiego).

Pomoc - bałem się, że trener wyciągnie Milę Very Happy i przez chwilę, jak spiker zapowiadał, że wszyscy bardzo dobrze go znamy, pomyślałem, że to będzie on, ale to na szczęście okazał się Murawski. Z Matuszczykiem trochę wdupił, w jakimś stopniu można zarzucić ten sam brak konsekwencji, co u Fabiańskiego (i u Boenischa^^), choć na wypożyczeniu nie wiem, ile gra. Zamiast niego mógł być Żyro spokojnie, na pewno więcej chęci by wykazał, choć i tak pewnie by siedział. A, i byłbym zapomniał, odetchnąłem, gdy usłyszałem nazwisko Wolskiego, mimo że marnuje się chłopak w Legii i może grać znacznie ciekawszą piłkę.

Z przodu sądziłem, że da Jankowskiego - dał Kucharczyka, chyba sugerował się wyłącznie jego ostatnim golem. Sobiech to kopia sytuacji z Fabiańskim, brak konsekwencji w słowach, mógł być Jeleń, ale w meczach i tak będzie Brożek wystawiany...

I na koniec przedstawienia piękne gwizdy dla Gronkiewicz-Waltz Very Happy "Przywitajmy brawami panią prezydent"
<gwizdy>
"Przywitajmy brawami panią prezydent"
<gwizdy>
"Przywitajmy bardzo gorąco"
<gwizdy>


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 02 Maj 2012, 22:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 02 Maj 2012, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zamiast Tytonia - Boruc, zamiast Glika/Jodłowca - Żewłak. No ale trudno - jak się ktoś obraża na amen, to niestety tak jest, a szkoda, bo akurat jeden i drugi bardzo by się przydał. Największe zaskoczenie - Kucharczyk, chociaż w sumie i tak tutaj nie było z czego wybierać (w sensie Lewandowski i długo, długo nic). Fajnie że Wolski jest. Mam nadzieję, że wejdzie chociaż na chwilę na boisko w jakiejś końcówce Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 Maj 2012, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak sobie podejrzałem jeszcze, ile grał ten cały Sobiech - 11 meczów, każdy z ławki, a pierwsze siedem z tych jedenastu meczów łącznie daje 58 minut spędzonych na boisku^^ raz przez siedem minut zdążył zarobić czerwoną, raz żółtą w ciągu minuty... i zdobył całego jednego gola, asyst brak. Trzy razy był oceniany przez Kickera - dwa razy piątka, raz czwórka (szóstka to najgorsza możliwa ocena), niczego sobie. Spojrzałem też na Jelenia, podobnie, 13 meczów i jeden gol, więc trochę się z nim zapędziłem.

Małta - ale to już było, nie ma co opłakiwać ciągle tego samego, że trener jest frajerem, bo wyrzuca kogoś za to, że se wypił. Pamiętam jakiś wywiad z Bońkiem, który wspominał czasy swojej świetności i opowiadał, ile to się chlało przed treningami i przynajmniej na sporym kacu w tym treningu się uczestniczyło. A teraz wina w samolocie (w drodze powrotnej) nie można, bo trener się fochnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 03 Maj 2012, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Łukasz Fabiański - wiadomo nie grał za niego Boruc
Wojciech Szczęsny - zasłużone wiadomo czemu
Przemysław Tytoń - zasłużone, w końcu w klubie wygryzł ze składu reprezentanta Szwecji
Sebastian Boenisch - nie grał, ale w tej kadrze są gorsi, mieszane uczucia
Kamil Glik - zasłużone powołanie znalazł się w jedenastce rundy jesiennej Serie B
Tomasz Jodłowiec - niczym się nie wyróżnia w lidze, ani razu nie był w jedenastce kolejki, a w klubie często gra na defensywnym pomocniku za niego Żewłak
Marcin Kamiński - dobry młody piłkarz, świetnie wyprowadzający piłkę z pola karnego, dysponujący świetnym uderzeniem z dystansu, na pewno nie jest najgorszy z obrońców powołanych, przyszłość kadry
Damien Perquis - powinien być na liście rezerwowej skoro tyle kontuzje leczył a za niego Głowacki, który mało grał, ale jednak coś grał
Łukasz Piszczek - wiadomo
Marcin Wasilewski - wiadomo solidny piłkarz grający w solidnej lidze
Jakub Wawrzyniak - bardzo dobry ligowiec
Grzegorz Wojtkowiak - to samo co wyżej
Jakub Błaszczykowski - wiadomo
Dariusz Dudka - dobry piłkarz, grający w dobrej lidze
Kamil Grosicki - zasłużenie, dużo gra, czuje, że jak wejdzie to może odmienić losy meczu
Adam Matuszczyk - największe nieporozumienie nie potrafił załapać się do składu w drugiej bundeslidze, za niego Borysiuk regularnie grający w 1 bundeslidze
Adrian Mierzejewski - Co drugi mecz grał w klubie, ale jednak prezentuje poziom reprezentacyjny ciągle
Rafał Murawski - znakomity ligowiec, nie ma co dyskutować
Ludovic Obraniak - rządzi swoim zespołem w silnej lidze wiadomo, szkoda, że ogłupiają w jedynce, że prawdziwy polak, a języka nawet nie spróbował dotąd się nauczyć przez 2,5 roku
Eugen Polanski - świena gra w dobrym klubie, w dobrej lidze
Maciej Rybus - bardzo dobrze, młody, tak samo jak Grosik może się zdażyć, że odmieni wynik jakiegoś meczu
Rafał Wolski - przyszłość Polski, chodź ja bym dał go na liste rezerwową, a za niego Radosława Majewskiego, który kosi w Championship
Paweł Brożek - nie gra w klubie, ale w reprezentacji strzela zawsze, no to niech jedzie, bo lepszych nie ma,
Michał Kucharczyk - największy kabaret, w lidze nic nie prezentuje, gra na skrzydle w Legii (bo Wolski narazie kontuzjowany), nic wielkiego na nim nie pokazuje, tylko jeden mecz w sezonie 90 minutowy za niego Piech, który gra wszystko w lidze i strzela
Robert Lewandowski - wiadomo
Artur Sobiech - w Polsce nic wielkiego nie pokazał w Poloni i w ruchu strzelił 10 i 9 goli w lidze, podczas, gdy w tym sezonie conajmniej 9 goli ma już 8 piłkarzy, w Hanowerze zagrał 220 minut, w reprezentacji 30 minut zagrał w 3 meczach tak naprawdę to nigdy nie pokazał, że prezentuje reprezentacyjny poziom, z dwojga nie grających wole już Jelenia, który ma doświadczenie i pokazał wielokrotnie, że bramki umie strzelać, a najbardziej Frankowskiego

Podsumowując wiadomo jaki jest nasz trener i go nikt nie przekona jak mu coś do szalonego łba strzeli. Na euro myślę, że plamy nie damy, będzie dobry wynik, bo koleś umie przygotować drużynę do turnieju i aż tak trudnej grupy nie mamy, ale sądzę, że jakby miał lepszy materiał ludzki to wynik pewnie byłby lepszy. Tak sobie popisałem, zabijając stres przedmaturalny.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Maj 2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo bardzo super wspomniał o Majewskim, gościu od prawie 3 lat rządzi w Nottingham, co jakiś czas strzela bramki, no ale nie to jest jego głównym zadaniem. Gra w praktycznie w każdym meczu, ale nie wróci do kadry bo został zawieszony razem z Dudką i Borucem w 2008 roku. No jakoś Franz nie miał oporów powołać pozostałej dwójki, fakt Boruc potem wyleciał ale chwile u Smudy był.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 03 Maj 2012, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli powołuje Sobiecha to dlaczego nie Smolarka? Gra w 1 składzie, strzela gole i w przeciwieństwie do Sobiecha - nie dostaje czerwonej kartki po kilku minutach gry -.- Pomijając brak Piecha.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 03 Maj 2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam bym powołał Frankowskiego. Lata swoje ma ale strzela bramki i potrafi się znaleźć w akcji Wink I za Fabiańskiego, który nie gra wrzuciłbym do składu Sandomierskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 03 Maj 2012, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sandomierski to pomyłka nawet w rezerwie... Nic prawie nie gra, trafił do Belgii i pół sezonu na ławce, kolejne pół znowu w Polsce, a teraz na sprzedaż idzie. Są w Polsce naprawdę dobrzy, młodzi bramkarze, dla których nawet samo powołanie na Euro byłoby czymś naprawdę fajnym
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 03 Maj 2012, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ten, który mówi, że nic a nic nie przejmuje się dziennikarzami, stara się nie udzielać za wiele wywiadów i kompletnie niczego nie czyta na swój temat, ani nie interesują go żadne oskarżenia pod jego adresem ze strony mediów, dziś rzekł (propos Żewłakowa i Boruca):

Cytat:
- Gdybym ich teraz powołał, to dziennikarze pisaliby, że jestem niekonsekwentny, nie mam swojego zdania i tak dalej...


Pogubił się chłop Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Tableta
Jeździ konno


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 29
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 Maj 2012, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
JarOo bardzo super wspomniał o Majewskim, gościu od prawie 3 lat rządzi w Nottingham, co jakiś czas strzela bramki, no ale nie to jest jego głównym zadaniem. Gra w praktycznie w każdym meczu, ale nie wróci do kadry bo został zawieszony razem z Dudką i Borucem w 2008 roku. No jakoś Franz nie miał oporów powołać pozostałej dwójki, fakt Boruc potem wyleciał ale chwile u Smudy był.


Grał w reprezentacji po 2008, trzy razy. Jak zawsze z marnym skutkiem.

Co do kadry, przynajmniej Smuda na sam koniec nie zrobił z mordy szmatę i powołał swoich stałych pupilków. Jego cyrk, jego małpy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Maj 2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A no fakt, nie zauważyłem. Skutek jak skutek, ale co można pokazać jak jako pomocnik dostajesz 65 minut w ciągu 3 meczów?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 03 Maj 2012, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lechiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <3 wygrała z Legią 1:0 :d
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiciak
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 09 Lis 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1408



PostWysłany: 03 Maj 2012, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ej nie ja przepraszam, bo to już czwartek a nie ma tu nawet wzmianki na temat poniedzialku.

Jak tam ci się podobala gra ManU Out ?^^ nadal jesteś takim zwolennikiem defensywnych taktyk, bo jakos mi się wydaje ze MU nie wyszlo na tym dobrze Very HappyVery HappyVery Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 03 Maj 2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

młody mecz dobry ale nie ta ranga...daj spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 54 z 59

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?