Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
EURO 2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fuck yeah, dzięki Chorwacji trafiłem pierwszy dokładny wynik Razz dziś liczę na Ibrę i Ribery'ego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
JohnatanPL
Jeździ konno


Dołączył: 14 Maj 2012
Ostrzeżeń: 2
Posty: 78



PostWysłany: 11 czerwca 2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piotruś coś za mało podałeś tak 3:1 dla ruskich
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Remis z Rosją byłby świetnym osiągnięciem, na pewno bardziej satysfakcjonującym jak remis z Helladą, ale po tym co zobaczyłem w meczu z Czechami jestem pełen obaw..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
JohnatanPL
Jeździ konno


Dołączył: 14 Maj 2012
Ostrzeżeń: 2
Posty: 78



PostWysłany: 11 czerwca 2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym chciał żeby Rosja wygrała bo założyłem się z kolegą o pączka

Very Happy Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

widzę, że jesteś rasowym patriotą, żeby sprzedać się za pączka...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Będzie sędziował Wolfgang Stark (jakoś tak), który sędziował zwycięskie cudy z Portugalią i Czechami na narodowym w Chorzowie. Jakby ktoś nie wiedział oba mecze wygrane po 2:1 z teoretycznie najmocniejszymi w grupie eliminacyjnej. Teraz też gramy z najmocniejszym przeciwnikiem w grupie i też na narodowym (chodź nie Chorzowskim). Z tego co piszą na wp ma być jedna zmiana Dudka za Obraniaka, który ma skupiać się na defensywie. Szkoda, że nasz selekcjoner marnuje potencjał ludzki grając taką jedenastką jaką gra. Caly naród mu mówi, żeby grali Grosicki za Rybusa i Wawrzyniak za Boenischa, albo chociaż zmienili ich, jak gra będzie się nie układać a on pewnie i tak zrobi swoje i znowu będzie bieda na lewej stronie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to jestem pozytywnej myśli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra Wy sobie dyskutujcie o piłce, a ja chcę poruszyć wątek kibicowski: wczoraj wyruszyłem ze znajomymi do Strefy Kibica w Poznaniu, potem byliśmy w jakimś pubie irlandzkim i na końcu śpiewaliśmy z Irlandczykami na rynku. Pytacie: po co opowiadam swój wczorajszy dzień? Ano po to, że wczoraj postanowiliśmy wysondować co Irlandczycy i Chorwaci sądzą o Polsce jako gospodarzu. I tutaj się lekko zdziwiłem: wszystkim się bardzo podoba, chwalą polskie laski i polskie piwo. Część powiedziała, że na pewno będzie wracać Wink

ps. od wczoraj kibicuję całym sercem Irlandii. Co z tego, że przegrali: jak tańczyli po meczu w namiocie, namiot tańczył razem z nimi Very Happy a no i w ramach przyjaźni polsko-irlandzkiej dostałem ichniejszą flagę Smile

no to narazie tyle.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak samo Hiszpanie w Gdańsku, miałem okazje z nim pośpiewać"Polska biało - czerwoni" Smile

To Euro jest jak na razie całkiem udane Smile Jest impreza przed meczem, na meczu i po meczu, nieważne jaki jest wynik Smile


Ale słyszałem w tv że Chorwaci trochę namieszali, na razie nic się nie sprawdza co Campbell bredził o nas czy Ukrainie, to przyjezdni na razie szumią...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 11 czerwca 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzisiejsze oba mecze ukazują, jak Polska jest słaba kondycyjnie. W drugiej połowie stajemy. Defensywa. A Ukraińcy? Walczyli do końca, mimo że prawie na pewno wygrali. Swietna gra wszystkich 4 zespołów. Ukraińcy na razie prezentują ladne zgranie. Mam obawy, że skompromitują Polskę...
_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
piana
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 389

Skąd: Krk

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi się udało zdobyć 30 pkt w wygraj Euro w 1 kolejce Smile szału nie ma ale żalu także Razz Tylko ten Szczęsny.. na minusie mi wyszedl Rolling Eyes

(Dodano 12 czerwca 2012, 19:09)
http://euro.wp.pl/liveblog.html?lbid=121&ticaid=1e9e4 Boże.. co za debile..

_________________




Ostatnio zmieniony przez piana dnia 20 czerwca 2012, 17:48, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no pięknie, ten remis w odróżnieniu do remisu z Grecją jest bardzo na plus Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Piotruś napisał:
w pozytywnym kontekście 1:1, negatywnym 2:1 dla ruskich



trochę bym wygrał w bukmacherce jak bym postawił, coś mam nosa do obstawiania ostatnio Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jo już miesiąc temu tyle obstawił, Piotrze Very Happy ino zem nie przewidzial samobója C(z)echa.

Ale humor poprawia WP: "Grupę pseudokibiców od Strefy Kibica oddziela szpaler policjantów. Na miejscu są policyjne furgony, armatki wodne i m.in. pięć karetek pogotowia."

Czyt. pomiędzy XXX-oma karetkami pogotowia znajduje się między innymi pięć karetek pogotowia Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
~FM~ Piotruś
Pirat drogowy


Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 568
Skąd: Gdańsk-Tczew-Gdańsk i tak w kółko

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kuźwa czekam na sobotę ale wtedy będę w pracy do chuja ;/ ruskie muszą z grekami co wielce możliwe a my prawdziwy Fight z pepiczkami, a im wystarczy remis, co prawda Czesi nie mają na turnieju napastników, strzelają skrzydłowi, słabo się spisuje Baros, no ale mając bat na plecach potrafili wjebać 2 bramki w 7-8 minut ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 12 czerwca 2012, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ShaDDy napisał:
Ale humor poprawia WP: "Grupę pseudokibiców od Strefy Kibica oddziela szpaler policjantów. Na miejscu są policyjne furgony, armatki wodne i m.in. pięć karetek pogotowia."

Tak oddzielali, że do Strefy (widziałem wszystko z tak około 20 metrów) wdarło się dziesiątki tych chuliganów, bo zaczęli lać wodą. Ogólnie było chwile strasznie i mam nadzieje, że prowadzili jakiś monitoring, bo trzeba to tałatajstwo wyłapać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Charnan
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Paź 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 208

Skąd: Gliwice

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lesław napisał:
no pięknie, ten remis w odróżnieniu do remisu z Grecją jest bardzo na plus Smile


Przepraszam bardzo a remis z Grecją był na minus?

No sorry kuźwa, ale mam nadzieję, że nie jesteś z grupy "kibiców Euro", którzy mecze oglądają tylko dlatego, że Euro jest w Polsce i mama im kazała.
Powiedz mi kiedy ostatnio mieliśmy po 1 kolejce pozytywny wynik? Grecja jest 15 w rankingu Fifa wyprzedza m.in. Szwecję czy Meksyk.

Mówiąc trochę więcej o "kibicach Euro" (paru moich znajomych ma objawy tej choroby...): owi kibice nie mają pojęcia na jakim poziomie są zespoły, ich wiedza pochodzi z portalu Onet na którym najczęściej widać nazwiska Messi, CR i Balotelli (skandale) więc taki kibic patrzy na skład, widzi 23 nazwiska z których może 2 kiedyś może mu przemknęły przez umysł i sobie myśli, nie znam ich, słabi są, musimy wygrać. No bo niestety każdy Polak jest ekspertem (szczególnie jak nic nie musi robić) i jak on czegoś nie zna to jest to słabe, a że zna tylko tamtą 3 to wszystko jest słabe, więc Polska powinna wygrać wszystkie mecze po 8-0, chyba, że trafi na Hiszpanie (ich kojarzą bo wygrali ostatnio mundial) i zdobyć mistrza.

No ogółem moja wypowiedz ssie i nie tak miała brzmieć, ale cóż, pewnie i tak nikt jej nie przeczyta. Trza być zadowolonym z tych 2 remisów, w 3 kolejce mamy wszystko w swoich rękach, wystarczy wygrać z pepikami i mamy awans, pozdro!

Tak btw. jak ktoś kiedyś widział dobry występ Petra Cecha na imprezie międzynarodowej to chcę dowód. ;P

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja ci go nie dostarczę ^^
Grecja-Czechy - nudny mecz. A wieczór to nasi się obudzili w drugiej części spotkania. Jeszcze warto zauwazyc: przejęliśmy piłkę, kontra na prawe skrzydło, a tam 3naszych stoi w trójkąciku. Nagle jeden mówi: dobra, lecę do piłki. Dolatuje i ma asyste. Zwróciliście uwagę na ten trójkacik?

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten "trójkącik" był słodki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lesław
Jeździ konno


Dołączył: 30 Kwi 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 84

Skąd: Biecz

PostWysłany: 12 czerwca 2012, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Charnan napisał:
Lesław napisał:
no pięknie, ten remis w odróżnieniu do remisu z Grecją jest bardzo na plus Smile


Przepraszam bardzo a remis z Grecją był na minus?

No sorry kuźwa, ale mam nadzieję, że nie jesteś z grupy "kibiców Euro", którzy mecze oglądają tylko dlatego, że Euro jest w Polsce i mama im kazała.
Powiedz mi kiedy ostatnio mieliśmy po 1 kolejce pozytywny wynik? Grecja jest 15 w rankingu Fifa wyprzedza m.in. Szwecję czy Meksyk.

Mówiąc trochę więcej o "kibicach Euro" (paru moich znajomych ma objawy tej choroby...): owi kibice nie mają pojęcia na jakim poziomie są zespoły, ich wiedza pochodzi z portalu Onet na którym najczęściej widać nazwiska Messi, CR i Balotelli (skandale) więc taki kibic patrzy na skład, widzi 23 nazwiska z których może 2 kiedyś może mu przemknęły przez umysł i sobie myśli, nie znam ich, słabi są, musimy wygrać. No bo niestety każdy Polak jest ekspertem (szczególnie jak nic nie musi robić) i jak on czegoś nie zna to jest to słabe, a że zna tylko tamtą 3 to wszystko jest słabe, więc Polska powinna wygrać wszystkie mecze po 8-0, chyba, że trafi na Hiszpanie (ich kojarzą bo wygrali ostatnio mundial) i zdobyć mistrza.

No ogółem moja wypowiedz ssie i nie tak miała brzmieć, ale cóż, pewnie i tak nikt jej nie przeczyta. Trza być zadowolonym z tych 2 remisów, w 3 kolejce mamy wszystko w swoich rękach, wystarczy wygrać z pepikami i mamy awans, pozdro!

Tak btw. jak ktoś kiedyś widział dobry występ Petra Cecha na imprezie międzynarodowej to chcę dowód. ;P


Tak, jak dla mnie ten remis był na minus, bo nasza drużyna dała dupy niemiłosiernie, prowadząc 1-0, grając z przewagą 1 zawodnika, daliśmy sobie strzelić bramkę, i do tego czerwona kartka dla Szczęsnego, a bolało mnie przede wszystkim to, że jakoś nasi po utracie gola nie kwapili się, żeby wbić 2 bramę, Ukraina np. pokazała to co my powinniśmy zrobić, cisnęli ostro i wygrali, dlatego jak dla mnie bł to remis "na minus", ale oczywiście tragedii nie ma.

@edit ja tam nie patrzę na poziomy zespołów, tylko to co prezentują w danym meczu, to co jest na papierze jest nic nie warte, trzeba myśleć o tym co się dzieje na boisku, a nie o tym kto ma wyższy ranking.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 6 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?