Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Chcesz rozwinąć scene TMN? Zobacz to.
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 25 września 2007, 18:55    Temat postu: Chcesz rozwinąć scene TMN? Zobacz to. Odpowiedz z cytatem  

Potrzeba osób dwoch kategorii:
1) redaktor który pisal by newsy na esports.pl bo ja raczej temu zadaniu nie podolam i lpeiej jakby ktos inny się tym zajął
2) administrator turnieju, najblizsza okazja to 27 pazdziernik na G3 http://targikomputerowe.com/

Dziekuje za uwagę i zycze milego lotu ^^

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 września 2007, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chce od razu powiedzieć, że to nie są żarty Very Happy. jeżeli znajdzie się jedna osoba powyżej 17 roku życia, która zajęła by się administrowaniem turnieju na G3 , to TMN 28 pazdziernika pojawiła by się w miejscowości - Książa Wielkie. Very Happy

Od razu mowie ze nagrody by były na 100 % i to nie byle jakie, zresztą wystarczy poczytac na stronie którą olo podał, jeżeli TMN się pojawi to będzie super ;-).



No a poza tym jeszcze ten esports. Potrzebna jest osoba, która opisywała by ładnie co się dzieje na scenie TMN, kiedy i co się odbedzie i czy warto będzie ogladac na przyklad mecze w HSTV czy tez w radiu itp. itd. różne wyniki spadki awanse. Wiecie o co chodzi. Bardzo dobrze by było jakby się ktoś zgłosił do obu tych funkcji/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 25 września 2007, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1) Ja mogę w sumie Smile
2) Ty Hack masz tam najbliżej z tego co mi wiadomo, więc czemu nie ? Hmm jakbym się uparł to mogę tam wpaść i ci pomóc Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?