Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"Kawał zjeba genetycznego"
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 12 grudnia 2008, 1:07    Temat postu: "Kawał zjeba genetycznego" Odpowiedz z cytatem  

1.Na pomorzu "zjeb genetyczny" oznacza komplement ..tzn..ze dany facet jest wporzadku i fajny:]
czy w waszych regionach to z pozoru obrazliwe słowo tez oznacza pozytywne stosunki miedzy ludzkie?
czy może wyraża ono poprostu..kawał zjeba genetycznego.?.


2.Moje pytanie kieruje do jakuba?:] Za któego zjeba genetycznego się uwazasz?:] czy śmiało można do Ciebie mowić " jakub ty zjebie genetyczny?;]"??

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 12 grudnia 2008, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm u mnie w sql (Koszalin) mówiliśmy swego czasu "zjeb genetyczny" ale to była forma słowa "Ej TY!" ^.^ a jak się to mówiło jako obraze/komplement to bardziej to żart był niż prawda :-P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[PFD] Ekwador
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 288
Skąd: Grudziądz

PostWysłany: 12 grudnia 2008, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na Kujawach "zjeb genetyczny" to raczej mocniejsza obraza a już na pewno nie komplement ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MarioCT
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 158


PostWysłany: 12 grudnia 2008, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:
hmm u mnie w sql (Koszalin) mówiliśmy swego czasu "zjeb genetyczny" ale to była forma słowa "Ej TY!" ^.^ a jak się to mówiło jako obraze/komplement to bardziej to żart był niż prawda :-P



jesteś z Koszalina Question Exclamation :shock:


a co do tematu - wg mnie to obraźliwe określenie i nie spotkałem się z tym żeby to był komplement. Fakt - mówiło się czasem na kogoś "zjeb genetyczny", lecz tylko w żartach i rożnych dziwnych wygłupach więc w moim gronie się jakoś nie przyjęło Razz zresztą ludzie z polibudy są dziwni Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?