Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Topic dla tych, co mają już 18 lat ;D
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 0:27    Temat postu: Topic dla tych, co mają już 18 lat ;D Odpowiedz z cytatem  

pamiętajcie, aby iść na wybory!!!


Jeśli nie bardzo wiecie z którą partią najbardziej się zgadzacie, to może Wam pomóc np. ta strona:
http://www.latarnikwyborczy.pl/

Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą dlaczego ważny jest udział w wyborach. WSZELKICH wyborach :)

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SPAĆ!!!

Very Happy








aaaaaaaa finally w Polsce ! po calym dniu wluczniu się po lotniskach w islaaandii , Norwegii: D

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
pamiętajcie, aby iść na wybory!!!


Jeśli nie bardzo wiecie z którą partią najbardziej się zgadzacie, to może Wam pomóc np. ta strona:
http://www.latarnikwyborczy.pl/

Mam nadzieję, że wszyscy wiedzą dlaczego ważny jest udział w wyborach. WSZELKICH wyborach Smile


h0lus specialnie do polski lecial ;d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zeby nie było ze spam

nie mogę glosowac





Piotrus dawaj na prv nr tel bo chyba nie mam :* a do wro misisz wpasc

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 2:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

idę spać, idę głosować. głosuję za Polską. Dla tych co nie wiedzą na kogo głosować powiem tyle. Nie mamy reprezentacji godnej z żadnej z opcji, więc głosujcie na tych co chociaż znają języki obce, żeby pomniejszyć wstyd i strat moralną....i niestety mówię serio Sad Sad Sad tak myślę Sad Sad Oops
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co wybory biorę udział w tych wszystkich ankietach, które wskazują na kogo powinienem zagłosować i regularnie wychodzi mi ta sama partia, której nigdy nie preferowałem i nie mam zamiaru preferować. Prawda jest taka, że przyszły czasy, kiedy naprawdę nie wiadomo już na kogo głosować. To moje piąte głosowanie, ale pierwsze podczas którego po prostu nie wiem na kogo oddać głos. Już lepiej wiem na kogo na pewno nie zagłosuję, a z pozostałych 3 partii zrobię sobie chyba wyliczankę i wybiorę pierwszego kandydata z wylosowanej listy Smile
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Marta, nie musisz przypominac Smile Trzeba oddac swoj glos na kurskiego, a wtedy zabiora go z naszego kraju w cholere i nie będę się musial meczyc, sluchajac go w tv Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Truth
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 242


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi z tego Latarnika wyszedł PSL i chyba faktycznie na niego zagłosuje bo PO ostatnio mi mocno podpadło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 07 czerwca 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam 18, ale poglądy mam zbliżone najbardziej do PO i Lewicy (mają podobne programy wiec ogólnie Lewica)
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moje poglądy znowu najbliższe są partii Libertas (88%), Prawicy Rzeczypospolitej (78%) i Uni Polityki Realnej (77%).. PO wyszło na szarym końcu. W ogóle te pytania na tym latarniku jedno po drugim coraz bardziej mnie denerwowało. Gdyby tak zgadzać się na wszystko jak robią PISiaki i PO to niedługo UE będzie decydowało o każdym szczególe naszego życia. I tak już teraz za bardzo wtrącają się do polityki każdego państwa i do każdej innej dziedziny życia. Marzy mi się, żeby kiedyś reprezentował nas w UE ktoś taki jak np. Wacław Klaus (prezydent Czech). Warto chociażby na YouTube zobaczyć jego przemówienia.

A i pamiętajcie, że w historii świata każde wielkie Imperium zawsze upadało, a UE dąży właśnie by stać się takim tworem (wspólne prawa itp itd).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 07 czerwca 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tez nie mam 18 lat ale sprawa w moim mniemaniu jest oczywista...
nie głosowałbym za daną partią, tylko PRZECIW jednej ;P a ze w walce o stołki liczą się tylko dwie, to wybrałbym tą drugą... Tyle Wink

Cytat:
Uni Polityki Realnej (77%)

tak btw. to mialem takie szczescie ze dzień w dzień budzily mnie wlasnie ogloszenia wyborcze w trojce... Unia Polityki Realnej to coś w stylu "śmierć pedałom, inni to zło" ;P

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi tam na latarniku w miarę wychodzi ta partia, na którą chciałabym zagłosować. Jednakże chyba skończy się nie na "głosowaniu na partię", ale na "głosowaniu przeciw innej", jak Majkel Wink Jeszcze nie zdecydowałam, dopiero będę szła oddać swój głos. I masz tu rację Scrapp - to taka żenada, żeby pełnić jakąkolwiek funkcję w jakiejkolwiek organizacji międzynarodowej i nie znać żadnego języka obcego Wink Ale co zrobić, pokolenie z językami dopiero rośnie. Jak na razie niestety łatwiej po angielsku lub w innym języku dogadać się z kelnerem niż z prezydentem Sad Ale pod względem znajomości języków będzie akurat coraz lepiej Smile

Ja wiem Fefanik, że Ty to wszystko rozumiesz Very HappyVery HappyVery Happy Pamiętam nasze dyskusje polityczne Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

65% dla Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni2004)

jednak to pytanie o gejow i lesbijki mnie w tej partii uderza, osobiscie jeszcze nie jestem na to gotowy, może kiedyś ;p

Na drugim miejscu PO, i jeśli uda mi się ruszyc z domu to wlasnie na nich zaglosuje.

Ostatnie miejsce libertas, i z gory przestrzegam, to pacany... Nie chciec być w UE a pozniej probowac nia rzadzic - n/c.


A i jestem za tym, by UE coraz bardziej zblizala panstwa czlonkowskie, ich przepisy. Wychodzi na to ze duze imperia upadaly, ale
-zawsze musi być ten pierwszy raz Wink
-warto ustalic jakieś schematy odgornie i dac rzadzic rzadom panstw. a tak mamy podzialy, bo temu nie pasuje to, temu tamto. zintegrujmy się i badzmy silniejsi, przy wspolnym prawie inwestycje rozloza się rownomiernie po Europie, bo nie będzie korzystniejszego/bardziej posranego prawa w danym rejonie. A ze my się zaliczamy do tych ktorzy prawo maja posrane...

tyle ode mnie, mam nadzieje ze niektorzy maja podobne do mnie poglady ;p

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powalona tak latania.
Wiece co mi wyszlo? ze moje poglady pasuja do kazdej partii od 45% do 60%. I wez tu się teraz kieruj takim czyms. Rolling Eyes Sporo za mało pytan tam dali. Razz
Dobrze ze poglad na to kogo wybrac mam jasno sprecyzowany.

Wally dobrze zauwazyl, jak wybierac kandydatow do czegoś, czego sami nie chcieli i jeszcze maja czelnosc się tam pchac.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe ciekawa sprawa,

znaznaczajac wszedzie "nie mam opinii w tej sprawie" doradza się nam głosowanie na kaczorki



jaki z tego moral? PiS chce rządzić, ale jeszcze nie wie jak :d

_________________


Ostatnio zmieniony przez [CDD] nawias dnia 07 czerwca 2009, 12:48, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ostatnie miejsce libertas, i z gory przestrzegam, to pacany... Nie chciec być w UE a pozniej probowac nia rzadzic - n/c.

ale w Parlamencie Europejskim są partie eurosceptyczne... Po coś są, ktoś w nich jest... Taka jest idea Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale Marta podły chwyt zastosowałaś....
Ja sobie wchodze na tmpl patrze na temat tego topicu i myslałem ze coś niecenzuralnego będzie a tu zonk.... wybory .....

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Latarnik na pewno jest sponsorowany prze PiS ;> Całe szczęście że również mam sprecyzowane, na kogo głosować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chłit makertingowy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jaruś, zrobiłam to celowo, wiedząc, że pewnie większość ludzi sobie coś skojarzy Mr. Green Czysty marketing (polityczny) hehe Very Happy

Co do latarnika - jasne, ze nie trzeba się kierować tym co wyjdzie, macie tam jednak w skrócie napisane co dana partia/komitet wyborczy myśli na dany temat.

Można jeszcze pogrzebać w bazie danych o kandydatach: www.kandydaci2009.pl.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?