Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Liga I » Runda 4: #p~S vs |GT|
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

spójrz na edit...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

........ chyba dalej nie rozumiesz, co chciałem ci powiedziec hack Rolling Eyes
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobcie tak zeby było na hstv Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ratunku inne klany, trzeba jak najszybciej zniszczyc regulamin Razz Razz Razz

[ Dodano Wto się 28, 2007 8:31 pm ]
trochę pomyślunku... Jeżeli jakiś mecz ma być w piatek to niech będzie ten... prawdopodobnie mnie nie będzie w piątek... i tu jest problem... wiec i tak są wyrownane szanse... szkoda ze już poszedl news na hstv...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Mecz na 100 % jest komentowany we piątek.
Nie możemy już przełożyć.




Cytat:
To wtedy mówimy, że nie możemy się dogadać i zagramy w niedziele o 20:00. Happy


Cytat:
System Ligowy:
Zarówno 1 jak i 2 liga składa się maksymalnie z 8 zespołów.
Każdy zespół rozegra więc 7 meczów z każdą drużyną ze swojej ligi.
Mecze będą rozgrywane co tydzień miedzy piątkiem a niedzielą.
Termin zależy od ustaleń obu drużyn, jeżeli nie będę potrafiły się dogadać co do terminu mecz będzie rozegrany w niedziele o 20.
Drużyny dostają 0, 1, 2, 3 duże punkty oraz 0-21 małych punktów za każdy mecz.
Najważniejsze są duże punkty jeśli na jakiejś pozycji w tabeli będzie remis wtedy decydują małe punkty.


Ch** masz do gadania w tej sytuacji...
No tak, racje tak naprawdę sa po obu stronach, ponieważ, z jednej strony Hack chciałby pójść krok do przodu w rozwoju polskiej sceny TMN umożliwiajac transmisje dość ciekawego meczu na HSTV.....
No ale regulamin jest na tyle niekonsekwentnie napisany, że GT też ma swoja racje, bo zapis, który tutaj zacytowałem jednoznacznie podaje godzine, gdy dojdzie do jakichkolwiek sporów Smile
Zgadzam się z Hackiem, w tym, że w poprzednich edycjach dano wolna reke klanom w ustaleniu terminów meczów i w zasadzie też nie było wiekszych problemów z tego powodu Smile
Mimo wszystko chyba nie warto zminiac regulaminu w środku PL, bo to by dopiero namieszało.

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No fajnie a co jak dwie druzyny się nie dogadaja Neutral i czemu ktos ma komus ustepowac w wyborze terminow?
*w Nations Cup trzeba grać w neidziele o 20 i nie ma dyskusji....
*w Poprzednich PL było tak samo, a przynajmniej w PL3

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak hack może ustawic date i czas na mecz, i podac news na HSTV, jak z GT jeszcze nie gadal?
to jest tak, jak bym się teraz umowil z mor_olo na randke jutro, i ja oglosil tu na stronie. on tam nie przyjdzie , a ja napisze, ze na mor_olo nie mozna liczyc, i ze nie przychodci na umuwiony termin.

w taki sposob nie zrobil coś DLA sceny tmn, ale PRZECIW.
jak ten mecz się nie odbedzie w ten piatek, i na to GT ma cale prawo, to będzie nie zly wstyd.

nawet jak by komus się ten regulamin nie podobal, nie mozna jego zmieniac, jak turniej już trwa.

oprocz tego, uwazam, ze ten regulamin jest calkiem ok, i na pewno wiekszosc teamów się nie zgodzi na zmianę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

trochę się dziwie jakub ze mnie nie poparłeś w slusznej sprawie... w koncu nigdy nie było sporów z meczami dopóki się nie pojawiła godzina 20...

Czyż nie ?

jeżeli wam zalezy może być niedziela o 20. proszę bardzo... ale meczu w HSTV nie będzie i transmisji przyszlych też nie będzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co chcesz w nim zmieniac?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak już mówilem, prawdopodobnie w piątek mnie nie będzie, tym bardziej, w sobote i niedziele. jeżeli zalezy wam trochę na scenie TMN, zeby się poszerzyła, to jak najszybciej dokonczmy ten PL4, i poczekajmy na prawdziwy turniej klanów... przygotowany przez suriva ze scarym. Jak na razie jest dezorganizacja, brak kultury, i chciwość zwycięstwa. trochę pomyślcie o tej scenie.


pozdrawiam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hack napisał:
Jak na razie jest dezorganizacja, brak kultury, i chciwość zwycięstwa.


I Haczek trafil w sedno, widac to było po meczach z XP i POL, co dalej jest kontynuowane w przypadku GT.

Jak widac wszyscy pazernie się rzucili na zwycieztwo w PL4 (Bulet i Jakub to już kompletnie przeginaja), a ja mam to gdzies, bo my prznajmniej staramy się grać fair.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten pl4 jest do tej pory najlepszy pl4 moim zdanju. wiadomo, ze sa klutnie, i zawsze one będą. ale jednak kazdemu się udaje umowic na mecz, a jak nie, graja o 20 w niedziele.

jak chodci o regulamin, nie widze zadnych wielkich problemow, i wydaja mi się calkiem fajne.

nie rozumiem calkiem hack, czym teraz się tak gniewasz, i wyzywasz cala scene. dlatego w tym wypadku nie mogę się z toba zgodzic.

bardzo się ciesze, na ten nowy turniej, ale trzeba jednak obgadac reguly z klanami ktozi maja w nim grać.
a najbardziej ciekawy jestem, jak chce ci się to udac, zeby tych klutni w tym nowym turnieju już nie było.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Problem w tym zapisie jest taki, ze nikt prawie nie probuje się umawiac na jakiś termin, tylko wiekszosc wali od razu "niedziela 20 i ch**". A kompletnie nie o to w tym zapisie chodzilo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no ale jak każdy wali, ze niedziela o 20:00, oznacza to, ze wielu ludzi ten termin pasuje.

i tak wlasnie jest dobrze, bo inny termin ma tylko być, jak OBOJE teamy się zgodza.

i tak nie da się z tym problemem dac rade.
a niedziela jako wolny dzień, i wieczor jako wolny czas jak najbardziej powinni pasowac.


EDIT:
[ Dodano Wto się 28, 2007 10:23 pm ]
Khasius napisał:
hack napisał:
Jak na razie jest dezorganizacja, brak kultury, i chciwość zwycięstwa.


I Haczek trafil w sedno, widac to było po meczach z XP i POL, co dalej jest kontynuowane w przypadku GT.

Jak widac wszyscy pazernie się rzucili na zwycieztwo w PL4 (Bulet i Jakub to już kompletnie przeginaja), a ja mam to gdzies, bo my prznajmniej staramy się grać fair.


sorry, tego posta wczesniej nie zauwazylem.

nie rozumie, o co ci chodci.
kiedy i jak co przeginam?

[POL] zawsze gra fair.
nie było klutni w meczu z xp, z FBN, i tez z pS było ok.

o czym ty wiec rozmawiasz.

jak wy nie macie wiekszego skladu, czy czasu na gre, to nie mozesz tego rzucac na innych (tym bardziej nie w taki obrazajacy sposob).
wydaje mi się, ze inne teamy sa zbyt zadowolone z istjejacym regulaminie.

to nie jest problem innych teamów, ale problem teamu pS.

ja rozumie, ze nie jestetscie zadowoleni, z wasza systuacje w tebeli.
ale co my mamy robić? mamy z wami grać w tygodniu, czekac na hacka i wallyego, i trenowac dalej te mapy na 3. runde, jak już inni trenuja na4. runde, i potem tam przegrac mecz?
to chyba by było bardziej nie fair.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prezes
Team Poland


Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 126


PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh Jakub, wy zawsze gracie fair, ale mimo wszystko to wy jako pierwsza i jedyna drużyna w historii Polish League została usunięta z rozgrywek za złe zachowanie kapitana drużyny(nie chce mi się szczegołow pisać).

Przeczytaj tematy swoich meczów i popatrz ile tam było kłótni co do godziny meczu "bo mata nie będzie i to będzie wielkie osłabienie itd itd itd", wiec tutaj musze się zgodzic z Hackiem i Khasem, ale zostawmy już ten temat, bo Jakub zacznie go za chwile tak drażyć, że znów dojdzie do wieeelkiej kłótni, w której tylko on będzie miał racje Smile

Dograjmy to PL4 na takich zasadach, jakie zostały wcześniej ustalone i już.

Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 28 sierpnia 2007, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prezes, ty ani jednogo meczu jeszcze nie grales w tym PL4, i wiem dokładnie, ze się odzywasz tylko, aby dac innym racje, wiec na pewno nie będę się denerwowal z tej prowokacji.
sprobuje odpowiedziec na to w miare konstruktywnie.

chyba ta dyskwalifikacja z PL3 był najwiekszy zart w historii tych rozgrywek, i już dawno to każdy zrozumial, bo czyta regularnie forum, a nie jak ty, jak się zaczynaja jakieś ciekawe rozgrywki.

co to ma do roboty z fair playem, czy nie, jak na topikach naszych meczow mowimy, ze kogos tam nie będzie?
w każdym topiku na każdy mecz masz takie posty, ze kogos będzie brak.
w taki sposob druzyny się probuja umuwic, a jak nie da rady, graja w niedziele o 20:00.

my gramy wedlug regulaminu, jak nie ma umowy, gramy w niedziele o 20:00.
jest to absolutny bezsens, obmawiac team, który gra wedlug regulaminu.
cytuje tu twojego team leadera:
Cytat:
No fajnie a co jak dwie druzyny się nie dogadaja i czemu ktos ma komus ustepowac w wyborze terminow?
*w Nations Cup trzeba grać w neidziele o 20 i nie ma dyskusji....
*w Poprzednich PL było tak samo, a przynajmniej w PL3

tu mor_olo ma pelna racje.
my gramy wedlug regulaminu, i gramy jak najbardziej fair.

ty jesteś naprawdę smieszny, na każdym topicu coś tam napiszesz, i zakonczysz "zkonczmy już ten temat".
jaka jest w tym logika?
jak chcesz miec skonczony temat, to wtedy nic nie pisz.
bo w taki sposob nie wyglada na to, ze chcesz skończyć temat, ale ze chcesz poprostu miec ostatnie zdanje, i komus bez sensu nagadac bzdory.

jeszcze jednak na koniec ci musze powiedziec, ze twoje posty mnie naprawdę nie ruszaja, i ze na tym forumie i na innych miejscach pokazales, jaka jesteś osoba.
prosilbym Ciebie tylko, zeby twoje posty nie były zawsze obrazajace w moj kierunek, tak jak na temacie w PL4 i teraz tutaj. mow poprostu do rzeczy, pisz konstruktywnie, a nie ze [POL] tu, ich team leader tam, zly wybor na NC3, graja nie fair itp., bo jakos w ten sposob nikt nie będzie Ciebie bral na serio.

musze jeszcze dodac, ze w scenie tmn trochę się zmienilo, od czasu, kiedy ty tu byles. skill poszedl bardzo do gory, i dużo graczy i teamów gra na rownym wysokim poziomie.
wielu z nas się na eswc i na zlocie poznalo, gadamy na teamspeaku prawie co dzień. nie każdy jest najlepszym kunplem, ale jednak stosunek się bardzo polepszyl. nie potrzebnie tu wchodzic, i robisz takie samieszania.
prezes, twoje komentarze sa tu nie potrzebne, o każdy wie, ze one wynikaja tylko z tego, ze nie jesteś w 12 pewnych graczy na NC3.
mam różne twoje wypowiedzenia na ten temat w archiwum gg.
nie psuj nam wszystkiego, i najbardziej NIE PSOJ NAM NC3, bo wlasnie to chyba chcesz osiagnac z postami takimi, chesz zeby były klutnie, i zeby się popsula atmosfera.

dziekuje za czytanie, już nie będę reagowal na twoje prowokacje, ale raz jednak musialem to powiedziec.
pozdrawiam

@hack i khasius
na pewno się dogadamy, jak chodci o terminy, regulamin itp., na pewno nie będzie tam wiekszych problemow. nie dajcie się na taka prowokacje, my się 100% dogadamy na teamspeaku, zawsze się dogadalismy. on tu poprostu chce klutnie zaczac, zeby w jakiś sposob jednak się dostac do NC3. mogę wam pokazac różne rozmowy na gg na ten temat.
wally mi mowil, ze tez jemu wysyla jakieś bzdety na gg.
zobaczcie sam jego podpis na gg "wow jaki sklad Very Happy na mistrza Wink", jak wam to nie starczy, wysle wam wiecej z archiwum, gdzie pisze ciagle o swoich super osiagnieciach, i obraza innych w reprze o noobostwie.
miedzy innym ze swojego teamu EM, co chyba mowi wszystko o tym gosciu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 6:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ej, no ja nie mogę, to jest temat o naszym meczu przecież Happy
Btw. Mi pasuje cały weekend i bez różnicy mi czy to piątek czy niedziela- ja i tak będę grał Wink
Tylko, że w piątek nie ma Coofa i GRona a i Loony niepewny. Co ja mam grać z Misim i Ripem -_-"?

Btw. nie słyszałem o tym urnieju Scarego i Suriva : D
Ps. Fajnie gdyby nasz mecz był na HSTV ale jak nie to trudno. I mówienie przez Ciebie Hack/Wally (nie pamietam który to pisał Happy), że jak nie zagramy to już nie będzie meczów na HSTV jest strzelaniem focha przez Ciebie zwyczajnym. Ja mówie, mogę grać zawsze, mi to różnicy nie robi, tylko musicie się liczyc z nazymi osłabieniami.. BZo jak nie będziemy miec kilku najlepszych, to nie chcemy poprostu "przyjśc i przegrac" Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 6:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a my od 3 kolejek też nie chcieliśmy przegrać, ale jakoś się tak złożyło że gramy tylko w niedziele o 20, bo nie dalo się dogadac, bo coś tam coś tam, ale takich bzdet to jeszcze nie slyszalem, dlatego niedziela o 20 to najgorsza możliwość w regulaminie. Dziwne ze nikt się nie godzi z prosiakami na piątek... co nie starcza wam czasu na trening ? czegoś się boicie ? ludzie przeciez to jest rywalizacja !!, Poza tym nie mam na celu zupełnie nikogo obrazić, jak dla mnie może być niedziela o 20. Spoko, tylko ze mnie na pewno nie będzie. I to jest fair z regulaminem ??, ok mówie może być niedziela, tylko, że jak załatwiam HSTV, to jest to trochę inne załatwianie niż dogadywanie się o mecz tutaj w PL4, tam mam podac godzine "dla nich" możliwą, wiec jak mowili ze piatek to piatek, i jak chcą prosiaki to niech będą prosiaki, ALE NIE MUSZĄ BYĆ WCALE. !! Jak inne dwie druzyny chcą to mogą się zglosic na piątek !!, może uda mi się jeszcze zmienic termin. Jeżeli wam GT nie pasuje zeby grać w piątek, to może być niedziela, ale mnie nie będzie i mozliwe ze kilku od nas też. No i tak jest własnie z regulaminem . Wink


zrozumcie sytuacje sceny TMN, ona musi się rozrastać, a jeżeli ma się rozrastać to tylko poprzez nasze umiejętności, i naszą kreatywność. Nie kłóćmy się bo to nie ma sensu. ja się zresztą nie lubie kłócić i na pewno o tym wiecie, że jestem bezkonfkliktowy, no ale wiecie, ze jak mowilismy od 3 kolejek, (prócz POL bo nie wiem jak tam było z nimi Wink )to nikt się nie potrafi zgodzić ;-) . O to mi chodzi. Wink


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Dziwne ze nikt się nie godzi z prosiakami na piątek... co nie starcza wam czasu na trening ? czegoś się boicie ? ludzie przeciez to jest rywalizacja !!"

Ee.. powiem ci dlaczego.. Hmm.. prosty wniosek. Bo będziemy na maxa osłabieni?

Powtarzam - mi bez różnicy o której i kiedy gramy. Ja stawie się zawsze Wink
Tylko jak nie będzie Grona i Coofa, to dostaniemy po d*pie : D

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 29 sierpnia 2007, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dla mnie termin 20 w niedziele to tez parodia, nic nie idzie zrobić, takie coś powinno odbywac się po obiedzie w niedziele, a nie na wieczor, kiedy ludzie maja wolny czas i chca odpoczac.

Jakub zostaw sprawe tam prezesow i innych, to tam ich swiat, a ty również trochę się uspokoj i się im nie tlumacz bo nie musisz. jeżeli to prawda co mowisz, to bardzo dobrze ze nie ma prezesa w reprezentacji bo by tylko atmosfere psul jeżeli zachowuje się tak jak napisales, no comment.

Moim skromnym zdaniem trochę przesadzacie ogolnie jadac na POL, my mamy coś do udowodnienia za ostatnie pl4 wiec się nie dziwcie dlaczego tak serio podchodzimy. Druga para kaloszy to taka, ze ps przegralo i praktycznie juznie ma szans na wygranie ligi, a co zrozumiale obiera inna taktyke - for fun Smile. Mysle ze powinnismy zostawic ten temat dla teamów których dotyczy ten temat, a reszte zazalen w temacie Runda 4 np Smile

powodzenia teamom zycze, a ja od dzisiaj dopiero zaczne coś trenowac bo w niedziele będzie jazda Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 4 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?