Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kiedy chcecie PL8?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy chcecie PL8?
lipiec/sierpien
53%
 53%  [ 52 ]
pod koniec roku
39%
 39%  [ 39 ]
w ogole nie robcie PL8
7%
 7%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DameK napisał:
nietzreba się wypowiadac zeby glosowac Smile ludzia tak pasuja i tak robia Smile


Ja zagłosowałem by w ogóle nie robić - bo i nie biorę w tym udziału. Nadal sądzisz, że wynik ankiety jest ważniejszy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

paranoja robić pl8 w wakacje !! tyle na ten temat Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NAR' pawcio
Jeździ konno


Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Najlepiej to zrobić pl8 w wakacje i pod koniec roku pl9 Happy
Ale tak raczej nie przejdzie, wiec pod koniec roku lepiej, jeli będzie lipiec/sierpien to nie wiem czy wszystkie teamy będą mialy 4 wytrenowane osoby do skladu, ze o najleprzym skladzie nie wspomne...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prawdopodobnie będzie inny sposob glosowania, wiec już tak nie przezywajcie tej ankiety Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marco1979
Jeździ konno


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 37


PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wakacje odpadają ;p jeśli już to najwcześniej w październiku Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

marco1979 napisał:
Wakacje odpadają ;p jeśli już to najwcześniej w październiku Very Happy


w pazdzierniku to jest STC/NC

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Jero
Admin


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 1077
Skąd: Łódź

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lipiec/sierpień faktycznie kijowy termin, sezon - najwięcej osób wyjeżdża wtedy. Jeżeli robić PL8 to chyba pod koniec roku albo może sierpień/wrzesień? Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jero ostatni tydzien sierpnia/poczatek wrzesnia to już stc ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wyobrażam sobie, żeby data PL8 miała być ustalona w ten sposób. Poza tym w każdym sporcie czas wakacji obowiązuje jako czas wolny od poważnych lig i zawodów. Tak też było dotąd na polskiej scenie TM i tak moim zdaniem powinno pozostać. Jakiś czas temu była mowa o tym, które osoby mają adminować następną edycję PL i to one miały ustalić najlepszy termin tych rozgrywek. Nie pamiętam, żeby to się w międzyczasie zmieniło. Preselekcja, preselekcją, ale nie ma się co z tym wszystkim spieszyć.
_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bylem pierwyj za wakacjami, zdawalem sobie sprawe, ze czesci osob nie będzie, ale wolalem poczekac z ankieta do konca czerwca, az będziemy wiedzieli coś o WCG... Teraz wiemy ze będzie, wiemy tez, ze może być HLC, do tego dla paru osob dochodzi Dania i na PL8 nie ma po prostu miejsca. Mowilem ludziom od selekcji ze to nie ich dzialka ale coz Smile Poza tym ogolnodostepna ankieta mi się nie widzi:F
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja to powiem tak na tmpolska jest ładnie poukładany harmonogram turniejowy.....

trzymajcie się tego a nie świrujcie , bo się komuś nudzi i już by chciał grać...

co prawda kiedyś było pl co pół roku ale jeszcze nigdy nie było w wakacje....

nie piszcie ze szkoła, studia, praca i końcem roku ciulowo grać.... to są normalne czynności które ma każdy i każdy powinien umieć zagospodarować sobie czas , wakacje lipiec/sierpień to najbardziej idiotyczny termin jaki się w ogóle pojawił na tym forumie

ja od razu mówię ze pomimo ze mam czas nie biorę udziału w wakacyjnej edycji pl o ile takowa będzie, wakacje są od odpoczynku z rodziną i ogólnie a nie napierdalanie na tm całymi dniami .... tm to dodatek do życia a nie życie....

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 23 czerwca 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a udział w HP Cup Ci problemów nie robi ?? Happy


nie no dla mnie też już raczej w czasie tych wakacji nie ma sensu robić , PL8 powinno się właśnie kończyć a pod koniec roku powinno być już PL9 no ale skoro tak wypadło to pod koniec roku i już Smile.

Shadow a kiedy ma być to WCG Smile ?

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hm, myślałem, że skoro preselekcja tras na PL8 zaczęła się w czerwcu, to tylko dlatego, by turniej odbył się w lecie. Dziwne to trochę dla mnie, ale mniejsza z tym.

Ja w ankiecie nie głosuję jako niezdecydowany, choć przychylałbym się raczej do terminu zimowego. Jak ktoś koniecznie chce zrobić coś w lecie, to może jakieś WCG Get Ready Cup, co? Raz już coś takiego było, tyle że wtedy to ja w Trackmanię nie grałem. Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Phil08
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 109

Skąd: Szczejkowice

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lipiec/sierpien!!! ;e

W wakacje to czas wolny wiec chyba każdy ma zcas, a ci co pojechali w świat to mają pecha i muszą szybko wrucic bo nie zagrają w pl8 ;ee

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 23 czerwca 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak Phli kurfa rozwiązałes nasze problemy tym jednym postem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Phil08 napisał:
lipiec/sierpien!!! ;e

W wakacje to czas wolny wiec chyba każdy ma zcas, a ci co pojechali w świat to mają pecha i muszą szybko wrucic bo nie zagrają w pl8 ;ee


Kolego drogi ... tego typu komentarze, to proszę sobie zapakować w skarpetę i wysłać na Sybir pocztexem ... najlepiej w ogóle już się nie wypowiadaj w tym temacie, bo widać, że nie masz po co.

Są ludzie, których zadaniem jest ustalenie terminu PL8. Zgodnie z wcześniejszymi umowami, ten turniej ma być firmowany również przez ESL, więc na pewno nie zadecyduje o nim ogólnodostępna ankieta. Osobiście też wątpię, by ktokolwiek z polskiego drużynowego top10 zgodził się na termin wakacyjny. Jakby nie patrzeć na PL to nie jest to turniej dożynkowy o puchar wójta, więc niechże będzie potraktowany nieco poważniej.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, ankieta się widać nie przydała, bo wypowiadało się za mało osób z "wakacyjnej" strony. OFICJALNIE PL8 zostaje przesunięte na koniec roku (listopad/grudzień). Razz

@irred

Co do adminów, przedwczoraj, wczoraj i dziś wypytywałem adminów o PL8.

Diav - nie wiedział nawet że jest adminem.
Fefan - mówił, że Chybe jest.
Chybe - mówił, że został wydelegowany.
Shadow - powiedział, że on do niczego ręki nie przykłada.
Holus - ma urlop. ;p

Więc, jeśli tak jak stawia ankieta, PL8 miałoby się odbyć teraz, nie miałby kto Go zrobić. Więc postanowiliśmy z Gronem i Maxerem, z pomocą Chybeck'a, że sami się tym zajmiemy. Była ankieta, trochę nie ważna...PL8 przesuwamy. Smile

Pozdro i miłych wakacji. Very Happy

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 23 czerwca 2009, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszelkich turniejów jest na razie pod dostatkiem - Wehikuł Czasu, Elitta Cup 2, Dual Mix 2 (?) - każdy coś znajdzie dla siebie. Po co na siłę wciskać w to PL8. Owszem fajnie byłoby zagrać, wszyscy na to czekają z niecierpliwością, ale termin jest nieco chybiony. Część osób wyjedzie na 2 tyg, 3 tyg lub na całe wakacje. Poza tym jak napisał Jarek - będzie słońce, szereg imprez w weekendy - po co siedzieć w domu i grać w trackmanię? Lato to czas na ruch i aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ognisko, wydekoltowane w krótkich spodeneczkach dziewczyny i wiele innych możliwości. Czy komuś by się chciało spędzić 5 tyg na trenowaniu tras? Watpię. No chyba, ze cały czas pogoda byłaby do d..., ale tak chyba nie będzie. Warto poczekać do końca roku. Pewne rzeczy można już przygotowywać, trasy mogą być wybrane. Listopad byłby najodpowiedniejszy jeśli nie ma w tym czasie jakiegoś turnieju. Akurat by się skończyło wszystko tuż przed świętami. Ale to nie do mnie decyzja już należy.

Ordon wyprzedził mnie Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 23 czerwca 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czemu większość głosujących za terminem wakacyjnym to 10-14(15?) latkowie? Bo nie chcą zarobić pieniędzy na wakacje, i myślą że mają wolne 2 miesiące, a że niestety nie mają kolegów to se pograją po 15h dziennie w tm...
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 23 czerwca 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zawsze będzie sranie w banie, że to "mi" nie odpowiada. zróbmy to tak jak zawsze, w wakacje.

dla mnie idiotycznym pomysłem jest robienie pl8 na równi z stc, to co? gramy te same trasy? dlatego tak kochamy PL, że jest to NASZA liga, że są tam NASZE trasy! sugeruję (jako gracz), że pl8 powinno się odbyć lipiec sierpień. że ktoś tam pojedzie na lan do danii? ja jadę do poznania, a mimo to będę trenował wszystko jak leci. tak więc nie pierdolita mi tutaj tylko lipiec sierpień i już.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?