Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Topic dla tych, co mają już 18 lat ;D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 07 czerwca 2009, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Majkel napisał:
MAXERRR napisał:
dziwicie się ze jest mala frekwencja ? raczej mało kto już wierzy w to, ze Polsce będzie lepiej. Bo niezaleznie kogo się wybierze to i tak będzie du dupy Smile

tylko niech taki potem nie probuje mordy drzec ze coś mu nie pasuje...

No a co jeśli po prostu zaden z kandydatow mi nie pasuje ? Mam pozniej tez nie mowic ze mi się nie podoba ?
trzeba było isc i wziac kartke do domu, wrzucic pusta, lub tez napisac na dole: "mam was w d****." I zrobić to w ramach niejakiego protestu przeciwko polskim politykom. Ale jeśli nawet nie poszedles, to jak dla mnie nie masz prawa krytykowac, bo nie zrobiłeś nic, aby to zmienic.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@ Majkel, jedyny raz kiedy chciałem zaglosowac to było jakos na poczatku tego wieku gdy Lepper mial spory elektorat, bo wiedzialem ze to się zle skonczy (inna sprawa ze jeszcze nie moglem). Glosowanie przeciw komus uznaje tylko w wypadku gdy po wygraniu tego kogos w ciagu tygodnia bym wyjechał z kraju Wink

@Fefan Ja bym z checia coś zrobil ale nie wierze we własną idee(?) w Polsce . Ogólnie chcialbym widziec jakąś partie nazwijmy ja nieradykalnie-racjonlistyczno-ateistyczną. Ja mogę nawet pomoc w jej stworzeniu bądź stworzyc, problem w tym ze jestem pewien ze będzie miala bardzo male popracie i zmarnuje swoj czas, bo Polski lud oczekuje parti

* nierydaklnie radyklanej - zeby wszystko się szybko zmienilo, ale jednoczesnie boimy się zmian i co jakiś odwazny pomysl to wszyscy go krytykują, ale zeby nagle mi pensja z 1000 do 60000 skoczyła to tak ...

* która wszystko zmieni szybko (czyli nieracjonalistycznej)

* to że religijnej nie musze tlumaczyc Wink

Wiem poprostu ze mam poglady mniejszosciowe i to było zawsze widac wiec nie będę mial wplywu na politykę.

No i jeszcze tak konczac ja nie zamierzam wplywac na losy tego kraju bo wyemigruje i jestem pewien na 95%, wiec co to za sens zaglosowac na kogos i wyjechać, niech decydują osoby które tu chcą zostać i tworzyć ten kraj Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten kraj to burdel bo wszyscy politycy do wlasnyuch kieszeni pchaja i jeżdżą maybahami a dzieci gloduja


wolą z dotacji brac na koscioły k**wa zamaist dac na szpitale aby się było jak lezcyc


pojeby

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
mor_olo napisał:
Majkel napisał:
MAXERRR napisał:
dziwicie się ze jest mala frekwencja ? raczej mało kto już wierzy w to, ze Polsce będzie lepiej. Bo niezaleznie kogo się wybierze to i tak będzie du dupy Smile

tylko niech taki potem nie probuje mordy drzec ze coś mu nie pasuje...

No a co jeśli po prostu zaden z kandydatow mi nie pasuje ? Mam pozniej tez nie mowic ze mi się nie podoba ?
trzeba było isc i wziac kartke do domu, wrzucic pusta, lub tez napisac na dole: "mam was w d****." I zrobić to w ramach niejakiego protestu przeciwko polskim politykom. Ale jeśli nawet nie poszedles, to jak dla mnie nie masz prawa krytykowac, bo nie zrobiłeś nic, aby to zmienic.


wiesz jaki jest glowny sens tego ze ze nie poszedlem na te wybory ja jak i ponad 3/4 polakow ktorzy mogli glosowac ? bo zawsze jest tak samo , tworzy się kampanie reklamowe, i innego rodzaju zachety, na ktore czesc osob lapie haczyk i mysli ze dobrze zrobila. frekwencja również mnie nie zadziwila, poniewaz polacy traca już zaufanie do kazdego z politykow. każdy obiecuje a pozniej nie ma z tego zadnych efektow. wiec jak ktos tam napisal "lepiej isc i wybrac mniejsze zlo" jest okresleniem blednym,bo niezaleznie jak się zaglosuje i to i tak będzie do dupy. może za 10 lat,kiedy sejm i wladze nad panstwem przejma osoby mlode, wyksztalcone, w polsce będzie może lepiej . narazie nie ma co myslec o tym zeby w kraju zylo się lepiej...

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda, że nie miałem możliwości iść zagłosować. Chętnie bym zagłosował na PiS byleby tylko PO nie dochrapało się do zwycięstwa, ale niestety... Szkoda. Co prawda to dopiero wybory do eoroparlamentu, ale jak tak powtórzy się odnośnie wybrania rządu, to aż szkoda myśleć co będzie. Ostatnie 2 lata to jakas paranoja to, co się dzieje w naszym kraju. Niemal wszystko źle. Trzeba będzie spierd***ć za granicę, bo w tym chorym kraju żyć z myślą :"byle do wypłaty" jest jak koszmar. Za granicą produkty w stosunku do zarobków sa bardzo tanie, a tutaj... Ja pierdziele. Kiedyś potrafiłem się za pewna sumę utrzymac na studiach. Teraz, gdyby nie wyjazdy do Niemiec to bym sobie postudiował... A wszystko dało się szczególnie odczuć, jak PO doszło do władzy. Jedyny plus - zawodowa armia, ale to i tak podobno nie jest do końca postanowione.
Nic więc dziwnego, że się ludzie nie pojawiają na głosowaniu. Zagłosowac na partię, która i tak Cię wyd*pczy (co jest bardzo prawdopodobne) wkur*ia.
Szkoda ludzi w tym kraju. Zapie*dalają za psie pieniądze, a do tego jeszcze ich rząd kopie po d*pie. Ale też jest taka nasza mentalność - byleby jak najmniej się orobić a swoje wziąć. szczególnie widoczne na studiach. Tylu idiotów na studiach jeszcze nie widziałem, brudasów, chamów, prostaków i dziwek (chociaż tutaj tak jeszcze nie jest źle, dziewczyny jakoś jeszcze potrafią się szanować, ale faceci to w ogóle jakby z lasu wrócili i nie wiedziekli co to kultura).
Źle się dzieje w Królestwie Polskim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie glosujecie, potem narzekacie, ze jest zle w kraju, ze wladze nic nie robia a jedyny raz kiedy lud ma wladze nad politykami to sobie to olewa

mowicie, ze nie ma na kogo glosowac i co? będziecie czekac az w koncu będzie ktos taki za 10 lat albo za 20? ogarnijcie się, już lepiej pojsc glosowac wedle swoich pogladow niz w ogole (tak jak chciał zrobić abszt)

brak glosu oznacza, ze zgadzacie się ze zdaniem wiekszosci, jeśli się zgadzacie to nie marudzcie

btw. abszt w moim mieście rzadzi pis i nigdy nie było tak zle jak jest teraz, rly

edit: tak fefan, masz racje, editnalem posta


Ostatnio zmieniony przez envy dnia 08 czerwca 2009, 13:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
Szkoda, że nie miałem możliwości iść zagłosować. Chętnie bym zagłosował na PiS byleby tylko PO nie dochrapało się do zwycięstwa, ale niestety... Szkoda. Co prawda to dopiero wybory do eoroparlamentu, ale jak tak powtórzy się odnośnie wybrania rządu, to aż szkoda myśleć co będzie. Ostatnie 2 lata to jakas paranoja to, co się dzieje w naszym kraju. Niemal wszystko źle. Trzeba będzie spierd***ć za granicę, bo w tym chorym kraju żyć z myślą :"byle do wypłaty" jest jak koszmar. Za granicą produkty w stosunku do zarobków sa bardzo tanie, a tutaj... Ja pierdziele. Kiedyś potrafiłem się za pewna sumę utrzymac na studiach. Teraz, gdyby nie wyjazdy do Niemiec to bym sobie postudiował... A wszystko dało się szczególnie odczuć, jak PO doszło do władzy. Jedyny plus - zawodowa armia, ale to i tak podobno nie jest do końca postanowione.
Nic więc dziwnego, że się ludzie nie pojawiają na głosowaniu. Zagłosowac na partię, która i tak Cię wyd*pczy (co jest bardzo prawdopodobne) wkur*ia.
Szkoda ludzi w tym kraju. Zapie*dalają za psie pieniądze, a do tego jeszcze ich rząd kopie po d*pie. Ale też jest taka nasza mentalność - byleby jak najmniej się orobić a swoje wziąć. szczególnie widoczne na studiach. Tylu idiotów na studiach jeszcze nie widziałem, brudasów, chamów, prostaków i dziwek (chociaż tutaj tak jeszcze nie jest źle, dziewczyny jakoś jeszcze potrafią się szanować, ale faceci to w ogóle jakby z lasu wrócili i nie wiedziekli co to kultura).
Źle się dzieje w Królestwie Polskim.
taa i to wszystko wina PO. to ze wg Ciebie na studiach sa brudasy itd to tez wina PO. Pogratulowac...

(Dodano 08 czerwca 2009, 13:42)
envy napisał:
mowicie, ze nie ma na kogo glosowac i co? będziecie czekac az w koncu będzie ktos taki za 10 lat albo za 20? ogarnijcie się, już lepiej robić tak jak robi abszt, pojsc glosowac wedle swoich pogladow niz w ogole
Envy, tylko ze Abszt nie glosowal ;P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
taa i to wszystko wina PO. to ze wg Ciebie na studiach sa brudasy itd to tez wina PO. Pogratulowac...


Taa tylko gdzie ja napisałem, że to wina PO ?? O partiach, w tym PO, za którym nie przepadam pisałem akapit wyżej. O brudasach itp. to tyczyło się mentalności jaką widzę np. na uczelni, znajomych, w akademiku czy stancjach - jakie rzeczy wyprawiają co niektórzy. Bo trudno nazwac niektóre zachowania czysto ludzkimi. Że zrozumiałęś inaczej - Twoja sprawa. Każdy inaczej postrzega pewne rzeczy, nawet jeśli są tak samo napisane.

Owszem nie głosowałem, ale chciałem. Jednak specjalnie po to mam jechać ponad 200 km lub chodzić z jakimiś papierkami po urzędach? To zajmuje, a teraz są ważniejsze rzeczy w moim życiu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
. Ostatnie 2 lata to jakas paranoja to, co się dzieje w naszym kraju. Niemal wszystko źle

co za idiotyzm! Abszt nie pomyslales ze może jest teraz kryzys? Jest, i to od dawna... Polska jest jednym z krajów ktoe ucierpiały najmniej i to dzięki PO... Popatrz sobie na inne panstwa ile stracily a u nas prawie nic się nie pogorszylo... Myśl -> pisz. taka kolejnosc.
EDIT:
Jeśli jesteś za hasłem Polskiej Partii Pracy "Nie będziemy płacić za wasz kryzys" to nawet nie zaczynajmy rozmawiać bo nie da rady...

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt, wspominasz sytuacje gospodarcza w naszym kraju jadac po PO.
Jestem na studiach ekonomicznych i co nie co nasi wykladowcy dali nam do zrozumienia. Zeby nie było, moja szkola to nie jakieś badziewie pelne kretynow (zalezy w jakim sensie ;p), a wykladowcy nie w kij dmuchal. (tu o tych których slowa zaraz przytocze http://pl.wikipedia.org/wiki/Bazyli_Samojlik , http://pl.wikipedia.org/wiki/Miros%C5%82aw_Gronicki ).
Tak wiec mamy kryzys jak dobrze nam wszystkim wiadomo. Jest jak jest i nikt tego nie uniknie, chyba zebysmy byli zamknieci na swiat kompletnie, zelazna kurtyna. Zle jest w każdym kraju, ale to ze będzie kryzys wiadome było już dłuższy czas temu. I liczylo się to, co robi się, by zapobiegac tej sytuacji a nie ja leczyc.
Kiedy rzadzil pis, był rozkwit gospodarki, koniunktura idealna. I wtedy, chcac przytwarzowac w tej zalosnej wolnie po-pis, popisali się przed wyborcami i zmniejszamy przychody, zwiekszamy (odchody chcialoby się rzec) wydatki. Bo nagle się okazalo ze deficytu nie ma, to trzeba coś z kasa zrobić. No i plus jest, podatki obnizone, wszyscy nas kochaja.

jak jest dobrze, powinnismy zwiekszac trochę podatki, by w przyszlosci moc je obnizyc latajac tym dziure budzetowa. Mam nadzieje ze skonczy się niedlugo ten totalny zal, jeśli będzie tak jak jest, to będzie chyba trzeba masowo glosowac np na SLD.

pozdrawiam

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt widocznie to Ty nie zrozumiales co mialem na mysli. Chodzilo mi o to, ze jeśli tylko PO obarczasz wina za obecna sytuacje w Polsce, to jeszcze niedlugo zaczniesz mowic, ze Ci wlasnie studenci to tez wina PO. Wcale bym się nie zdziwil, bo czytajac różne komentarze zwolennikow pisu na wp i sluchajac ich na zywo, takie teksty sa bardzo prawdopodobne.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@SeQ nie wiem, czy wiesz, ale to były wybory do parlamentu europejskiego, więc Twoje słowa "potem narzekacie, że jest źle w kraju" są bezsensowne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
@SeQ nie wiem, czy wiesz, ale to były wybory do parlamentu europejskiego, więc Twoje słowa "potem narzekacie, że jest źle w kraju" są bezsensowne...
Iam, nie wiem czy wiesz, ale na forum europejskim sa rozwazane sprawy, ktore maja jakiś tam wplyw na sytuacje w danym kraju, a także moga ta sytuacje poprawic Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
iam napisał:
@SeQ nie wiem, czy wiesz, ale to były wybory do parlamentu europejskiego, więc Twoje słowa "potem narzekacie, że jest źle w kraju" są bezsensowne...
Iam, nie wiem czy wiesz, ale na forum europejskim sa rozwazane sprawy, ktore maja jakiś tam wplyw na sytuacje w danym kraju, a także moga ta sytuacje poprawic Smile

nie wiem czy wiecie, ale w parlamencie europejskim, podjete decyzje maja wiekszy wplyw niz te podjete na wiejskiej Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aaaaa YYYYY EEeee... bardzo chcę wziąć udział w tej dyskusji, ale nie mogę i ostatnią małą siłą woli powstrzymuję się, aby nie zabrać tu głosu, bo iż ponieważ dlatego że nic dobrego z tego nie wyjdzie i będzie to jedna z niewielu sytuacji, w której stracę nerwy i zacznę bluzgać! (Tak, wiem, są tacy, co chcieliby to zobaczyć ;D) W sensie nie mogę się wypowiedzieć na temat różnych partii i ich rządów, bo dostanę takich wypieków na twarzy, że umrę. ;P

Anyway, duży minus dla tych, którzy nie poszli na wybory, bo nie chcieli pójść na wybory. Niestety większość z młodych osób, które nie poszły na wybory, to dzieci rodziców, którzy też nie chodźą na wybory Sad Celowa absencja wyborcza to nic dobrego, bo oznacza de facto brak chęci zapoznania się z życiem politycznym/obywatelskim. Myślę, że większość z tych, co z wyboru nie poszli zagłosować, zrobili to tak naprawdę "dla zasady" albo "bo moi rodzice/znajomi nie chodźą", a nie dlatego, bo przeczytali programy wyborcze partii czy poszczególnych kandydatów i im się te programy nie spodobały. Jest to bardzo smutne, wiecie? Społeczeństwo obywatelskie - wiecie co to, Wy, którzy nie głosujecie? Wiecie, że im wyższy poziom społeczeństwa obywatelskiego, tym w państwie lepiej się wiedzie, ludziom lepiej żyje, są lepiej zorganizowani, efektywniej organizują swój czas, podnosi się generalnie jakość życia, bo wiecie gdzie jesteście i co się z Wami dzieje. Jestem przekonana, że większość z Was nie potrafi załatwić sobie sprawy w urzędzie, nie wie do którego urzędu się zgłosić, które przepisy obowiązują w danej sprawie i gdzie ich szukać. To się wszystko ze sobą łączy - jak ktoś nie chodzi na wybory, to de facto nie wie co się dzieje i z wyboru nie chce wiedzieć.

To chyba mój najdłuższy post w życiu HE HE Very Happy Widzicie do czego zmuszają mnie dyskusje polityczne?Very Happy Naprawdę, ja mogę godzinami Very Happy Ale muszę się powstrzymać, bo nie chcę dostać zawału ;D

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 08 czerwca 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://wiadomosci.onet.pl/125946,21,27,pokaz.html

cytując egza, "nioch, nioch."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
To chyba mój najdłuższy post w życiu HE HE Very Happy Widzicie do czego zmuszają mnie dyskusje polityczne?Very Happy Naprawdę, ja mogę godzinami Very Happy Ale muszę się powstrzymać, bo nie chcę dostać zawału ;D
chciałem tylko powiedziec, ze z tymi godzinami to Marta nie przesadzila Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/125946,21,27,pokaz.html

cytując egza, "nioch, nioch."

Cymański, Kamiński i Kurski dostali się do europarlamentu. YES, YES, YES!!! Wreszcie nie będą musiał oglądać ich "twarzy"
btw łobuzek Buzek też się dostał.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 08 czerwca 2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zbakany napisał:
Loxley napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/125946,21,27,pokaz.html

cytując egza, "nioch, nioch."

Cymański, Kamiński i Kurski dostali się do europarlamentu. YES, YES, YES!!! Wreszcie nie będą musiał oglądać ich "twarzy"
btw łobuzek Buzek też się dostał.
taa.. szkoda tylko, ze teraz będą nam robili kiche w Europie...
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 08 czerwca 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fefan napisał:
Zbakany napisał:
Loxley napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/125946,21,27,pokaz.html

cytując egza, "nioch, nioch."

Cymański, Kamiński i Kurski dostali się do europarlamentu. YES, YES, YES!!! Wreszcie nie będą musiał oglądać ich "twarzy"
btw łobuzek Buzek też się dostał.
taa.. szkoda tylko, ze teraz będą nam robili kiche w Europie...


ano... smutna prawda Sad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?