Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
X-treme X-drifters - koniec nadszedł...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 12 marca 2009, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
Jakub napisał:
w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.


Teraz na oku mamy Ciebie i się PGS rozpadnie Smile
ooo nie.... tylko nie ON!!! Sad już wole zeby PGS dalej istnialo, niz miec Jakuba u nas Smile


a do tematu: stalo się, trudno. Nie musicie znajdowac w tym wydarzeniu kolejnego powodu do sprzeczki.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
Jakub napisał:
w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.


Teraz na oku mamy Ciebie i się PGS rozpadnie Smile


a co oferujecie oprocz "dobrej atmosferze w teamie"?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  



jak majkel napisal, red zamknij temat, teraz to przechodzi z wojny podjazdowej na otwarty konflikt

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 12 marca 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe oferujemy podniesienie skila ;p

a Tak na poważnie to teraz pisze ostatniego posta w tym temacie:

Niestety ta filozofia nie jest tak do konca dla dobra sceny, tylko Jakubie dla Twojego dobra własnego.
Przez to słowo "SCENA" ja rozumiem ogół teamów nie tylko PGS i nie tylko Wasze wyniki. Jednak czasami trochę troski o innych by się przydało a nie tylko o własny tyłeczek Wink

To mój ost post tutaj, piszta co chcecta.... pozdro

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"ze srednim teamem nie ma co się brac do MG"

a jak ma nie być średnich teamów jak wszystkie boty pakujesz w 1 team ?
na meczach jeździ 3-4 osoby Ty masz około 14 botów z czego 70% repry jak nie więcej . Słuchaj ja nie mam nic do Ciebie ani do Twojego działania bo często gęsto też tak próbuje robić , tylko wszystko w granicach rozsądku , ale zaskakuje mnie co piszesz tutaj ze

"nikogo bym do teamu nie wzial, kogo uwazam za glupka"

a przecież wszyscy wiedzą co o foxie myślisz i co mówiłeś ;];];] , a już kilka razy próbowałeś go dziabnąć Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

albo ostatnia propozycja w naszą strone która jakby doszła do skutku to rbf by też znikło nie tylko xx a zaraz potem piszesz:

"jak to jest mozliwe, ze my rozbijamy teamy?"

poprostu tego nie rozumiem , dlaczego piszesz jedno a robisz drugie .
A poza tym co innego jest skubnąć gracza teamowi tak jak TCW z flagiem a co innego skubnąć gracza teamowi pogrążonemu w kryzysie ( patrz byłe XX )

To jest tylko moje zdanie , zdanie prostego nooba nieczującego klimatu Razz
Tak jak mówiłem wszystko musi mieć umiar.

I jeszcze tak mi się przypomniało porównywałeś wcześniej tą sytuacje do polskiej piłki : LOL : to może teraz ja porównam ;

wyobraź sobie ze wisła ściągnie wszystkie inne boty do siebie z ligi a inne zespoły się porozpadają i zostanie sama wisła ( to ma byś dobre dla polskiej piłki ? ) bedą odnosić sukcesy w LM , UEFA czy gdzieśtam ale jaki poziom będzie w polsce Co?? No ale to tak btw

Nie chce się kłócić i nie będę ;] poprostu Twoje postępowanie i rozumowanie jest dla mnie niezrozumiałe , tyle ode mnie.

Jeszcze raz powodzenia PGS-ki
I powodzenia Diablosku ;]

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja chce tylko powiedzieć, że jak istniało #p~S i przez 4-5 sezonów było zawsze na 1. miejscu to ktoś narzekał, że ktoś doszedł do nas ;>? czy to dobry czy to zły gracz ale dobrze zapowiadający się ;>?


Macie po prostu tak posrane już w głowie, że sami myślicie że scena TMN = PGS Very Happy

Przemyślcie sobie chwile czy to co uważacie jest słuszne czy nie. PGS to nie scena TM i nikt tak nie powinien uważać. To że dominuje w turniejach (jeszcze - bo jest naprawdę dobra rywalizacja) tak samo jak dominowało #p~S to nie jest ZŁE !!.

To że ktoś dochodzi DOBRY już ze skillem do teamów to kurde ja po prostu was nie rozumiem...



Sorki za troszeczkę mocniejszy tekst z mojej strony ^^.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado moZo
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Gda

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
w takim razie:

TCW jest podle i przyczyna się do rozpadu teamów.
ukradli flagga i kamilosa, ostatnio donerta.

i nie interesuje mnie, czy tamci sami chcieli doisc czy nie, to jest MOJE zdanie ,ze TCW ukradli tych graczy i mam wedlug irreda na nie prawo.


dodac chyba trzeba ,ze Ci gracze sami chcieli wstapic do TCW czyt. ich nikt nie namawiał. (jeśli się myle to zwracam honor.)

a Ty Jakub, po prostu skladasz propozycje gracza majacym obecnie teamy i oni nie odmawiaja bo oferta PGS jest lepsza.

pytanie tylko czy mając dobry sklad sciagasz jeszcze wiecej botów aby zmonopolizować scene ?

_________________


lan visit : 3
  • ESWC 2008 Poznan
  • gamefestival 2008 Elblag
  • PGA 2008 Poznan
  • next - Co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 12 marca 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
poprostu tego nie rozumiem , dlaczego piszesz jedno a robisz drugie .
A poza tym co innego jest skubnąć gracza teamowi tak jak TCW z flagiem a co innego skubnąć gracza teamowi pogrążonemu w kryzysie ( patrz byłe XX )



o nie nie nie Very Happy tu się nie zgodzę ;P my też mieliśmy gorszy czas po zajęciu 4 miejsca pl6 Razz po odejsciu Pawla Flagga Hektora Razz
ale jakoś przetrwaliśmy Smile może już nie jako 4 team ale jeszcze wrócimy Smile

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

k**wa jak wy pierdolicie to masakra :?

PRZECZYTAJCIE CO HACK NAPISAL I FAKTYCZNIE PRZEMYSLCIE TO CO WLASNIE ROBICIE!

Chrzanienie o podbieraniu graczy itp wsadzcie sobie w dupe, kto chce to przechodzi, wolna wola i pi***olenie o tym ze to jest na sile robienie z brakiem mozliwosci odmowy czy czegokolwiek, sprowadza was do roli blaznow samych nakrecajacych to g*wno.

Zazdrosc was k**wa zzera czy jaki ch**, ze od paru miesiecy jebiecie ten temat ze PGS zlo itp a tak naprawdę chyba każdy by chciał w nim być i sztucznie nakreca innych przeciw niemu.

Widze ze kompletnie nie macie pojecia o ludziach w PGSie, jedynie swoje chore wizje opieracie na podstawie postow Jakuba, który nakreca się jak sraczka i g*wno z tego leci.

Ja jestem w tym teamie i wkurwia mnie to co piszecie, bo mnie bezposrednio obrazacie, przykre to co odwalacie. Evil or Very Mad

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no no i khasius się musi na stare lata denerwowac... ;p

lepiej powspominajmy jaki to xx był fajny team a nie Mr. Green

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
Zazdrosc was kur** zzera czy jaki ch**, ze od paru miesiecy jeb** ten temat ze PGS zlo itp a tak naprawdę chyba każdy by chciał w nim być i sztucznie nakreca innych przeciw niemu.

No tak. Bo marzeniem każdego gracza w TM w Polsce jest dostanie się do PGS-u.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myśl co chcesz....

(Dodano Czw Mar 12, 2009 5:49 pm)
Warto przemyśleć to co piszesz...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 marca 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
lepiej powspominajmy jaki to xx był fajny team a nie Mr. Green


dokładnie, z niczego powstal i już znalazl się w 1. lidze polskich drużyn.
to jest rzecz, za która nalezy im się wielki respekt i pokazuje, ze wszystko jest mozliwe, jeżeli tylko się chce i wlozy się w to ociupinke dobrej woli.

zamiast hate´owac wescie sobie przyklad nad XX, wluzcie sily w tworzenie czegoś konkretnego, a nie w durne posty, inaczej to poprostu brzmi jak placz i narzekanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym nie chciał być z jakubem w jednym teamie, bo wiem ze rbf to szczyt moich mozliwosci jeśli chodzi o skilla ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 marca 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam się nie wtracam, nie przeszkadzam, nie nakrecam dalej, ale chciałem zwrocic uwagę na zupelnie inna rzecz, mianowicie 'bardzo szybki rozwoj sceny'. Gdyby tak rzeczywiście było to jedno czy drugie przejscie do nas (tak apropo Ace i Poul tez byli bez teamu) nie byloby niczym wielkim i jakieś durne wyzywanie (czyt. coś wiecej niz wyrazanie opinii) ze ten i ten jest podly nie mialoby miejsca. A jak jest naprawdę?
nomercy napisał:
Sam nie popieram odejście lepszych graczy do lepszego teamu ponieważ wtedy na scenie powstaje grupa 4 drużyn, którzy rozgrywają lige między sobą...


EDIT: A, i lepiej nie będzie, jeśli jakakolwiek chec reklamowania TM będzie wykazywac garstka <3 osob...


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 12 marca 2009, 18:53, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 marca 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedno wielkie pi***olenie. Wg. was mamy werbować ludzi z 3 ligi, lub w ogóle nikogo nie brać i czekać, aż któraś drużyna w końcu nas pokona? Mamy dążyć do tego by 15 drużyn grało na podobnym poziomie? Póki co jesteśmy najlepsi w Polsce i chcemy by tak zostało (i niech nikt mi tu teraz nie napisze, że jesteśmy zachłanni). Werbujemy dobrych graczy bo nie tylko chcemy osiągać sukcesy w Polsce, ale i zagranicą. Trackmania to nie tylko tmpl.
Jakub złożył propozycje DiabloSowi, ale to czy DiabloS zostanie czy odejdzie to była tylko i wyłącznie jego decyzja. Nie możemy się martwić o cały świat.
Akurat potrzebowaliśmy jednego gracza i go mamy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 12 marca 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra, dobra. Ale nie sposób nie zauważyć, że kiedy jakkolwiek wspomni się o PGS-ie w nie-jednoznacznie pozytywnym kontekście, od razu się zaczyna, że PGS-u nikt nie lubi, że wszyscy są przeciwko niemu i tak dalej. Sami to prowokujecie, i co chwila jest tu wojna PGS kontra reszta świata. Ja nic do was nie mam, szanuję was, ale odnoszę wrażenie, że za bardzo swój zespół wynosicie ponad resztę. Nie chcę kłótni z wami, po prostu wyraziłem swoją opinię jako obserwator nie zaangażowany w te wszystkie spory.

Nie zdziwię się, jeśli zaraz tu wyjedzie jakiś "fajny" z PGS-u z tekstami "a ty zamknij jape" itd itp, no ale cóż. A jeśli takiej sytuacji nie będzie, to fajnie ;p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 marca 2009, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zamknij jape******* ;D


Pierwszy raz stosuje * mordy ( pozdro Cool )

EDIT :

a tak na poważnie to nie znam zespołu który nie posiada osoby która chwali swój team za osiągnięcia za pokonanie kogoś tam w czymś tam...

To są normalne ludzkie rzeczy i sprawy...


Nie wiem czy jest sens chwytać się za coś co naprawdę jest nieszkodliwe...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 marca 2009, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
Dobra, dobra. Ale nie sposób nie zauważyć, że kiedy jakkolwiek wspomni się o PGS-ie w nie-jednoznacznie pozytywnym kontekście, od razu się zaczyna, że PGS-u nikt nie lubi, że wszyscy są przeciwko niemu i tak dalej. Sami to prowokujecie, i co chwila jest tu wojna PGS kontra reszta świata. Ja nic do was nie mam, szanuję was, ale odnoszę wrażenie, że za bardzo swój zespół wynosicie ponad resztę. Nie chcę kłótni z wami, po prostu wyraziłem swoją opinię jako obserwator nie zaangażowany w te wszystkie spory.

Nie zdziwię się, jeśli zaraz tu wyjedzie jakiś "fajny" z PGS-u z tekstami "a ty zamknij jape" itd itp, no ale cóż. A jeśli takiej sytuacji nie będzie, to fajnie ;p


Jakby nikt nie stawiał nam jakichś śmiesznych zarzutów to nikt by się nie odezwał. Sorry, ale wychodzi na to, że jak was ktoś obraża to mu przytakujecie i ogólnie jesteście szczęśliwi z tego powodu. Pokaż mi kto z od nas sprowokował kogoś innego?
Ehhh najlepiej to przestaniemy grać to znajdziecie sobie innych kozłów ofiarnych. Jesteśmy nie fairplay w stosunku to sceny bo wszystko wygrywamy i chcemy dla naszego teamu jak najlepiej.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 12 marca 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lox jak z Ciebie taki pro obserwator to przejrzyj posty i sprawdz: po pierwsze, kto od nas się udziela w takim czyms (tu ci podpowiem ze jedynie Jakub, który nie jest CALYM PGSem), a po drugie, ile jest tekstow typu pgs to, pgs tamto wychodzacie od ludzi z poza naszego teamu, majace charakter dociecia nam itp. A pisanie ze sami to prowokujemy normlanie powala.

Az tak jesteście tepi zeby nie zalapac, ze Jakub nie jest calym PGSem? I rozumiem, ze jak zaczniemy jeździć po was, to nas wspierac w tym będziecie zamiast zaprzeczac tak?

Pograzacie się ludzie z każdym kolejnym postem.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Klany/Drużyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?