Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL5 - mapy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przepraszam można jeszcze betamapy wysyłać? tu macie jak coś


Kod:
http://www.sendspace.com/file/obvkym

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 05 grudnia 2007, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To chyba przekreśla te mape? Nie można pokazywać takich rzeczy wszystkim.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Od dziś proszę wysyłać mapy na adres : plprofive@gmail.com

pozdrawiam Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

eekhem.... coof.... użyłem przedstawki "beta" jako coś co jest w stępnej fazie czyli może ulec ewentualnej poprawce co zmieni w pewien sposób całokształt pierwowzoru, JEŚLI (kocham to słowo) będzie to wymagane.
to po pierwsze primo

a po drugie primo kto będzie zainteresowany trasą szaraka który nic nie znaczy w światku mapperów, a który od święta coś w tej branży wyprodukuje.

a po trzecie primo jeśli ta mapa trafi na PL5 to każdy będzie musiał ją ściągąć a co za tym idzie zobaczyć i przejechać


Nie rozumiem czemu ta mapa miała by być zdyskwalifikowana za to że nie wysłałem jej przez pw tylko na serwer

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G balaganmen
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 310



PostWysłany: 05 grudnia 2007, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

skoro nie rozumiesz to już twoj problem.. ja ci tylko napisze taką wskazowke bys mogl to pojąć
o to chodzi ze tkai delikwent sciagnie se tą mape już teraz i bedize mial duzwo wiecej czasu na przecwiczenie jej .. a nie tylko tydzien.. a podejrzewam ze cala mapa się nie zmieni sporo zakretow z tej wlasnie wersji nawet po zmianach zostanie.. już rozumiesz?
i nie wiem czy zauwazyles ale tutaj caly czas się spieraja kto ma testowac mapy aby najlepiej był to ktos nie jezdzacy w pl5, A ty chesz tą mape udostepnić wszytkim!?
błąd ... ale teraz to już zapozno bo udostepniles:P;]
podwijaj rekawy i do roboty z pacą nad kolejną mapą..::] tylko tej to już nie udostepniaj:]

<edit>
sciągnąłem mape by zobaczyć co tam pitu zorbiłeś...i szczerze to jestem załamany:] aż mi się śmiać chce:P.. heh:] mapa nie jest ekmh jakby to ująć by nie urazić.... powiem tak.. wymaga wielu wielu poprawek.. jest pełna nie doróbek;] naprawdę az mi się lekko smiać zachciało ze wyjechałeś z taką mapą tutaj;].. bierz się do roboty pitu jeżeli chcesz by jakakolwiek z twoich map była w pl5.;] ...użyj fantazji..ale nie zapomnijo płynnosci jazdy po mapie..:] niom i dopracowuj kazyd odcinek.. mape trzeba naprawdę starrannie tworzyć;] kawałek po kawałku ..a potem jeździć i poprawiac ..jezdizc i jeszcze raz poprawiac.. az wreszcie poczujesz ze to już to;]
pozdro

_________________


Ostatnio zmieniony przez P4G balaganmen dnia 05 grudnia 2007, 22:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack ale jak już wyslalem traski na poprz adres to nie musze 2gi raz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» PITMaN
Pirat drogowy


Dołączył: 18 Paź 2006
Pochwał: 1
Posty: 813

Skąd: Gdąńśk

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

balaganmen napisał:


<edit>
sciągnąłem mape by zobaczyć co tam pitu zorbiłeś...i szczerze to jestem załamany:] aż mi się śmiać chce:P..



Przyznam ci racje gdy ktoś uprawniony do oceniania wyrazi podobną opinię do Twojej

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rolling Eyes ręce opadowywują!
Brak organizacji. Niech 1 osoba się tym zajmie i koordynuje reszte. Skoro nikt nie ma dostepu do starego dzialu PL4 to zawsze mozna stworzyc nowy temat na forum i go zablowkowac by nikt nie mogl tam pisać postów oprocz adminow, jest to oczywiście tymczasowe rozwiazanie ale zawsze to coś. Nadal nie wiem kiedy startuje PL5, jakie teamy biorą udzial, do kiedy trzeba wysylac trasy by mialy szanse dostac się na najblizsze rundy, adres e-mail pod który wysyla się mapy. To nie jest skomplikowane!
Gdy wszytko dojdzie do ładu to reszta niech się wstrzyma z komentarzami i się dostosuje, wiadomo, ze nigdy się nie dogodzi wszystkim.
Czekam na regulamin PL5 lub coś w tym stylu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 05 grudnia 2007, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

btw. FM w pl5 wystapi w 1 lidze tak? zostalismy sklasyfikowani na 6 miejscu a wiec utrzymanie się w lidze:)
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* Grono
Pirat drogowy


Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 930


PostWysłany: 06 grudnia 2007, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

RaDuS napisał:
btw. FM w pl5 wystapi w 1 lidze tak? zostalismy sklasyfikowani na 6 miejscu a wiec utrzymanie się w lidze:)

prawdopodobnie kwalifikacje maja być, wiec macie szanase na 1lige Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

cobham napisał:
Rolling Eyes ręce opadowywują!
Brak organizacji. Niech 1 osoba się tym zajmie i koordynuje reszte. Skoro nikt nie ma dostepu do starego dzialu PL4 to zawsze mozna stworzyc nowy temat na forum i go zablowkowac by nikt nie mogl tam pisać postów oprocz adminow, jest to oczywiście tymczasowe rozwiazanie ale zawsze to coś. Nadal nie wiem kiedy startuje PL5, jakie teamy biorą udzial, do kiedy trzeba wysylac trasy by mialy szanse dostac się na najblizsze rundy, adres e-mail pod który wysyla się mapy. To nie jest skomplikowane!
Gdy wszytko dojdzie do ładu to reszta niech się wstrzyma z komentarzami i się dostosuje, wiadomo, ze nigdy się nie dogodzi wszystkim.
Czekam na regulamin PL5 lub coś w tym stylu.


Ja tu jestem tylko od mapek Smile a ten mail który podałem jest prawidłowy od dzisiaj, a poprzednie mapki są również już na tym mailu, bo przesłałem, także żadna mapa nie zginęła, i wszystko jest normalnie, tylko zmienil się adres.

pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

robić organizacje lepsza, bo jak narazie to rzeczywiście nic nie wiadomo :?
_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MaxeRRR to co chcesz wiedzieć ? :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

- kiedy będzie pl5 ( dokladna data )
- czy będzie serw treningowy ( tak jak był na pl4 )
- czy moje mapy sa ciegle, bo wyslalem je na inny adres niz twoj
- czy ludzie sprawdzaja mapy normalnie, a nie wd swojego gustu
- czy coś w ogóle robicie ? Very Happy

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

- nie mogę ci dokladnej daty powiedziec
- to klany sobie robiły
- wszystkie mapy ze starego adresu przeslemy na nowy
- ich się pytaj nei mnie
- tak jak będę mial chwilke to wrzuce nowe info

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
- nie mogę ci dokladnej daty powiedziec
- to klany sobie robiły
- wszystkie mapy ze starego adresu przeslemy na nowy
- ich się pytaj nei mnie
- tak jak będę mial chwilke to wrzuce nowe info

^^ oswiecilo mnie, Very Happy ale dobre i to, wiem na pewno wiecej niz wiedzialem ...

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

- po pierwsze powiedziałbym, żeby zacząć już, żeby to nie kolidowało z PITMC 2 (lub inną nazwą zalezną od wielu rzeczy ;-) ale wiadomo o co chodzi Smile, myśle, że nikt inny jak mor_olo nie powininen tego mówic,ale mysle, że jeżeli nie mamy dostępu do stronki tej pl4 jak na razie, można jedynie tam newsy chyba dodawać więc, tam po prostu ruszymy w newsach i ręcznie będziemy robić, że tak powiem statystyki ;-) no i myśle, zeby ruszyć 14-16 już z meczami.
- serwy będą sobie stawiały klany we własnym zakresie... jeżeli macie jakieś problemy proszę o rozmyslne negocjowanie z dwoma grającymi między sobą drużynami.
- Mapy które były na starym adresie, zostaną przeniesione na nowy adres.
- MAXER, panie złoty... robisz dobre mapki, a szczególnie multi w pl4 na sam koniec, mapka idealna i można było się tylko chwile pouczyc i same rekordy padały co przejazd... Oczywiście lekki stres domagał się troszeczku gorszych wyników podczas meczu... no ale to normalne. Wink, mapy będą dokładnie sprawdzane, jeżeli mapa będzie miała zbyt dużo błędów... wiadomo ze się skonsultujemy z wykonawcą i dopracujemy mapy tak, żeby nikt nie narzekał i mógł przejechać mapke bez uderzenia przypadkowego ze względu na bład mapy w bande.
- A co moglibyśmy zrobić w tę stronę jeszcze ?Smile Nie lubie zakładać nowych tematów,ale wypadałoby zglosić już druzyny, no ale to musi zrobić temacik morek ;-)


pozdro...

EDIT :

Ło szit, odpisał mor_olo szybciej, a ja zbyt dlugo pisalem ^^
Very Happy
joke ^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
~FM~ RaDuS
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2
Posty: 1364

Skąd: Bakanowice

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hm 14-16 grudnia?Very Happy
_________________

Wink ~FM~ just ~FM~ hate it or love it^^

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 grudnia 2007, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a co lepiej pozniej ? Very Happy emocje będą na czas swiat Very Happy jak się przegra przed swietami to się będzie mialo zly humor podczas gdy nie będzie meczykow, a potem się wezmie ostro każdy za siebie i wygra się nastepne mecze Very Happy trzeba jakos wziąść pod uwagę też terminy Very Happy zeby nie było takiej monotoniczności Razz

Ostatnio zmieniony przez [POL] hack dnia 06 grudnia 2007, 11:07, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 06 grudnia 2007, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak radus. Czyli wynika, że wedle planu hacka mapa kwalifikacyjna już w ten weekend. Mnie się to podoba.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 5 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?