Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Pytanie - PL10
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 03 kwietnia 2011, 17:10    Temat postu: Pytanie - PL10 Odpowiedz z cytatem  

Słuchajcie wie ktoś może kiedy startuje PL10??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mixaki
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2010
Ostrzeżeń: 3
Posty: 179



PostWysłany: 03 kwietnia 2011, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

na pewno będzie PL10 tylko niewiadomo kiedy bo jest kłopot z graczami a jak jest kłopot z graczami to i jest z teamami...
_________________
http://img263.imageshack.us/i/91127545.png/

konrad1998_98@o2.pl - to mój email

ŻEGNAJ NFS A PRECZ GNOMIE JEDEN!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiekszy problem jest taki, ze trochę przy tym pracy jest i nie tylko chodzi o teamy i graczy Smile Dodatkowo jest CAP, gdzie gra kilku Polaków i kilka Polskich teamów ;]
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem to będzie pewnie koniec roku chyba, że ktos już się tym zajmuje.No ale wtedy powróci dyskusja czy organizacja PL przed lub w trackie wakacji ma sens.Moim zdaniem gdyby termin był taki jak podczas PL6 to nie byłoby problemu.A organizatorzy muszą wziąść pod uwagę, że ESWC jest w tym roku rozgrywane w innym terminie.Jeżeli będzie potwierdzenie, że na WCG też będzie TM to mamy 2 ważne turnieje w jednym czasie + STC/NC.Moim zdaniem termin zeszłoroczny wtedy odpada więc zostają terminy takie jakie były na PL6/PL7 czyli przed wakacjami i pod koniec roku.Pytanie teraz podstawowe czy znajdą się jednak osoby chętne do organizacji rozgrywek bo to jednak trochę pracy wymaga Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JarOo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 381

Skąd: Ełk

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam trzy prośby. Nie róbmy PL przed NC/PL, bo wiele osób się nudzi treningiem poza botnymi iksami. Na czym cierpi i repra i występy Polaków na STC. Druga sprawa, aby trasy miały od 45 do 55 sekunda jak na Giant Cup. Zawsze to mniej nużący trening. Chodź po to gramy, aby trenować. Trzecia organizujmy to częściej niż co rok na przykład co 6-9 miesięcy chociaż. Dziękuję.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Sriczkos
Doświadczony driver


Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 201
Skąd: Ustrzyki Dolne

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh.. A więc tak. Jaro Ty masz prośby żeby ktoś to dla Ciebie zrobił. Może sam byś próbował spełniać te postawione życzenia. Jeśli Ci nie odpowiada taka organizacja jak była do tej pory - sam weź się za to (chociaż nie wiem co by wtedy było Smile )
_________________

Gdy płonie Afgan, to tak jakbyś był na plaży - prawda?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fisi
Jeździ konno


Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 52


PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

JarOo napisał:

Druga sprawa, aby trasy miały od 45 do 55 sekunda jak na Giant Cup. Zawsze to mniej nużący trening. Chodź po to gramy, aby trenować. Trzecia organizujmy to częściej niż co rok na przykład co 6-9 miesięcy chociaż. Dziękuję.



Hej hej zaraz PL się zmieni w turniej o miniasiach. Wink Wydaje mi się, że aktualna formuła jest bardzo dobra a wszelkie zmiany tylko zaszkodzą PL.

Jeśli chodzi o organizowanie PL to myślę, że duża część graczy chciałaby PL przynajmniej 2 razy w roku. Ale podstawowe pytanie. Kto się tym zajmie? Prawdę powiedziawszy też pytałem się o PL i z tego co wiem naprawdę nikt nie wyrywa się przed szereg.Mogę domyślać się, że zajmuje to też wiele wolnego czasu a przecież taki turniej nie trwa przez tydzień.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barthezz
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 107
Skąd: Włocławek

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja tam bym chetnie pomogl, mimo ze nie gram Razz
_________________

TMPL.info - mapki by Barthezz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tvn też służy pomocą ! :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W takim razie Bart i TVN jak by ofc dało radę to bym prosił o pomoci jakieś wskazówki, dodatkowo postaram się zebrać jeszcze kilka osób z teamu i myslę że damy radę to zorganizować.

Moje 2 pytanie natomiast jest takie: Jaki turniej zaczyna się w najbliższym czasie??

Z góry dzięki za odpowiedź


P.S. Bart, TVN jak coś to moje gg: 3238972

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tvn
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Cze 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 206

Skąd: Kraków

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yhh. a masz jakieś doświadczenie w robieniu cup´ów? jeżeli nie, to nie porywaj się z motyką na słońce Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powiem Ci tak, mam młody mózg który dobrze pracuje i sądzę że jak się weźmiemy to damy radę, po za tym chcę się nauczyć czegoś nowego po kolejne primo na pewno sobie poradzę, po next primo troszkę tą wypowiedź zagmatwałem ale wiadomo ocb ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] naaz
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Myślę że nie ma sensu robić za często takich turniejów jak ''Mistrzostwa Polski'' ponieważ raz PL9 pokazało zapał do gry polskich teamów,po drugie jest wiele turniejów orgnizowanych pobocznych w których polskie teamy mogą brać udział nie biora oprócz CAP(CPS),po trzecie jak zauważylem zapał jest zawsze wielki a co potem wychodzi to wszyscy wiemy,po czwarte lepiej szukać i organizować turnieje 1vs1,2vs2,3vs3 jest większa możliwość że będzie to wyższy poziom gry niz 5vs5,i widzimy po polskiej scenie że TMNF jest to gra indywidualna nie zespołowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@UP moje zdanie jest takie że ta gra jest grą zespołową.

Swiadczy o tym fakt że są teamy w których odbywają się treningi i wgl.

Po za tym większość ludzi w tym ja (przyznaję się bez bicia) nie znamy innych turniejów niż PL bądź PNL (na marginesie znam jeszcze ESL i ESWC ale to inna para kaloszy).

Niestety na ESL mój team nie zdążył się zapisać, stąd właśnie pomysł zrobienia ligi. Ponadto jeśli obecnie rozgrywane jest PNL to dlaczego nie zrobić PL10?? Dlatego że mniej teamów jeździ techy?? No raczej nie. Mi osobiście się wydaje że techowców jest więcej niż nadeowców. Po za tym nie obrażając nikogo sądzę że zawody na techach są bardziej "prestiżowe".
Techów jest więcej niż nadeo to po pierwsze, po drugie jeśli ktoś chce mieć skilla i umieć jeździć więcej tras to wybierze techy. Po trzecie tak jak pisalem nie chciałem nikogo obrazić tzn. wyróżniać że techy są lepsze niż nadeo. Każdy jeździ to co lubi. Ja tylko napisałem swoje spostrzeżenia. Lecz jeśli jednak kogoś uraziłem to przepraszam... Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Seraphim
V.I.P.


Dołączył: 28 Maj 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 847



PostWysłany: 04 kwietnia 2011, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@GTWMax
To jak nie znacie to poznajcie.
Nie można teraz dostosować PL do jednego zespołu, który i tak potraktuję tą ligę, jako "druga opcja, bo nie udało się zapisać do ESL'a".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] naaz
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 05 kwietnia 2011, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przykładem na to ze ta gra jest indywidualna jest shief,nothing,shadow nugget,a reszta polskich graczy?Oni osiągneli o wiele więcej solo niz z teamem...na ta chwile poziom jest dosc niski w polsce w porównaniu do chocby zeszlego nc...nie warto się bawic w turnieje zespołowe...Gdybys zebrał wszystkich co by chcieli grać przez całą długość PL to wyszedl by może 1 czy 2 teamy 10 osobowe....

Ostatnio zmieniony przez [POL] naaz dnia 05 kwietnia 2011, 0:06, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 05 kwietnia 2011, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie udało się zapisać do ESLa no i trudno nie tym razem to następnym, podejrzewam że gdyby były konkretne info na temat zorganizowania PL to było by gwarno na forum, gdyż nie wierzę że nie znaleźli by się chętni do wzięcia udziału. Nie mówiłem nic o dostosowywaniu Pl do jednego zespołu. Czy nie sądzisz że gdyby tak było to bym tylko poganiał żeby ktoś zrobił turniej, a nie oferował chęć podjęcia się i pomoc??

@Seraphim nie musisz odpowiadać na forum... Wystarczy że odpowiesz sobie w duchu, ale zanim to zrobisz taka jedna malutka uwaga. Przeczytaj proszę ja Ciebie jeszcze raz albo i dwa ten temat od deski do deski Wink


@Naaz nie bądź taki wścipski ;P daj szansę spróbować, z mojej strony mogę obiecać że na każdym serwie na którym bd grał bd starał się graczy nakłonić do wzięcia udziału w lidze


Ostatnio zmieniony przez GTWMax dnia 05 kwietnia 2011, 0:08, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] naaz
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 05 kwietnia 2011, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Koleś ile grasz już w TM na polskiej scenie?Widze ze żyjesz w innym świecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GTWMax
Jeździ konno


Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 27
Skąd: Toruń

PostWysłany: 05 kwietnia 2011, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

żeby Cię nie skłamać coś koło 5 miesięcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] naaz
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 34


PostWysłany: 05 kwietnia 2011, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeczytaj temat Umieramy Umieramy a potem pomyśl co piszesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?