Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
cześć
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slaweex15
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Nowa Sól (woj. Lubuskie)

PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 9:35    Temat postu: cześć Odpowiedz z cytatem  

Chciałbym stworzyć team ale nie wiem od czego zacząć...

Mam nazwę i paru ochotników ale...

Nie umiem stworzyć strony internetowej, i nie wiem jak się do tego zabrać.

Proszę o pomoc

nr gg 2254798

_________________
chcę stworzyć klan. Ktoś chętny?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

1. Załóz stronę, nie musi być jakaś super, polecam skorzystać z gotowców. Wystarczy się zarejestrować, dodać stronke, a zarządzanie nią jest banalne. Mozesz tez zrobić własną strone jak znasz trochę html chociaż Smile W gotowcach odrazu masz forum jak coś.
2. Wymyśl nazwe, tag, zalozcie z kolegami tagi i tyle.
3. Jak masz kase zrób serwer. Serwer na miesiąc kosztuje ok. 20zł. Jak masz TMUF polecam zrobić serwer "freezone" na który mozna wchodzić bez problemu z darmową wersją gry, ale trzeba wtedy zapłacić 10000 CC za przerobienie serwa i 250CC tygodniowo (o ile się nie myle)
4. Zdecydujcie jakie mapy chcecie grać Smile Jak Nadeo polecam do szukania graczy na serwach nadeo (w Polsce najpopularniejsze to Let's rocki), może wolicie mini/lole/shorty/techy/fs'y/rpgi - szukajcie ludzi na serwach z tymi mapami.
5. Grajcie sparingi i jak zkładacie team, starajcie się, zeby był aktywny, a nie zeby upadł po tygodniu czy dwóch...

To chyba tyle, jak coś sobie przypomne to napisze Razz

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slaweex15
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Nowa Sól (woj. Lubuskie)

PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a gdzie są te "gotowce" ?: D
_________________
chcę stworzyć klan. Ktoś chętny?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jesteś już na calkiem dobrej drodze, bo stworzyles dwa tematy na forum o dokładnie tej samej sprawie.

jak naprawdę chcesz zalozyc team, musisz stworzyc jednak conajmniej 5 nowych tematow o tym samym.
tylko w taki sposob ludzie zobacza, ze masz szczere checi i nie poddajesz się za lekko.

jak już tak zrobisz, admin strony tmpl samodzielnie doda twoj team do dzialu "druzyny", zrobi się o Tobie glosno i gracze będę się bic, aby doisc do twojego teamu.

sponsorzy dosc szybko powinni się wtedy do Ciebie odezwac i proponowac ci strone, forum serwer itp.

bądź po prostu cierpliwy i rob dużo nowych tematow pytajac o to, jak zrobić nowy team.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub nie zniechęcaj kolegi Razz Zalozyl nowy, bo tamten był chyba w złym dziale Razz Co do strony - poszukaj w google, pamiętam tylko dbv.pl, ale nie pamiętam czy na 100% darmowe było Razz
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jesteś już na calkiem dobrej drodze, bo stworzyles dwa tematy na forum o dokładnie tej samej sprawie.

jak naprawdę chcesz zalozyc team, musisz stworzyc jednak conajmniej 5 nowych tematow o tym samym.
tylko w taki sposob ludzie zobacza, ze masz szczere checi i nie poddajesz się za lekko.

jak już tak zrobisz, admin strony tmpl samodzielnie doda twoj team do dzialu "druzyny", zrobi się o Tobie glosno i gracze będę się bic, aby doisc do twojego teamu.

sponsorzy dosc szybko powinni się wtedy do Ciebie odezwac i proponowac ci strone, forum serwer itp.

bądź po prostu cierpliwy i rob dużo nowych tematow pytajac o to, jak zrobić nowy team.



Jakub i jego akcja "nie odstrasz nowego i weź mu pomoż". Brawo.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
slaweex15
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 6
Skąd: Nowa Sól (woj. Lubuskie)

PostWysłany: 12 kwietnia 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

witam. Team już ruszył.

Strona do teamu : http://tmdesperados.npx.pl

Jakub mnie nie zniechęcił a swoim zachowaniem bardziej mnie zmotywował...

_________________
chcę stworzyć klan. Ktoś chętny?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*WDD* digger
V.I.P.


Dołączył: 26 Gru 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 360

Skąd: ta agresja?

PostWysłany: 13 kwietnia 2011, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub to szczwany lis, on dobrze wie jak sprytnie zmotywować nowych członków forum Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?