Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL10-Podyskutujmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lepsze byłoby 2 mapy nowe, 1 stara, czemu? liczmy 5 kolejek, czyli 15 map. Jak jest 1 mapa nowa na mappack, to wychodzi 5 map, a przy 2 to 10. A PL10 tak jak UTC jest miejscem na pokazanie się mapmakerów. Teraz nawet zbytnio nie ma co robić "próby" zapisów, bo nawet nie znany jest termin.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 21 lipca 2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wydaje mi się, że PL10 mogłoby conajwyżej pokazać słabość upadającej sceny. Osobiście uważam, że powinno się z tym poczekać do TM2 - nowi gracze, nowe teamy + starzy wyjadacze. W końcu aż tak długo czekać na nową tm nie będziemy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 21 lipca 2011, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan napisał:
Wydaje mi się, że PL10 mogłoby conajwyżej pokazać słabość upadającej sceny. Osobiście uważam, że powinno się z tym poczekać do TM2 - nowi gracze, nowe teamy + starzy wyjadacze. W końcu aż tak długo czekać na nową tm nie będziemy.


naprawdę uwazasz ze ludzie wydaza 500zł aby sobie zagrać w pl?;o

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BT Kuchar
Jeździ konno


Dołączył: 20 Cze 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 87

Skąd: mam wiedzieć?

PostWysłany: 21 lipca 2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Wydaje mi się, że PL10 mogłoby conajwyżej pokazać słabość upadającej sceny. Osobiście uważam, że powinno się z tym poczekać do TM2 - nowi gracze, nowe teamy + starzy wyjadacze. W końcu aż tak długo czekać na nową tm nie będziemy.


Z takim podejściem to na pewno. A poza tym nie wiesz kiedy dokładnie będzie premiera tm2 (bo jak wiadomo nieraz premiery są przesuwane na inny termin).

A co do map to sprawiedliwiej by było nowe (żeby nikt się nie czepiał że ktoś już mapę zna) oraz jak tu już prawie w każdym poście się przewija - możliwość wykazania się mapperów ( czy jakoś tak ).

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 21 lipca 2011, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nowe mapy, po co stare? Razz

i bez multilapów ;d

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Toby
Forever Troll!


Dołączył: 03 Sie 2010
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1226

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 lipca 2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi się podoba pomysł 2 mapki BestOf i jedna nowa..
A co do formuły turnieju, możemy zrobić tak, że z parzystą liczbą zespołów losujemy dwie grupy, A i B i każdy ma swoje miejsce w grupie.. I wtedy 1szy team z gr.A z 1szym teamem z grupy B i taką drabinką, aż do finału.. Smile
Wtedy każdy walczy o przejście dalej, a nie kalkuluje punkty w grupach.. :

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan- Nowa TM= wydanie przez każdego gracza prawie stówki... czy na prawdę sądzisz, że tak szybko będzie tylu graczy by rozegrać PL ?? Nie sądzę...

Kuchar- napisałem wcześniej. te mapy są dostępne cały czas w linku, który podał Shadow, więc gadanie, ze ktoś znał mapy byłoby przynajmniej durne, bo oznaczałoby tylko, ze komuś nie chciało się ruszyć dupy.

Luka- pisałem kilka postów wcześniej. A no po to, ze bardzo prawdopodobnie jest to ostatnia edycja PL na TMNF... Myślę, że taka historia jak 10 edycji drużynowych Mistrzostw Polski na zakończenie mogłaby zostać uwieńczona.

Misza- moim zdaniem map ze starych PL powinno być 9, a więc po 1 najlepszej z każdej edycji...
Poziom map tego turnieju byłby wtedy na pewno imponujący dodając do tego kilka cudeniek naszych mapperów. Piszesz, ze mamy uzdolnionych i ok wszystko super,, ale nie wiem czy pamiętasz jak na PL9 było narzekanie na adminów, ze są beznadziejne mapy. A dlaczego?? A no dlatego, że poziom map był żenujący i niewystarczający aby wybrać 15 na prawdę zajebistych mapek... co za tym idzie, po jednej najlepszej z poprzednich edycji ( nikt nie będzie gadał, ze ktoś znał wcze śniej mapy bo będzie wybrana 1 z 15 map! Nikt nie będzie do cholery przecież wiedział która.) Plus 6 wisienek z nowonadesłanych powinno być najlepszym rozwiązaniem, które troszkę nadrobi to iż poziom teamów nie będzie niestety taki jak kiedyś...

oczywiście wszystko jeszcze jest do dopracowania. Fajnie Jakub stary wyjadaczu,z pro driftem, ze się wypowiadasz, bo myślę, że znakomicie rozumiesz ideę przypomnienia wszystkim tego co było w poprzednich edycjach w postaci map. Jak dla mnie rozegranie zwykłego Cupa jak zawsze będzie po prostu zbyt objechane i nudne...
Nie zapowiadam tym samym śmierci TM, ale sądzę tak jak pisałem wcześniej, ze będzie to ostatnia edycja PL na tej platformie , a na dodatek okrągła 10...

Nie wiem co więcej mógłbym napisać żebyście w pełni zrozumieli idee tego pomysłu, także to musi wystarczyć

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 21 lipca 2011, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ksdfan napisał:
Wydaje mi się, że PL10 mogłoby conajwyżej pokazać słabość upadającej sceny. Osobiście uważam, że powinno się z tym poczekać do TM2 - nowi gracze, nowe teamy + starzy wyjadacze. W końcu aż tak długo czekać na nową tm nie będziemy.


Tak jak pika napisał, naprawdę myslisz, ze tyle ludzi wyda kase, zeby zagrać? Dodatkowo zanim się ogarnie jak się w to gra, to rok w plecy. Scena nie upada, są nowi gracze, nowe teamy.

Edit: Osobiście nie grałemwielu staryszch map z PL, więc nie wiem czy są takie dobre. Jeśli ktos kto grał tak uwaza - nie mam nic przeciwko. Ale Słowik jedna prośba - nie pisz cał czas, ze to prawdopodobnie ostatnia edycja PL w TMNF/UF. Tego nikt nie wie czy ostatnia, a może dopiero jedna z pierwszych? Wyjście TM2 nie oznacza końca obecnej wersji TM, pamiętajcie o tym Smile

_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

W kilku edycjach było na prawdę dużo bardzo fajnych map.
CO do tego, że to ostatnie PL w TMNF zdania nie zmienię, widzimy co jest teraz... nie sądzę by zostało na TMNF po wyjściu Tm2 tyle zespołów/graczy aby rozegrać porządny turniej drużynowy...
Oczywiście każdy może mieć inne zdanie Smile

Niedziela/Poniedziałek/Wtorek zacznę ogarniać konkretniej ten temat.
Shadow jakbyś mógł zarzuć mi moderatorem w tym dziale Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Santacruz
V.I.P.


Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 290
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 21 lipca 2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Że co!? Nie ma szans! PL będzie 11, 12 i 13 choćby w 3-4 teamy Razz. Zawsze to będą nieoficjalne drużynowe MP w TMNF! Mam nadzieję, że Wy, jako odwieczni imprezowicze na chLanach nie dacie nam tak szybko zapomnieć o klimacie Polisz Lig Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 21 lipca 2011, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dokładnie nie można zapomnieć o tym klimacie Smile szczerze to większości turniejów w tm2 to będą turnieje indywidualne, więc będzie trudno o PL (przynajmniej ja tak sądze) TMNF oczywiście dalej będzie dla Nas grą nr 1. Być może usuńą te freezone jak tm2 powstanie, to będzie zdecydowanie łatwiej.
A jak by trzeba było robić już na tm2 to trzeba było bo pooooooooczeeeeekaaaaać bardzo długi czas, aby teamy miały już tak przyzwoitą ilość graczy.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 lipca 2011, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak zwykle dużo pitolenia zamiast robienia. Zresztą chyba jak zawsze na dużo przed PL Smile. Fajnie, że o tym myślicie, że może coś w tym temacie ruszy, choć co roku pojawiają się te same posty ze zmiana formuły a i tak od kilku edycji niemal tak samo ten turniej wygląda. Dlatego ja nie byłbym za jakąkolwiek zmianą formatu. Ewentualnie za tym, by w jednym mappacku była jedna trasa ze starszych edycji zaczynając od PL9 (czyli 5 tras od PL9 po PL5). Kiedyś zreszta pisałem, aby wypożyczyć format od STML, gdzie było bodajże 6 czy 7 tras w całym turnieju.
Co do poprzedniej edycji to była wg mnie najlepsza jeśli chodzi o organizację i trasy, więc nie wiem dlaczego Słowik uważasz, że były żenujące? Tylko dwie nie spodobały się większości, więc jak na taką liczbę to było spoko (w porównaniu do PL8 - a najmilej to i tak wspominam PL7). Regulamin jest praktycznie gotowy, potrzeba tylko osób, które poświęca DUŻO swojego czasu na organizację tego, sprawdzenie tras (to akurat nie takie hop siup, że 3 przejazdy i trasa jest albo ok, albo za trudna i tej się nie pojedzie, ale trzeba przejechać ją zbliżając się co najmniej do pb autora, które rzadko kiedy jest wyśrubowane). Na to trzeba czasu i chęci, bo samo zasugerowanie, że pomogłoby się w tym i w tym nie wystarczy - jak poprzednio: było wielu chętnych a potem zostało z 3 osoby do testowania tras plus dwie osoby, które ogarniały resztę (w sumie to ostała się jedna Smile )

Dlatego walić konkretami - kto chce to zorganizować i kiedy. Żadnych sond czy ankiet - po prostu rzucić standardowy termin, taki a taki regulamin i grać. A jakie zespoły się zapiszą i ile to się dowiemy przed turniejem i wtedy organizator zdecyduje czy będzie jedna liga sześćiopaków czy opłaca się robić dwie. Kto organizuje ten decyduje.

A tym bardziej głupie jest pisanie, kto wygra, kto powalczy. Najpierw trzeba cokolwiek zacząć by myśleć o końcu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 21 lipca 2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt- toteż napisałem że niedziela wieczór, poniedziałek, wtorek zaczynam to ogarniać i poprosiłem o modka w tym dziale, nie wiem czy nie doczytałeś Smile
Aczkolwiek co do jednego się nie zgodzę... Sonda powstać powinna... mianowicie... kiedy gramy... bo to jest ważne...
Bo są 2 opcje na okres powakacyjny.
Indywidualny,STC,PL10
lub PL10,STC,Indywidualny

Szczerze mówiąc zgodzę się z tym co ktoś wyżej pisał, że wcześniejszy Cup indywidualny mógłby wyłonić jakieś ukryte talenty, a co za tym idzie. Teamy Polskie byłyby silniejsze podczas STC, a także może na PL bardziej wyrównała się walka...

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 22 lipca 2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czas leci, więc chyba lepiej zrobić wszystko na spokojnie, czyli po STC. Teamy byłby po turnieju, więc by się już rozegrały po wakacjach (chociaż i tak większość gra w trakcie, ale mniejsza z tym :]), nie było by problemów jakby się nagle jakaś kolejka przesunęła, bo turniej już był.
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 22 lipca 2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czy ja wiem, aby pl10 robić po stc? dla mnie to fail, bo znudzi się te non stop napierdalanie tras.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 22 lipca 2011, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak przed to masz tez fajny maraton - TmT, PL10, STC, turniej od gameburg. A przez to PL10 musi się wyrobić między TmT i STC. Jeśli zamienimy PL10 z turniejem od gameburg to mamy więcej czasu na samo PL10. Dodatkowo jak ktoś chce odpocząć to sobie po TmT odpocznie, potem zagra STC i PL10 (wiadomo, są w tym czasie pewnie jakieś mniejsze turnieje, ale pisze tylko o tych waznych). Wlasnie jak PL10 będzie przed STC to będzie napierdalanie tras cały czas Smile
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stys
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 576
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: 22 lipca 2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no jak nie patrząc i tak będziesz napierdalał tyle samo map, wiec jeden ch** z tego wyniki Smile a przerwa ta długa chyba nie będzie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 lipca 2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak sobie dzisiaj pomyślałem o tym poście Stysia i...
Doszedłem do wniosku, w którym może być sporo racji...

Jak wiadomo zbyt duża ilość Cupów sprawia, że gracze się przejadają trenowaniem...
Idąc tokiem myślenia ułożenia turniejów według ważności jednak PL10 powinno być przed STC. Powód?
Otóż na Gameburg ludzie będą trenić, bo indywidualny i nagrody co będzie mobilizacją... Na STC też zawsze wszyscy trenią raczej. Zrobimy PL10 po STC to gracze będą już troszkę zmęczeni turniejami i może wyjść lipa, a tak?? Zrobimy PL10 na początek to ludzie będą mieli ochotę trenić, potem będzie STC więć tak czy siak CI którym zależy trenić będą na pewno bo w końcu ranga turnieju jest dużo większa, a na Gameburg o ludzi się nie obawiam bo wierzę, że nagrody będą odpowiednio mobilizujące Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 22 lipca 2011, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kto zajdzie dalej w stc będzie miszczem polski :>
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 22 lipca 2011, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oddowicz napisał:
kto zajdzie dalej w stc będzie miszczem polski :>


g*wno prawda i żen ^^
W STC sporo zależy również od tego jak się trafi, jedni wyjdą z grupy i dostaną jakichś średniaków do przejścia,a inni trafią na YYT czy Dignitas i mają w pizde...

Z resztą nie wydaje mi się byś pisał to poważnie także nawet nie ma co rozwijąc tego wątku Smile

_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?