Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Może BOTW/M?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W skali od 1-10, na ile Ci się podoba trasa?
1/10
0%
 0%  [ 0 ]
2/10
0%
 0%  [ 0 ]
3/10
0%
 0%  [ 0 ]
4/10
0%
 0%  [ 0 ]
5/10
0%
 0%  [ 0 ]
6/10
0%
 0%  [ 0 ]
7/10
0%
 0%  [ 0 ]
8/10
50%
 50%  [ 2 ]
9/10
50%
 50%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 20:04    Temat postu: Może BOTW/M? Odpowiedz z cytatem  

Witam.

Zanim zacznę, napiszę dlaczego umieściłem ten temat w Off-Topic'u, a nie w Trasach: nie jest to temat, w którym będę prezentował swoje trasy przez tydzień, miesiąc, rok czy może i więcej. Tutaj daję Wam jedną trasę do ocenienia, jej promowania. Poza tym mało kto zagląda do "nędznych" kategorii Tras. Oczywiście jeśli któryś z adminów uzna, że temat powinien mimo wszystko znajdować się w Trasach - proszę bardzo: opcja "przenieś".
Ale dobra, wracając do tematu...

Na TMX TMUF nikt już nie docenia map na Stadium. Dlatego muszę zwrócić swoje "słodkie oczka" do Was, byście wypróbowali moją trasę, może nagrodzili (award & czas), wrzucili na jakiś serwer z Techami albo jeszcze co innego. Nie jestem nieznanym map-maker'em na TMXie TMUF, więc BOTW/M nie jest nierealny, mimo że środowiskiem jest Stadium. Wydaje mi się, że trasa zawiera przyzwoite Intro, In game'a, Outro oraz genialną scenerię. Może przesadziłem z tą "genialną scenerią", ale oceńcie całą trasę sami. Jak już wyżej pisałem: "Liczę na Waszą pomoc w postaci awardów, powtórek oraz umieszczaniu Techa na jakichś serwerach, czy promowaniu jej w inny sposób." Oczywiście jeśli trasa na to zasłużyła.



PS. Trasa jest na TMXie United Forever, więc by nagrodzić trzeba mieć tam konto. Aby dać awarda należy: Your Account -> TMU Account Registration. I tutaj podać swój klucz TM. Klucz może być z TMNF.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Idąc tak po kolei to zacznę od screena Smile Widać jak byk, że nałożyłeś tam trochę filtrów, starałeś się żeby jakoś to wyglądało, ale nad napisem już Ci się nie chciało popracować Razz

Ale co tam screen Smile Przejechałem trasę kilkakrotnie i dobrze się przy tym bawiłem. Jeden moment, pod koniec taka serpentyna skok, lewy zakręt, prawy zakręt skok nie mogłem się to wpasować, ale reszta jest gites. Podobają mi się te łączenia w miejscach gdzie teoretycznie ich nie powinno być, oznakowanie też jest, normalnie szał Smile

Muzyczka me gusta, chociaż w jednym momencie wkrada się kobiecy głos. Czyżby reklama strony/programu którym konwertowałeś utwór? Razz

Media Tracker najbardziej podobał mi się w outrze. Ładne ujęcia, dobrze pokazany przejazd i nic tylko bić rekordy i siekać dedi.

Czasem nie będę się chwalił na TMX (40.4x) bo żebym zrobił jakiś porządny to musiałbym odbudować formę która zanika z każdym dniem po TMM a tego zwyczajnie nie chce mi się robić. Z ankiety wybieram 8/10.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli chodzi o napis: racja - nie jest bestem Sad
Muzyka: takie pobrałem i sam nie wiem dlaczego to takie jest, ale można to interpretować jako chórek czy coś.
MT: właściwie to zawsze najlepiej wychodzą mi Outra Smile Przykre jest to, że wielu mapperów nie bawi się z Outrem.

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No... Best of the week już jest (tylko chwilowo) !
Mimo, że żaden Polak nie dał mi chyba jeszcze awarda.
Cóż -> BOTMa już bez Was nie uda mi się zdobyć więc ponownie zachęcam do próbowania traski Smile


_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misza0
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 751


PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wrzucaj traski ze stadiuma na normalny TMX, a nie na ten z mapkami wszystkich rodzajów to i dostaniesz więcej awardów z Polski ;P Sam bym Ci dał, bo mapka nie najgorsza i swoim trzeba pomagać, ale konta nie mam na tym TMX'ie Very Happy
_________________
http://www.tm-tube.com/video/23538/For+you+Skimer

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ketrab
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 31 Sie 2010
Ostrzeżeń: 1
Posty: 282

Skąd: Żywiec

PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie często robię trasy na Stadium, a na TMUF mam już trochę sławy Smile
Jeśli nie awardem to miło by było zobaczyć tego techa na jakimś serwerze Smile

_________________
TrackMania - I jedziesz dalej!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?