Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Serwery Flatout
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 27 kwietnia 2012, 19:38    Temat postu: Serwery Flatout Odpowiedz z cytatem  

Witam ostatnio dużo osób pytało co się stało z serwerami FO, i tu chciałbym oficjalnie powiedzieć ze niestety kryzys finansowy dopadł i TM. Wynikiem tego było brak funduszy na serwery i niestety musiałem je wyłączyć. Po 2 dniach nieobecności serwerów jednak stwierdziłem że powstała pustka w środ serwerów short w Polsce i postanowiłem poszukać dobrego sercem i kieszenią gracza. I tu chciałbym zwrócić się z podziękowaniami dla ICE z serwerowni http://ice-servers.info.tm za sponsorowanie serwera Flatout 2. Jednakże reaktywowanie po tygodniu fo2 nakłoniło mnie do zmiany grafiki na serwerze i przede wszystkim map map i jeszcze raz map. Obecnie jest 420 map których raczej nie było na fo2 i możne są nowe może nie to już ocenicie sami dlatego na koniec zapraszam na całkiem nowy serwer Flatout 2 i mam nadzieje że będzie tak samo popularny jak poprzednie wersje ( dla info to już 3 odsłona fo2).
Pozdrawiam Sanpetro

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 27 kwietnia 2012, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ogólnie teraz jest chujnia. Poprzednia wersja o niebo lepsza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

fajne określenie
Cytat:
Ogólnie teraz jest chujnia
jak już tak źle to raczej się pisze co nie tak a nie komentuje się w ten sposób.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodzi mu pewnie o cały nowy "dizajn" Very Happy mnie też się średnio to podoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker to cham Very Happy


A nie podoba się oprawa graficzna, te płomienie, fajne są te nowe loadscreeny xd

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bez tych płomieni będzie bardziej przejrzyście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

super, FO wraca Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Petro
Więc wyjaśnię czym jest według mnie ta chujnia: cała oprawa graficzna, brak kilku pluginów które były poprzednio (np best cps), jeśli doliczymy do tego masę beznadziejnych lolowatych shortów otrzymamy obraz chujni Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*NS* luka
Rudy


Dołączył: 02 Lut 2009
Ostrzeżeń: 3
Posty: 816

Skąd: Braniewo

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no mapy niektóre nie fajne, daj admina to zrobimy selekcje Smile
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

San. Zapytaj ICE'a czy ma zamiar przywrócić dawną listę opów/admów na Flatoucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 28 kwietnia 2012, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam dziękuje za zainteresowanie serwerem i zgłoszenie mi co można poprawić w nowej wersji serwera.
Kilka pytań zadanych mi tutaj
1.
Cytat:
San. Zapytaj ICE'a czy ma zamiar przywrócić dawną listę opów/admów na Flatoucie
. --- ICE sponsoruje serwer a ja zajmuje się pełna jego administracją i przy okazji jestem jego właścicielem a ICE jest tzw honorowym masterem bo go sponsoruje.
2.
Cytat:
Więc wyjaśnię czym jest według mnie ta chujnia: cała oprawa graficzna, brak kilku pluginów które były poprzednio (np best cps), jeśli doliczymy do tego masę beznadziejnych lolowatych shortów otrzymamy obraz chujni

co do oprawy graficznej nie zapominajcie ze to serwer dla wszystkich i jednym się podoba drugim nie. co do pluginów to jeszcze nie wiem czy tamte powrócą bo serwer jest postawiony na czystym xaseco dlatego niektóre są a innych możne brakować. i tu zabawne beznadziejne mapy chciałbym zauważyć że nie ma chyba osoby na tm która była by wstanie dodać 420 nowych map i żeby nie trafiły się tam złe ( dla przypomnienia na starym fo2 było 1000 map i przez 2 lata zostało około 450 wybranych i dodanych lepszych tu pewnie będzie tak samo dajmy szanse zobaczyć nowe trasy.

A na koniec postanowiliśmy wprowadzić kilka poprawek w grafice. co do układu tabel i ich wyglądu to już ostateczna wersja. pluginy kwestia otwarta. mapy jak już pisałem czas zweryfikuje i przeczyści liste.
aa właśnie co do listy Ad i Op to cała lista będzie od nowa czyli są szanse dla nowych ad i op

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CzuB
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 22 Lis 2011
Ostrzeżeń: 1
Posty: 399

Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 4:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chcę odzyskać władzę !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Witam. Może i ja wcisnę tu swoje doznania po części nocy spędzonej na fo2 Mr. Green Absolutnie nie wnikam w jakiekolwiek rozgrywki personalne między Wami. Pragnę zachować neutralność swej wypowiedzi.

Uważam, że każdy ma prawo do eksperymentowania. Dotyczy to również oprawy graficznej i funkcjonalności serwerów. Wiem z własnych doświadczeń, że jedno z drugim trudno jest pogodzić, a zadowolić rzeszę trackmaniaków to już w ogóle kosmos.

W przypadku flatouta widzę pewnego rodzaju kompromis z punktu widzenia projektanta (wyobrażam sobie siebie) - może być fajerwerkowo, czerwono, płomiennie i w ogóle siarczyście (niech się cieszą "newbie", czy jak się ich określa), muzyczka przygrywa, jest cool.., jednocześnie zostawia się pole manewru dla usera, prawda?

Można zadać sobie trochę trudu aby ominąć owe ekstrawagancje i grać jak na każdym innym serwie. Mało tego, można doprowadzić do tego że interface staje się uproszczony na skutek kilku prostych zabiegów ze strony użytkownika właśnie. O tychże zabiegach można sobie poczytać u wujka google albo nawet i tutaj na forum.

Dowód - screenek z dziadowskiego laptopa, na którym sobie trochę pograłam >> http://i49.tinypic.com/206ezra.jpg

Nieco drażnią te 3 klocki, które można by przesunąć w prawo, aby uzyskać jednolitą bryłę (to już zostawiam do przemyślenia komuś, kto przetworzył standardowy układ i wygląd "made by undef.de"). No i za jokerem powtarzam, że przydałoby się coś wizualizującego batalię o centymetry na checkpointach, co chyba jest niezbędne na serwie z shortami - na przykład coś takiego co jest na serwerach BT (to nie reklama). Nie jestem do końca pewna czy nie kolidowałoby toto z płomiennym wizerunkiem layout'a. Mam na myśli odp. plugin, dodany do kolekcji 44-ech, które już są na serwie.
OK, nie truję już więcej, powodzenia w dalszym projektowaniu i dobrej zabawy życzę Smile


edit>> zmiana "tablet" na "dziadowski laptop", nie udało mi się odpalić tm na emulatorze win na ipadzie.


Ostatnio zmieniony przez Monika dnia 15 sierpnia 2012, 19:52, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sanpetro napisał:
fajne określenie
Cytat:
Ogólnie teraz jest chujnia
jak już tak źle to raczej się pisze co nie tak a nie komentuje się w ten sposób.

po okolo 5 latach na tym forum dowiedzialem się wlasnie, ze niektorzy wola chujnie 2/10 (wiec wyrazenie nienawidzi) niz konstruktywna krytyke.
w zwiazku z tym ogolnie nie udzielam się już na tym forum.
chce wyrazic, ze bardzo lubie twoje serwery i mam nadzieje, ze przez takie bzdory nie dasz się wziasc z rownowagi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak tu pusto bez Ciebie Jakubie ! Wróć na forum, szlifuj drifta i w ogóle. No i pozdrowienia ze słonecznej ojczyzny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
IcemaN
Jeździ konno


Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 21


PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to może ja też się wypowiem jak już petro zdążył wyjaśnić z dobroci serca ( no i dla reklamy) sponsoruje jego serwer (i nie tylko jego) co do szaty graficznej może nie każdemu odpowiada ale można się do niej przyzwyczaić mnie osobiście pasuje co do pluginów wszystko w swoim czasie trzeba dopasować do całości a na to potrzeba czasu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joker.
Why so serious?


Dołączył: 03 Sty 2010
Ostrzeżeń: 2
Posty: 504

Skąd: Łódź

PostWysłany: 29 kwietnia 2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IcemaN napisał:
co do pluginów wszystko w swoim czasie trzeba dopasować do całości a na to potrzeba czasu

Co ty opowiadasz? Jak to góra dwadzieścia minut roboty Smile
@Jakub
Fajnie że jesteś.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanpetro
Jeździ konno


Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 72


PostWysłany: 30 kwietnia 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Joker ja plugin mogę dodać w 1 min bo to tyle trwa, tu chodzi o to ze my (ja, ice, zubr) staramy się modyfikować pluginy a nie jechać na łatwiznę i wklepać gotowca. Chciałbym tylko zauważyć ze te gotowce według mnie są zbyt rozbudowane. Ten układ co teraz jest na Fo2 jest jednym z najmniej konfliktowym z polem do jazdy. Ale taka modyfikacja wymaga czasu, tego nie robi się tak O. A co do wypowiedzi Moniki do podoba mi się taka recenzja i chętnie odpowiem ze te nieszczęsne 3 klocki pasują jak jest cały panel wiadomo jak się wyłączy tabele to trochę nie pasują tam same ale to jest dopasowane pod całość. co to pluginy bestcp to będzie ale w wersji jaka była wcześniej bo ten co jest na BT nie uważam za dobry kiedyś był na fo2 jak tylko się pojawiała wersja i gracze uznali ze to przeszkadza. A co ilości pluginów to może się wydawać ze na takim fo2 jest pełno doinstalowanych pluginów ale to błędne myślenie. oprócz 3 podstawowych ( nie mowie tu o zainstalowanych w xaseco) menu, tabel i karmy są jeszcze tylko dodatkowe 4 - res za cc, prywatne rozmowy, bet i integrator xaseco z manialive.
Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje to chętnie wysłucham bo chciałbym żeby serwer był podrasowany dla większości.
Pozdrawiam san.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika
Jeździ konno


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 67
Skąd: Wawa

PostWysłany: 01 Maj 2012, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sanpetro zaproponował:
Cytat:
Jeżeli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje to chętnie wysłucham (...)

A taki skromny pluginek stalker.chatall : ) Dostępny jest tylko dla masteradmów, przecudnie pokazuje wszystkie wymiany zdań na czacie, także "peemy". Nie trzeba łamać sobie wzroku na logu, czytając wszystkie opinie i inne różności. Zwiększ tylko sobie bufor do 1000 i zapewniam - masz lekturkę na smutne wieczory w sam raz. Szkoda tylko, że nie potrafi podsłuchać mumble'a i ts-a ; ]

Każdy próbuje się realizować na różne sposoby - jeden robi super skiny, drugi mapy, trzeci mody, dlaczego by nie zrobić dzieła sztuki z serwera? Oby tylko to dzieło nie kolidowało z grywalnością, ale jak widać po bieżącej frekwencji nie koliduje ; ) Życzę jak najwięcej innowacyjnych pomysłów, pozdrawiam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
złozi
Junior ujeżdżacz


Dołączył: 12 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1919

Skąd: masz taki brzydki ryj, chuju?

PostWysłany: 01 Maj 2012, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Szkoda tylko, że nie potrafi podsłuchać mumble'a i ts-a ; ]


No nie spodziewałem się tego po Monice ; )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?