Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Problem z Klimatyzacją?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 lipca 2012, 16:04    Temat postu: Problem z Klimatyzacją? Odpowiedz z cytatem  

Skoro iż jest to portal o tematyce samochodowej (esportowej wiem ale może ktoś oganria temat) auto stało tydzień na słońcu niestety garaż miałem akurat zawalony, po tym cudownym tygodniu wracam odpalam auto jadę dosklepu 500m po czym zatrzymuje się wychodzę z autka a tam dziwne syczenie i tak może z 15-20 minut po czym okazało się że klimatyzacja wysiadła. Czyli ogolnie zamiast chłodzić grzeje.

i teraz pytanie co mogło się stać i co trzeba wymienić/dolać/ oczyścić etc. ?

auto: Mitsubishi Galant ES 05r

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Szrama
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 830
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 08 lipca 2012, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co mogło się stać ? Najprawdopodobniej za mało czynnika jest, rozszczelniła ci się klima i gaz uciekł. Sam z klimą nic nie zrobisz, do jakiegoś serwisu gdzie prowadzą serwis klimatyzacji jedź i tam ci sprawdzą czy faktycznie jest nieszczelnośc, sprawdzą ciśnienie itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 lipca 2012, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no mam zamair w poniedziałek ale myslalem, że może coś samemu do ogarniecia Very Happy bo jednak przy upale 34 stopnie bez klimy do auta to zabojstwo Very Happy ale dzięki za info Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*WDD* crowmaster_13
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Mar 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 771

Skąd: LKR

PostWysłany: 08 lipca 2012, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Samemu też można działać o ile umiesz i chcesz to zrobić Razz Temat popsutej klimy jest u mnie w domu ostatnio często poruszany bo mamy ten sam problem.

W skrócie - ojciec wymienił wszelkie możliwe uszczelki, osuszacz, pojechał nabić gaz i działało jeden dzień. Prawdopodobna diagnoza - jedna z uszczelek została źle założona. Dlaczego tak? Bo ona nie jest taka zwykła z prostym bokiem tylko stożkowa i jeden "fachowiec" źle poradził.

_________________


C13

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] SuNRisE
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1771
Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 lipca 2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to obym ja trafił na normalnych fachowców Smile pewnie tylko uszczelka poszła, tak z moich oględzin bo płyn widać, że trysnął po bocznej cześci pod maską.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?