Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PIERWSZE MECZ FC POWER LEAGUE już W SOBOTE 25.08.2007
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 22 sierpnia 2007, 20:55    Temat postu: PIERWSZE MECZ FC POWER LEAGUE już W SOBOTE 25.08.2007 Odpowiedz z cytatem  

Elo Smile

Jak już pisałem, z mozołem ale w końcu startuje FC POWER LEAGUE (FPL).
Nie przeprowadzamy na obecną chwilę rekrutacji bo nie ma czasu Sad Tak więc ci gracze, którzy chcą zmierzyć się ze sobą w 1 meczu ligowym FPL i już mają szczęście należeć do FC(bądź jakims cudem się dostana :p ), zaproszeni są na sobotę Smile. O godzinie 20.00 (lub tuż po) rozpocznie się mecz, 10 min TIME ATACK na trasie znajdującej się na serverze FC - LEAGUE - (obecnie nazywa się FC TRENING ale na sobote zmieni nazwęSmile)
Do rozegrania meczu wybrany zostaje TECH TRACK#1. W miarę techniczny, ale wdzięczny track Smile

Chcemy ruszyć z pierwszym meczem ligowym, bez większej rekrutacji by zobaczyć jak wyjdzie i nauczyć się tak by kolejny był już profesjonalny Smile

Na serverze FC TRENING jest obecnie hasło dostępne dla graczy FC, gdyby ktoś z FC go jeszcze nie znał proszę o kontakt na moje gg Smile lub sms Smile Już jutro będzie na nim tylko track treningowy do meczu Very Happy

Przewidziana jest nagroda za zajęcie 1 pierwszego miejsca - 300zł, drugiego 200zł i trzeciego 100zł Smile (miało być pierwotnie tylko 500zł dla zwycięzcy ale głosy głosy głosy głosy zagłosowały i są trzy mniejsze nagrody) - jak mówie uczymy się Cool

Gramy on line z domów, więc każdy ma swój najleszy na świecie sprzęt Smile

Gdybyśmy mieli pecha i okazałoby się, że jest mało ludzi to informuję, że mecz odbędzie się przy miń 3 osobach oprócz mnie. Także wystarczą 3 ludziki, które zgarną kasę Smile Ja też będę grał ale moja pozycja się nie liczy i nie biorę udziału w rozdawaniu nagród (bo po co?? Razz)
Może się przytrafić sytuacja, w której uczestnicy osiągną ten sam czas, wtedy liczą się miejsca 1,2,3 a nie czasy Smile


Życzę miłego treningu i czekam do soboty na pierwszy mecz Smile

YO BICZYSSSSSSSSSSSSSS

PS.
Pozdrawiam Scarego, któremu coś w du...e wjechało Very Happy oraz wszystkich na wakacjach Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 22 sierpnia 2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mhmmm, szmalec jest, nawet sporo bo 300ziko, ale ja się nie pisze :^^:
Powodzenia!

Ahhhh to Scrappler, ten taki teges znany Wink pozdro Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 22 sierpnia 2007, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

moglibyscie jakas rekrutacje przeprowadzic, bo 4 osoby to zadna liga a nawet turniej tylko jakiś wewnatrzklanowy trening
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 22 sierpnia 2007, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

myśle ze osób nie będzie brakowałao (:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja nawet nie potrenie bo trenuje na POL, wiec obstawiam wygrana Lokasha jeśli się pojawi bo on ma czas Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

osob by nie brakowalo, dlatego by trzeba było zrobić selekcje do np. 16 graczy a potem system pucharowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lol, ale to tylko dla tych co w FC sa, a już niema rekrutacji :E
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 10:51    Temat postu: Rekrutacja do FC POWER LEAGUE Odpowiedz z cytatem  

FPL nie rekrutuje już. Po sobotnim meczu zadecydujemy jak będzie wyglądała dalsza przyszłość ligi Smile Chcielibyśmy by była to liga nie tylko dobrych graczy ale również kumatych Smile ludzi, pozytywnie zakręconych Smile

Jest kilka pomysłów na system zbierania punktów etc... przez graczy w całym sezonie Smile i potem ....... ale to się opracowuje właśnie.

Już wiemy, że niektórzy gracze FPL osiągają super czasy na tracku meczowym Smile więc robi się gorąco Very Happy ihaaa Very Happy

Staramy się też by powstała strona ligowa oraz forum ale napotkaliśmy trudności Sad natury werbalnej - nie ma kim tego zrobić Sad .... szukamy dalej i na pewno znajdziemy Smile

P.S.
Do Gawrona Smile - we would be honoured if you would join us Smile..........
.... i inni fajni gracze naszej sceny tmn. na pewno znajdzieci swoje miejsce w FPL - już niebawem więcej na ten temat Smile.

[ Dodano 23 sieprpnia 2007, 10:54 ]
aha i co do ilości osób w lidze - obecnie jest ich już kilkanaście Smile Panie Seque Smile

[ Dodano 23 sieprpnia 2007, 10:55 ]
i dzięki Bad Olo za pozdro ten teges Smile też pozdrawiam Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
P.S.
Do Gawrona - we would be honoured if you would join us ..........
.... i inni fajni gracze naszej sceny tmn. na pewno znajdzieci swoje miejsce w FPL - już niebawem więcej na ten temat .

ja tego nie rozumie calkiem.
gawron ma do was doisc i inni gracze polskiej sceny tmn tez.
ale przeciesz gawron i inni gracze polskiej sceny tmn już maja teamy, wiec o co tu chodci?
czy ten fc to jest jakiś nowy team? czy ci gracze w fc maja grać dla fc i swojego teamu? kto w ogole jest w fc, bo te tajemnicze nicki jednak nie wszystkim coś mowia.
no i czemu sciegasz graczy z innych teamów, i najwazniejsze, czemu jest to robione w trakcie PL4, w weekand, kiedy się zapowiadaja mecze PL4, i ludzie powinni trenowac na te mecze?
nie zle zamieszanie może się zrobić, jak ludzie będę renowac na te 300 zlotych, a nie na mecze PL4.
moim zdaniem trochę nie szczesliwo to jakos tu trochę wychodzi, prosilbym o krotkie wytlmaczenie, bo może poprostu coś zle zrozumialem, a wiem, ze scrappler by zle dla sceny tmn nie chciał.

albo stawie to pytanie jeszcze inaczej.
czemu aby grać w fc league trzeba doisc do teamu fc?


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 23 sierpnia 2007, 11:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o gawrona się nie boje Smile spoko Jakub, grać w lidze sobie mozna a w pol teamie nadal jeździć, jeżeli liga wymaga zmiany teamu to no comments, ale chyba nie o to chodzi

zreszta nikt nikogo za reke nie trzyma, trochę się smiesznie zrobi jak ktos by musial pol opuscic dla pieniedzy bo tam tylko to kusi Smile, mysle ze nie ma co robić paniki Very Happy najwyzej będzie kupa smiechu Smile

a ze powstaje jakas liga to tylk przyklasnac za robote dla sceny tmn, reszta co się będzie dziac mnie nie interesuje bo dla mnie najwazniejsza jest liga Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no wiadomo, ze zawsze dobrze, jak coś nowego powstaje, zwlaszcza jak tutaj, gdzie scrappler nawet stawia kase.

ale czemu w terminy, kiedy jest grana liga Pl4?
pewnie w FC sa gracze, ktozi graja w PL4, wiec czy tak, czy siak, będą mieli mniej czasu na trening w swoich teamach PL4.
a kasa pewnie będzie kusila na mocniejszy trening na fc league, niz na PL4.
nie wyobrazam se, ze propozycja terminu na mecz PL4 będzie odwolana z wymowka: "nie mozemy grać w sobote o 20:00, bo gramy mecz w fc league".

no niewiem, może trochę panikuje nie potrzebnie, albo poprostu nie zrozumialem dokładnie o co chodci.
temu tez pytalem wlasnie o wytlumaczenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dear Jakub Smile

Dzięki za tyle pytań bo chociaż jest co wyjaśnić dla innych przy okazji Smile
Nie ściągamy graczy z innych teamów - to ostatnia rzecz jaką chcielibyśmy zrobić :? to zaszkodzić innym.
W FC LEAGUE można grać będąc pod innym nickiem w ilu się chce teamach Smile - tu nie ma żadnych przeciwskazań, zresztą wiesz, że ja też gram pewnym Laughing w teamie Smile
FC POWER LEAGUE to nie team, to liga indywidulanych graczy, którzy nie raz narzekali na nudę więc .... ruszyła liga Smile
Kto gra w FC? - w FC grają ci, którzy zostali przyjęci w drodze zwykłych rozmów podaczas grania na różnych servach. UWAGA!!! absolutnie wszyscy gracze ligowi dostali info na samym początku, że powinni założyć nowe konto do gry w lidze, tak by nie zakłócać działań poszczególnych teamów, w których grają. Stąd powstały nowe nicki i loginy znanych już graczy. Czy tajemnicze?? - każdy ma dowolność wyboru nicka więc nie oceniam tego Smile - jak ktoś chce grać na nicku z innego loginu to też ok Smile
Nie ściągam graczy Razz z innych teamów. Kto nie chce grać w lidze ten gra, Ciebie też zapraszam. Pisząc do Gawrona miałem na myśli, że do ligi będzie się można dostać tylko musimy ochłonąć i opracować dalszą drogę rozwoju.
Co do PL4, sory Oops o tym nie pomyślałem kompletnie ale przecież kto nie może teraz grać w lidze a jest w niej już, to nie ma się czym martwić, nie wypadnie przez brak udziału w meczu ligowym - poprostu nie wygra lub nie zdobędzie pkt (tu wielkie sory za brak regulaminu ale się naprawdę tworzy - jeszcze raz THX Jakub za tłumaczenie dotychczasowej wersji Smile)

Co do konieczności dochodzenia do "klanu FC" to przypominam, iż FC to nie klan, lecz liga. Każdy może prógbować swoich sił w starciu z najlepszymi i uczyć się od nich, niezależnie z jakiego jest teamu czy też beztamowiec Smile Co do założenia nowego konta to już tłumaczyłem wyżej, a nowy tag FC pomoże nam w usystematyzowaniu ligi, bo zanosi się na to, że będzie sporo chętnych (GG mi pęka Very Happy )
Mamy świetny pomysł na prawdziwą ligę z punktami, meczami i mistrzostwami Very Happy także niedługo pełny regulamin na może już naszej stronie Smile
Dziękuję też za dobre rady odnośnie graczy z zagranicy Smile. W obenej chwili musimy opanować krajowych graczy i usystematyzować wszystko.

PS
Panowie z FPL proszę o loginy na moje gg jak najszybciej (kto jeszcze nie dał)

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja też tego nie rozumiem Jakub Razz Chetnie zagralbym w tej lidze nie dla kasy ale 4 fun. jeśli terminy ligi będą się pokrywaly z PL4 to wybiore PL4:) No Scrap mow o co tutaj chodzi i odezwij się na moje gg 9978987 bo coś Ci w Poznaniu obiecałem;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no jak tu chodci tylko o to, ze jako gracz w tej lidze trzeba zalorzyc nowe konto z tagiem FC, to wszytko jest ok, i dalej jak najbardziej będę ci pomagal jak mogę (przetlumaczenie itp.).

jedyne to te terminy, ktore się tna z tymi od PL4.
no ale coś, to na pewno jeszcze zmienisz w przyszlosci, jak Ciebie znam, zeby tez tu nie było problemow.

podpieram jak najbardziej te lige (jak nie będzie tniecia terminow z PL4 NC3 i STC4).
fajnie tylko jak by bya mozliwosc w przyszlosci, tez dla innych się zakwalifikowac Smile

pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FPL nie ma na celu ukrywania, knowania czy robienia czegoś pokryjomu Razz
dlatego zpraszamy w przyszłości do grania w FPL. Co do PL4, to jeszcze raz powiem, że nie mialem na celu destabilizacji niczego Sad i że zachęcam graczy FPL, którzy mają inne mecze do nieolewania PL4 Smile
Ja nie gram w PL4 więc będę na FC LEAGUE Smile Co do kasy, to jest to tylko dodatek do zabawy (bo chyba o to tu chodzi, czyż nie? Very Happy) jaką ma być jazda wirtualnym samochodzikiem do mety na czas Very Happy . Ja mam do tej gry i życia duży dystans i się nie bardzo przejmuję czy będzie kilku czy wielu graczy i czy i kto wygra Razz Ma być fun okraszony drobnymi nagrodami (bo zawsze miło coś dostać) i tyle Smile

Btw, FPL będzie grać nonstop co oznacza, że pewnie zbiegnie się z różnymi innymi imprezami w przyszłości, np z LAN PARY ŁÓDŹ Very Happy albo PL5 czy co tam Razz........... ale to będziemy wtedy kombinować żeby było ok Smile

Co do kwalifikacji, to pewnie, że będzie możlwość dostania się do FPL. To co jest teraz to just the beginning Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrap z tego co czytam to jest nieco sprzeczne, najpierw piszesz ze maja być jakieś kwalifikacje, potem ze już ma nie być teraz znowu kiedyś maja być,
chyba latwiej by było jakos to ostatecznie ustalic?
ja to lece na kase, bo pilnie potrzebuje, wiec tylko dlatego chce się zapisac :>

btw.
Cytat:
Chetnie zagralbym w tej lidze nie dla kasy ale 4 fun. jeśli terminy ligi będą się pokrywaly z PL4 to wybiore PL4:)


boski może jednak FPL, będzie trochę nam latwiej w meczu :p

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fly
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 6


PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

FC dopiero poczatkuje, wiec na razie rekrutacja ZAMKNIETA, ale.... jest opcja Cool
jeśli osada_san się zgodzi to proponuje taki oto uklad:

Sezon FC LEAGUE skladac się będzie z 10 meczów. W każdym meczu gracze FC zdobywaja punkty w zaleznosci od zdobytego miejsca, prowadzona będzie tabela ligowa. Na koniec sezonu gracze, ktorzy zdobeda bardzo mało punktów lub w ogole nie zdobeda zadnego będą niestety zagrozeni.
Aby dac szanse graczom z poza teamu FC zostana wprowadzone kwalifikacje (gracze FC nie musza w nich startowac!). Kwalifikowac się będę 3 osoby (może wiecej, zobaczymy). Te trzy osoby NIE OTRZYMAJA punktów ligowych. Jedynie nagrody za dany mecz, nie będą również mogly trenowac na serwerze FC. Nazwa trasy zostanie podana TU na forum, wiec trening solo dla tych graczy.
Szczegolowe zasady pozniej...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 sierpnia 2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sezon FC LEAGUE skladac się będzie z 10 meczów. W każdym meczu gracze FC zdobywaja punkty w zaleznosci od zdobytego miejsca, prowadzona będzie tabela ligowa. Na koniec sezonu gracze, ktorzy zdobeda bardzo mało punktów lub w ogole nie zdobeda zadnego będą niestety zagrozeni.
Aby dac szanse graczom z poza teamu FC zostana wprowadzone kwalifikacje (gracze FC nie musza w nich startowac!). Kwalifikowac się będę 3 osoby (może wiecej, zobaczymy). Te trzy osoby NIE OTRZYMAJA punktów ligowych. Jedynie nagrody za dany mecz, nie będą również mogly trenowac na serwerze FC. Nazwa trasy zostanie podana TU na forum, wiec trening solo dla tych graczy.
Szczegolowe zasady pozniej...[/quote]

no ale to by znaczylo, ze ta liga będzie raczej tylko dla graczow FC.
coś mi się wydaje, ze scrap jednak coś innego ma na pomysle z ta liga.


Ostatnio zmieniony przez [POL] Jakub dnia 24 sierpnia 2007, 12:37, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 sierpnia 2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kuba, załóż pan gg bo nie chce mi się gadać z tobą przez forum Razz
pls Cool

Fly ma na myśli to co ja tylko jeszcze nie mieliśmy się okazji spotkać i nachlać Very Happy . Trza by w Poznaniu zrobić szybki zlot jakiś Very Happy i omówić tematy Rolling Eyes

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 24 sierpnia 2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub ma gg Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?