Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Lan Party - Elbląg 2008
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XyX
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 29 Cze 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1407



PostWysłany: 25 czerwca 2008, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam jestem praworęczny i mówie r Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
chyba wypadnie na to, że 30% sceny jest leworęczna, a 40% nie mówi "r";D to dopiero reprezentacyjna grupa ludności;D


... a 90% to spamerzy :F

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
|GT| R1p
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 19 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1198



PostWysłany: 25 czerwca 2008, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Za każdy kolejny spam będzie nagroda ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Konrad nie obrażaj się, ale komentarz na ESWC to był taki śmiech, że szok. Jak można przywalić takiego paszteta jak: 'O! A to gra sama dodaje punkty. Ale fajnie! ' . Raczej nie brzmi to zbyt profesjonalnie.

Spoko, doskonale sobie z tego zdaję sprawę.
Ból TM w HSTV jest w zasadzie tylko jeden - nie mamy komentatorów.

Owszem, w HSTV jest dużo CS 1.6, COD4 i innych "strzelanek", ponieważ do ich komentowania mamy po kilka osób, co pozwala nam pokazywać te gry możliwie jak najczęściej. W Warszawie mamy praktycznie tylko Raka, który zresztą ostatnie kilka miesięcy spędził nad ksiązkami (matury, matury) przez co TM nie było prawie w ogóle. Plus jest jednak taki, że w Elblągu z tego co wiem Raku się pojawi, i to specjalnie aby komentować TM Smile

Reasumując: jak byśmy mieli lepszych komentatorów w Warszawie (i analogicznie większą ich ilość niż 1), TM było by znacznie częściej, a i profesjonalizm relacji poszybował by do góry. Ale niestety (nawiązuję tutaj do ESWC) nie ma co się spodziewać profesjonalnego komentarza TM od gracza i komentatora.... Quake III - widział on bowiem tą grę pewnie pierwszy raz w życiu, a ponieważ nie było nikogo innego pod ręką (mam tu na myśli Raka, w sobotę wieczorem był offline) postanowiliśmy prowadzić relacje głównie pod osoby które tej sceny nie znają - scenowcy i tak będą widzieli co się dzieje, a "casual gamers" mogą się dzięki temu tą grą zainteresować, dzięki czemu nasza scena może się jeszcze szybciej rozwijać.

Btw. ma ktoś kontakt do Wiadpa?

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a nie mozecie dac mozliwosci komentowania "zdalnego" w czasie meczów? tzn. ze np. jakub komentuje przez mikrofon u siebie a wy puszczacie jego komentarz
coś na ksztalt relacji pilkarskich ze inni sa w studiu a inni komentuje mecze

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Niestety, nie ma takiej technicznej możliwości.
Nie ta technologia nadawania, nie ten sprzęt, nie ten software, nie te łącza Sad

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakby wszystko nie te;/ jak mawia mój wujek, biednemu to i szynka w piach;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 25 czerwca 2008, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam taką propozycję dla HSTV. Chcecie pokazywać trackmanię, to co stoi na przeszkodzie. Po co komentator? Owszem, jak jest to super, ale jak nie ma to wystarczy " leworęczny" Very Happy operator komputera aby pokazywać obraz z gry na serwerze. Macie przecież swój serwer HeadShot.pl - więc co stoi na przeszkodzie. Sporo czasu Wasza telewizja puszcza materiały archiwalne, albo jest tylko obraz ze studia Crying or Very sad . Wyznaczcie w ramówce na dany dzień, że np. w stałych godzinach o 18.00-19.00 jest pokazywany obraz z serwera trackmanii. Do tego puszczacie fajną muzę, a "jednoręki bandyta"(czyt. ktokolwiek z obsługi studia) popijając coca-colę myszkuje na specu pokazując przejazdy czołowych graczy. Niepotrzebny koment. Owszem na meczach to co innego, ale tak - po co?
Na dodatek, aby uatrakcyjnić przekaz wystarczy co jakiś czas zmieniać trasy na serwerze (powiedzmy - raz w tygodniu) i dawać na zmianę: raz techy, raz customy, to znów lole, speedy itd. Przyciągnie to z pewnością graczy na Wasz serwer. Dajcie reklamę w komentarzu na serwerze: jesteś na wizji w HSTV.
Myślę, że naprawdę wiele nie trzeba, a można fajnie pokazać i rozpropagować tą grę.
Ups, ale się rozpisałem Very Happy.
A może Konrad załóż osobny temat na tym forum z propozycjami dla Waszej telewizji.
Pozdrawiam.

P.S. A wracając do samego komentowania, to pamiętam audycje radiowe z udziałem Wiadpa i chyba raz Nawiasa, i nie przypuszcam by musieli oni być obecni w studio. Nie wiem, może się mylę, ale być może jest jakiś sposób na zdalny komentarz - może Skype, albo TS ?


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 25 czerwca 2008, 22:50, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 25 czerwca 2008, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm no tak ale gra na serwerach z mapami jakimis typu Nadeo, Mini czy coś to jest czysty 4fun i nawet mega pr0 często walą w bandy, próbując zrobić jak najlepszy czas. Ponadto nie starają się tak.

Mecze natomiast to widowisko Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 25 czerwca 2008, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
hmm no tak ale gra na serwerach z mapami jakimis typu Nadeo, Mini czy coś to jest czysty 4fun i nawet mega pr0 często walą w bandy, próbując zrobić jak najlepszy czas. Ponadto nie starają się tak.

Mecze natomiast to widowisko Smile


Zgadzam się, ale od czegoś trzeba zacząć. Sama relacja z meczu to mógłby być deser, a pokazywanie samej gry w różnych jej odmianach mogłoby zachęcić wielu ludzi do spróbowania. Ja przyznam, że z chęcią bym zaglądał na kanał hstv.pl wiedząc, że o stałych porach zobaczę relację z serwera, a tak po prostu wcale tam nie zaglądam, bo nie ma tam w tej chwili nic, co by mnie interesowało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 25 czerwca 2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Konrad, mój znajomy chodzi do klasy z jednym z komentatorów (członków ekipy?) HSTV. Co ciekawe - jest on z Rzeszowa, a HSTV zwraca mu koszty dojazdu.

Mam do Ciebie pytanie - czy istnieje możliwość "zatrudnienia" przez was komentatorów spoza Warszawy, przynajmniej na jakieś specjalne okazje?

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 25 czerwca 2008, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ja mam taką propozycję dla HSTV. Chcecie pokazywać trackmanię, to co stoi na przeszkodzie. Po co komentator? Owszem, jak jest to super, ale jak nie ma to wystarczy " leworęczny" Very Happy operator komputera aby pokazywać obraz z gry na serwerze. Macie przecież swój serwer HeadShot.pl - więc co stoi na przeszkodzie. Sporo czasu Wasza telewizja puszcza materiały archiwalne, albo jest tylko obraz ze studia Crying or Very sad . Wyznaczcie w ramówce na dany dzień, że np. w stałych godzinach o 18.00-19.00 jest pokazywany obraz z serwera trackmanii. Do tego puszczacie fajną muzę, a "jednoręki bandyta"(czyt. ktokolwiek z obsługi studia) popijając coca-colę myszkuje na specu pokazując przejazdy czołowych graczy. Niepotrzebny koment. Owszem na meczach to co innego, ale tak - po co?
Na dodatek, aby uatrakcyjnić przekaz wystarczy co jakiś czas zmieniać trasy na serwerze (powiedzmy - raz w tygodniu) i dawać na zmianę: raz techy, raz customy, to znów lole, speedy itd. Przyciągnie to z pewnością graczy na Wasz serwer. Dajcie reklamę w komentarzu na serwerze: jesteś na wizji w HSTV.
Myślę, że naprawdę wiele nie trzeba, a można fajnie pokazać i rozpropagować tą grę.

Próbowaliśmy realizować podobne przedsięwzięcia na innych scenach, jednak efekt był piorunująco... nudny. Interaktywność przede wszystkim Smile

Cytat:
P.S. A wracając do samego komentowania, to pamiętam audycje radiowe z udziałem Wiadpa i chyba raz Nawiasa, i nie przypuszcam by musieli oni być obecni w studio. Nie wiem, może się mylę, ale być może jest jakiś sposób na zdalny komentarz - może Skype, albo TS ?

Audycje radiowe można realizować z domu, ale audycje wideo już niestety nie. Typ streamingu jakiego używamy takie coś skutecznie uniemożliwia.

Cytat:
Konrad, mój znajomy chodzi do klasy z jednym z komentatorów (członków ekipy?) HSTV. Co ciekawe - jest on z Rzeszowa, a HSTV zwraca mu koszty dojazdu.

Z pewnością chodzi Ci o poncza - naszego grafika. Owszem, jeśli z nami na większe turnieje gamingowe, ale w roli grafika/złota_rączka a nie komentatora.

Cytat:
Mam do Ciebie pytanie - czy istnieje możliwość "zatrudnienia" przez was komentatorów spoza Warszawy, przynajmniej na jakieś specjalne okazje?

Tutaj sytuacja się nieco komplikuje. Nikt bez doświadczenia w komentowaniu nie będzie dobrym komentatorem, a tylko na takich nam na lanach zależy. Tutaj niestety się koło zamyka. Warto jednak dodać, że wiele osób "pracujących" w studio dojeżdza z miejscowości bliżej (ja - Grodzisk Mazowiecki) lub dalej (Łódź) po kilka razy w tygodniu do studia aby coś zmajstrować. Dla chcącego nic trudnego, koszta dojazdów tylko czasami są zabójcze Razz

Aaaaaaaa, zdaje się że na dniach w HSTV będzie mecz PGS vs TCW, widziałem zapowiedź na forum redakcyjnym, jak Raku potwierdzi to będziemy mieli wieczór z TMN@HSTV:)

[ Dodano 26 Cze 2008, 0:14 ]
Miało być "jeździ" a nie "jeśli" - nie ma to jak edytowanie posta w trakcie jego pistania Wink

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 25 czerwca 2008, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KonradM napisał:

Próbowaliśmy realizować podobne przedsięwzięcia na innych scenach, jednak efekt był piorunująco... nudny. Interaktywność przede wszystkim Smile


Ale z trackmanią nie próbowaliście. Nie zapominajmy, że w tej grze jest czat - ludzie na serwerze sami tworzą klimat. Do tego dajecie fajną muzę i jest git. Są setki fantastycznych tras do pokazania - wystarczy pobuszować na TMX i załadować na serwer. Ktoś kto nie grał w trackmanię nigdy ich nie zobaczy, bo i gdzie, ale w takich "luźnych" godzinach wartoby przełączyć kanał na HSTV.pl, by pooglądać nowe customy i zmagania ludzi z czasem w ich pokonywaniu. No i posłuchać plotek na czacie Very Happy. Popróbować można.

P.S. Fajnie, że coś ruszacie z tym pokazywaniem meczów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 czerwca 2008, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do pomysłu Jurka to można by było w tych godzinach założyć hasło na server i dać wybrańcom żeby trzymać jakiś poziom tych relacji^^ a sam pomysł wydaje mi się bardzo dobry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
eXiliado moZo
Jeździ konno


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 92
Skąd: Gda

PostWysłany: 26 czerwca 2008, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co do samego lana, płatność do 27 włącznie ?

dzisiaj mogę nie zdążyć, jestem w robocie i dopiero mi się przypomniało ;/

_________________


lan visit : 3
  • ESWC 2008 Poznan
  • gamefestival 2008 Elblag
  • PGA 2008 Poznan
  • next - Co?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 26 czerwca 2008, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak włącznie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 03 lipca 2008, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aaaaa, jeszcze jeden detal.
Na tagach tym razem będę prowadził Insidera - dział na stronie hstv.pl w którym będę na bierząco wypisywał wyniki w gry na Gamefestival, w tym Trackmanię Smile Również tam się możecie spodziewać info o tym co leci i będzie leciało w HSTV (tj. kiedy będzie TMN a kiedy np. Source) i inne ciekawostki z turnieju.

Ponad to, w piątek wieczorem puścimy Insidera Video - czyli godzinną transmisję z turnieju zapowiadającą co tam się ma ciekawego dziać, etc. Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 lipca 2008, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

KonradM napisał:
Aaaaa, jeszcze jeden detal.
Na tagach tym razem będę prowadził Insidera - dział na stronie hstv.pl w którym będę na bierząco wypisywał wyniki w gry na Gamefestival, w tym Trackmanię Smile Również tam się możecie spodziewać info o tym co leci i będzie leciało w HSTV (tj. kiedy będzie TMN a kiedy np. Source) i inne ciekawostki z turnieju.

Ponad to, w piątek wieczorem puścimy Insidera Video - czyli godzinną transmisję z turnieju zapowiadającą co tam się ma ciekawego dziać, etc. Smile


no i zadżebiaście Very Happy

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 03 lipca 2008, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak mi pozwola pozdrawiac to będę musial w końcu Jakuba pozdrowic bo mi już nie wybaczy : P Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 03 lipca 2008, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozdrow go i za mnie wix Cool

i nie zapomnij o tym, będę bacznie ogladal hstv Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?