Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trasy na mistrzostwa Polski.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 20 sierpnia 2006, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja uważam, że nasze trasy powinny się znaleźć na TMX i Ty Wally sam wybierzesz jakie uznasz za odpowiednie - po jednej jednego autora. Jeśli, zabraknie Ci map nadesłanych na ten topic, to przecież jest wiele innych tras polskich autorów, z których możesz zrobić pakiet obowiązujący na MP.
Po co robić zaskoczenie, że któraś trasa się nie nadaje. Dajmy ludziom je przetestować. Ale wyboru polskich tras dokonaj sam. I Wally nie przejmuj się ( twardo - jak Jakub), każdy będzie miał wystarczająco czasu na trening.

PS. Dałem tylko jedną mapkę i myślę, że wystarczy. Jak będziesz miał ich za dużo to będziesz miał problem - którą wybrać Very Happy . Proponuję po 1 mapce polskiego autora, a gdybyś miał ich za mało to wrzuć do pakietu jakąś starą innego polskiego autora. Przypomnę, bo nie wymieniałeś kolegi Guardiana, Enda i Magro - oni również tworzyli fajne mapy.


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 21 sierpnia 2006, 13:22, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 20 sierpnia 2006, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiesz jurek z wrzutem na tmx to jest dobra sprawa, ale zebym ja sam wybieral to nie wiem... owszem mogę wybrac sprawiedliwie. Ale potem nie chce zeby ktos mowil ze oooo ja wybieram to se wybralem takie jak mi pasuja. Co do jedna mape na autora to proponuje max 2 mapy: 1 do roudns i 1 do TA. Bo w ciagu jednej rozgrywki nie będzie nikt jechal 2 razy swojej trasy - to będzie fair. Czekam na sugestie jakuba Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pasi mi wybiore swoje dwie najlepsze mapy i ci dam pozniej na tmx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

map nie powinno być na tmx przed votingu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 8:53    Temat postu: MP h0lus ;p Odpowiedz z cytatem  

No to ja tez zrobilem mape ;P Mape mozna przejechac w okolo 47 sek Smile sa techniczne odcinki , jak i loop , skok Razz Mapa nazywa się MP h0lus bo nie mialem pomyslu na nazwe ;d Wiem ze nei za ciekawie wyglada meta ale naprawdę fajnie się jedzie Razz





_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tylko jak vote'owac nie znajac map?

Tak naprawdę ze screenow nie wiele widac. Dopiero jak ja przejedziesz dokładnie, jesteś w stanie powiedziec jakiej jakosci jest to trasa.

Ja bym proponowal, aby ci wszyscy, co zrobili trasy, przeslali je komus, zeby ten mogl zrobić MapPack'a i wrzycic go tutaj na strone. Nie koniecznie jest sens dawac to na TMX'a, szukac tych wszystkich trackow? trochę roboty z tym będzie, a tak mamy wszystko razem.

Z glosowaniem może być trochę problem. Mianowicie powstaly nam pewne kryteria: dlugosc (20, 40, 60), rodzaj (skill, speed, mix), na TA czy Rounds i niby 1 tworca=1 track. Dajac trasy do vote'a wyjda nam trasy, ktore będą spelniac 2 kryteria i np nie będzie tras 20sec albo no nie wiem speed'ow czy po prostu nie będą się nadawac do Rounds.

Aby tego uniknac trzeba by wprowadzic jakieś podzialy, i kilka vote'ow, bo inaczej może być ciężko z roznorodnoscia wybranych tras.

Wydaje mi się, ze nie powinno miec znaczenia czy trackmaker będzie mial 1 czy 4 swoje trasy na mistrzostwach, lepiej miec dobre trasy, a nie na sile wciskac trasy mierne.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi mapa holusa się ze screenow podoba, widac ze jest szybka ale widac na niej sporo technicznych elementow Smile

@Jakub
Proponuje wrzucic mapy na TMX ze 2 dni przed votingiem zeby wybrac te najlepsze Wink Bo tak skoro mamy wrzucic to mysle ze 2 dni przed zeby nie było za wczesniej każdy mogl zdazyc obeznac się z trackami i nikt nie będzie mial przewagi Wink Voting jakos się zorganizuje.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zmienilem jeden element na mojej trasie Smile

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Kroink+
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 179
Skąd: z trwardziela

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja zrobilem dwie dobre tracki alllllllllleee wally czy wiadp1 powiedz mi ktos kiedy wzucac na tmx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest moja trzecia trasa i ostatnia (co zaduzo to nie zdrowo Razz) nazywa się 52X speed# czas przejazdy trwa 52sek trasa szybka i techniczna z 3 skokami i z 4 lopami bardzo się na niej przyjemnie jedzie gladko wszystko jest dopasowane







nastapila mala zmina koncowki mapki dolaczylem jeszcze dwa lopy po obu stronach mapki



ps mysle zeby każdy zrobil jak najwiecej map a potem wybierzemy najlepsze bo gdy by mozna zrobić tylko 1 lub 2 to duzego wyboru bysmy nie mieli :]

_________________


Ostatnio zmieniony przez RADASS dnia 22 sierpnia 2006, 11:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@wally
zrób to jak uwazasz, wiem ze zrobisz dobrze Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem zdziwiony tyle ludzi jest w polsce co chca grać na mp tyle ludzi robi mapy do tmn a tylko a tylko cztery osoby wyslalo swoje mapki na mp ??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

radass nie 4 osoby ale wiecej :>

h0lus , radass , wally ,wadp1 , nawro , monika , karol , Jurek , jeśli kogos pominolem to sorry;p

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro zapisy sa do 1 wrzesnia, to map zglaszanie powinno być tez do wtedy, lecz mam pytanie:
Jak jedziemy najpierw ? Nadeo, Custom czy Pol Custom? Bo chce dac termin zglaszania map Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dat jeszcze nie znam, ale jak będą 3 kwali., to będzie pierw nadeo potem custom i na koncu poslkie.

niech voting będzie 1.9. - 8.9.

pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Goog idea Wink
Wiec zasady Votingu dam pozniej Wink
Robcie trasy byle nie od groma, jak macie dużo tras to najlepiej wybierajcie ze 3 najlepsze i dopiero na voting Wink

Karol nie p*****l ze masz zajefajne trasy bo ty jak narazie potrafisz się tylko chwalic, a poprzednia trase to poprawiles? A gdzie z tych super tras screeny? Bez zapisania trasy na tym forum jest ona OFF !

Teraz w 1szym poscie zrobie spis tras Very Happy

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż dałem jak dotąd opis do 40 sekundowej trasy i chciałem na tym poprzestać, czekając na propozycje innych autorów,

ale jak mówicie, że lepiej więcej tras to dodam jeszce dwie 60sek. i 20sek. Dzisiaj daję opis do tej dłuższej. Dokończyłem

zarzucony kiedyś projekt trasy symetrycznej. Nadaje się ona się do trybu TA.

1. Bardzo ważną rolę odgrywa sam początek. Trzeba umiejętnie pokonać nierówności wpadając na boosty, za którymi jest

rampa na potrójne, centralne loopy. Można ten odcinek (nierówności i boosty) przejechać na PF (trzymając nieprzerwanie

gaz), ale nieestetycznie wygląda lądowanie, natomiast umiejętne zwalnianie, przyspieszanie i hamowanie pozwoli nam

nadrobić cenny czas. Z jak największą prędkością wskakujemy na potrójne-centralne loopy.




2. Na pokonanie loopów potrzebujemy odpowiedniej prędkości trzymając się ciągle środka, by na ostatnim loopie przeskoczyć

nad zaporą.


3. Za loopami czeka nas bramka, za którą rozjeżdżamy się w dowolną stronę na spirale (tu skręciłem w prawo). Jeden obrót

na spirali i nie za wysoki skok po ścianie.



4. Zjeżdzamy na kawałek trawy kierując się według strzałek.


5. Za łukiem czeka nas spowalniający anty-boost, pokonujemy bramkę i pod górę jedziemy na skośny skok oznaczony

dokładnie strzałkami. Kierujemy się centralnie na ostatni rząd strzałek i lądujemy jadąc w dół.




6. jadąc dalej po łuku spadamy na symetryczny najazd z drugiej strony i lądując za anty-boostem z większa szybkością

pokonujemy trzecią już bramkę "na pełnym gazie" wykonujemy podobny skok jak poprzednio z tą różnicą, że lądujemy na

górnej półce.




7.Meta (jedna z dwóch)



Jutro dodam zdjęcia krótkiej mapy ok.23sekundowej to taki mini skill jak chciał Khasius (choć w tej branży niezbyt dobrze mi wychodzą trasy - są lepsi Very Happy). Pozdrawiam!


Ostatnio zmieniony przez Jurek dnia 26 sierpnia 2006, 19:34, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 21 sierpnia 2006, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Smile No Jurek, kawal dobrej roboty !!! Smile
Kurde teraz az trudno będzie nam votovac na 12 tras Smile bez kitu Smile Z tego co widze każdy z was ma talent Smile
Co do Skilltrackow Smile
Moja mapa na TA Crazy Hot Speed, jest pierwsza z mappacka jaka probuje zrobić a nazywac się będzie eXtreme pr0 skiLL. Narazie nic wiecej nie powiem, gdy pach będzie gotowy poinformuje wszystkich Smile A crazy hot speed dalem na probe Smile Jest to prosty skilltrack z 3 technicznymi szybkimi zakretami i 2 trudnymi na pelnym gazie Smile Zobaczycie sami już 1 wrzesnia Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wally, prosil bym Ciebie zebys na voting dodal do tras ile mw trwa przejazdka ich.
mam nadzieje, ze przez to będzie trochę roznych tras w wybranych 9 na turniej.
pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monia
Jeździ konno


Dołączył: 20 Sie 2006
Posty: 63


PostWysłany: 22 sierpnia 2006, 2:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko trasa Jurek Wink

Wally Koffanie trasa Crazy Hot Speed nie jest prostą lub łatwą trasą...:0 nie oszukujmy się ale jest to trudna trasa Smile Nie biore udziału w MP i tylko dlatego jechałam tą mape wiec spoko Wink Pozdro Wink

_________________
"Najważniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.."

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?